Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) sittes79 válasza oldgeorge (#900) üzenetére


sittes79
addikt

Az enyém nem restartol, de legalább lefagy :)

(#902) oldgeorge válasza sittes79 (#901) üzenetére


oldgeorge
tag

De legalább nagy a kijelzője :C
Mondjuk amilyen idő van mostanában, egy kis fagyás belefér.
Titeket már belep a hó is lassan. :C

Kamugépek,notórius hazudozók ne az én időmet lopják :-(( -------------------- A sínekre kötözött ember mosolya nem mindig öszinte!!!!!!

(#903) sittes79 válasza oldgeorge (#902) üzenetére


sittes79
addikt

Hja emelkedik a szint, lassan bokáig ér :)

(#904) oldgeorge válasza sittes79 (#903) üzenetére


oldgeorge
tag

Egy 10-est már hótalpnak is tudunk használni :C
Jól döntöttél hogy a nagyobbat választottad?

Az a swype keypad hiányzik nekem nagyon de még hasonlót sem találtam marketen.

Kamugépek,notórius hazudozók ne az én időmet lopják :-(( -------------------- A sínekre kötözött ember mosolya nem mindig öszinte!!!!!!

(#905) sittes79 válasza oldgeorge (#904) üzenetére


sittes79
addikt

Nem bántam meg, mert 75%-ban otthon döglök vele a fotelben :) főleg most.

Viszont aki a térre megy és ott akar vagizni vele, akkor 7"-t válassza, a
hordozhatóság végett.

Filmet nézni marha jó a nagyon+olvasni az elektronikus sajtót. Digitalstand össze szedhetné már magát. Nem igazán hasít az alkalmazásuk, igaz még beta.

swype nekem nem fekszik, igaz lehet csak szokás kérdése...pötyögök inkább :)

[ Szerkesztve ]

(#906) oldgeorge válasza sittes79 (#905) üzenetére


oldgeorge
tag

Én sem bántam meg hogy nagyobbra váltottam, csak két napig izomlázam volt :C :C :C

Kamugépek,notórius hazudozók ne az én időmet lopják :-(( -------------------- A sínekre kötözött ember mosolya nem mindig öszinte!!!!!!

(#907) surgyi válasza oldgeorge (#906) üzenetére


surgyi
senior tag

Akkuja hogy bírja a 10-esnek?

(#908) oldgeorge válasza surgyi (#907) üzenetére


oldgeorge
tag

Abban sajnos nem tudok segíteni, mert nekem a kissebbik van, a 10-esem az egy Motorola XOOM.
Annak az akksija tovább bírja, bár szerintem a kicsi is elég izmos. :R

[ Szerkesztve ]

Kamugépek,notórius hazudozók ne az én időmet lopják :-(( -------------------- A sínekre kötözött ember mosolya nem mindig öszinte!!!!!!

(#909) surgyi válasza oldgeorge (#908) üzenetére


surgyi
senior tag

Oh, értem! Azért köszönöm válaszod! :R

(#910) sittes79 válasza surgyi (#907) üzenetére


sittes79
addikt

Mekem elmegy 10-14 órát, folyamatos net+film+újság olvasás.

(#911) surgyi válasza sittes79 (#910) üzenetére


surgyi
senior tag

A 10-es van neked? Nekem a 7-es max 6,5-7 órát megy folyamatos net mellett. Filmből 3-4 db kb 1:30-asra futja! Ilyen nagy lenne a különbség?

(#912) BéHGT válasza sittes79 (#910) üzenetére


BéHGT
senior tag

Milyen újságot olvasol? Alkalmazással, vagy csak böngésző?
Amúgy melyik böngészőt használjátok?

