Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) kszthly


kszthly
senior tag

Bootloader nyitás sem jár garanciavesztéssel.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#352) atosan válasza section (#348) üzenetére


atosan
addikt

Letöltötte a romot, kicsomagolta, fastboot módba rakta. Az normális, hogy a mitool ablak csak fehér? Semmi fokyamatot nem mutat, hogy flashelné.

Maine coon

(#353) section válasza atosan (#352) üzenetére


section
csendes tag

Nekem pl. több ezer százalékot jelzett a folyamat közben, a telefon pedig 4,99%-on (majd 80%-on is) megállt frissítés közben egy kis időre, de aztán végig ment. A lényeg az, hogy a telefon jelezze a folyamatot.

Jobban jársz, ha saját magad töltöd le és manuálisan tallózod be. A letöltött zip fájlt rakd be a c:\Xiaomi\XiaomiTool2\res\tmp\ mappába és utána indítsd el a XiaomiTool-t.

[ Szerkesztve ]

(#354) section válasza kszthly (#351) üzenetére


section
csendes tag

Bocsánat, de ennyire nem néztem utána, igazad van.

(#355) Zsee75 válasza Delirious (#347) üzenetére


Zsee75
tag

Nekem a 8ast ajánlja fel. De érdemes feltenni akkor a 9 est? Anno a note 5 ön volt olyan ami rosszabb lett mint a régi verzio...

(#356) Delirious válasza Zsee75 (#355) üzenetére


Delirious
tag

Négy Mi 10T Light van a családban, mind a négyen a 0.2 volt és csupán az egyik dobta fel a 0.8 biztonsági frissítést, a többi még csak nem is talált mást. Azt lefrissítettem 0.8-ra, az enyémre pedig ment manuálisan a 0.9. Különbséget nem igazán láttam, de ezek biztonsági frissítések.
Pár órája került fel egy oldalra, hogy megjött a 11 is (mármin t Android) az eu modellekre, de egyenlőre korlátozott számú személyek kapják (gondolom valami teszt jellegű dolog). Viszont azt írják, hogy hamarosan letölthető is lesz manuálisan bárki számára.

[ Szerkesztve ]

(#357) atosan válasza section (#353) üzenetére


atosan
addikt

Nos, kis tanulság. Nem engedte EU-ról 12.0.9 a mitools frissíteni globalra, anti rollback-re hivatkozott. Felkínálta a program, hogy mindent visszaállít. Nem sikerült neki. Fastboorban ragadt a telefon. Még meg volt a laptopon a 12.0.8.0 QJSEUXM fastboot rom. Miflash megoldotta. Gondoltam majd reggel belakom, rákeresek a frissítésre, hátha bedobja a 12.0.9.0-ásat. Hát nem azt ajánlotta, hanem a RJSEUXM 11-es droidot. Így még jobb is.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#358) section válasza atosan (#357) üzenetére


section
csendes tag

Nekem simán engedte :D. Köszönöm az infót , ezek szerint EEA- n is van már 11-es alapú rom, ma fel is rakom.

(#359) section válasza atosan (#357) üzenetére


section
csendes tag

MIUI 12.0.1.0 RJSEUXM tegnap este jött ki :D

(#360) atosan válasza section (#359) üzenetére


atosan
addikt

Nekem ma reggel dobta fel OTA-n. Én jelentkeztem tesztelőnek még a hónap elején, valószínűleg azért kaptam.

Maine coon

(#361) atosan válasza atosan (#360) üzenetére


atosan
addikt

10-es droidon Poco launcherrel ment. Agesztus vezérlés, 11-en nem megy. Valamint az időkép nem indul. Egyelőre ennyi.

Maine coon

(#362) tusi0807


tusi0807
újonc

Üdv!

A telefont kb két hete használom, egy érdekes dologra lettem figyelmes: par perc atlagos hasznalat utan enyhen elkezd melegedni a telefon. Kb kezmeleg lesz eppen csak erzekelheto, dehat akkor sem tartom normalisnak. Tovabb nem melegszik, erosebb hasznalotkor sem. Mas is megfigyelt ilyet?
Ezen kivul megvagyok vele elegedve teszi a dolgat, es a kijelzo is egesz jo.

(#363) atosan válasza tusi0807 (#362) üzenetére


atosan
addikt

Szia
Gyári tokot használok, azon keresztül nem vettem észre, hogy melegedne. Mennyit bír egy feltöltéssel?

