Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) misimagaki válasza Brekecs (#900) üzenetére


misimagaki
aktív tag

Ez sem hiba. Csak apró bosszúság. Lehet az a gond, hogy a zarképernyőre beállított animált..

Murphy mondja: "Ha nem megy erőltesd, ha eltörik, akkor úgy is ki kellett volna cserélni."

(#902) dljkacs


dljkacs
csendes tag

Működő [TWRP] Android12-höz letölthető.
A heti xiaomi.eu rom már telepíthető vele.

(#904) szaboi6512


szaboi6512
őstag

Restart után nem tudok belépni.
Pin kódot nem fogadja el.
Pedig biztosan jót írtsm.
A bootloader zárt lett.
Kuka vagy megoldható?
Köszi:R

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#905) Brekecs


Brekecs
aktív tag

Frissült az EU rom ! :)

[ Szerkesztve ]

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#906) kefe13 válasza Brekecs (#905) üzenetére


kefe13
tag

V13.0.7.0.SJSEUXM Erről tudtam hogy legújabb.

[ Szerkesztve ]

(#907) Kezdő vagyok


Kezdő vagyok
őstag

Sziasztok!
Hogyan lehet azt megcsinálni,ha pl.Anyu hív,más legyen a csengőhangom,mint ha Apu hívna,és annak megint más a csengőhangja?
Előre is köszönöm a segítségetek!

Plusz egy kérdés:
Felraktam egy új frissítést,azóta ha használom a hangvezérelt írást,nem tudom állítani
a hangerejét a hangvezérelt írást jelző hangnak(ha megnyomom a fekete mikrofont,akkor elég hangosan jelzi,hogy azt akarom használni,és ez zavar.)
Természetesen lenémítani le tudom,de nem ez a cél,hanem hogy halkabb legyen.
Van valami ötletetek erre?

[ Szerkesztve ]

(#909) kefe13 válasza Kezdő vagyok (#907) üzenetére


kefe13
tag

Névjegyen jobb felső sarok ... , és ott a csengőhang, hangvezérelt írást nem tudom :)

(#910) Csatsa


Csatsa
tag

Android 13 PixelOS [link]

- Októberi biztonsági csomag
- Miui kamera
- Gyors sima rendszer
- Jó akku idő
- Stabil

(#911) dunc


dunc
nagyúr

HI! Észrevettem egy érzékelőt (mint egy cam. ) a kijelző alján jobb oldalon, az mi?

(#912) Kezdő vagyok válasza kefe13 (#909) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Nagyon szépen köszönöm a válaszod!

(#913) Zebu válasza kefe13 (#908) üzenetére


Zebu
addikt

Nekem fel is ment OTA-n keresztül, látom már van V13.0.0.11.0 is

(#914) Brekecs


Brekecs
aktív tag

Nagyon jó lett ez a frissítés, gördülékeny az egész rendszer, akku idő is szuper! :K

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#915) kefe13 válasza Brekecs (#914) üzenetére


kefe13
tag

Persze... :))

(#916) dunc


dunc
nagyúr

Srácok melyik a hozzá javasolt okoskarkötő És melyik alkalmazás javasolt hozzá?

(#917) Grycon


Grycon
újonc

Sziasztok,

Messengerben nem kapom meg az üzeneteket sok esetben, csak akkor ha megnyitom az appot. Régebben már volt ilyen problémám, de akkor itt a fórumon beírt megoldás megoldotta: alkalmazáskezelő/messenger/akkumulátorkímélő -> nincs korlátozásra állítva. Ez most is így van. Facebook appnál szintén ez a beállítás van belőve.

A messenger appot is töröltem, telepítettem újra, de ez sem oldotta meg a problémát, most is előfordult sűrűn, hogy nem jönnek meg az üzenetek automatikusan (több feladónál is). Van valakinek ötlete, hogy mi lehet a gond? Rendszer a legfrissebb a mobilon.

Köszönöm előre is.

