Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) Drack


Drack
csendes tag

Végre sikerült nekem is feltenni a CM9-et. Ez a build simán felfutott és el is indult. Bár amikor be akartam kapcsolni a wifi-t újraindult, most meg ahogy beírtam a pin-t egyből újraindult. Még tesztelgetem kicsit és leírom nálam mi nem megy ugyanis az én tabom olyan amilyen senkinek nincs, olyan hibákat generál amit eddig senki :) Egyszer már majdnem elvesztettük :) Köszönjük Mester mégegyszer :)

(#3002) Gery85


Gery85
tag

Valaki csinálna egy kis youtube videót hogy mennyire gyors az ics? Ill milyen a rendszer sebessége.köszi.

(#3003) joestone válasza sittes79 (#2999) üzenetére


joestone
addikt

most raktam fel az mxplayert és az arm 7 neon kodekeket. Másolok éppen egy divx kiterjesztésű filmet a tabra . Az avi simán lejátszódik.

(#3004) sittes79 válasza joestone (#3003) üzenetére


sittes79
addikt

hja én a sima arm 7-et próbáltam...

(#3005) sittes79 válasza joestone (#3003) üzenetére


sittes79
addikt

hopp dupla sorry..

made by mobilinternet...

[ Szerkesztve ]

(#3006) joestone válasza gps76 (#3000) üzenetére


joestone
addikt

most megy egy divx lejátszása .Gond nélkül lejátssza.

[ Szerkesztve ]

(#3007) paranyul


paranyul
csendes tag

Hali,

fel lehet rakni cwm telepítése és rootolás nélkül is? (Tehát adb fastbootolni a cwm-et, és azzal felrántani az ics-t?)

Köszi

(#3008) joestone válasza paranyul (#3007) üzenetére


joestone
addikt

(#3009) Mardel92 válasza paranyul (#3007) üzenetére


Mardel92
tag

És a folyamat [link]

BTW máskor keress, nem is olyan régi kommentek ezek

(#3010) paranyul válasza Mardel92 (#3009) üzenetére


paranyul
csendes tag

Ezt láttam, de ez még a 3.2-re íródott. És az sem volt egyértelmű, h a root kell-e hozzá.

Ezek szerint nem :))

:R

[ Szerkesztve ]

(#3011) paranyul válasza joestone (#3008) üzenetére


paranyul
csendes tag

Sorry,

egyszerűen az utolsó sort már nem fogtam. :B

:R

(#3012) joiner007 válasza joestone (#2966) üzenetére


joiner007
aktív tag

Szia!
Először is köszi a romokért. Tegnap tettem fel az ezelőtti romodat, ma pedig a legutóbbit, de sehogy sem regisztrál a mobilhálózatokra. Látja őket, de nem kapcsolódik. Mi lehet a baj? 7-es tab. Köszi

(#3013) joestone


joestone
addikt

Csináltam egy kis olvasnivalót.
[link]

(#3014) joestone válasza joiner007 (#3012) üzenetére


joestone
addikt

kéri a pin kódot ? SMS fogadás , hanghívás működik ?
Ha igen akkor nézd meg az apn beállításokat .

(#3015) joiner007 válasza joestone (#3014) üzenetére


joiner007
aktív tag

pint kér, sőt a segélyhívás is jó. SMS fogadás, hanghívás nem működik. Amikor belépek a hálózatválasztó menübe, és próbálok manuálian csatlakozni, azt írja regisztrálva a hálózaton, de az értesítési sávon az ikon szürke marad. már 2x telepítettem a rendszert. Mit csinálok rosszul? Mi lehet a baj?

[ Szerkesztve ]

(#3016) joestone válasza joiner007 (#3015) üzenetére


joestone
addikt

Előtte v03a HC rendszer volt a gépen vagy korábbi ? Ha korábbi próbáld meg felrakni a gyári helyreállítót elsőnek , az frissíti a firmware részeket is , majd utána még egy kisérlet .
Azt is el tudom képzelni , hogy a gsm résznél még vannak gondok bizonyos simkártyák esetén .
Nekem mindkét vodás kártyával szépen működik. Az egyik kb kétéves a másik 2 hónapos.

