Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Smiro


Smiro
senior tag

Szuper teszt és telefon. Tudnak ezek a saomi fiúk. Csak lenne kisebb...

[ Szerkesztve ]

(#2) rolandrepasi


rolandrepasi
tag

Ez remek telefon lett a maga kategóriájában. Semmin nem spóroltak. Azt hiszem aki ezt választja az nem jár rosszul.

(#3) NoMagix


NoMagix
addikt

Ennek is ultra gyenge a rezgése?

(#4) rolandrepasi válasza NoMagix (#3) üzenetére


rolandrepasi
tag

Átlagos, ha jól emlékszem. Hogy ez kinek mit jelent az meg megint megitélés kérdése.

(#5) dragonfx


dragonfx
veterán

poco x3 ugyanez nemkb?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6) Bone123 válasza rolandrepasi (#4) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Nem tartozik a leghatározottabb rezgőmotorok közé, de erősebb a Xiaomi/Redmi átlagnál, az saccolnám, és érezni a bejövő hívást a zsebben.

(#7) Berti1992 válasza dragonfx (#5) üzenetére


Berti1992
csendes tag

-5G, de amúgy nagyjából azonos a kettő.
(meg az 65e pénz)

(#8) myckey


myckey
veterán

Ilyenem van, váltottam Microsoft 950 ről, jó pár év után.
:D
November közepe óta kb....

Tetszik, hegyen is volt már velem.

Azt nem írom le, mennyiért lett meg, megköveznétek:C

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#9) rolandrepasi válasza Bone123 (#6) üzenetére


rolandrepasi
tag

Köszönöm. Az a baj mostanság ritka az erős valamint testreszabható rezgővel szerelt telefon. Valahogy elhagyta őket az erő..

(#10) juuzer


juuzer
addikt

Mondjuk azt nem értem, hogy a Mi 10 Lite mellett mi értelme van ennek a telefonnak. Számomra nagyon átfedéses a két modell kb hasonló áron. :F

Vamos a la playa.

(#11) erahurka


erahurka
félisten

Meglepően korrekt tud lenni a kamera, a fenyők pl. egész jól néznek ki. Az autós kép viszont nem túl erős.

(#12) rolandrepasi válasza juuzer (#10) üzenetére


rolandrepasi
tag

Igazából a hétköznapi vásárlónak nem fog feltűnni a különbség a két telefon között. Aki egy kicsit szakavatottabb az fog talán gondolkodóba esni hogy ips vagy amoled, erősebb proci vagy gyengébb, de a teszt is szépen kitér a tulajdonságok összehasonlítására. De hogy a kérdésedre is írjak, szerintem a gyártó se tudna igazán meggyőző választ adni.

(#13) rolandrepasi válasza erahurka (#11) üzenetére


rolandrepasi
tag

Valóban! De sajnos csak a főkamera ami acélosabb. Azt nem értem hogy miért erőltetik ezt a mennyiségi elvet. Inkább lenne csak két kamera, de használható.

(#14) PistiSan


PistiSan
addikt

Tetszik a készülék!
Ha vennék ilyet, 4 évre tervezek vele.
De lenne pár kérdésem, hátha valaki tud rá válaszolni.

1.
VoLTE ezeken a telefonokon megy mondjuk a telenornál?
Hallottam olyanokat, hogy amelyik készüléket nem forgalmazza pl a telenor, azokon hivatalosan nem is engedik a használatát a VoLTE-nek. Nekem OnePlus3 telefonom van, rá lehet "hegeszteni" a VoLTE-t de én ezzel már nem akarok szenvedni.

2.
5G sávokról mennyit lehet tudni? Ez a telefon pl a vidéken fogható (1-2 éven belül kiépülő) 5G-t fogja majd kezelni? 4G-nál a B20-as frekvencia tudom hogy kérdéses volt anno vásárlás előtt nálam.

Mit írtam több évre veszek telefont, ezért a fenti szempontok 1-2 év múlva fontossá válhatnak.

