Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) ocsesz


ocsesz
aktív tag

A fene egye meg őket!!!

Most akciósan megy ebay-en a frankó kis tok.
1 dollár!!
És magyarországra nem érvényes az akció.
Tegnap rendeltem meg,5dollárért úgy meg lehetett venni.

[ Szerkesztve ]

(#452) hmario válasza ocsesz (#450) üzenetére


hmario
csendes tag

De valaki meg azt irta pont.asphalt 6ra h nála jó... Na mind1. Valakinek ötlet hasonlo játékra, mint a green farm? Farmville szerűség.csak nem idegesíted a másikat.facebookon

(#453) ocsesz válasza hmario (#452) üzenetére


ocsesz
aktív tag

Igen,akinek ment az írta is hogy úgy másolta át nem marketes.
Bár nem értem mi a különbség :(

(#454) Karima válasza ocsesz (#451) üzenetére


Karima
őstag

Ez szerintem nem akciós, hanem licitálós. Nincs Buy Now lehetőség, csak Place Bid, a licitálás meg simán felmehet 4-5 dollárra, illetve ezt azonnal nem is tudod megvenni, csak ha lejár a licitálási idő.

(#455) surgyi


surgyi
senior tag

Nálam az Asfalt 5 elindul, intro full képernyő, aztán játék alatt levág kicsit a jobb széléből. Irányítás viszont érdekes, mintha 90 fokkal el lenne tájolva. A fel a balra, a le meg a jobbra. :O

(#456) PowerBuldog válasza surgyi (#455) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Én a heavy gunnerrel nártam így, hogy rosszul tájol.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#457) ocsesz válasza Karima (#454) üzenetére


ocsesz
aktív tag

Igen,tudom.De folyamatosan megy az akció,az előzőnél licitáltam 1 dollárral 1 perccel a lejárat előtt és akkor írta ki hogy tőlünk nem lehet :(

(#458) ocsesz válasza surgyi (#455) üzenetére


ocsesz
aktív tag

A marketből töltötted le?Csak mert igen érdekes akkor,hogy az egyik gépen megy,a másikon meg nem.Bár ha ilyen az irányítás,akkor nem is bánom,csak érdekes.

(#459) mkRoland


mkRoland
senior tag

Külsősként írok:
1, tok: nekem egy Huawei S7 Slim-em van, sokáig a mi topic-unk tagjai is keresgélték a megfelelő tokot, egy ideig ez az ebay-es volt az, ami tökéletesen passzolt a mienkre. Aztán karácsony előtt 1-2 héttel jelentkezett az egyik fórumtársunknál egy szegedi könyvkötő, hogy vállalná a tabletre tokok készítését jutányos áron (3000 forint körül, egyedi szöveg, ábra felárért megoldható). A tokról készült képek és leírás itt láthatók/olvashatók.
2, használtat/újat kaptam a boltban? Aki visszavitte, garanciába cseréltetni 3 napon belül, leírhatná az IMEI-számának utolsó 3-4 számjegyét ide, a fórumba (többet ne, mert ez egy nyílt fórum, de ezek alapján már erősen szükíthető a kör). Ha pedig valaki gyanús jeleket talál rá, hogy nem új készüléket kapott, rákeres az IMEI számának utolsó számjegyeire, és amennyiben egy hsz-ben viszont látja ezt a számot, ír egy PÜ-t a hsz. szerzőjének és megbeszélik, hogy hova vitte vissza és mi miatt (meg pontosítanak még 1-2 számot). Aztán lehet reklamálni a Vodánál, hogy: "Újat kértem, az eladó azt mondta, ez új és egy új árát fizettem ki érte, de ez egy használt! Tudom, mert egyik ismerősöm hozta vissza két hete!"