[ Szerkesztve ]

(#3017) joiner007 válasza joestone (#3016) üzenetére


joiner007
aktív tag

Köszi. Holnap megpróbálom a helyreállítót. Jó éjt!

(#3018) arabus válasza joestone (#3016) üzenetére


arabus
addikt

Köszönöm a romot nagyon jo már igyis jol használhato.sok sikert és kitartást kivánok a munkádhoz. :R

Xeon Platinum 8490H,8468H,Ryzen 7500F,Gigabyte B650M K,Xeon Phi,i9 7960X,i9 7920X,Xeon w2135,Gskill royal 4400,Gskill Trident Z,Pico 4,Red Devil 7900XTX,Asrock W790 WS,Fury Pro RDIMM 6000,Z590,Intel Cryo,Intel 11900F,Ryzen 5600,Radeon 7600,Radeon 6800...

(#3019) Mardel92


Mardel92
tag

Ma nekem is elő jött az a fagyás. Estére bekapcsolt wifivel hagytam, reggel hiába nyomkodtam a gombot nem reagált. Teljesen tuti nem hal meg, mert merült elég sokat, és a notification LED is világított. Feljebb vettem az alap frekit, majd jön a helyzet jelentés, hogy mi lett :-)

(#3020) gps76 válasza Mardel92 (#3019) üzenetére


gps76
őstag

En tegnap fentebb vettem az alapfrekvenciat,de ugyanugy beragad az alvokaba. Nemtudom mitol lehet,de az opera mobilnal 3-4 lap megnyitasa kozben is kikapcsolt.
Nemcsak bekapcsolt wifivel csinalja,mert en amikor elaltatom repulomodba szoktam tenni,es ott is ez volt,hogy nem eledt fel.

Nekem T-s kartyaval(ketfelevel is) hibatlanul megy,de ez a fagyi nagyon rosszkor jon gepeles kozben.

[ Szerkesztve ]

(#3021) joestone válasza gps76 (#3020) üzenetére


joestone
addikt

Dolgozom a wifin , azt hiszem egy kicsit sikerült előrelépni , de a kikapcsolás még mindig megmaradt . Ma tesztelem az új wifi részt .
Az is lehet a probléma oka , ha nem a v03 volt előtte a tabon hanem a korábbi v02d HC.
Ezt a gyári helyreállító telepítésével orvosolni lehet.
Ami a gsm részt illeti xda-n is írták , hogy hiányzik a sim lock rész és bármilyen simmel megy a tab , ezt a részt sajnos nem tudom megírni , mivel nincsenek elérhető források hozzá.Elképzelhetőnek tartom, hogy ez beleszólhat a működésbe.Maga a sim lock nincs feloldva , csak a gsm részből hiányzik ami lekezelné azt .

[ Szerkesztve ]

(#3022) gps76 válasza joestone (#3021) üzenetére


gps76
őstag

Az enyem erintetlenul kerult hozzam es fuggetlen volt.
A 03-as HC utan tettem fel a cm9-et es ugy produkalja a hibakat.

(#3023) 0pityesz0


0pityesz0
tag

cwmrecovery.img parancsra azt írja: cannot load cwmrecovery.img. Valaki tud segíteni,mi lehet a baj?

Egyre gyorsabban lassulok...

(#3024) PowerBuldog válasza 0pityesz0 (#3023) üzenetére


PowerBuldog
veterán

mi a pontos parancs? mert ez így önmagában semmit nem csinál. amúgy nézd meg, hogy jól írtad-e a file nevét

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#3025) 0pityesz0 válasza 0pityesz0 (#3023) üzenetére


0pityesz0
tag

megoldódott :) az első parancsot nem írtam le mert az ment,de helyre jött a cucc.

[ Szerkesztve ]

Egyre gyorsabban lassulok...

(#3026) gps76 válasza joestone (#3006) üzenetére


gps76
őstag

Ezt irja ki amikor telepitene az mxvideoplayerhez az altala felajanlott kodeket
http://kepfeltoltes.hu/thumb/120516/Screenshot_2012-05-16-14-16-33_www.kepfeltoltes.hu_.png
a hc alatt a letoltheto lejatszo,amiben benne lehet a kodek is,mert 4.5 MB siman viszi a divx-eket,itt csak atugorja oket.Ha meg csak a lejatszot toltom le ami 700 KB,felajanlja hogy melyik kodek kell neki,ott meg ezt irja.Na mi lehet a bibi?