(#15) myckey válasza juuzer (#10) üzenetére


myckey
veterán

120Hz megjelenítő
Micro SD
64MP kamera
Selfiben kamerában is több
Stereo speakers
Oldalsó lenyomatolvasó
Akksija erősebb 4820 ennek, másiknak 4160, nem kevés.
33W töltés
Antutu,Geek, picit jobb teszteket produkált ez

Van különbség.
Leginkább nekem a plusz akksi üzemidő ami kell.
:K

De ott van mindkét telefon, majd eldönti az ember, mi kell neki !

Tévedés jogát fenntartom :D

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#16) NoMagix válasza rolandrepasi (#4) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszönöm!
A jelenlegi Redmi 5-nek jó a rezgése, de volt egy Mi9 lite-om aminek még a mellzsebemben sem éreztem olyan gyenge volt, 1 nap után eladtam!
Úgy néztem, hogy Samu A sorozatnak van jó erelye!
Miui vonalon akartam maradni, de sajnos mindegyik óriási lett és az áraik is elszaladtak már!

[ Szerkesztve ]

(#17) rolandrepasi válasza PistiSan (#14) üzenetére


rolandrepasi
tag

Üdv.
1. nekem iphone 11 pro max van. Telenor azt sem támogatja volte szempontból. Telefonon azt mondtam hogy huawei p30 proban van a kártya. Erre azt mondták hogy akkor bekapcsolják. Lett is volte-m. A telenor ilyen szempontból nem a legkedvesebb....
2. 5g...ki tudja hogy lesz még ez. Remélhetőleg az olcsóbb 5g-s telefonok térnyerése beindítja a folyamatot és telepítik majd az antennákat is. Szerintem jövőre nagy ugrás lehet ezen a téren.

(#18) rolandrepasi válasza NoMagix (#16) üzenetére


rolandrepasi
tag

Nincs mit!
Fentebb írtam, kevés a jó vibramotorral szerelt telefon mostanság. Anno volt blackberry-m. Műszak után lefeküdtem reggel aludni. Telót radiátorra raktam valamiért. Persze némítva. Panelban lakunk. 11 kor arra keltem hogy 3 szomszéd veri az ajtót hogy valami idegesítő hang időközönként a csöveken keresztül végigszalad. Csak néztem álmos fejjel. Mondtam hogy nem innen. Visszafeküdtem. Majd délután láttam hogy a munkahelyről hívtak alvás közben tizenpárszor... na akkor esett le hogy mit hallhattak... Na annak volt rezgőmotorja.

(#19) instantwater válasza dragonfx (#5) üzenetére


instantwater
addikt

A Poconak chromás a kamerája. Ha egy kicsit is érdekel a képminőség akkor kerülöd az X3at.

(#20) instantwater


instantwater
addikt

Hogyan sikerült 534 nitet mérni a kijelzőre?
A kimovil szerint 450 nitet tud.

(#21) doongoo


doongoo
addikt

holnapra várom a saját példányt. Galaxy A51-ről váltok és ez ill. a Poco X3 volt még a kalapban. Az 5G volt az egyik érv emellett, a másik pedig a letisztultabb kinézet. Kíváncsi leszek Amoledről visszaváltás mekkora fájdalommal jár majd, de jókat olvastam a kijelzőről a tesztekben. A miui-t meg anno szerettem.

#14PistiSan - holnap várhatóan meg tudom válaszolni a VoLTE kérdést, 5G-ről azt írták a külföldi tesztekben, hogy minden EU-ban járatos sávot tud (SUB6)

(#22) doongoo válasza instantwater (#20) üzenetére


doongoo
addikt

A kimovil a gyártói speckó alapján állít dolgokat, de itt a mobilarénán meg mérnek :)
[link]

(#23) erahurka válasza rolandrepasi (#13) üzenetére


erahurka
félisten

Nem értem miért nem a sima, nagylátó, tele trió az alapértelmezett. Tolják ezt a hülye makrót, amit viszont ki lehet váltani a tele kamerával. A mélységérzékelés meg nettó parasztvakítás.