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#460) ocsesz válasza mkRoland (#459) üzenetére


ocsesz
aktív tag

Szia!Köszönjük hogy megosztottad velünk,ha van érdeklődés csinálhatna a smartra is tokot.Szerintem elég sok lesz ebből a típusból a kis országunkban. Én már megrendeltem,de szerintem lenne rá kereslet itt is :)

(#461) Brekii


Brekii
tag

Hi mar egy hete hasznalom a keszuleket. Tobbe kevesbe meg vagyok elegedve vele, (idaig abszolut megkerdojeleztem a letjogosultsagat, de le kell szogeznem hogy a telefonomnal tobb mindenre es jobban tudom hasznalni i9000, szoval megertem ha valaki ilyet akar. Mindazonaltal fenntartom hogy egy laptopot nem tud helyettesiteni szoval en meg mindig varom a windows8 tableteket :-) ) de hogy igazan ugy tudjam hasznalni ahogy szeretnem kellene hozza root. Valaki hallott mar rola?

(#462) hun_gery válasza Brekii (#461) üzenetére


hun_gery
aktív tag

részemről semmi haladás, de ha valakinek segít, itt a kernel meg a webkit forráskódja

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#463) surgyi


surgyi
senior tag

Ma reggel felmentem a Marketra. Leszedtem egy pár dolgot, aztán az egyik programnál már nem reagált sem a letöltésre gombra, s aztán semmi másra sem. A bal alsó vissza nyílra tapintva, az pár másodpercre vastagra mered, majd semmi nem történik. A menü-be lépő gombra visszalép a főképernyőre. Minden progi megy, de ha ismét a marketre lépek, fekete képernyő. Menüvel innen is visszalép a főképernyőre. Restartot még nem csináltam.
Valaki találkozott már hasonlóval?

[ Szerkesztve ]

(#464) PowerBuldog válasza surgyi (#463) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Facebook szokott ilyet csinálni. Force close neki aztán megintmenni fog.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#465) surgyi válasza PowerBuldog (#464) üzenetére


surgyi
senior tag

A force close mit takar? Előbb újraindítottam a gépet, s most jó.
Viszont eléggé lassan tért magához, a vodafon logó sokáig kint volt, aztán mikor bejött az órás felület, nem volt húzgálós lakat. Vártam egy ideig, aztán megnyomtam a kikapcsoló gombot, majd ismét, ekkor már a PIN kód kérős részt mutatta. Onnantól minden OK.
Ilyesféle tapasztalat? Vegyem ki a PIN kód kérést?

(#466) hmario válasza surgyi (#465) üzenetére


hmario
csendes tag

Nekem is volt párszor ilyen. Beállitásoknál rámész az alkalmazásokra, aztán kényszerített leállítást nyomsz arra az appra ami beragadt. Elsö.pár nap után elmúlik elv ez is

(#467) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

~13 órája vettem le a töltőről a kicsikét és 46%on van az aksi. :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#468) ocsesz


ocsesz
aktív tag

Engem az bosszant igazán,hogy nem mennek a Gameloft-os játékok.
Pedig lenne 1-2 amit most akcióban meg is vennék.
Tényleg érdekes hogy másoknak miért megy?
Egyáltalán hova tölti le a játékot?

(#469) surgyi válasza PowerBuldog (#467) üzenetére


surgyi
senior tag

Mennyit használtad közben?
Mert én ma 9:30-kor vettem le. Kb 40-45 percet pihizett is ez idő alatt.
Volt videó, wifi, 3G modem, kipróbáltam az NFS játékot. Telepítettem progikat, és futtattam az Antutut...stb. 66%-on áll és ment a gép 3:15 percet azóta. Ez messze elmarad a PowerBuldog-étól.

(#470) PowerBuldog válasza surgyi (#469) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Wfii folyamatosan be van kapcsolva. Este lefekvés előtt megnéztem két supernatural részt, facebookoztam. Aztán ma reggel megint kb 2 óra netezés. Este meg ugye csak simán pihizett.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#471) hun_gery válasza ocsesz (#468) üzenetére


hun_gery
aktív tag

a marketes verziók nem nagyon mennek, a warezoltak közül is alig néhány.
alapból a szükséges sokszáz megát az sdcard/gameloft/games/játékneve mappába tölti

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#472) ocsesz válasza hun_gery (#471) üzenetére


ocsesz
aktív tag

Nekem az általad megadott helyen még a gameloft mappa sincs!!
Sőt,sehol nem is találom.
Ezért nem értem hova tölti le.
Először ugye leszedi a telepítőfájlokat-nem tudom hova-és ha menne a game akkor töltené le a teljes állományt.
A Blood and Glory-t így szedte le,egyedül ez megy.

