Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Schuler888 válasza 7Heads Drago (#60) üzenetére


Schuler888
senior tag

Hanem mar konkretan van egy ideje.. :))

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#102) gyalu 1


gyalu 1
aktív tag

Van itt olyan aki használja ezzel a telefonnal a raipay-t?

(#103) dragonfx válasza instantwater (#99) üzenetére


dragonfx
veterán

de ez nem valami elmozdulás.véletlen hiba? vagy nem hagyjak rendesen fokuszálni.?
addot telo hiábja?
rossz lencseillesztés?
tömeges?
van erről valami topik akár külföldi?

én tegnap lurdyba megnéztem kinn van mind2. (x3, m10t lite)
hát a poco bíztatóbb.kamera sw sokkal jobb.
erzetre is jobb.
kattingattam mindkettővel.semmi hibát nem láttam poconál se.
nem lehet ez software gond csak miui alatt?

amugy szerintem a mi10t lite nem éri meg felárát.ez 5G nagyon távoli.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#104) motofi válasza dragonfx (#103) üzenetére


motofi
aktív tag

A mi 10t lite kamera gyengébb. Több külföldi tesztet végig néztem, elsősorban a videó az éjszakai képek és a széleslátószögű kamera képek mutatják ki. Valamiért a Poco- t nem rakják ki a weboldalukra ezt a mi 10t lite meg akkor sem fogom megrendelni 5G ide vagy oda. Ha felbosszantak akkor meg veszem máshol...

(#105) toshiba L30


toshiba L30
csendes tag

Tanulságos. Telekomos előfizetés, de nem 5G-re érvényes. A fehérvári Auchanban nem volt internet elérésem a max térerő ellenére. A párom telefonján gyengébb volt a térerő (ő is Telekomos), de működödött az internete. A telefon (Mi 10T lite) gyári beállítás szerint a hálózati beállítások alapból az 5G volt elsődlegesen kijelölve. Ahogy átállítottam 4G-re már is volt internet. Ezek szerint talált 5G hálózatot, csak nem rendelkezem olyan előfizetéssel amellyel használhatnám, de a hálózatra kapcsolt. Ha ilyennel találkoztok ez lenne a megoldás.

(#106) gyalu 1 válasza toshiba L30 (#105) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

Nekem Telenoros kártyával volt, hogy megszakadt a net kapcsolat. Miután át állítottam 4g-re a preferált hálózatot, azóta nincs probléma.

(#107) Geza26


Geza26
senior tag

Sziasztok!
A Poco X3 70 ezer Ft-ért vagy a Mi 10t lite 90-ért számít jobb vételnek?
Köszönöm!

Géza

(#108) gyalu 1 válasza Geza26 (#107) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

Hát ezt neked kell eldönteni. link itt van pro és kontra

(#109) atosan


atosan
addikt

Üdv,
Csatlakozom a csoporthoz.

Maine coon

(#110) RoBos


RoBos
senior tag

Úgy néz ki 2021 első hete rögtön egy új Xiaomi telefonnal indul a Mi 10i-vel, ami mondhatni, h a Mi 10T Lite 5G egy módosított variánsa, de a kinti hírek inkább azt mondják, h az új RN9 Pro 5G-re épül inkább majd!

Amiben hasonlít a 10T Lite-ra, h gyakorlatilag a 64MP-es főkamera helyett a Mi 10i egy 108MP-es szenzorral jön, mint a RN9 Pro 5G, de a többi része ugyanaz mint a Mi 10T Lite-é, így akinek pl. bőven elég az SD750G-s teljesítmény de kamerába jobb lenne neki a 64 helyett a 108MP, annak érdemes lehet a 10T Lite helyett a Mi 10i-t választania majd! Január 5-én debütál az indiai piacon! ;)

(#111) RoBos válasza RoBos (#110) üzenetére


RoBos
senior tag

És milyen kár, h a RN9 Pro 5G nem tudja a B20-at, mert most akciósan elvihető (lenne) kuponnal! :U

[ Szerkesztve ]

(#112) pistu1


pistu1
csendes tag

Az asszony szemetvetett a mi 9t-mre ,neki is szimpatikus és vegyek neki is. Azt beszéltük hogy odaadom az enyémet és én veszek másikat magamnak.
Viszont ami szimpatikus számomra az a note 9 pro vagy a mi10t lite. Szerintetek megéri azt a plusz kb 20K-t a 120hz illetve a 6gb ram pluszt meg az 5g-t? Jó pár évre tervezek a készülékkel:)
Telekomnál tudok jelenleg vásárolni részletre és ezért ez a kettő készülék:D :R

[ Szerkesztve ]

;)

