Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) ocsesz válasza Smithy87 (#550) üzenetére


ocsesz
aktív tag

Szia!

Én speciel ikariamozok,az tökéletesen megy:)

(#552) ocsesz válasza Smithy87 (#550) üzenetére


ocsesz
aktív tag

Farmerama operán és firefoxon nem megy.
Telepítve van az adobe flash player,de így sem.

[ Szerkesztve ]

(#553) surgyi


surgyi
senior tag

Srácok!
Az első töltést kikapcsolt állapotban kell, vagy lehet készenlétben is végrehajtani?
Illetve kb 50%-on áll, merítsem le 10% alá, aztán töltsem csak, vagy mehet rögtön?
Ugyanis kicseréltettem ma, s nem akarom elszúrni...az első akkuja mintha gyorsabban merült volna a kelleténél!

(#554) PowerBuldog válasza surgyi (#553) üzenetére


PowerBuldog
veterán

ezeknél az új aksiknál mind1

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#555) surgyi válasza PowerBuldog (#554) üzenetére


surgyi
senior tag

Értem, én is olvastam már többféle fórumon. Csak mondta is az eladó, hogy az első töltés egész éjszakás legyen!

Egyébként Debrecenbe lett visszacserélve és 9983 volt az utolsó 4 imei-szám. Nov7-es szoft-al. Ez a mostani már a decemberi, nagyon remélem nem lesznek gondok vele!
Annyit észrevettem a boltban, hogy több idő kellett neki, mire meglelte és csatlakozott a WIFI. Viszont a böngészője nem akadt meg, mint a másiknak.

Tanulságként írom, a srácok először azt mondták elküldik bevizsgáltatni, majd felhívták a központjukat, elmondva a 3 pixelhibát, (amit 2-en is csak nagy nehezen láttak meg a boltban), azt az utasítást kapták cseréljék ki, "bár eléggé jelentéktelen hiba!"
Persze többször is elmondtam: NEM, 3 munkanapon belül vagyok, kérem a cserét, vagy pénz vissza! :((

(#556) surgyi


surgyi
senior tag

A Nov7-es szoftver mintha gyorsabb lett volna, programok telepítésénél, stb.
Antutu is másabb adatokat dob ki. Pl Database ott 205 itt 165 pont, viszont SD card write ott 70 itt 125 pont. A többi szinte grammra ugyanannyi.
Másabb lett a virtuális billentyűzet is, itt van á é gomb. Valamint hosszabban nyomva pl egyből ó jön elő, nem kell húzgálni.
Bal felső sarok elég rendesen bevilágít, meg pár helyen kissé, de kisebb bevilágítások a másiknál is voltak. Ez viszont eddig úgy tűnik pixel hiba mentes! Kopp-kopp!

(#557) asde3 válasza ocsesz (#540) üzenetére


asde3
csendes tag

3.2 helyett 4.0 szendó lesz ?:D

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

(#558) PowerBuldog válasza asde3 (#557) üzenetére


PowerBuldog
veterán

az hát :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#559) bigdady válasza hun_gery (#340) üzenetére


bigdady
nagyúr

Szia!

Az autós töltő amit írtál, az szerinted jó telefon töltésére is? vagy megsüti?

[link]

(#560) hun_gery válasza bigdady (#559) üzenetére


hun_gery
aktív tag

egyszerre egyet tölt. vagy-vagy

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#561) bigdady válasza hun_gery (#560) üzenetére


bigdady
nagyúr

De jó telohoz? Nagyobbad tabhoz kicsit pedig telohoz?

(#562) Karima


Karima
őstag

Nálam most már naponta min 10-15x újraindul, ráadásul a 3 napom is letelt már, plusz nem akarom hetente szervizbe vinni, meg cseréltetni, úgyhogy ez így gyakorlatilag egy használhatatlan fos. Már eljutottam arra a szintre, hogy inkább elő sem veszem, mert amikor meglátom, hogy megint újraindult, akkor erős késztetést érzek arra, hogy a falhoz b@sszam, vagy megcirógassam egy kalapáccsal:) Az ICS-t még megvárom, aztán ha az sem hoz javulást, akkor marad a fiók mélyén. Hiába, olcsó húsnak... (pedig mindig megfogadom, hogy semmiből sem veszem a legolcsóbbat, inkább valami középkategóriásat).

(#563) surgyi válasza Karima (#562) üzenetére


surgyi
senior tag

Uhh, azért az nem semmi. Ezek szerint nagyon nem pászos ez a 3.2 neki, remélhetőleg az ICS jobban lesz optimalizálva. Mondjuk engem személy szerint kicsit zavar a bal felső sarok kattogása is, de főleg az elég durva bevilágítások, melyek inkább gyengébb fényviszonyok mellett, sötét háttérnél tudnak nagyon zavaróak lenni!
Véleményem szerint azért ez inkább középkategóriás (bár tény, több lenne várható tőle), mert az alja a 20-30 ezres kínai csodák.