(#3027) zsoltti válasza gps76 (#3026) üzenetére


zsoltti
senior tag

Nem tudom milyen kacat videólejátszót használtok, nekem Moboplayer tökéletesen megy!

(#3028) gps76 válasza gps76 (#3026) üzenetére


gps76
őstag

A mobo player meg nem indul el hibauzenettel leall.
Itt egy crash.txt ,ha valaki ert hozza kiolvashatna mi a gubanc:[link]

(#3029) zsoltti válasza gps76 (#3028) üzenetére


zsoltti
senior tag

Nekem Moboplayer van, de egybe írós verzió nem külön, különírva is van egy de az más.

(#3030) gaben1117 válasza gps76 (#3022) üzenetére


gaben1117
senior tag

Független a tabod?azt meg hogy?

(#3031) #71562240 válasza gaben1117 (#3030) üzenetére


#71562240
törölt tag

Már miért ne? A függőségnek kellene furának lenni.

(#3032) ruzsass


ruzsass
tag

Sziasztok,
azt szeretném kérdezni, hogy Android alatt hogyan lehetne 4Gb-nál nagyobb mkv-t lejátszani a tabon? Nyilván fat32 alatt eleve nem lehet ennél nagyobbakat felmásolni az SD kártyára, az NTFS-re és exFAt-ra formázott kártyát nem inicializálja csak végtelenségig Preparing external storage feliratot jelzi.
Ma sikerült beszereznem egy asztali dokkolót hozzá a Gigateltől. A HDMI és hang kimenet szépen megy az USB-s egeret is szépen kezeli, de hiába rakok rá pendrive-ot(FAT32) annál is csak a Preparing external storage feliratot jelzi, ha kihúzom érzékeli, hogy leválasztottam. Esetleg valakinek van hasonló tapasztalata vagy ötlete? Joestone féle 60-as OC kernel van rajta a legutóbbi gyári visszaállító csomaggal v03a.

(#3033) 0pityesz0


0pityesz0
tag

Jejjzus! Ez az ics nagyon durva!

Egyre gyorsabban lassulok...

(#3034) Drack


Drack
csendes tag

Sziasztok!
Nekem mintha inaktív lenne a wifi-m, vagy nem tudom. Nem lehet életet lehelni a wifibe, pedig jól esne :) Ránézésre van ötlet, hogy mi lehet a probléma?

[ Szerkesztve ]

(#3035) joestone válasza Drack (#3034) üzenetére


joestone
addikt

Ha a ki mellett ráböksz a gombra mi történik. Mert a képből annyi látszódik , hogy kiválasztottad a wifi beállításokat , de nincs bekapcsolva a wifi.

(#3036) joestone válasza 0pityesz0 (#3033) üzenetére


joestone
addikt

Mi a bajod vele ?
Tudom van még sok hiba , de azért szerintem már egész jól használható .

(#3037) Stevee83 válasza ruzsass (#3032) üzenetére


Stevee83
aktív tag

És hol van a honlapjukon a termékek között?? mert nem találom :/

Mindenkinek joga van a saját örültségéhez!

(#3038) ruzsass válasza Stevee83 (#3037) üzenetére


ruzsass
tag

(#3039) Drack válasza joestone (#3035) üzenetére


Drack
csendes tag

Inaktív, nem lehet rányomni, csináltam egy képet úgy, hogy nem azon van a sáv, így látszik valamennyire, hogy más a színe is.

(#3040) Drack válasza joestone (#3035) üzenetére


Drack
csendes tag

oké, 50 nyomás után átváltott "be"-re, de egyből újraindul a gép

(#3041) zsoltti válasza ruzsass (#3038) üzenetére


zsoltti
senior tag

Annyiért tartsák meg, vicces árak ...

(#3042) Stevee83 válasza zsoltti (#3041) üzenetére


Stevee83
aktív tag

Jogos!!! kiba drága, de ha máshonnét nem lesz akkor muszáj lesz ennyiért megvenem :/ Szétböngésztem már a netet és sehol se találni :/

Mindenkinek joga van a saját örültségéhez!