(#113) atosan válasza pistu1 (#112) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Volt Note 9 prom, jó telefon. Most Mi 10t lite van kb egy hete. Frissebb, ez már MIUI 12-vel jött ki, tovább lesz támogatva. Ezen kívül azt vettem észre, hogy a Mi telefonokra jobban optimalizálják a szoftvert, mint a Redmikre. Nekem számított a sztereó hangszóró is. Még az eredeti szoftver van rajta, mármint nem jött még frissítés a Mi 10 t litera, ha ez számít. Szintén Telekomnál vásárolt.
Egyelőre ennyi.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#114) pistu1 válasza atosan (#113) üzenetére


pistu1
csendes tag

Mármint maga a Mi telefonok tovább vannak támogatva,mint a note készülékek?:)

;)

(#115) atosan válasza pistu1 (#114) üzenetére


atosan
addikt

Bocsi ha félreérthető voltam. Konkrétan a Mi 10t lite lesz valamivel tovább támogatva a Note 9 pro ellenében.

Maine coon

(#116) pistu1 válasza atosan (#115) üzenetére


pistu1
csendes tag

:R

;)

(#117) RoBos válasza atosan (#115) üzenetére


RoBos
senior tag

Erről tudnál linket adni, ahol ezt lenyilatkozta a Xiaomi?! Köszi... ;)

(#118) atosan válasza RoBos (#117) üzenetére


atosan
addikt

Nem, de a logika ezt diktálja.

Maine coon

(#119) krysztyan


krysztyan
tag

Sziasztok!

Van itt olyan akinek nem működik az sms küldés. A google üzenet küldője van alapból a telefonon. Mindig a csevegés indítása jön fel. Az üzenetek be érkeznek, de küldeni nem lehet sehogy se... A csevegésnél a telefonszám ellenőzésre se képes, ott sem kapcsolódik. Mi lehet a gond, hogy lehet smst küldeni? :W :W :W Köszi előre is :))

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#120) gyalu 1 válasza krysztyan (#119) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

Messages (sms alkalmazás) beállítások/ speciális/ telefonszámodat írja? Ha nem, akkor kézzel írd be a számod

(#121) gyalu 1 válasza krysztyan (#119) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

Vagy, ha nem használod, akkor kapcsold ki a csevegő funkciót

(#122) krysztyan válasza gyalu 1 (#121) üzenetére


krysztyan
tag

Köszi a tippeket, de úgy néz ki megoldódott a probléma. Amiket írtál én is próbáltam már, de úgy néz ki, hogy a gond ott volt, hogy a preferált az 5g mód volt. Mivel itt nincs még 5g ezért nem találta. Viszont átálítottam 4g-re és működött a dolog onnantól. 5g-n pl smst is csak később kapta meg, valamint hívásindításhoz is relatíve sok idő kellett. De mint írtam a 4g-re váltás úgy néz ki megoldott minden problémát! Köszi, szia.

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#123) gyalu 1 válasza krysztyan (#122) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

Örülök, hogy végül megoldódott 👍

(#124) doongoo


doongoo
addikt

GCam-et próbálta már valaki? Tegnap feltettem és meglátásom szerint (nem vagyok egy nagy fotóguru) jobb képeket készít, mint a gyári alkalmazás. Ahogy én látom az eddig lőtt képek alapján: jobb vonalélesség, kevesebb zaj, természetesebb színek. [innen] tettem fel az Urnyx verziót, minden funkciója megy hibátlanul (az Arnova verzióban a lassított felvétel mindig kifagyott nálam)

[ Szerkesztve ]

(#125) instantwater válasza doongoo (#124) üzenetére


instantwater
addikt

DISCLAIMER: cyanogenmods.org is neither affiliated to CyanogenMod nor LineageOS.
The content we publish about LineageOS, Google Camera or TWRP Recovery are 100% genuine and developer built.

Cyanogenmods.org participates in the Amazon Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for sites to earn commissions by linking to Amazon. When you reach Amazon.in from a link from our website and make a purchase, then we may earn a percentage of your total billing.

Elvileg ez a hivatalos GCam mod oldal: [link]

(#126) gyalu 1 válasza doongoo (#124) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

Én arnova-t tettem fel. Nálam is a lassított felvétel kifagy. Akkor megpróbálom a másikat. Még nem fotóztam, csak felraktam aztán ennyi.

(#127) doongoo válasza instantwater (#125) üzenetére


doongoo
addikt

Köszi! A lényeg, hogy a feltett verzió az stimmel :) Ugyanaz az eredeti oldalon is.

(#128) atosan válasza doongoo (#124) üzenetére


atosan
addikt

Én a PXv8.1 verziót tettem fel. Már meg nem mondom a linket, feldobta a Google hírek, rákattintottam, letöltöttem. Eddig a fotózást próbáltam. Most hogy írtátok, ennél is lefagy a lassított felvétel.

Maine coon

(#129) atosan


atosan
addikt

Találtam ilyet [link] . 120-ról 90 Hz-re lehet állítani. Kíváncsi vagyok, felraktam, tesztelem.