(#564) Drack válasza Karima (#562) üzenetére


Drack
csendes tag

Tegnap este én is így voltam már vele... Visszavittem a Store-ba és mondta a csaj, hogy nincs most raktáron, de azért adjam oda... Pff mondom persze, elkértem a számukat és, ha lesz náluk raktáron, akkor beviszem kicserélik és mindenki boldog. De úgy érzem nehéz megtalálni ebből azt ami tényleg jó. Persze, ha egyszer kétszer újraindul az nem olyan zavaró, de amikor időnként 10-20x is újraindul az eléggé eltudja venni az ember kedvét mindentől. Nem merek elindítani semmilyen játékot, mert tudom, hogy kifagy... Ha a kövi is ilyen lesz akkor cserébe beviszem és kérek egy samsungot, remélem azzal nincs ennyi baj...

(#565) Karima válasza Drack (#564) üzenetére


Karima
őstag

Hát én már sajnos nem tudom bevinni cserére (pedig szívesen becserélném másra), meg hát eladni se nagyon tudom, mert egy ilyen hibás gépet nem lenne pofám senkire se rásózni. Az az egy "szerencsém" van, hogy nekem aktív működés közben sosem indul újra, mindig csak stand by módban.

(#566) Drack válasza Karima (#565) üzenetére


Drack
csendes tag

Garancia még van a készülékre az tuti, akkor ki kell, hogy cseréljék, és ilyenkor lehet nekik azt mondani, hogy ez már az x.-ik készülék és szeretnék áttérni egy másikra, ráfizetéssel ellehet hozni egy bármilyen másikat amit árulnak.

(#567) Karima válasza Drack (#566) üzenetére


Karima
őstag

Szerintem ekkor már nem kell kicserélniük, ekkor már csak a javítás a kötelezettségük. Max akkor cserélik - de akkor is ugyanilyen típusra -, ha a javítása már nem gazdaságos, azaz a javítási költségek elérik a készülék árának - azt hiszem - 60%-át.

(#568) zoli.22


zoli.22
tag

Én is vettem egy ilyen masinát a barátnömnek karácsonyra. Egyszer volt ujraindulás eddig, néha hajlamos befagyni de az is nagyon ritkán volt és ujrainditás megoldja. Gondolom szoftver gond lehet, frissités majd megoldja. Kameránál a recsegést én is tapasztaltam. Elöször azt hittem azért mert leejtettem, de ezek szerint alapbol ilyen lehetett, amugy ezt a tesztben is mondták tehát nem ért váratlanul de annyira nem is zavaro. Összességében viszont marhára meg vagyunk elégedve vele nagyon jo kos készülék.

(#569) GangBAng^


GangBAng^
tag

Pendrivet tudok csatlakoztatni a géphez?

GangBAng^

(#570) PowerBuldog válasza GangBAng^ (#569) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Nem

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#571) GangBAng^ válasza PowerBuldog (#570) üzenetére


GangBAng^
tag

közben rákerestem neten és ezt találtam: "Az USB host támogatásnak köszönhetően akár egeret, billentyűzetet, vagy pendrive-ot is csatlakoztathatunk a tabletre, de megfelelő adapter hiányában ezt nem tudtam kipróbálni. Ezt az adaptert egyébként a Vodafone fogja forgalmazni, mint külön megvásárolható kiegészítőt, előreláthatólag január végétől."
Remélem igaz :D

GangBAng^

(#572) PowerBuldog válasza GangBAng^ (#571) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Na ez az, hogy kábel hiányában egyelőre nem tudsz semmit csinálni. :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#573) GangBAng^ válasza PowerBuldog (#572) üzenetére


GangBAng^
tag

:( ebay-en találtam egy ilyet > http://www.ebay.com/itm/USB-2-0-Plug-Female-Female-Coupler-Cord-Adapter-/300491947925?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item45f6b73f95
sztem berendelek egyet. :D ki tudja hátha így működik :))

GangBAng^

(#574) hun_gery válasza bigdady (#561) üzenetére


hun_gery
aktív tag

igen, jó mindenhez, amit egyébként is szokás usb-ről tölteni. szerintem mindent lehet tölteni mindkettőről, csak ne egyszerre.