(#24) rolandrepasi válasza erahurka (#23) üzenetére


rolandrepasi
tag

Ezzel egyetértek. Huawei p30 proban jó makró volt. Jó, nem egy kategória. Ott nagyon szerettem. A sok 2 mpxl kamerát kárnak gyártják le. Mégnagyobb kár beépíteni. Dehát milyen jól néz ki hogy 3-4 kamera figyel hátul. Ezt már mondták nekem is. Mikor visszakérdeztem hogy mennyi használható képet lőttek vele csak tereltek.

(#25) fornettisuti


fornettisuti
veterán

egy mátyással többért: poco f2 pro

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#26) ricsmoka


ricsmoka
tag

:) Sziasztok! Pár hete használom a telót és meg vagyok vele elégedve!

[ Szerkesztve ]

(#27) Tschubi válasza fornettisuti (#25) üzenetére


Tschubi
tag

inkább két Deák lesz az. 160 alatt nem nagyon lehet poco f2 pro-t. itthon.
de persze jobb is az a készülék. :R

[ Szerkesztve ]

(#28) myckey válasza ricsmoka (#26) üzenetére


myckey
veterán

Akkor már ketten vagyunk ! :)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#29) Smiro válasza myckey (#8) üzenetére


Smiro
senior tag

"Azt nem írom le, mennyiért lett meg, megköveznétek'

A nick képre nézve lenne tippem, de ha leírom, Te köveznél meg :DD Csak poen, tetszik a nick kép, de ha ezt kihagyom, akkor bánom is vagy három napig :DD

(#30) NB2


NB2
aktív tag

Mondjuk olcsó elérhetőséget lehet megosztani az 5g-s telóra :)

(#31) rep3at


rep3at
őstag

Ez és a testvérmodellje a racionális emberek választása, ők nem másoknak vesznek telefont (vagizni) hanem maguknak, ésszerű összegért. Szerintem nem bánja meg aki pár évre berendezkedik velük.

Egy éve vettem egy Redmi Note 8T-t hasonló okból, teljesen meg voltam vele elégedve, vállalható sebesség, szép kijelző, korrekt kamera és kiemelkedő üzemidő jellemezte, sajnos pár hónapra rá ellopták. A mai napig meglenne..

Forward thinking. كرر

(#32) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem a MI 10T verzió van, és az oldalsó ujjlenyomatolvasója szuper az egyedüli eddig nekem amelyik nedves kézzel is feloldja a telefont. Grat. (magamnak.h hanyagoltam a samsungot) az S9+ van, hogy száraz ujjal sem old fel mikor olyanja van.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#34) Doki42


Doki42
őstag

Jó a vas, tetszik. :K
A teszt jó volt...

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#35) janeszgol


janeszgol
félisten

Nem tűnik rossznak. Ezzel érdemes lehet elkezdeni 2021-et. Bár én inkbb valamelyik nagyobb tesót venném erősebb SoC-val, alig drágábban.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#36) DrDobos


DrDobos
őstag

Ez is olyan szörnyen vastag, mint a sima 10T? :F

Samsung Galaxy A55 5G

(#37) instantwater válasza DrDobos (#36) üzenetére


instantwater
addikt

(#38) myckey válasza Smiro (#29) üzenetére


myckey
veterán

Ez ügyben nem szeretnék többet mondani.... :D

#36DrDobos
Ez teljesen szubjektív, de nekem nem szörnyen vastag, beledobtam egy tokba, na így már az ;]

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#39) Bazi.Joe válasza myckey (#8) üzenetére


Bazi.Joe
tag

És nagyobb ridikült is vettél hozzá? Mert ez sokkal nagyobb és nehezebb mint a 950-es volt! :D

(#40) myckey válasza Bazi.Joe (#39) üzenetére


myckey
veterán

Igen, vettem hozzá rózsaszín kistáskát is, pónilovakkal meg egyszarvúval :C ;]

Nehezebb és nagyobb, de különösebben nem vágy hanyat.
64g és bő egy cm magasságban, szélesség és vastagság különbség, teljesen elhanyagolható.