(#918) vicces


vicces
addikt

Nálam még a bejövő hívást sem jelzi, csak ha megnyitom. De nekem ez így pont jó, nem zaklat a telefon, csak ha odafigyelek rá és én nyitom meg az alkalmazást. A nem fogadott hívás, üzenet minden ott marad egyébként :DDD

:)

(#919) dunc


dunc
nagyúr

Hi talált tegnap egy frissítést, de nm volt wifi, már eltűnt és nem talál,. hogy tudom frissíteni ?
Jelenleg 13.0.8.0 van.

[ Szerkesztve ]

(#920) vicces válasza dunc (#919) üzenetére


vicces
addikt

nekem is ez a verzio van fent. most atraktam a regiot indiara es jönne is a frissites.
13.0.12.0SJSEUXM

:)

(#921) dunc válasza vicces (#920) üzenetére


dunc
nagyúr

Oksa azt hol lehet?

(#922) vicces válasza dunc (#921) üzenetére


vicces
addikt

menü - beallitasok - tovabbi beallitasok. aztan en vissza szoktam allitani, hogy megiscsak az eu-s GDPR ervenyesüljön, meg ne jöjjön annyi reklam se :DDD

[ Szerkesztve ]

:)

(#923) dunc válasza vicces (#922) üzenetére


dunc
nagyúr

:C :R

(#924) Brekecs


Brekecs
aktív tag

EU Rom :D

[ Szerkesztve ]

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#925) donmackó válasza Brekecs (#924) üzenetére


donmackó
őstag

Ez kínai rom. Ott van benne a cn jelölés.

Release the cable hounds!

(#926) Brekecs válasza donmackó (#925) üzenetére


Brekecs
aktív tag

EU rom, mindig is azt használtam,
minden adatom maradt! :)

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#927) donmackó válasza Brekecs (#926) üzenetére


donmackó
őstag

:R

Release the cable hounds!

(#928) Brekecs válasza donmackó (#927) üzenetére


Brekecs
aktív tag

[Tessék ! ]
:D

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#929) BenceShearer


BenceShearer
aktív tag

Helló!

A MIUI 14-es új global ROM-ot valakinem már feldobta OTA-n? (2023-05-09-óta elérhető.)
Mi 10T Lite Global Stable Recovery V14.0.2.0.SJSMIXM

Nekem nagyon nem akarja.

(#930) Brekecs válasza BenceShearer (#929) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Szia!
Óta-n, nem, EU-romot használok!
Talán próbáld a régiót át állítani más országra,

[ Szerkesztve ]

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#931) peeat válasza BenceShearer (#929) üzenetére


peeat
tag

Nekem ma frissített

(#932) BenceShearer válasza peeat (#931) üzenetére


BenceShearer
aktív tag

Helló, OTA-n jött?

(#933) peeat válasza BenceShearer (#932) üzenetére


peeat
tag

igen

(#934) nullpoint


nullpoint
senior tag

Jó estéket!

A topik szerinti telefonom van.

A kérdést a miui topikban is feltettem, itt azoknak a véleményére lennék kiváncsi akinek ugyanilyen telefonja van:

Most a Xiaomi eu, Miui 12.6 21.11.10 beta romon vagyok (android 11).
Miui 13 és 14 már android 12, és csak stable van (13ból még akad egy két béta az elején, de már nem releváns)
Ilyen régi bétáról mehetek stablere gyalulás nélkül?
Illetve akarom egyáltalán újabb miuit? A mostani jól be van lakva, ha nincs semmi előnye az újnak akkor hagyom így.

Telefonálás, gps, ritkán böngészés a használat. Mobilbankolás, online fizetés nincs.
Mi a véleményetek? :)

[ Szerkesztve ]

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#935) Szokenesz


Szokenesz
senior tag

Sziasztok!

Xiaomi.EU 14-ről vissza szeretnék állni EU 12.5-re, de az még android 11-es, ez probléma lenne?

