Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [wolfnet:] Pihenés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Én is szabin vagyok, de szó szerint értve. Azért kicsit belelesek az F2-be. 939 pont. :R

(#2) greenity


greenity
aktív tag

Jól hangzik :) ;)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#3) wolfnet válasza Kolondrum (#1) üzenetére


wolfnet
tag

:R :R Muszáj melóznom, mert tavasszal váltok A2-re. :K

Privátban érdeklődj! :)

(#4) Kolondrum válasza wolfnet (#3) üzenetére


Kolondrum
félisten

A koroddal van a baj, hogy nem A-ra?

(#5) wolfnet válasza Kolondrum (#4) üzenetére


wolfnet
tag

:K Mindenképpen 250-es gépet vennék a 110-es után, hogy ne haljunk meg az első szezonban, de a korlátlanra még várni kell.

Privátban érdeklődj! :)

(#6) Kolondrum válasza wolfnet (#5) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nem kampányolni akarok a szarom mellett, de sok GS500-as Suzuki van ami A2-vel terelgethető. De láttam Honda CB600F-et is így. Nagyon kevés, de van ami le van butítva A2-re (legálisan), persze oda van írva, hogy kivehető belőle a fojtás.

(#7) wolfnet válasza Kolondrum (#6) üzenetére


wolfnet
tag

Igen-igen tudom, és akkor nyomaték motor lesz úgymond. De mivel jogsi is meg moci is kell lehet hogy nem futja egy ötszázas gépre. Az is lehet hogy egy évet váratom még a dolgot, de attól még a jogsit azt leteszem, mert a korlátlan az nem egy év távlatában van. :) Imádom a Hondát de most egy Yamaha-t néztem ki magamnak. Elég öreg járgány és lehet nem is veszem meg (mert állapotot veszünk), de ha minden úgy lenne ahogy mondják akkor árban megérné. (Yamaha FZX 250 Zeal, tudni valók: 32ezer km (kevesellem), 1992 évjárat, tárcsafékes (elöl dupla), sor 4, hengerenkénti karbi, 6 gangos, 34le. ) :R

Privátban érdeklődj! :)

(#8) Gergosz2


Gergosz2
veterán

üdv a klubban és is végeztem 18.-án, úgyhogy február 12.-ig pihi. :))

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#9) Kolondrum válasza Gergosz2 (#8) üzenetére


Kolondrum
félisten

Akkor te sokakat überelsz! :R

(#10) horush


horush
addikt

Grat! Én nem siettem ennyire el, 3 vizsga van még januárra. :DDD

(#11) Gergosz2 válasza horush (#10) üzenetére


Gergosz2
veterán

persze az úgy más, nekem össz-vissz egy vizsgám volt, ami az eddigi rekord.
Meg azért is örülök , hogy ilyen hamar vége lett, mert nem egyszer fordult elő hogy a vizsgaidőszak utolsó napján is mentem, de hál' Isten nem azért , hogy meglegyen a tárgy , hanem azért , hogy javítsak.
Bár így a vége felé már azért örül az ember hogy nem is zaklatják egy halom vizsgával.

A téli vizsgák meg olyan szempontból jobbak szerintem, hogy odakint elég szar az idő, max a kutyát viszi el az ember egy-két órára és legalább tud tanulni. Nyáron sokkal nyűgösebb az meber mert süt a nap és már bőven 30°C van odakint, de gondolom ezt nem kell magyaráznom.

+ 5.2-es kreditindex ;]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12) horush válasza Gergosz2 (#11) üzenetére


horush
addikt

Az nem rossz. :D Nekem már az is tökéletes, ha szépen átmegyek mindenből.

(#13) wolfnet


wolfnet
tag

:K :R

Privátban érdeklődj! :)

(#14) greenity válasza Gergosz2 (#11) üzenetére


greenity
aktív tag

Ez jól hangzik ;)
Grat :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#15) wolfnet válasza Gergosz2 (#11) üzenetére


wolfnet
tag

:) Nekem 4 tárgyam volt idén vizsgás a többi évközi jegyes. A négyből három jegymegajánlós lett, a maradékból szerdán szóbeliztem négyesre. Én is örülök hogy letudva, reméljük a kövi félév is szépen fog sikerülni. :R

Privátban érdeklődj! :)

(#16) Gergosz2 válasza wolfnet (#15) üzenetére


Gergosz2
veterán

ebben a félévben 9 tárgyam volt 32 kredittel (bár volt olyan félévem amikor 3 tárgy 22 kreditet adott ki :D , de így a vége felé már nincsenek olyan hardcore tárgyak).
3 volt évközi jegyes(labor meg a kötelező baromságok) , 5 -ből megajánlott jegyet kaptam, 1-ből meg vizsgáztam.
Azt nem is mondom hogy az utolsó 2 hetem igen hardcore volt, mindenből ZH.Már igen agyhalott lettem a végére.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#17) wolfnet válasza Gergosz2 (#16) üzenetére


wolfnet
tag

Aham. :) hát ez mindenkinél ilyen :)

Privátban érdeklődj! :)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [wolfnet:] Pihenés
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.