[ Szerkesztve ]

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#575) hun_gery válasza GangBAng^ (#573) üzenetére


hun_gery
aktív tag

várj estig a rendeléssel, otthon van ilyenem, lemeózom, hogy megy-e vele

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#576) hmario válasza Karima (#567) üzenetére


hmario
csendes tag

Én úgy tudom h a 4. Visshavétel után felajánlják hogy becseréltetheted azonos áron vagy ráfkzetéssel másik készülékre, legalábbis telenornál így van.

(#577) GangBAng^ válasza hun_gery (#575) üzenetére


GangBAng^
tag

zsíír! várom a fejleményeket! :D

GangBAng^

(#578) hun_gery válasza GangBAng^ (#577) üzenetére


hun_gery
aktív tag

ahogy gondoltam: nem megy. :(
se kép, se hang.

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#579) Karima


Karima
őstag

Jubilálok, ma már megvolt a 30. újraindulásom. Gyakorlatilag most ez megy: felébresztem standby-ból, kéri a pint (ebből látom, h újraindult valamikor) beírom, utána ahogy letelik az idő átmegy rendesen standby-ba, ahogy felébresztem (tök mindegy, h 3 percig vagy 33 percig pihent) újból kéri a pint én meg újból beírom és kezdődik minden elölről. Szóval jól elvagyunk:) (csak mondjuk használni nem nagyon lehet, de az már mellékes:))
Tudom, hogy csak én vagyok ilyen peches, hogy a 4. vadiúj tabletem is egy kalap szar, de én - ha tőlem kérdezik - óvaintek mindenkit ennek a smart tab-nak a megvásárlásától.

(#580) GangBAng^ válasza hun_gery (#578) üzenetére


GangBAng^
tag

:( akkor várjuk tovább az adaptereket :(

GangBAng^

(#581) PowerBuldog válasza Karima (#579) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Nincs neked véletlen a hely és védelemnél a pin kérés bekapcsolva? Szerintem az lesz a ludas, azért kéri a pint képernyő feloldáshoz.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#582) hmario válasza Karima (#579) üzenetére


hmario
csendes tag

Igen szerintem ez a beállítások gondja lehet, mert sztem te sem lehetsz ennyire peches, másnál meg ennyiszer nem jelentkezik ez a probléma. Én lassan 1 hónapnál járok, most a farmstory kavart be kicsit, attol volt lassab meg a sok értesítés miatt fagyott kisebb időre, kb 2x újraindult tőle, de meg is untam uh leszedtem. meg nagyon zabálja az adatforgalamt ez volt a másik ok. Egyébként tökéletesen működik, egy héten ha egyszer előveszem a laptopom, h megnézzem a beosztásom, office csomagot még nem találtam jót, ami jol kezelné az xlst.

Valaki esetleg ebben tudna segiteni? Office csomagot keresek ami támogatja legalább olvasásra ppt-t meg xls-t legalább olvasás szintjén jól jelenítse meg. Olive office nem jött be, quickoffice meg kidobált percenként.

[ Szerkesztve ]

(#583) PowerBuldog válasza hmario (#582) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Nálam a gyári quickoffice hd jól működik :F

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#584) hmario válasza PowerBuldog (#583) üzenetére


hmario
csendes tag

Ha letöröltem h tudom visszaállítani?

(#585) GangBAng^ válasza hmario (#584) üzenetére


GangBAng^
tag

Gyári adatok visszaállítása, sztem visszahozza :) vagy >> [link]
vagy ha regisztraltad magad, akkor lehet le tudod tölteni marketről :)

[ Szerkesztve ]

GangBAng^

(#586) Karima válasza hmario (#582) üzenetére


Karima
őstag

Hát nem tudom, h tényleg beállítás gond-e, mert sokszor mellettem van letéve a tablet, és látom (meg hallom is a rezgést), h újraindul. De azért majd megnézem. Valamikor meg azt is szokta csinálni (naponta 1x-2x), hogy a bekapcsológomb rövid megnyomására fel sem ébred, csak ha hosszan, 15-20mp-ig nyomom, majd elengedem, majd újra röviden megnyomom.