Ez nekem nem vészes, súly totál nem érdekel, inkább a magassága lehetne kisebb, de manapság nem divat, csak a tepsi fón.
Elleszek vele sztm pár évet, ahogy elvoltam M 950 masinával is.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#41) batai15


batai15
félisten

kelett mint a falat kenyér.
Poco x3 note 9 pro .

[ Szerkesztve ]

(#42) akaido válasza rolandrepasi (#2) üzenetére


akaido
addikt

Mintha ezt hallottam volna már:
„Nem spóroltam semmin!” –>Jurassic Park (1993) John Hammond (Richard Attenborough)
Aztán mi lett a vége... :)

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#43) akaido válasza myckey (#8) üzenetére


akaido
addikt

Ezzel a karakterrel, max veseköveznénk... :)

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#44) instantwater válasza akaido (#42) üzenetére


instantwater
addikt

Igazából a kijelzőn spóroltak.
A sima 10T-ben jobb IPS van, és az akkuból is lecsíptek kicsit. Illetve a keret is műanyag. A hátlap is műanyag.
Van ám ott spórolás.
Ettől függetlenül jó telefon lett.
Majdnem megvettem, de végül 10T lett a befutó.

(#45) roli543 válasza rolandrepasi (#13) üzenetére


roli543
őstag

Mert sokan ez alapjàn vesznek telefont. A több jobb. Egyik ismerősöm - átlag felhasználó - vett egy 4 kameras Redmi Note 9 Prot... mondja hogy neki sokkal jobb a kamerája, mint az Xs-emnek mert az négy, enyèm csak kettő. Próbáltam elmondani, hogy mi számít, és hogy az övéből min 2 kuka... nem értette... és millióan vannak így, hogy enyémbe 4-5 kamera van, legjobb...

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#46) Brekecs válasza instantwater (#44) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Igen, de csak ezt lehet bővíteni sd kártyával, 6/128 gb - ost, így nem volt kérdés melyiket vettem ! :)

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#47) myckey válasza instantwater (#44) üzenetére


myckey
veterán

Való igaz, 10T nek kijelzője kicsit jobb mutatókkal bír. De egyébként ez is egész jó, nekem.

Keret különösebben nem fog meg, nagyon jó az összeszerelésnek a minősége.

DE a hátlap az Gorilla 5 ös, nem műanyag :N

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#48) instantwater válasza Brekecs (#46) üzenetére


instantwater
addikt

Igen, és jack is van benne. :K

Ezért volt az egyik kiszemelt.
Végül a jobb proci, jobb kijelző, gyorsabb RAM, és gyorsabb tárhely győzött :DDD .
De nagyon fáj a jack hiánya, és a Lite biztos nem billeg az asztalon :W .

9T-ről váltottam, mert szabadulni akartam a PWMes OLEDtől. A 10T lite nem lett volna jelentős előrelépés nekem.

[ Szerkesztve ]

(#49) instantwater válasza myckey (#47) üzenetére


instantwater
addikt

Akkor összekevertem a hátlapot az X3mmal :B

(#50) myckey válasza instantwater (#49) üzenetére


myckey
veterán

Mondjuk, bedobtam tokba, most se a keret se a hátlap nem fog meg.

Viszont tok nélkül, jobb a hatás, tényleg elég jól összepakolták, a hátlap meg különösen tetszik. :K
Csak hát ebből sokat nem érzékelek. ;]

A Jack viszont nekem szintén fontos, örülök hogy benne hagyták, akár micro sd-t.
Sűrűn használom fülest, zsinórosat.

Nekem ez tényleg ajándék áron volt, jóval előrébb vagyok mint a másikkal, ég és föld. Rendesen leragadtam M 950 nél. ( mondjuk a M 950 kijelzője parádés volt ám ! az is, ma is )
Van benne olyan ami már kikopóban van más -új- készülékekből, de nekem még lényeges.

Bár, nem használm se az MI fiókot, se az arcképes védelmet.Viszont lenyomat olvasó az bejön nagyon. eddig nagyon kényelmes az oldalán, és hegyen is tökéletesen érzékelt.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.