[ Szerkesztve ]

(#473) asde3 válasza ocsesz (#472) üzenetére


asde3
csendes tag

hmh, amikor letöltötted utána ha elindítod a játékot, le is töltötted a több száz megákat, vagy csak az alap "demó játék ment? Mert lehet még le nem szeded a teljeset, nem hoz létre olyan mappát, bár nem biztos.. :)

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

(#474) ocsesz válasza asde3 (#473) üzenetére


ocsesz
aktív tag

Az Asphaltoknál csak azt az 5-10 megát szedte le.
Aztán kidobta hogy nem kompatibilis mielőtt letöltötte volna a teljes játékot.

(#475) surgyi válasza PowerBuldog (#470) üzenetére


surgyi
senior tag

Akkor végül is hasonlónak mondható az eredmény. Elég jó az akku teljesítménye.

Egyébként nagyon tetszik a gép, gyönyörű a kép (kár a 3db pixelhibáért), iszonyat gyors a proci. Minden azonnal történik, nincs hezitálás, egyedül a

Előbb néztem egy programmal alapból ha jól emlékszem 1mag aktív s 384MHz-en jár. Aztán elindítottam egy game-t, átváltottam a progira, s jól látszott ahogy mindkét mag 1188MHz-en jár! :)
Egyedül a képernyőváltás röccen mikor a kb 30 ikonnal telerakott képernyőt lapozom.
Programok telepítése is baromi gyors! Nagyszerű az egész.
Remélem ha ki tudom cseréltetni a pixelhibák miatt, az új is ilyen stabil, fürge lesz! :B

(#476) surgyi válasza ocsesz (#474) üzenetére


surgyi
senior tag

Én az említett Asphalt 5-öt netről szereztem. Marketes Asphalt 6 mint nálad.

Ebben a pillanatban másolás PC-ről film adatkábellel, erre Restart-olta magát kb 55-60%-nél járt.

[ Szerkesztve ]

(#477) surgyi


surgyi
senior tag

Olyankor mi van, ha első csatlakoztatáskor látta a Tab-ot a PC, de mióta az említett újraindulás megtörtént CD-meghatónak kezeli, s egy .exe programot futtatna?

(#478) surgyi válasza surgyi (#477) üzenetére


surgyi
senior tag

Ok megvan, telepítettem s megint látja mint először!

(#479) surgyi


surgyi
senior tag

Hmm. Hangerő állításnál újraindult. Kipróbáltam a Sim Sityt-t, egyszer újraindult, aztán fekete képernyő s kikapcsolt. Vagy nem szereti a játékot, vagy engem. Ez sok 5 percen belül!!!!

[ Szerkesztve ]

(#480) kopasz7


kopasz7
tag

Tegnap este újra kellett telepítenem a flasht, nem tudom miért, de egyik böngészőben se voltak komolyabb flashek, persze flash hirdetések mindenhol. :))
Újratettem, most jó. Amúgy néha nálam is előfordul, hogy a market gondol egyet és megfagy. Egyszer kipróbáltam, hogy kivárom mi lesz és kb 2 és fél perc után visszajött. De inkább tálcáról task manager és force close... Engem nem igazán zavar. Majd ha 4.0-val is ilyet csinál, akkor az már sok lesz, de ez ugye nem egy csúcs tablet, és lévén zte, nem hiszem, hogy egy samsung vagy asus szintű optimalizációval találkoznánk... De működik, és ez a lényeg! :DDD

(#481) hun_gery válasza ocsesz (#472) üzenetére


hun_gery
aktív tag

nincs, mert el se kezdi a letöltést.
ha letöltené, oda tenné

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#482) hmario


hmario
csendes tag

Valaki probálta macre kötni a tabot? Mert nálam csak tőlt, magát a készüléket nem ismeri fel...

