Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#53) hallador


hallador
addikt

Jó teszt. Nekem tetszett.
Ha új gépet vennék, és nem lennék Rendszermérnök, akkor én sem biztos, hogy Business gépeket vennék. És nekem is már csak ProBook-om van, mert megfelel nekem, és nem Windows fut rajta.
Az teljesen OK, hogy Linux-ot tettél rá, mert a Linux egy ilyen gépen is elfogadhatóan képes futni, a Windows meg szimplán nem. Mert nem erre tervezték.

Sok sikert a géphez, és a Linux-hoz is, jó tanulást.

Szerintem is, ha valaki csak netezik, filmet néz, és Linuxot futtat elegendő egy ilyen gép neki.

---------------------------

(#11) energy4ever

Sok helyen sántít ez a dolog, mert a magyar nem az a nemzet amiről Te beszélgetsz. Történelmi okokból van ez így nem pedig azért mert buta lenne, nem buta csak Magyarország legalább 50 %-a a szocializmusban él. Nem érdekli a technika, nem érdekli a fejlődés, ami nem azt jelenti, hogy több pénze van, hanem hogy nem fogja fel, hogy nem 2 féle dolog van a boltban, mint 1984-ben.
Nem tehetnek róla, mert ebbe nevelték bele őket igen a 30 évesek egy részét is, akiket nem is nagyon ért már a szocializmus szele, de a nagymama, meg az apuka/anyuka mentalitása igen. Nincs igény Magyarországon rá, mert nem érdeke a fejlődés csak a munka nélkül - ami nem egyenlő a bejárok a munkahelyemre és lehet, hogy dolgozni kell, de közel nem úgy mint Berlinben, Helsinkiben, vagy Londonban - kereshető minél több pénz, ez pedig nem létezik. Ez az oka ennek. Nem a butaság. Amire nincs igény az nyűg, a nyűg pedig akkor jó, ha elmismásolják, mert akkor nem kell ezzel sem foglalkozni ebben az esetben == tanulni.

Igaz ez rád is, mert ahelyett, hogy utána néznél a dolgoknak vagdalózol. Én már nem élek Magyarországon mert nekem elegem lett a magyar mentalitásból, de én tudom, hogy engem mi zavart és mi az oka, hogy nem kérek ebből, viszont a Te mondókádból nem derül ki számomra mi a vagdalózás Oka....

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.