Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) flierqqq


flierqqq
tag

Megint divat lesz a júgió meg a tazó? :F

Érdekes a világ megosztása - Van akinek Rolexe van, és van akinek ideje.

(#2) norbi0604 válasza flierqqq (#1) üzenetére


norbi0604
aktív tag

:D:D

(#3) krokk válasza flierqqq (#1) üzenetére


krokk
senior tag

Ne keverjük, semmi köze hozzá.
Amúgy meg a Yugi-oh még mindig megy rendesen köszöni szépen (amennyiben jók az infóim).

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#4) oriic válasza krokk (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megy rendesen, japánban óriási rajongótábora van. Csak hát európaiak leragadtak annál hogy megnéztek kb 50 részt belőle(főleg azok is agyon vannak vágva)

Live-Die-Respawn

(#5) Kephamos válasza flierqqq (#1) üzenetére


Kephamos
addikt

Hozzászólásod magas fokú műveletlenségedre enged következtetni...
----
A világ annyira nem tetszik, azonban a rendszer elég jó. Ha jól tudom, akkor nincs külön erőforrás és így pl nem fordulhat az elő, mint a MTG-ben, hogy nem húzol földet és emiatt bukod a partit.
Amúgy anno a VTES volt hatalmas kedvencem. Sajnálom, hogy lehúzták a rolót, pedig igencsak igényes és összetett játék volt (és persze még mindig az).

(#6) flierqqq válasza Kephamos (#5) üzenetére


flierqqq
tag

Bocsáss meg csak nekem nem volt meg mind..anyumék nem vettek elég chipset, még egyszer lenézést kérek. :)

Érdekes a világ megosztása - Van akinek Rolexe van, és van akinek ideje.

(#7) krokk válasza Kephamos (#5) üzenetére


krokk
senior tag

igen jól tudod, bármely lapot lehet erőforrásnak használni.

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#8) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Sosem értettem, hogy aki WoW-ozik, annak hogy jut ideje még a TCG-vel is játszani. Mindig azt gondoltam, hogy ez a Blizzardnak csak egy ügyes fogása, amit az emberek kizárólag az értékes loot lapok miatt vesznek, hátha találnak mondjuk egy spectral tigert, amivel aztán puccparádézhatnak, vagy párszáz dolcsiért elpasszolhatnak.

(#9) Kephamos válasza flierqqq (#6) üzenetére


Kephamos
addikt

Köszönjük.

(#10) kromatika


kromatika
veterán

köszi a bemutatót.tetszik a játék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.