[ Szerkesztve ]

(#913) Tippmann1


Tippmann1
csendes tag

Sziasztok!
Vettem egy V Tablet 7-est.nem kellett volna!Úgy indult hogy először is vissza kellett vinnem a boltba, mivel tetszés szerint hol újraíndította magát gép, (pedig erre nem kértem), hol pedig egyszerűen kiugrott az elindított programból.Újra- és újra.Kicserélték, az új most 5 napos , és ez is elkezdte ugyanezt.idegesítő ha akarsz csinálni valamit, és ki-be kapcsol magától. szervíz lesz és kínlódás. Ezzel a géppel leégeti magát a V. A Táblafos sz.g-re csatlakoztatva jujj de telepítget, aztán meg semmi. Még véletlenül sem jeleníti meg háttértárolóként.Vettem egy usb átalakítót, de a pendrive-ot még véletlenül sem jeleníti meg. Na most.Én nem azért vettem hogy éjszakákat guruzzak rajta hogy az eszközöket és csatlakozásokat konfigurálja.Javaslom mindenkinek, hogy ha jót akar magának meneküljön a kínai ár -érték arányos szaroktól, mert ez vár rá. én megtanultam a leckét, ez a gép erősnek tűnt, ha jó lenne akkor szépen is pörögne, de sajnos .Még egyszer:Aminek a tesztje úgy végződik hogy Ár / Érték arányban kiváló, az azt jelenti , hogy ha megbarátkozol egy egy ipari hulladékkal, akkor néha még örülsz is neki majd hogy tudsz rajta hagymát vágni.Átbaszás az egész.És még van egy jó pár ilyen termék...

(#914) BéHGT válasza Tippmann1 (#913) üzenetére


BéHGT
senior tag

Előbb kicsit utánaolvashattál volna azért... Sokan írják, hogy valószínű majd az ICS frissítés megoldja a problémákat. Nem kell egyből szórni a fikát, de Te tudod!

(#915) surgyi válasza Tippmann1 (#913) üzenetére


surgyi
senior tag

Helló!
Szomorúan olvasom, hogy kínlódsz a géppel, remélem valamilyen formában megoldódik a problémád! USB átalakítót vettél hozzá? Ezek szerint már forgalmazza vodafone?

(#916) BéHGT válasza surgyi (#915) üzenetére


BéHGT
senior tag

Lehet, hogy nem a vodától vette....

(#917) surgyi válasza BéHGT (#916) üzenetére


surgyi
senior tag

Akkor honnan lehet venni hozzá, mert eléggé egyedi a csatlakozó és ők forgalmazzák a készüléket!

(#918) GangBAng^


GangBAng^
tag

USB ÁTALAKÍTÓT AKAROK VENNI MÁÁR!!!

GangBAng^

(#919) BéHGT válasza surgyi (#917) üzenetére


BéHGT
senior tag

Nem tudom, külföldön sem kapható még? Érdemes körülnézni!

(#920) sittes79 válasza surgyi (#911) üzenetére


sittes79
addikt

Aztán lehet nem annyi ám.... Akkumulátor használatra ír ennyit...:)

Béhgt:

Offline olvasók meg digitalstandrol...

[ Szerkesztve ]

(#921) planbmokus válasza BéHGT (#914) üzenetére


planbmokus
senior tag

Első hozzászólásos újonc.... Mit vártok tőle? Bemutatkozott...

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#922) Pistakiss válasza planbmokus (#921) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Elég szép bemutatkozás!
Lehet nem is vett ilyen tabot, csak beugrott szapulni, mert ez a divat náluk

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#923) oldgeorge válasza Pistakiss (#922) üzenetére


oldgeorge
tag

Én csak egy ujonc vagyok, de az utobbi egy évben eléggé felhigult a mezőny. :DD

[ Szerkesztve ]

Kamugépek,notórius hazudozók ne az én időmet lopják :-(( -------------------- A sínekre kötözött ember mosolya nem mindig öszinte!!!!!!

(#924) Pistakiss válasza oldgeorge (#923) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Melyikre gondsz, a fikázókra, vagy a régiekre, akik próbálnak segíteni az olyanoknak, akik még nem értenek a gépeikhez, meg a programokhoz, vagy esetleg a gépekre?

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#925) oldgeorge válasza Pistakiss (#924) üzenetére


oldgeorge
tag

Globálisan

Kamugépek,notórius hazudozók ne az én időmet lopják :-(( -------------------- A sínekre kötözött ember mosolya nem mindig öszinte!!!!!!

