Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Upo válasza donmackó (#796) üzenetére


Upo
addikt

Figyelni kell a hivatalos kommunikációt, és ha megnyílik valami akkor jelentkezni.
Community oldal és/vagy app [link] , telegram csatornák [link] , egyéb hírek figyelése, stb.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#802) dljkacs válasza Upo (#800) üzenetére


dljkacs
csendes tag

Nem tudom mire gondolsz, én nem találkoztam ilyennel.
Ez jól működik, mint nekem az előzőek is.

(#803) Scooter86101


Scooter86101
tag

Sziasztok , az lenne a kérdésem a mi10t lite , megfogja kapni a miui 13 at ?

(#804) nullpoint válasza Scooter86101 (#803) üzenetére


nullpoint
senior tag

Fejlesztőiben már kapott, gondolom majd jön stabil is.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#805) Scooter86101 válasza nullpoint (#804) üzenetére


Scooter86101
tag

Szia , ezt nem annyira értem ... :( fejlesztőiben ? Nem tudom mire érted .. lesz ezen a telohoz miui 13 as frissítés ? Mert nekem még a 12 van fenn azt írja ..
Köszönöm

(#806) dljkacs válasza Scooter86101 (#805) üzenetére


dljkacs
csendes tag

Szia. "Csak" 13 hozzászólást olvass vissza. :K

[ Szerkesztve ]

(#807) nullpoint válasza Scooter86101 (#805) üzenetére


nullpoint
senior tag

Van olyan hogy fejlesztői rendszer (developer rom) , ami leghamarabb kap meg minden új faxságot, cserébe nem biztos hogy stabil. Na ott már van miui 13 erre a jószágra.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#808) Upo válasza dljkacs (#802) üzenetére


Upo
addikt

Forgatási hülyeség:
Rendesen tartott telefonnál, olykor egy appot elindítva, elforgatja mintha vízszintesen tartanám. Asztalra lerakva, szinte függőlegesre kitámasztva is megcsinálja, tehát nem a telefon bemozdulása miatt van. Ez a telefon is csinálja, meg a redmi note9 pro is.
És természetesen szinte lehetetlen visszarakni függőlegesbe, legtöbbször nem reagál az ide-oda forgatásra (néha nagy nehezen igen), olyankor csak a kilépés és újra elindítás a megoldás (ha hajlandó úgy maradni).

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#809) dljkacs válasza Upo (#808) üzenetére


dljkacs
csendes tag

Nem, ilyet szerencsére soha nem tapasztaltam.
Csak ha vízszintesen fekszik, akkor fordul, de megmozditva helyre ál rögtön.
Egyébként, egy hét után, már látom, hogy marad fent a ROM. Elégedett vagyok vele.

(#810) dljkacs


dljkacs
csendes tag

Heti frisítés érkezett. Telepítés a leírtak alapján. [link]
Persze rootolni is újra kell.

(#811) plman


plman
tag

sziasztok, valakinél csinált már olyat a a teló, hogy hanghívás közben én hallom a másik felet de ő nem hall engem? mi lehet a gond? térerő probléma? vagy a telefon hibája? mostanában párszor előfordult már és baromira és érdekelne, hogy mi okozza köszi a választ előre is.

(#812) crok válasza plman (#811) üzenetére


crok
nagyúr

Headset ikon nincs beragadva? Szerintem beragadt az aljzatban a kapcsolo, egy headset-et kicsit erosebben dugj be vagy 20..30x hatha kiakad. Kihangositva jo gondolom. Gyari tesztben is megneznem azt a mikrofont (beallitasok - telefonrol - kernelverziot nyomkodd sokszor a CIT teszthez es Main mic (15?) teszt).

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#813) plman


plman
tag

nincs beragadva (legaábbis a fejhallgató ikon nincs kint a bal felső sarokban) de azért megpróbálom köszi. igazából ha megszakítom a hívást és újra kezdeményezem akkor már általában jó, de ma már csak harmadjára lett jó az egész. kihangosítva nem próbáltam

[ Szerkesztve ]

(#814) donmackó válasza plman (#811) üzenetére


donmackó
őstag

Nekem akkor szokott ilyet csinálni ha vowifi-n vagy volte-n elmegy egy pillanatra a térerő, router vagy torony váltás miatt.

Release the cable hounds!

(#815) plman válasza donmackó (#814) üzenetére


plman
tag

igen én se értem, hogy miért van az, hogy egyszer nem jó, vagyis, én hallok mindent kristálytisztán, de engem nem hallanak. megszakítom a hivást, (sima telefonhívásról van szó) pár másodperc múlva újra kezdeményezem vagy visszahív akit hívtam és akkor már tökéletes..... én úgy gondolom, hogy ha a mikrofon ment volna tönkre akkor sose lenne jó... vagy valami bezavar a térerőbe? de akkor én se hallanám a másik felet nem? na mindegy ha továbbra is produkálja ezt vagy rosszabbodik akkor elviszem egy szervízbe.