(#587) surgyi


surgyi
senior tag

Nos, 2 napja cseréltettem ki az első példányt, mellyel akadtak gondok + a pixel hiba.
A jelenlegit mikor hazahoztam kb 55%-on állt az akksi, próbálgattam mindenfélét, majd mikor 10% alá merült kikapcsolva feltöltöttem.
Tegnap dél körül kapcsoltam be, és ma 17óra körül merült le,addig netezés, játék, funkciók kipróbálása tesztelés céljából,s rengeteg készenlét. Mikor nem volt szükség internetre akkor repülőmódra váltottam.
Kb 26-28%-on állt, mikor elindítottam egy 1:30 órás filmet, gondoltam merítem, s nézem lesz-e fagyás. Ekkor már több mint 30 órája ment folyamatosan, hiba nélkül.
Nos az akku 14%-nál bejelzett, h tegyem töltőre, ekkor filmet leállította, de rányomtam használja tovább az akkut.
Közben a PC-n játszottam, majd egyszer mikor ránéztem ki volt meredve a film (kb 1:21-nél állt meg )...lefagyott!
Megnyomva a bekapcsoló gombot, látszólag készenlétbe vágta magát, de újbóli megnyomásra csak fekete képernyő, alul a kis pöttyökkel, amik a funkciógombok elrejtéséből adódnak. Hiába nyomogattam, semmi reakció, ki-be kapcsoló gombot nyomtam hosszabban is, de nem indult újra, s le sem állt.
Rádugtam töltőre, s ismét megnyomtam hosszabban a bekapcsoló gombot, ekkor rezzent meg, s indult újra a masina, akku 4%-ot mutatott!
Most töltőn van, 80% felett jár.
Arra lennék kíváncsi vajon a fagyás az alacsony akku feszültség miatt következhetett be, vagy amúgy is kifagyott volna a film, még ha töltöttebb is a cucc?! :(
Egyébként mx playert használok, de mintha nem teljesen folyamatos lenne a kép, kicsit röcög.

[ Szerkesztve ]

(#588) ocsesz válasza surgyi (#587) üzenetére


ocsesz
aktív tag

Szerintem csontra merült az akkud.
A 4% azért lehetett,mert kicsit észhez tért kikapcsoláskor.
Mx Playerhez leszedted a codec-et?

(#589) surgyi válasza ocsesz (#588) üzenetére


surgyi
senior tag

Hali!
Nem szedtem le, csak magát a lejátszót. Kellene az is?

(#590) ocsesz válasza surgyi (#589) üzenetére


ocsesz
aktív tag

1 próbát megér.

(#591) surgyi válasza ocsesz (#590) üzenetére


surgyi
senior tag

Rendben, majd megpróbálom. Kösz a hozzászólást! :)

(#592) BéHGT


BéHGT
senior tag

Hogy működik a gép?! Lehet már szerezni hozzá hálózati töltőt?

(#593) chipi-85


chipi-85
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy ilyet! Esetleg ha van aki eladná keressen meg (remélem nem lesz, mert annyira jó gép :D ) :R :R

(#594) PowerBuldog válasza BéHGT (#592) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Mármint milyen hálózati töltőt? Ha nem lenne gyárilag mivel töltenéd? :DDD

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#595) BéHGT válasza PowerBuldog (#594) üzenetére


BéHGT
senior tag

Még itt olvastam a hsz-ek elsői közt, hogy csak usb-s töltő van. Azt hittem, csak számítógépről lehet tölteni... :D Mondjuk a cikkben is össze-vissza írnak. "Az akkumulátorról azt tudni, hogy 3400 mAh-s kapacitású, ..." Következő oldal: "Akkumulátor 4000 mAh-s"
Most gondolkodom, hogy aláírjak 2 évet hozzájuk, vagy keressek eladót...

(#596) PowerBuldog válasza BéHGT (#595) üzenetére


PowerBuldog
veterán

USB-s a hálózati töltője. :)
Amúgy 4000mAh

Számítógép USB-jéről még a szinten tartáshoz sem kap elég kraftot.

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#597) BéHGT válasza PowerBuldog (#596) üzenetére


BéHGT
senior tag

Az igen komoly!! :) Mennyi idő alatt tölt fel kb? És milyen csomaggal vetted, ha nem titok? Lehet követni a forgalmat, vagy csak külön programmal? (Esetleg van olyan, ami normálisan mér? Mert SGS2-re nem találtam...)
És a legutolsó, legfontosabb, megéri 2 év hűséget vállalni? Mert előző oldalon azért olvasgattam újraindulásokat, kikapcsolás-bekapcsolást, aminek annyira nem örülnék. Inkább cipelem a laptopot továbbra is a munkába akkor...

(#598) chipi-85 válasza BéHGT (#597) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Ezekre a kérdésekre engem is érdekelnek a válaszaitok!!

(#599) imis


imis
senior tag

megérkezett a fólia: ebay (920Ft volt) 19-én rendeltem.
rövid oldalakon 3-3mm hiány és a sarkokat kerekíteni kell. (ujjlenyomatot gyűjti de szerintem elfogadható)

(#600) imis válasza Karima (#567) üzenetére


imis
senior tag

- meg természetesen, ha kéred (hivatkozhat a barátikörben (fórum) nyert tapasztalatokra.

sok újraindulást a gyári visszaállítás sem oldotta meg? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.