(#483) Pagurian1214


Pagurian1214
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap vettem én is egy ilyen gépet. A memória felismerésével nem volt semmi gond, látja mind a...hát 12 gigát:) A gond viszont az, hogy ugye elvileg 1 giga ram (1024mega) van benne, de nekem nem lát csak 608Mb-ot (208 használatban, 400 szabad). Ez normális? Megosztja a RAM-ot fizikai/virtuálisra vagy mi? Ha esetleg gyári visszaállítás kell akkor az eddig letöltött appok (amik nem SD-n vannak) mind elvesznek? Köszi a válaszokat. Ezen kívül am szuper gép, teljesen meg vagyok vele elégedve:)

(#484) ocsesz válasza Pagurian1214 (#483) üzenetére


ocsesz
aktív tag

Passzolok.
Én még nem is néztem.
De amíg nincs vele gond és gyors addig nem is érdekel.
Ha gondolod megnézem neked,csak írd le hol kell?
Ja és gratula a cucchoz :)

[ Szerkesztve ]

(#485) CsKdL


CsKdL
csendes tag

Hello mindenki.

Én is vettem egy ilyen tabletet, még karácsony előtt. Az első folyamatosan újraindult(? - csak a vodafone logó jött be, előtte az android logo és felirat nem) gyakorlatilag 4-5 percenként. A második tablet viszont normál újraindulásokat csinált, ritkábban, de elég gyakran ahhoz, hogy pl. netezésre, filmnézésre szinte használhatatlan legyen a gép. Ezt is visszavittem, kicsúsztam vele a 3 napból, de ezt is szó nélkül cserélték, ez a harmadik gép viszont egyáltalán nem indult még újra, néha megakad, de egy kis idő után lehet folytatni, amit elkezdtem, vagy ha esetleg lefagyna egy alkalmazás, akkor force close és kész- Saját tapasztalataim alapján van probléma nélkül működő modell és van nagyon rossz is. Mindenesetre, akinek újraindulgat a tabletje, szerintem nem érdemes belenyugodni és várni, hogy az ICS remélhetőleg megoldja. Fogalmam nincs mi más ebben a tabletben, mint az előző kettőben, főleg, mert nekem inkább tűntek a problémák szoftveres eredetűnek, a második tabletet csak azért vittem vissza, mert nem ugyanazokat a hibákat produkálta, mint az első. Akinek még ilyen gépe van, ugyanezek a paraméterei?
Alapsáv: MSM8660_3132_V71A_V1.0-S 1 [Jul 23 2011 22:00:00]
Kernel: 2.6.35.11-perf
Build: SmartTab7-MSM8260-V02d-Dec022011-Vodafone-HU

(#486) ocsesz válasza CsKdL (#485) üzenetére


ocsesz
aktív tag

Köszi a véleményt :)

Az általad tapasztaltak alapján tényleg nem érdemes várni,akinek nem működik rendesen az cseréltesse.
Érdekes módon,az első 2 napban nekem is volt újraindulás,de pár napja semmi.
Az én gépemnél annyi a változás a tiedhez képest,hogy nekem Nov.7-ei a Build szám.
Ez nem rossz ötlet,mindenki kiírhatná mi a Build száma,hátha ki tudnánk dátum szerint szűrni a hibás szériát.

Kicsit más,reggel 9:30-kor vettem le a gépet töltőről.
Néha net,market és legalább 1óra játék,wifi folyamatosan ment.
Most 38%-on áll.

[ Szerkesztve ]

(#487) ocsesz


ocsesz
aktív tag

Vagy lehet hogy ez a lényeg?