[ Szerkesztve ]

(#816) Szokenesz válasza plman (#815) üzenetére


Szokenesz
senior tag

Véletlenül nem Telenoros vagy?
Mikor még az voltam, néha-néha ezt eljátszotta Redmi 3S-en, meg a Note5-nél is, mire ez a teló meglett már telekomos lettem, szóval erről nincs tapasztalatom.

(#817) crok válasza plman (#815) üzenetére


crok
nagyúr

Erről írtam itt picit bővebben itt a végén (pontosabban ebben) hogy hogy működik egy TRRS aljzat és hogy van olyan, hogy a belső kapcsoló beakad.. mondjuk itt épp a hangszóró akadt be de a másik gyakori az a mikrofonra "rázárás", ilyenkor egy headset mikrofonjával pl. tökéletesen működik. Takarítás után vagy 3.5 jack határozott ki-behuzigálás után általában helyreáll, YT is tele van videókkal ha a tisztításról (átmozgatásról) van szó. Sokszor van, hogy rengeteg zsebpiszok gyűlik az aljzatban össze és a headset bedugásakor mindig egy kicsit bentebb-bentebbtolja a több és több piszkot míg addig jut hogy már a piszok zárja az áramkört a headset jack-je helyett. Xiaomi-n ez a jack alzat dolog elég gyakori, a gyártással / alkatrésszel is vannak szerintem gondok.. nem újkeletű, évekre visszamenőleg találhatsz ilyen jack takarítós / átmozgatós videókat.. Ezért mondtam a CIT tesztet is, esetleg többször. Ha a mikrofon maga lenne rossz még az is lehet ám kontaktos, nem feltétlenül fekete vagy fehér ez. A leírtak simán ráillenek egy ilyen kezdődő dologra. Hozzám általában már csak akkor kerül mikor totál beáll de többször láttam már mindkét végletet. Just my two cents.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#818) plman válasza crok (#817) üzenetére


plman
tag

köszi a részletes leírást akkor majd keresek videókat erről

(#819) plman válasza Szokenesz (#816) üzenetére


plman
tag

telekomos vagyok

(#820) Gabisan válasza dljkacs (#810) üzenetére


Gabisan
tag

twrp van már vegre az A12 hoz? :U

Gabisan®

(#821) dljkacs válasza Gabisan (#820) üzenetére


dljkacs
csendes tag

Nincs még. Ez fastboot rom. Én is várom.

(#822) nullpoint válasza dljkacs (#821) üzenetére


nullpoint
senior tag

Nagyon-nagyon érdemes várni amíg kijön normális recovery.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#823) dljkacs válasza nullpoint (#822) üzenetére


dljkacs
csendes tag

Amúgy telepítés szempontjából a fastboot egyszerűbb. Csak laptopról érdemes csinálni. Mert PC-vel, szünetmentes nélkül, áramszünet esetén "Game over" a telefonnak. (kb 15 perc kell).

(#824) Zebu


Zebu
addikt

Nekem beragadt a droid 11 és ha megfeszülök sem tudok újabbat rátolni. Tudna valaki segiteni? 2021.01. Az utolsó security frissitésem. Leszedtem az összes romot a xiaomi oldalról és egyikkel sem megy tovább. :(

(#825) vicces válasza Zebu (#824) üzenetére


vicces
addikt

én pár het átraktam a régiót svájcra és egyből jött egy frissítés a gyári romra. illetve most hogy olvastam a kommented megint rákerestem, látom, hogy jön megint valami :K :C12.5.10-es rom

[ Szerkesztve ]

:)

(#826) Zebu válasza vicces (#825) üzenetére


Zebu
addikt

Kipróbáltam… semmi. Beakadt a 12.0.9. Nem tudok innen frissiteni semmire

(#827) dljkacs


dljkacs
csendes tag

Az új widgettek elérhetők MIUI13 Xiaomi.eu romon. [link]

(#828) dljkacs


dljkacs
csendes tag

És a vezérlő központ is cserélhető a csomagtelepítővel.
Így már teljes értékű MIUI13 rom. :C

(#829) Zebu válasza dljkacs (#828) üzenetére


Zebu
addikt

10T lite-hoz melyik verziót kell leszedni?

Nektek amúgy nincs olyan bajotok, hogy nagyon halk a fejhallgató?