Kiakarok próbálni régebbi romot, mert MIUI13 alatt már nagyon merült a telóm, most a 14-es alatt meg katasztrófa, pl.: tegnap 12 órája akkuról, 40 perc képernyőidő és merült 100-ról 40%-ra, ha nyomkodom maximum a 2 óra képernyőidő, MIUI 12.5 alatt meg nem volt még gond, így kiszűrném, hogy az akku fáradt-e el vagy a utolsó romok lettek elcseszve...

(#936) Upo válasza Szokenesz (#935) üzenetére


Upo
addikt

Most vettem még egy ilyen telót, múlt héten került rá a stabil 14.0.2.0 xiaomi.eu rom.
Semmi gond nincs a merüléssel, 2 óra képernyőidővel vagyok 89%-on. Igaz, nincs rajta 500 app csak 237, de még hátravan pár dolog ami az előző telón is fent volt, csak az átköltöztető kihagyta.
Fastboot-al raktam fel, természetesen törléssel, friss rendszer lett belőle (az unlock úgyis törölt mindent).
Szerintem a telepített dolgok fogják meg, jobban járnál ha kiderítenéd hogy mi meríti.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#937) nesh_019


nesh_019
senior tag

Sziasztok van egy Xiaomi mi 10t lite 5g telefonom.
Egy ideje nem add ki idönként hangokat (csengőhang és értésítés)
Theme alkalmazás ami gyári, lefrissült hiába van beállítva csengőhang és értesitési hang beállítva ott egy idő után nem csörög(csengőhang és értésítés) nincs... Csak hogyha újra beállítom pedig bevan állítva minden. Ezt kb 1 hónapja kezdte ezt csinálni.
Van rá valami megoldás? mert elég bosszantó.

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#938) Ájvé válasza nesh_019 (#937) üzenetére


Ájvé
veterán

Egyébként van hangja ? Factory reset persze ments le előtte mindent ami kell.

(#939) nesh_019 válasza Ájvé (#938) üzenetére


nesh_019
senior tag

igen egyébként van. :)

[ Szerkesztve ]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#940) Mtbsrác


Mtbsrác
senior tag

Eléggé kihalt a topic de megkérdem hátha akadt már vkinek ilyen hibája:

- Adott egy ilyen teló ami egyszer gondolt egyet és nem akart elindulni a szoftver, mintha boot loopba került volna. Előzmény hogy előtte másoltam pár file-t ide-oda, fel-le a telóról számítőgéppel amin linux fut. Ki/be kapcsolás után jött elő a baj.
Úgy tudtam csak megcsinálni a telót hogy wipe "vagy milyen menübe" legyalultam a telót és egy szűz rendszerként elindult ahogy kell.
Viszont innentől fogva az istenért nem tudok 5G-s hálózatra felépni a mobilneten holott eddig ment. Manuál kereséssel látja rábökve se vált át 5G-re. Voda a szolgáltatóm. Minden frissítést megcsináltam amit akart ugyan ott vagyok ahol voltam előtte de akkor se, a rendszer az a miui 14, andro 12 skq1 verzsön. Mi lehet a baja szerintetek? Minden müxik/fügyüt/sipol/pörcög csak az nem :D.

(#941) Delirious válasza Mtbsrác (#940) üzenetére


Delirious
tag

Pontosan melyik MIUI verziót tetted fel? Valami tuti hiányzik. Egyébként létezik Android 14 alapú Pixel OS (programozók kreálták). Tervezem feltenni, de te ne hallgass rám, mert ha tönkremegy a telód, akkor engem szidnál.

(#942) Mtbsrác


Mtbsrác
senior tag

Én nem állok bele ilyen rom felpakolgatásokhoz, ill nem is értek hozzá. Ez gyári mert ő szedte le.

(#943) Delirious válasza Mtbsrác (#942) üzenetére


Delirious
tag

Nem tudom Voda esetében hogy van, de én úgy jártam Telekommal, hogy egy ideig volt 5G mindenkinek ingyen adták, most pedig csak azoknak akiknek korlátlan netes csomagjuk van, tehát azóta nálam nincs. Vagy hiányzik valami az 5G-hez. Próbálj meg Vodás fórumban érdeklődni, tuti van olyan.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.