Maine coon

(#130) gyalu 1


gyalu 1
aktív tag

link Megjött a decemberi biztonsági csomag

(#131) gyalu 1 válasza atosan (#129) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

Felraktam én is. Ellenőriztem és tényleg 90 hz-en van :R

(#132) atosan válasza gyalu 1 (#130) üzenetére


atosan
addikt

Előzőleg milyen számú volt a rom? Nekem 12.0.2 szeptemberi biztonsági csomaggal. Mégg semmi frissítés. Telekomnál vásárolt.

Maine coon

(#133) doongoo válasza atosan (#132) üzenetére


doongoo
addikt

12.0.6 volt az ezt meglőző

(#134) doongoo válasza atosan (#129) üzenetére


doongoo
addikt

ez amúgy mire jó, spórol egy kicsit az amúgy is jó akksiidőn? Vagy van esetleg egyéb előnye is? Egyébként tesztekben azt olvastam, hogy a 120Hz-et is dinamikusan kezeli a rendszer és visszaveszi, ahol nem szükséges (most meg is néztem. Ha pl. youtube-ot indítasz, akkor már vissza is veszi 60Hz-re)

[ Szerkesztve ]

(#135) atosan válasza doongoo (#134) üzenetére


atosan
addikt

Köszi :R
gyalu 1 Neked is köszönöm :R
Elméletileg igen, az akksiidőn javít. Semmi más. Ez is dinamikusan használja.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#136) gyalu 1 válasza atosan (#132) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

V12.0.6.0.QJSMIXM ez volt eddig

(#137) gg72


gg72
veterán

Valamiért eltűnt a töltési animáció, tudja valaki, hogyan lehetne visszahozni?

(#138) gg72 válasza gg72 (#137) üzenetére


gg72
veterán

Tárgytalan: működik az animáció, de csakj akkor, ha kikapcsolt kijelzővel tesszük rá a töltőre.

Más. Tud valaki olyan kábelt a gyárin kívül, ami támogatja a turbo töltést? Ami van itthon Ugreen ill. Blitzwolf, azok nem, csak a sima gyorstöltést.

(#139) ricsmoka


ricsmoka
tag

Sziasztok! Fényképezni akartam most és a kamerakép nagyon homályos! A szelfi éles de a normál kamera katasztrófa. Nem is tudok vele kit csinálni! Mi lehet szerintetek a baj?

(#140) ricsmoka


ricsmoka
tag

Sziasztok! Fényképezni akartam de a kamerával történt valami. Elég szar képeket csinál. A szelfi kamera éles a kijelzőn a főkamera képe meg egy rakat szar. Mi lehet vele szerintetek? Eddig jó volt!

(#141) atosan válasza ricsmoka (#139) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Nincs rajta valami maszat, kosz, karc? Minden esetben homályos? Bemozdulásokat egyik sem bírja nagyon.

Maine coon

(#142) ricsmoka válasza atosan (#141) üzenetére


ricsmoka
tag

Szia! Tiszta teljesen! A kamera képe homályos mintha pár megapixeles lenne az egész. A kezemet ha közel rakom éles a kép de egy méterre már homályos!

(#143) ricsmoka


ricsmoka
tag

Olyat is ír, hogy a kamera indítása nem sikerült inditsa újra a készüléket. Mi a szar lehet ez?

(#144) gyalu 1 válasza ricsmoka (#143) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

(Hülye kérdés, de újra indítottad?)
Olyan mintha, csak a makró kamera menne. Raktál fel valami új alkalmazást ami hozzá fér a kamerához? Lehet az kavar be

(#145) ricsmoka


ricsmoka
tag

Nem koszos és nem raktam fel! Nem tudom mi lehet!

(#146) ricsmoka


ricsmoka
tag

De a beállításokban sem találtam olyat, hogy mekkora legyen a kép felbontása vagy ilyenek! Nem tudom egyszerűen mi történt!

(#147) atosan válasza ricsmoka (#143) üzenetére


atosan
addikt

Ilyennel már évek óta nem találkoztam, hogy nem indítja a kamerát. Ez lett volna az első fotózás, vagy eddig jó volt?
Mikor megnyitod a kamerát a jobb felső sarokban a három csíkra rákattintva felugrik egy menü. Azon belül van a felbontás. Itt nem megapixelek hanem képarány szerint tudod állítani. Itt található a szuper makró is. Az nincs bekapcsolva?

Maine coon

(#148) ricsmoka


ricsmoka
tag

Nem találom a super makro beállítást!

(#149) atosan válasza ricsmoka (#148) üzenetére


atosan
addikt

Képernyő videót sikerült készítenem. Remélem látszik mikor mire kattintok. [link]

Maine coon

(#150) ricsmoka válasza atosan (#149) üzenetére


ricsmoka
tag

Látszik de nekem nincs az a makro ikon!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.