Alapsáv: MSM8660_3132_V71A_V1.0-S 1 [Jul 23 2011 22:00:00]

Akinek problémája van a géppel,nézze meg hogy neki milyen dátumok vannak.

(#488) Pagurian1214 válasza ocsesz (#484) üzenetére


Pagurian1214
csendes tag

Szia!

Igazából nincs vele gond, nem lassú...bár nincs viszonyítási alapom. Bármit megnyitok nem akad. Élő hátterem van, s még így is rendesen vált az "ablakok" között. Fut egyszerre 4-5 alkalmazás. Market, net, szótár stb, úgy is megy rendesen. Csak furának találtam ennyi. Azért köszi szépen

(#489) ocsesz válasza Pagurian1214 (#488) üzenetére


ocsesz
aktív tag

Oké.
Az a lényeg hogy jól szuperál :)
Neked mi a Build szám és az alapsáv verzió?

(#490) Pagurian1214 válasza ocsesz (#489) üzenetére


Pagurian1214
csendes tag

Build szám : SmarTab7-MSM8260-V02d-Dec022011-Vodafone-HU
Alapsáv : MSM8660_3132_V71A_V1.0-S 1 [Jul 23 2011 22:00:00]

(#491) ocsesz válasza Pagurian1214 (#490) üzenetére


ocsesz
aktív tag

Köszi!

Valaki megírhatná ezeket az adatokat,akinek problémája van a készülékkel.

(#492) Pagurian1214 válasza ocsesz (#491) üzenetére


Pagurian1214
csendes tag

Nincs mit. Remélem komolyabb problémám nem lesz vele. Ha nyomok egy gyári visszaállítást akkor ugye az összes eddig telepített app eltűnik?

(#493) CsKdL válasza Pagurian1214 (#492) üzenetére


CsKdL
csendes tag

Igen, valamint a belső tárhelyen tárolt adataid is.

(#494) kopasz7


kopasz7
tag

Alapsáv: MSM8660_3132_V71A_V1.0-S 1 [jul 23 2011 22:00:00]
Kernel: 2.6.35.11-perf
Build-szám: SmartTab7-MSM8260-V02d-Dec022011-Vodafone-HU

Nem indulgat újra. Jól megy. :)

[ Szerkesztve ]

(#495) Karima válasza kopasz7 (#494) üzenetére


Karima
őstag

Nekem ugyanez és azért néha újraindulgat (napi 1-2x)

(#496) asde3 válasza Karima (#495) üzenetére


asde3
csendes tag

1: buék!! jobbat

2: nekem is vannak újra indulások, vagy voltak, de ritkán, napi 1-2 talán, de most már ezt is elhagyja "kopp kopp", lehet tényleg valami bezavar neki.. reméljük a frissítés..:)

3:

alapsáv: MSM8660_3132_V71A_V1.0-S 1 [jul 23 2011 22:00:00]

kernel: 2.6.35.11-perf

build-szám: SmartTab7-MSM8260-V02d-Dec022011-Vodafone-HU

[ Szerkesztve ]

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

(#497) ocsesz válasza asde3 (#496) üzenetére


ocsesz
aktív tag

BUÉK!Akkor nem vagyok egyedül a jelenséggel.Az első pár napban nekem is volt újraindulás,de nekem is megszűnt.

(#498) surgyi


surgyi
senior tag

B.U.É.K. minden kedves fórumozónak és Tab társnak! :D

(#499) oldgeorge válasza ocsesz (#487) üzenetére


oldgeorge
tag

a tiednek az egyik ikertesója van a sz ámok alapján, se fagyás, se ujraindulás :C
Mondjuk én nem vagyok egy hadrcore user :R

Éljen nov 7 :)

[ Szerkesztve ]

Kamugépek,notórius hazudozók ne az én időmet lopják :-(( -------------------- A sínekre kötözött ember mosolya nem mindig öszinte!!!!!!

(#500) hmario


hmario
csendes tag

Nekem szintén NOV7 3 hét alatt 3-4 ujraindulás, uh ez jól működő verzió

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.