(#926) Pistakiss válasza oldgeorge (#925) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Globálisan nem lehet ezt leírni, mivel a régiek azok eléggé segítőkészek, mindenkinek adnak tanácsokat, a készülékek is csak a szerint jöhetnek szóba, ahogy a gyártók kiadják őket.
Sajnos minden fórumon vannak olyanok, akik csak beugranak, vakkantanak valamit, hogy figyeljenek fel rájuk és máris eltünnek, ahogy jöttek, én ezekre értem a felhigulást

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#927) hmario


hmario
csendes tag

Régebben írtam, h egy teljes merülés után nem vette fel a töltést a tabom, csak jópár próbálkozás után, 3-4napig szenvedtem vele, sehonnan nem töltött, néha-néha macről, aztán meguntam, bevittem vodához szervízbe, remélem megcsinálják, de van egy olyan sejtésem, hogy kapok csak simán egy másikat helyette, mivel h nem szoftveres gond volt, mert 2 gyári visszaállítás után sem történt semmi változás vele.

amúgy ha mammutba viszitek esetleg cseréltetni, van egy fiatal hölgy, nem igazán érti a dolgokat, uh sztem a nagydarab palihoz üljetek le, vele még beszélgetni is lehet a dolgokról, várja már ő is az ics-t erre a tabra :D

(#928) sittes79 válasza hmario (#927) üzenetére


sittes79
addikt

Hölgy másra jó esetleg!? :D

(#929) BéHGT válasza hmario (#927) üzenetére


BéHGT
senior tag

A nagydarab pali az tényleg jó fej! És még ért is hozzá! :)

(#930) hmario válasza sittes79 (#928) üzenetére


hmario
csendes tag

hát én nem tesztelném egyéb készségeit, de kinek mi az ízlése :D

(#931) surgyi válasza hmario (#927) üzenetére


surgyi
senior tag

Hy! Kiegészítőkről esetleg nem mondott valamit?

(#932) hmario válasza surgyi (#931) üzenetére


hmario
csendes tag

Sajnos nem, pedig most lett beszerezve egy fain kis smart tv, a facebook mellett azt is kipróbáltam volna, milyen a képe ennek :D

(#933) surgyi válasza hmario (#932) üzenetére


surgyi
senior tag

Értem, és köszi! :C

(#934) allfinanz


allfinanz
senior tag

Csak vodafonos sim kártyával lehet használni?

Allfinanz elemzés. Megtakarítás, biztonság, védelem.

(#935) allfinanz


allfinanz
senior tag

Magyar leírás:

http://wwwen.zte.com.cn/endata/mobile/Hungary/Hungary_Instruction/201201/P020120116400949093954.pdf

Allfinanz elemzés. Megtakarítás, biztonság, védelem.

(#936) bigdady válasza allfinanz (#934) üzenetére


bigdady
nagyúr

ja

(#937) Pistakiss válasza allfinanz (#935) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Ezt, könyv formában, mellékelik a készülékhez is
Igen, csak Vodafone-s kártyával működik

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#938) imis


imis
senior tag

:W asszem nagyon unom ezt az újraindulást, már minden nap elköveti. szóval a voda kicsit supportálhatna a saját készülékét, hiszen decemberben azért csak csak beetetett minket a hdmi és a többiek tekintetében. 2 hónap után nem mondom makulátlanul elégedettnek magam, ha tehetném visszaadnám a készüléket előfizuval együtt. :W

(#939) sittes79 válasza imis (#938) üzenetére


sittes79
addikt

Sajnos nálam is ez a szitu, megy olyan 4-8 órát aztán durr lefagy/újraindul, remélem szoftveres hiba lesz és nem hardveres. Annyira nem idegesít, mert nem percenként csinálja, de erősen bosszantó.

(#940) imis válasza sittes79 (#939) üzenetére


imis
senior tag

nos, van az a pillanat amikor nem jól jön az a lefagyás :O
egy rohadt imélcím nincs a vodának, ahol kérdezni lehetne, legszívesebben visszavinném, ha lehetne, mert félek, nem szoftveres gond lesz ez.

(#941) sittes79 válasza imis (#940) üzenetére


sittes79
addikt

Én is megbántam kicsit a dolgot, hasonló konstrukcióban kaphattam volna egy samsung 8,9-es tabot. Ez van, vagyis 2 év házasság a vodafossal.

Az a gond, hogy még annyira sem népszerű, hogy rá álljanak a tudorok egy CRom-ra, a hibákat javítandó....talán idővel.

[ Szerkesztve ]

(#942) surgyi


surgyi
senior tag

Én az előbb fotózni akartam. Erre nem megy a cam, hibát írt ki. Restartoltattam, utána működött. Ebből nekem az jön le szoftveres dolgok ezek. Remélem hogy valóban jön az optimalizáltabb ICS!