[ Szerkesztve ]

(#830) Upo válasza Zebu (#829) üzenetére


Upo
addikt

A 10T Lite az gauguin, ahhoz valót kell szedni.
Xiaomi.eu romoknál HMNote9Pro5G_MI10TLite néven fut.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#831) dljkacs válasza Zebu (#829) üzenetére


dljkacs
csendes tag

Ez az aktuális heti rom. [link]

(#832) Kezdő vagyok


Kezdő vagyok
őstag

Sziasztok!
Erre valaki?
[link]

(#833) Scooter86101


Scooter86101
tag

Sziasztok, és rendesen hivatalosan root nélkül , elérhető lesz majd valamikor amikor magától dobja fel a frissítést a miui 13 ra ? Nem szeretném semmiképp rootolni... meg az ilyen "heti romokat" is szeretném mellőzni. Eezek nélkül lesz amit automata frissíti magát 13 ra ?

(#834) gyalu 1


gyalu 1
aktív tag

Sziasztok. E sim képes ez a telefon? Érdemes át állni e simre egyáltalán?

(#835) hokins válasza gyalu 1 (#834) üzenetére


hokins
addikt

Szia. Nem e-sim képes. Szerintem felesleges átállni rá,max csak akkor ha olyan készüléked van és 2 kártyát akarsz használni

(#836) gyalu 1 válasza hokins (#835) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

Köszi

(#837) oroszlan12


oroszlan12
tag

Sziasztok!olyan kérdésem lenne,h ezek a custom romok amelyek pl.-up xda-an vannak (Pixel experience) megbízhatóak pl. bankolás stb. terén?

(#838) Brekecs válasza oroszlan12 (#837) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Szia !
EU romot használok évek óta, otp, paypal, stb, minden működik, sosem volt semmi gond !
Üdv

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#839) oroszlan12 válasza Brekecs (#838) üzenetére


oroszlan12
tag

Ok.akkor amit konkrétan írtam Pixel experience xda-ról se okozhat problémát remélem!

(#840) crok válasza oroszlan12 (#839) üzenetére


crok
nagyúr

Persze. Szedd a hivatalos oldalarol.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#841) donmackó válasza oroszlan12 (#837) üzenetére


donmackó
őstag

Ha otp-s vagy, a nyitott bootloader okozhat problémát.

Release the cable hounds!

(#842) oroszlan12 válasza crok (#840) üzenetére


oroszlan12
tag

Ok.köszi.

Nem vagyok Otp-s.
Felraktam eddig jól működik és mivel Pixel 6-nak érzékeli a rendszer a Google Photos-nál korlátozás nélküli a tárhely.

(#843) misimagaki


misimagaki
aktív tag

Sziasztok!
Jól érzékelem, hogy a gyári zenelejátszó reklám nélkül és háttérben jatsza a YouTube videókat?

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#844) plman


plman
tag

Na sziasztok én vagyok az aki pár hete írt mikrofon problémáról, (időnként nem hallanak, de én tisztán hallok mindent), kipróbáltam a jack ki-be húzogatos módszert ami nem hozott változást, ugyanúgy hol működött hol nem, elvittem szervízbe, ahol az istenért se produkálta ezt a jelenséget, (lejászottunk vagy 5-6 hívást oda-vissza de semmi hiba, tökéletes volt), de azért kitakarították, némi szösz jött ki belőle és úgy tünt, hogy megjavult valamelyest, néhány napig jó volt, de ismét elkezdte így ismét szervíz lett, mikrofon csere, pontosabban az egész jack-töltő-mikrofon panel, mert hogy egy panelen van ez a három dolog. ha volt már ez leírva akkor bocs csak gondolom leírom, hátha más is jár így, de ha senkit nem érdekel akkor bocs.

(#845) kefe13 válasza misimagaki (#843) üzenetére


kefe13
tag

:K :K :K

(#846) peeat válasza hokins (#835) üzenetére


peeat
tag

Hello
Ha e-sim képes telefonom lenne akkor biztos használnám. A telenor pl ha bármi szolgáltatásbeli probléma szar a sim kártya és ha már többször cserélted is ugyanaz vagy a telefonra fogja .... de másik szolgáltatóval nincs gond......

(#847) UHHH válasza plman (#844) üzenetére


UHHH
senior tag

Köszi a leírást! :R

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#848) peeat


peeat
tag

gyári miui 13 frissítést megkaptam sajnos a VPN lehetőséget igen csak szűkítették.
csak az IKEv2 maradt.

(#849) dunc


dunc
nagyúr

Tegnap feldobta a 13 as frissítést nem raktam fel egyből, ès most az istenèrt se tudom előhozni!

(#850) vicces válasza dunc (#849) üzenetére


vicces
addikt

nekem most települ ;] a telefon verziónál belekattintasz és ott kéne lennie.
amúgy tetűlassan töltötte le.

:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.