(#3043) #71562240 válasza ruzsass (#3032) üzenetére


#71562240
törölt tag

Szerintem a kérdésedben a válasz. NTFS-t nem olvas, ezt már én is megtapasztaltam. És a belső tárhelye is gondolom FAT32-re van formázva, nem pedig valami alkalmas linuxos fájlrendszerre.

[ Szerkesztve ]

(#3044) 0pityesz0 válasza joestone (#3036) üzenetére


0pityesz0
tag

Bajom? Hát ez valami fantasztikus! : ) Minden elismerésem!! Mintha kicserélték volna a gépemet. Durván begyorsult és semmi baja :-)

[ Szerkesztve ]

Egyre gyorsabban lassulok...

(#3045) ruzsass válasza #71562240 (#3043) üzenetére


ruzsass
tag

NTFS-t bizony olvas, csak kell hozzá egy kis okos prgi Az XDA-n találtam és felmountolja az NTFS-re formázott SD kártyámat: NtfsSd (root)
A külső USB drivokhoz is van egy progi DRIVE MOUNT néven hibátlanul be is olvassa a pendrive adatit méret partíci csak nem képes sikeresen mountolni, mert szerintem hiányzik neki valamilyen driver ezt kéne kideríteni miért és hogy ez vajon csak a 60-as OCkernelt érint -e vagy a többiből is hiányzik?

[ Szerkesztve ]

(#3046) #71562240 válasza ruzsass (#3045) üzenetére


#71562240
törölt tag

Na, ez jó hír! (Bár még nem rootoltam, de lehet, hogy megteszem.)
De akkor ezek szerint végül is nem lesz problémád az mkv-val?!

Az USB mountolás ügyben én azon gondolkodom, hogy ha egy külső kártyaolvasót rákötök az adatkábele és egy USB anya-anya segítségével, akkor gondolom, olvassa a kártyaolvasóba helyezett memóriakártyát. Ha ez igaz lenne (miért ne), akkor, ha a kártyaolvasóban USB-olvasó aljzat is van, akkor azt is olvasnia kellene. És akkor nem kellene 18ezerért dokkolót venni, hanem csak két-háromezerért. Valaki próbált már ilyesmit, van van hozzá ismerete, Én most nem tudom kipróbálni, pedig van dokkolóm, ellenben a gép nincs nálam most két-három hétig. Ha nálam lenne, akkor kipróbálnám egy USB anya-anya segítségével.

[ Szerkesztve ]

(#3047) 0pityesz0 válasza joestone (#3036) üzenetére


0pityesz0
tag

A LED notitól kezdve minden patent rajta. Nekem nincs gond a wifivel sem. Egyszer újraindult mikor először kinyomtam, aztán jó lett

Egyre gyorsabban lassulok...

(#3048) ruzsass válasza #71562240 (#3046) üzenetére


ruzsass
tag

Úgy viszi a 13Gb-os mkv-t amit még a Alcor 1500 DVB-T lejátszóm se hajlandó lejátszani mint a huzat :) NTFS-re formázott SD kártyáról!!
Bár egy hátrányt észrevettem a FAt32-höz képest hogy a laptop sokkal lassabban másol a kártyára a korábbi 13-14MB/s helyett csak 5-6-tal.
Az USB-re én is próbáltam közvetlenül kötni egy pendrive-t és kártyaolvasót is de ugynúgy csak végtelenségig preparing felirat fogad hiába olvassa be a DRive Mount progi a méretét helyesen ebből gondolom hogy valami driver kellhet neki a mountoláshoz

[ Szerkesztve ]

(#3049) #71562240 válasza ruzsass (#3048) üzenetére


#71562240
törölt tag

Na, akkor rootolni fogom a készüléket, mihelyst visszakerül hozzám!

(#3050) Stevee83


Stevee83
aktív tag

Jó olvasni az ICS híreket :D Aki tesztelt eddig attól várom a véleményt. Nekem 7"-es van.
Amire használom: netezés wifin, olvasás, filmnézés, néha némi játék, és az officet dokumentum létrehozásra. Ezekre a jelenlegi jó, mindennapi használatra?

Mindenkinek joga van a saját örültségéhez!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.