Maine coon

(#364) Scooter86101


Scooter86101
tag

Sziasztok, pár hete vettem egy dobozos független Mi10t lite -ot ..
Létezik hogy gyárilag lenne valamiféle fólia a kijelző, akár üvegfólia, mert ha jobban megnézem körbe látszik , illetve az első kamerán is mintha körbe lenne vágva.... szerintem ez fólia rajta , vagy passzolom nektek van ilyen ?
Köszönöm :)

(#365) doongoo


doongoo
addikt

Mi 10T Lite EEA Stable V12.0.1.0

Recovery ROM
https://bigota.d.miui.com/V12.0.1.0.RJSEUXM/miui_GAUGUINEEAGlobal_V12.0.1.0.RJSEUXM_15bfbef742_11.0.zip

➤ @miui12_official

Ez a miénkre való Android 11 lehet vajon?

(#366) vicces


vicces
addikt

Van rajta fólia gyárilag ;]
Sőt a dobozban találsz még egy szilikontokot is ha jobban megnézed.
Amúgy én nem akartam fóliát rá. Gondoltam letesztelem mit bír a gorillaglas de ha már rajta volt, hát maradhat.

....

Amúgy az előző redmi Note 5-öm érezhetően melegedett. Akku 40 fok felé is ment töltés közben. Ez még a villámtöltéssel sem melegszik. Egyszer néztem az akkut akkor 34 fokos volt. :C

:)

(#367) atosan válasza doongoo (#365) üzenetére


atosan
addikt

Ha a mostani is EU, akkor igen.

Maine coon

(#368) Delirious válasza doongoo (#365) üzenetére


Delirious
tag

https://xiaomirom.com/en/download/redmi-note-9-pro-5g-mi-10i-mi-10t-lite-gauguin-stable-V12.0.1.0.RJSEUXM/#europe-recovery

Ez tutira az.

[ Szerkesztve ]

(#369) doongoo válasza Delirious (#368) üzenetére


doongoo
addikt

Feltetted már esetleg?

(#370) Dimond G


Dimond G
senior tag

Nekem jelenleg 12.0.9.0(QJSEUXM) van fent!
Android 11 van esetleg rá? Pl béta! :R

(#371) Delirious válasza doongoo (#369) üzenetére


Delirious
tag

Haha, azt írja béta tesztelésre jelentkezetteknek csak.

(#372) togaba


togaba
tag

Sziasztok!

Egy kis segítségre volna szükségem. Eltűnt a telefonról a QWERTY billentyűzet! Ha írni szeretnék, egy üzenetet kapok " A Gboard akalmazás álland... " és valami jelentést akar elküldeni erről. Tudtok erre valami megoldást? Köszi.

(#373) doongoo válasza Delirious (#371) üzenetére


doongoo
addikt

Hol írja? Telepítéskor? Nekem ez így nem látszott sehol.
Most néztem, a te linked is ugyanonnan tölti le, mint amit én belinkeltem és ahonnan letöltöttem. Feltenni még nem volt bátorságom.

[ Szerkesztve ]

(#374) doongoo válasza togaba (#372) üzenetére


doongoo
addikt

Esetleg egy Gboard cache törlés kísérletet megérhet.

(#375) togaba válasza doongoo (#374) üzenetére


togaba
tag

Köszi. És hol találom, mert nem tudom beírni a keresőbe?

(#376) doongoo válasza togaba (#375) üzenetére


doongoo
addikt

Beállítások-Alkalmazások-Alkalmazáskezelő-Gboard-Adattörlés-Gyorsítótártörlés

(#377) vicces


vicces
addikt

jól gondolom, hogy felfedeztem, hogy a telefon stereo??

:)

(#378) togaba válasza doongoo (#376) üzenetére


togaba
tag

Sajnos, ott nem szerepel Gboard (én is ezt néztem meg először). És sehol sem találom!

(#379) togaba válasza vicces (#377) üzenetére


togaba
tag

Jól! :)

(#380) Delirious válasza doongoo (#373) üzenetére


Delirious
tag

Így van amikor telepíteni akarnám, akkor írja.

(#381) atosan válasza togaba (#378) üzenetére


atosan
addikt

Beállítások/alkalmazások/jobbra fent három pötty/összes alkalmazás. Alapértelmezetten csak a telepítetteket mutatja.

Maine coon

(#382) gyalu 1 válasza Dimond G (#370) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

Nekem 12.0.9.0Q volt fent, de arra nem akart jönni az ota beta frissítés. Aztán vissza raktam a 12.0.8.0Q-t (ami egyébként teljes adat törléssel jár) arra egyből jött ota 12.0.1.0R ami Android 11 alapú rom. (Én jelentkeztem beta tesztelőnek).

