Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Karima válasza imis (#600) üzenetére


Karima
őstag

Nem csináltam gyári visszaállítást. Most kivettem a pinkód kérést (legalább nem veszem észre olyan sűrűn, ha újraindul:)), illetve az exchange szerver beállításainak frissítési gyakoriságát 30 percről 1 napra módosítottam (hátha az kavar be). Ezt tegnap este csináltam, azóta egyszer sem indult újra (legalábbis nem vettem észre).

(#602) imis válasza Karima (#601) üzenetére


imis
senior tag

egyszerre csak egy dolgot érdemes változtatni, jó lenne kiszűrni ezeket az újraindulásokat. Nekem is most újraindult (hetente kétszer, nem sok), én a munkahelyen fémszekrényben tartom, így gondolom nem talál hálózatot.

(#603) Karima válasza imis (#602) üzenetére


Karima
őstag

Hát azért attól sem kéne újraindulnia, ha nem talál hálózatot.

(#604) surgyi válasza Karima (#601) üzenetére


surgyi
senior tag

Üdv!
Szerintem úgy tudod ellenőrizni, hogy volt-e újraindulás, ha a Beállítások\Alkalmazások\Futó szolgáltatások alatt megnézed mennyi ideje futnak a progik. Ha újraindult, akkor tudni fogod az időkből.

Nálam a töltés max 2,5 óra, ha szinte csutkára merült állapotból töltöm 100%-ra!

Ezt a tokot találtam hozzá, aki esetleg nem ebay-ről rendelne:
7"-os Tábla PC tok

[ Szerkesztve ]

(#605) Karima válasza surgyi (#604) üzenetére


Karima
őstag

Kösz a tippet. Megnéztem, kb 22 órája futnak a programok a háttérben, úgyhogy hátha...:)

(#606) surgyi válasza Karima (#605) üzenetére


surgyi
senior tag

Örülök, hogy segíthettem s nagyon remélem ezentúl jól fog működni a kis szerkezet!

Egyébként véleményem szerint a programok okozzák a galibák nagy részét.
Ugyanis előbb próbáltam a Labirynth Lite golyós Marketes progit, szépen ment, örültem neki, aztán miután kiléptem nem forgatta a képernyőt, újbóli játékindítás után egy irányba ment a golyó.
Restart, ezután képernyőforgatás ok, játék ok, kilépés...ismét nem ok.
Restart, megpróbáltam az NFS Shift-el ok,játékból kiléptem ok.
Ergo a Labirynth Lite okozta a problémát.

[ Szerkesztve ]

(#607) surgyi


surgyi
senior tag

Na hátha lesz nekünk is pár színvonalas játék, hamár a Gameloft-osak nem igazán mennek!
Snapdragon processzorokhoz "játék market"

(#608) joe465 válasza Karima (#601) üzenetére


joe465
tag

Nekem is lehet újraindul(t) párszor,csak nem vettem észre,maximum a futás időből(Viszont olyat nekem hajlamos csinálni hogy a kamera nem működik tehát rányomok a fényképezőre,behozza a kamerát,és a fekete kép,valamint ha készíteni akarok ilyenkor fényképet,az írja hogy a kamera alkalmazás megállt,ez gondolom szoftveres probléma,mert egy újraindítás megoldja,valamint olyan is volt hogy csináltam egy fényképet,rezzenés,és újraindult,ez volt az egyetlen alkalom mikor biztosan újraindult!,mivel én úgy vagyok vele hogy ez legyen a legkisebb probléma,ezért nem tervezem a cseréjét.)észre veszem,csak nem mindig vagyok benne biztos!Az Exchange szervert,hol kell beállítani?

(#609) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Nekem mostanában valamiért a töltést nem akarja felvenni ha nagyon alacsonyan van az akku. Újra kell indítani és akkor meg megy a töltés. :F

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#610) BéHGT


BéHGT
senior tag

Egyáltalán tesztelték ezt a gépet, mielőtt piacra dobták?! :) Elég sok hibákat írtok, ami kicsi, de ki tudja, milyen lesz fél év múlva...

(#611) PowerBuldog válasza BéHGT (#610) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Ezek a dolgok egy szoftverfrissítéssel simán megoldhatóak lennének. De mivel úgy is lesz ICS rá, ezért nem hiszem, hogy kijavítanák a 3.2-ben.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#612) BéHGT válasza PowerBuldog (#611) üzenetére


BéHGT
senior tag

És mikor tervezi kb kiadni majd a Voda erre a szendvicset?

(#613) PowerBuldog válasza BéHGT (#612) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Első negyedév.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#614) oldgeorge


oldgeorge
tag

Nekem a smart store-ban az egyik hozzáértő azt mondta, hogy már kinn van neten de még nem hivatalos.

Kamugépek,notórius hazudozók ne az én időmet lopják :-(( -------------------- A sínekre kötözött ember mosolya nem mindig öszinte!!!!!!

