Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:39:57

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi 10 5G (UMI)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149) Noukoum válasza weberzolee (#147) üzenetére


Noukoum
veterán

Az iphonenál sem a hivatalos viszonteladót néztem, hanem az első “normálisabb” boltokat.
A felsorolásodból van ami jogos, de pl OIS ebben is van, pont mint az i11-ben, dual sim csak esimmel van amit inkább hagyjuk (itthon csak telekom), ip védettség addig parasztvakítás míg nem jár rá garancia (onnantól azt mondom hogy na igen, ez tényező)
Nekem meg az jut eszembe hogy 90hz-es amoled kijelző ami kb álom az i11-hez képest, modernebb deisgn vastag noccs nélkül, jobb hangzás, sokkal jobb üzemidő, több kamera (makró) , gyári gyorstöltés, visszatöltés, nagyobb wireless töltés.
Persze nem mondom azt hogy mindenkinek jobb a xiaomi, de ne legyünk már elfogultak. Az iphone nagy lemaradásban van (amit idén le is fognak dolgozni) kb mint 2017-ben mikor kijöttek x-zel. És akkor a jóval drágább i11-el hasonlítottam mert szegény SE-vel kár.. Szóval mindenki mondja hogy drága, csak aztán ha belemegyünk mégsem.. Sokba kerül, ez tény. A vérfanokat meg nem igazán érdekli az ár, mert a Xiaomisok többsége eddig sem flagshipet vett hanem középkategóriás telefonokat, ami most sem lett drágább. Aki meg eddig is megvette mindig a legújabb flagshipet a Xiaomitól az most is megfogja mert szereti a márkát.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.