[ Szerkesztve ]

(#383) togaba válasza doongoo (#376) üzenetére


togaba
tag

Szia!

Megcsináltam, de nincs változás. Mit tehetnék még?

Köszi.

(#384) togaba válasza atosan (#381) üzenetére


togaba
tag

Köszönöm. :R

(#385) togaba válasza togaba (#383) üzenetére


togaba
tag

Köszönöm Pityu. segítségét [link] , a frissítés törlésével megoldódott a probléma. :C

[ Szerkesztve ]

(#386) Csaszi87


Csaszi87
tag

Üdv Urak!

Ti, hogy tudjátok csoportosítani a videókat pl? Nekem ömlesztve tesz egy mappába mindent.
Hiába nyitok meg egy új mappát régebbi vagy kedvenc videóknak, áthelyezéssel is ugyan úgy benne marad az ömlesztett mappában is. Ha meg kitörlöm onnan akkor mindenhonnan kitörlődik :/ :F
Letöltöttem a Boomeráng alkalmazást is, a Huawei külön mappában kezelte az azzal készített kis filmeket, itt ugyan úgy megy ömlesztve a többi video közé.
Már tanácstalan vagyok, mit lehetne ezzel kezdeni? nagyon idegesítő így.

(#387) kszthly


kszthly
senior tag

Tanulságos történet.
Főleg annak fényében, hogy a kínai alapú android 11 már régóta hibátlan.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#388) Csaszi87


Csaszi87
tag

Másik dolog: Nektek nem szokott olyat csinálni, hogy telefonálás után mikor elveszitek a fületektől nem kapcsol fel vissza a kijelző? Így nem tudom kinyomni sem, mindig élesztgetni kell újra a telefont.

(#389) atosan válasza Csaszi87 (#388) üzenetére


atosan
addikt

Nekem nem szokott ilyet csinálni. Eddig minden oké.

Maine coon

(#390) Dimond G


Dimond G
senior tag

Ezzel van valakinek tapasztalata? Vagy hadonlóval?

[link] folyékony kijelzővédő

Igazából az a nagy kérdésem, hogy hogyan jön le, ha mégsem akarom, hogy fent legyen!?
:R

(#391) Brekecs válasza kszthly (#387) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Szia !
Sikerült feltenni az EU romot, eddig semmi gond vele ! hívásrögzítő tökéletes, minden működik ! :) Köszi a segítséget !

[ Szerkesztve ]

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#392) Csaszi87 válasza atosan (#389) üzenetére


Csaszi87
tag

Az szuper, nekem szinte állandóan ez van... :U Most újraindítottam a telefont, hátha változik valami.

Brekecs: Te milyen hívásrögzítőt használsz?

(#393) Brekecs válasza Csaszi87 (#392) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Szia !
Az EU romban gyári hívásrögzító van ! :D és tökéletes !
A Globál és az EEA romokkal próbáltam pár rögzítőt de egysem volt tökéletes , sajna !

Üdv

[ Szerkesztve ]

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#394) calamites


calamites
őstag

Helló!
Érdeklődnék, hogy van-e olyan köztetek, aki nem használja a gyári szilikon tokot,és meg is válna tőle, természetesen nem ingyen kívánom.

(#395) Sebibalu válasza calamites (#394) üzenetére


Sebibalu
őstag

3 hónap alatt be sárgult..... Inkább nézz egy rendest :)

(#396) calamites válasza Sebibalu (#395) üzenetére


calamites
őstag

Köszi, akkor inkább hanyagolom.

(#397) vicces válasza calamites (#394) üzenetére


vicces
addikt

én a spigen fekete tokját nézegetem, de mivel a gyári tok is itt van, csak herdálásnak tartottam. viszont ha tényleg besárgul a gyári akkor lehet mégis veszek egy másik tokot.
marha jó a fogása a gyárinak, meg szerintem elég védelmet is ad csak annyira nem tetszik :K

:)

(#398) Ájvé válasza Sebibalu (#395) üzenetére


Ájvé
veterán

Nálam nem sárgult be. Lehet tisztítani kellene.

(#399) Dimond G


Dimond G
senior tag

Sziasztok!
Folyékoly fóliát hogyan lehet eltávolítani a kijelzőről?
Köszönöm a választ! :R

(#400) Sebibalu válasza Ájvé (#398) üzenetére


Sebibalu
őstag

Érdekes mód egy tokom sem sárgult be eddig (rmn9pro, vagy Mi10 lite.) De ha szeretnéd tudni szappanos vízzel szoktam le mosni minden tokom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.