(#943) oldgeorge válasza surgyi (#942) üzenetére


oldgeorge
tag

Lehet hogy csak tul sok program futott a háttérben, legközelebb ha ez van restart előtt zárd be a hátterében futó alkalmazásokat hátha ugy elindul.

Kamugépek,notórius hazudozók ne az én időmet lopják :-(( -------------------- A sínekre kötözött ember mosolya nem mindig öszinte!!!!!!

(#944) surgyi válasza oldgeorge (#943) üzenetére


surgyi
senior tag

Nem hiszem hogy az lett volna a baj, mert rendszeresen szoktam nézni a futó progikat, s kilövöm őket.

(#945) sittes79 válasza oldgeorge (#943) üzenetére


sittes79
addikt

Na neee, az android lényege hogy ha 10000 program fut a háttérben az se gáz, ez nem windows, agyon ütném aki kitalálta a sok task killer programot.

olvasmány

(#946) oldgeorge válasza sittes79 (#945) üzenetére


oldgeorge
tag

Pedig nekem az első, nem ez amit most eladok, az pont ezt csinálta pl.

Kamugépek,notórius hazudozók ne az én időmet lopják :-(( -------------------- A sínekre kötözött ember mosolya nem mindig öszinte!!!!!!

(#947) BéHGT válasza imis (#938) üzenetére


BéHGT
senior tag

Pedig... A Vodafone saját márkás tabletei sokkal jobbak, mint a saját márkás mobiljai.
Én a vodától a 7-es Samsungot hoztam, szerencsére nem bántam meg, nagyon jó. :) T-től pedig a 10.1-eset. De csak rendbehozza az ICS!! Bár nem tudom, ezek nem tesztelték, hogy így kiadták?? Vajon külföldön is ezt csinálja?!

(#948) bigdady válasza BéHGT (#947) üzenetére


bigdady
nagyúr

Enyém pl nem indulgat újra.
Hogy mi lehet a különbség egyik másik tab között azt nem tudom.

(#949) lehel967 válasza bigdady (#948) üzenetére


lehel967
csendes tag

Tisztelt fórumozók,
a napokban regisztráltam ebbe a fórumban, ugyanis én is"gazdagítottam" magam egy Vodafone Smart Tab 7-tel. Nem is lenne gond ezzel, csak most úgy érzem én is megbántam az üzletet. Az egész azzal kezdődött, hogy mikró-szimmet küldtek a tabhoz, (itt megjegyezném, hogy Erdélyben élek, tehát a román vodafonennal kötöttem üzletet). Az én hibám, hogy nem olvastam utána és beleerőszakoltam a kártyát (amúgy jó helyre, csak nem tűnt fel, hogy nem az jár oda), ami többet nem jött ki. Itt kezdődött a még nagyobb hibám, szétszedtem a tabot ( :Y ). Tehát garanciát vesztett. Ezzel is tudtam volna élni tovább, ugyanis sikerült kivenni a mikró-szimmet, helyette küldtek egy normált és azzal el is indult. Így működött 2-3 napot. Aztán semmi ok nélkül többet nem ismerte fel a kártyát, amúgy semmilyen kártyát, a kijelzőn mind ezt írja "Kérem helyezzen be egy szimmkártyát". Ha eltávolítom a kártyát érzékeli, mert: "Szimkártya behelyezve/eltávolítva, a gép újraindul". És mintha ez nem lett volna elég, 2-3 percenként újraindult. Az újraindulási gondot megoldottam, újratelepítettem az Androidot. A szimkártyás része nem oldódott meg. Továbbra sem működik a net, csak WiFi-ről. Ha valaki tud ebben segíteni, az jó lenne. Előre is köszönöm!

(#950) BéHGT válasza lehel967 (#949) üzenetére


BéHGT
senior tag

Huhh, hogy adtak micro simet hozzá? Ezt nem értem... Értették a dolgukat! :)
Hülye kérdés, de látható, hogy szétszedted? Szerintem próbáld meg bevinni a vodához, hogy eddig látta, aztán nem, és mi lehet a baja... Valamit csak csinál a szerviz vele... Max megmondják hogy ugrott a gari, mert szétszedted, erre meg letagadod, és vitáztok. ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.