(#615) oldgeorge válasza oldgeorge (#614) üzenetére


oldgeorge
tag

Persze linket még kb sem tudott mondani :(

Kamugépek,notórius hazudozók ne az én időmet lopják :-(( -------------------- A sínekre kötözött ember mosolya nem mindig öszinte!!!!!!

(#616) PowerBuldog válasza oldgeorge (#614) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Én az ilyen üzletekben dolgozó embereknek nem igazán hiszek el semmit.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#617) oldgeorge válasza PowerBuldog (#616) üzenetére


oldgeorge
tag

Az a smart store egy más dimenzio a többi voda üzlethez képest, érdemes egyszer bemenni körülnézni, avval együtt én sem veszem készpénznem amit mondtak. :R

Kamugépek,notórius hazudozók ne az én időmet lopják :-(( -------------------- A sínekre kötözött ember mosolya nem mindig öszinte!!!!!!

(#618) Drack


Drack
csendes tag

Sziasztok. Újabb tapasztalat, reggel 8 kor vettem le a töltőről a tabot és még mindig 100% a töltöttségi szint. Nem fagy, nem indul újra semmi baja per pill :) Ez tuti nem hardveres probléma lesz akkor, hanem nincs optimalizálva ehez a hardverkörnyezethrz a szoftver. Ami persze demmivel nem jobb még, de legalább többet tudunk már.

(#619) Drack válasza Drack (#618) üzenetére


Drack
csendes tag

Bocsi kihagytam a lényeget. Repülő üzemmódban van szinte mindig.

(#620) PowerBuldog válasza Drack (#619) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Mi értelme megvenni szolgáltatói tabletet, ha repülő üzemmódban használod? :F

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#621) Drack válasza PowerBuldog (#620) üzenetére


Drack
csendes tag

Nem azt mondtan, hogy nekem igy jo csak, hogy stabil. Hidd el nem azert vettem, hogy repulo uzzemmodban olvassak rajta, de kiakaszt az allando ujraindulas es fagyas.

(#622) gaben1117


gaben1117
senior tag

Az Adreno 220-as gyorsító mennyire muzsikál jól? Annyira nem tudom hova helyezni ezt a többihez képest. Pl. egy PowerVR sgx 540-hez képest? Mert amiket találtam összehasonlító teszteket, azok egy se jó, mert ugye teljesen más környezetben nem lehet összehasonlítani. Vagy nem tud valaki olyan tesztet ahol érdemben vannak összevetve? (a többi Adreno, a mali 200 és 400, a PowerVr-ek stb.)

(#623) PowerBuldog válasza gaben1117 (#622) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Azért érdekes az összehasonlítás, mert ugye itt nagyobb a felbontás, mint általában a mobiloknál. De amúgy elég jó szerepel tesztekben.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#624) chipi-85 válasza gaben1117 (#622) üzenetére


chipi-85
aktív tag

(#625) gaben1117 válasza PowerBuldog (#623) üzenetére


gaben1117
senior tag

Pont most volt egy rövid vitám az egyik emberkével, aki azt állította hogy mind1 hogy 800x480-on vagy 1280x800-on kell teljesíteni egy chipnek. :D
Igazából ami engem érdekelne, hogy a galaxy tab-omban lévő sgx 540-hez képest mit tud. Mert ha minden jól megy kapok egy ilyet, és nemtom melyiket kéne megtartani. Nyilván nem csak ez alapján fogok dönteni.

(#626) bigdady


bigdady
nagyúr

Hali. Vki használ smart tabon gta3 at?

(#627) surgyi válasza Drack (#618) üzenetére


surgyi
senior tag

Üdv! Azért az ne vedd készpénznek. Én is tesztelgettem repülő módba, s mikor feloldottam a képernyőt, megnéztem az akku szintet soha nem mutatott csökkenést, de amint 1-2 percig használtam leugrott pár százalékot, tehát rögtön nem mutatja a helyes értéket, kis idő múlva reagálja le, mennyit vesztett a készenlét alatt.
Mondjuk az első töltés után nekem óránként 1%-ot esett, de most második töltés után 2-5 óránkénti 1% esés jellemzi. A későbbiekben állna be még rendesen az akku??

(#628) asde3


asde3
csendes tag

Sziasztok! Nekem most hála isten 2-3naponta Max 1-szer indul újra. Viszont ha wifiel hagyom készenléti állapotba, egyszer csak rezzen, aztán tudjátok..

Nem jön valaki jelly wars-ozni multiba? :DD

[ Szerkesztve ]

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

(#629) GangBAng^ válasza bigdady (#626) üzenetére


GangBAng^
tag

en tolom a gta3at a tabon, nagyon zsirul megyB-)

GangBAng^

(#630) asde3


asde3
csendes tag

Guerrilla Bob-ot játszik valaki ?

[ Szerkesztve ]

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

(#631) hmario válasza asde3 (#630) üzenetére


hmario
csendes tag

Én játszom, bár sztem a gunbros sokkal jobb

(#632) asde3


asde3
csendes tag

Próbáltam még a Modern Combat 2/ Black Pegasus, szépen fut, multi is jó. Csak az irányírást meg kellene szokni.. :))

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

(#633) GangBAng^ válasza asde3 (#632) üzenetére


GangBAng^
tag

shadowgun és fajásan megy. én beszerzek egy ps3 wireless controllert ;D

GangBAng^

(#634) surgyi válasza asde3 (#632) üzenetére


surgyi
senior tag

Helló! Ez nem Gameloft-os játék? Fut ezen a tabon, mert eddig akármelyik játékukat néztem egyik sem ment. Marketes, vagy buhera?

(#635) GangBAng^


GangBAng^
tag

Na válaszolt a Vodafone, az adapter kérdésre: "Vodafone Hungary: Szia Gergő! A kiegészítők beszerzése már folyamatban van, rövidesen elérhetőek lesznek üzleteinkben." :):)

GangBAng^

(#636) hmario válasza GangBAng^ (#635) üzenetére


hmario
csendes tag

Micsoda kkelégítő válasz :D vodánál személyes.befiznél.kell valamit vinni a pénzen kívül? :D

(#637) GangBAng^ válasza hmario (#636) üzenetére


GangBAng^
tag

semmit csak pénzt, mondod a telefonszámod, neved és kész :D

[ Szerkesztve ]

GangBAng^

(#638) asde3 válasza surgyi (#634) üzenetére


asde3
csendes tag

Helló! Igen Gameloft-os. Nem buheráltam, "-" de gépről ,másoltam át rá, ha így.. akkor buhera :) . Egyébként szépen fut.

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

(#639) asde3 válasza asde3 (#638) üzenetére


asde3
csendes tag

Talán a hiba maximum az hogy a célkereszt nem pont ott van ahol kell, kicsivel arrébb, de tüzeléskor pontos, más minden klafa.

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

(#640) bigdady


bigdady
nagyúr

Ez volt már? smart tab 10

(#641) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Vodafone Smart Tab 10 netjegy ár: 95 990,-

Z Fold 4

(#642) kerjani válasza T0rnad0 (#641) üzenetére


kerjani
aktív tag

Ezt hol látod?

A siker 2 alapszabálya: 1. soha ne mondj el mindent, amit tudsz! ...

(#643) T0rnad0 válasza kerjani (#642) üzenetére


T0rnad0
addikt

Itt

Z Fold 4

(#644) GangBAng^ válasza T0rnad0 (#643) üzenetére


GangBAng^
tag

92 óra 32 perc és 10 másodperce van belőve a tabletta és semmi újraindulás :)

GangBAng^

(#645) mrzaby


mrzaby
csendes tag

Sziasztok!

nekem is van egy ilyen tabletem és leginkább az a problémám, hogy GPS használat mellett eddig mindig fagyott egyszer elég keményen (hard resetet akart, meg crush recoveryt, de nem is engedett semmit állítani mert ezen a felületen befagyott majd 5-10 percenként újraindult és kb a 20. után betöltött rendesen), próbáltam sygic és google navigációval is max 1,5 órát bírt de volt hogy 30 perc alatt újraindult. Máskor is szokott újra indulgatni akár használat közben is, de mostanában nem annyira sűrűn és az nem annyira zavaró.

Másnak volt vele ilyesmi gondja?

(#646) planbmokus


planbmokus
senior tag

Azt észrevettétek, hogy USB-ről és Hálózatról teljesen máshogy tölt?

Hálózatról kb 2 óra alatt nekem teljesen feltölti, utána kb 6 óra folyamatos nyomkodással tudom lemeríteni, míg USB 2.0-ról kb 7 óra alatt töltöttem fel 1%-ról 100%-ra, kb 7,5 órája nyomkodtam mire lemerült.
Legközelebb kipróbálom USB 3.0-n is, hátha más lesz ott is a helyzet.

Ez mitől lehet ez a jelenség? Tipp?

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#647) GangBAng^ válasza planbmokus (#646) üzenetére


GangBAng^
tag

usbről minden nagyon lassan tölt, de van olyan funkció az alaplapodban pl: Asrock App charger akkor 40% al gyorsabban tölt usbről mint alapból :)

GangBAng^

(#648) BéHGT válasza kerjani (#642) üzenetére


BéHGT
senior tag

(#649) asde3 válasza mrzaby (#645) üzenetére


asde3
csendes tag

Csá!

Sygic, és Igo ami most nekem fent van és használom, mai nap is, igaz csak 2órát tesztből. De ne tapasztaltam még fagyást. A google-t is majd megpróbálom net melett hogy mit mutat.

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

(#650) ocsesz válasza asde3 (#649) üzenetére


ocsesz
aktív tag

IGO-ból neked melyik van meg?
Teljes képernyős?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.