Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) lehel967 válasza BéHGT (#950) üzenetére


lehel967
csendes tag

Gondolkodtam ezen, de sajna elég távol van tőlem (60 km) az első vodás szaküzlet, és az is csak üzlet, nem szervíz. :F

(#952) lehel967 válasza BéHGT (#950) üzenetére


lehel967
csendes tag

Arra gondolok, hogy esetleg Android hiba lehet, s talán egy frissítéssel megoldódna, csak nem találok frisítést. Még a 3.2-s Honeycombot sem találom meg a neten, s a 4.0-ra talán még várni kell. És amúgy egy kicsit látható, hogy szétszedtem, ugyanis tiszta műanyag s az pedig karcolódik.
Az újratelepítést a saját tárhelyén található szofttal végeztem. (Kikapcsolva a Power+HangerőLE bilentyű egyszerre való lenyomásval belép egy szervíz ablak, ott talalható a "Reset to factory settings" pont, ami mindent visszaállít gyári beállításokra).

[ Szerkesztve ]

(#953) sittes79 válasza lehel967 (#952) üzenetére


sittes79
addikt

Szia,

Na ezt legalább tudjuk, hogy van ilyen menü :)

Én is csak azt tudom mondani, hogy szervízbe vele, üzletbe leadod és majd ők intézik a gariztatást.

Ha beszólnak tagadsz mindent.

Esetleg hívd fel az ÜSZ-t hátha mondanak valami használhatót, bár kétlem, de egy próbát megér.

(#954) surgyi válasza lehel967 (#949) üzenetére


surgyi
senior tag

Szia! Nálam is volt hasonló, kérte a simet...aztán mikor sim ki-be, újraindult, s ismét kérte. De ez azért volt nálam , mert repülő módban volt a tab. Repülőmód kikapcsolás után, egyből kérte a PIN-t (nálam be van kapcsolva a kérése), s már rá is állt a hálózatra!

(#955) ferko21 válasza bigdady (#948) üzenetére


ferko21
csendes tag

Az enyém is tökéletesen működik,az elején volt egy két újra indulás,azóta tökéletes!
De azt tudtam is mitől volt,Power widgetet nem csípte,azt leszedtem,azóta jó...!
(Smart Tab7")

(#956) imis válasza lehel967 (#952) üzenetére


imis
senior tag

szerintem a legvalószínűbb, hogy a microsim deformálta az érintkezőt, így most a belevaló nem akar érintkezni. Szerintem felelős az aki a rossz kártyát adta hozzá (odacsapnék a voda asztalára) a megbontás is a voda hibájának a következménye, ezt azért be kell látniuk. Megpróbálnék beszélni a szervizükkel.

(#957) BéHGT válasza imis (#956) üzenetére


BéHGT
senior tag

Persze, a kapott rossz sim miatt van a megbontás, de nem igazán kellett volna megbontani, ezt szerintem Te is így gondolod! De persze mindent tagadni kell, hogy megbontottad volna. Csak annyit, hogy nem tudtad, hogy nem micro sim kell hozzá, Te azt kaptál, betetted... De hogy hogyan szedted ki, erre már találj ki valamit! :)

(#958) Tippmann1


Tippmann1
csendes tag

Sziasztok!VAlaki tudja hogy a fenébe kell pc-re csatlakoztatni ezt a Tablet Fost?

(#959) sittes79 válasza Tippmann1 (#958) üzenetére


sittes79
addikt

Ember fogd már vissza magad, nem kell neked ez a tab, egyáltalán minek neked ilyen, tanulj még, okosodj ha van rá lehetőség és gyere vissza.

(#960) Pistakiss válasza Tippmann1 (#958) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
A hozzá adott használatiban is le van írva, magyarúl, hogy egyszerűen az USB kábellel rácsatlakozol a PC-re, majd miután a géped feltelepítette a szükséges meghajtókat láthatod a tab memóriáját.
De ezért neked le kell "fosoznod". Talán magadat kellene!

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#961) planbmokus válasza Tippmann1 (#958) üzenetére


planbmokus
senior tag

Gratulálunk a második hozzászólásodhoz is, igazi Troll vagy!

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#962) lehel967 válasza surgyi (#954) üzenetére


lehel967
csendes tag

Köszönöm a tippet, viszont a repülő mód ki van kapcsolva. Próbálkoztam azzal, hogy bekapcsoljam majd ki, de semmi változás.

(#963) lehel967 válasza imis (#956) üzenetére


lehel967
csendes tag

Nos elképzelhetőnek tartom ezt is, hogy deformálta az érintkezőket, de akkor nem találok magyarázatot arra, hogy miért ment utána még 2 napot. Működött, este letettem kikapcsolás nélkül, majd reggel mikor kézbe vettem már nem látta a szimkártyát.

[ Szerkesztve ]

(#964) imis válasza lehel967 (#963) üzenetére


imis
senior tag

első napokban nekem is volt gondom a simmel, hogy rakjak bele , aztán abbamaradt a probléma.
szerintem próbálj meg valamit ragasztani a hátsó oldalra, hogy vastagabb legyen, mert úgy tudom a kínaiak szeretik a vastagabb simet ( a voda 845-tel jártam így)

(#965) lehel967 válasza imis (#964) üzenetére


lehel967
csendes tag

Ragasztottam, semmi.

(#966) Tippmann1


Tippmann1
csendes tag

Nos Okostojások! Annyit azért én is tudok hogy összedugom a géppel és megtörténik az ami kell....Gondoltam csak rájöttök hogy szokatlanul viselkedik, azaz, azért írom mert két szg.-n is kipróbálva, két op. rendszeren sem jeleníti meg a tablet-et.Nem hiszem hogy a megbízhatatlan működés az én hibám és nem értek hozzá, és nem kell ez a gép nekem. Szerettem volna vásárolni a kollégáimnak flottában a munkánk megkönnyítésére további androidos táblagépgépeket de nem érünk rá itt guruzni, és fórumozgatni, hogy mi a szokatlan működés és mi a természetes. Ez egy tesztgép, és igen szarul működik.Ha jól működne akkor igen csak jó kis gép lenne. De nem.
Tisztelt hozzászólók.Én egy gépről mondtam ítéletet. Ezzel szemben Ti le Trolloztok, és laikusként kezeltek.... erről ennyit. Isten ments az ilyen emberektől.

(#967) BéHGT válasza Tippmann1 (#966) üzenetére


BéHGT
senior tag

Figyelj, ha troll vagy, hát az vagy.
Először olvasgatni kell a készülékről, és aztán megvásárolni/kipróbálni. Én is így döntöttem a leg első Samsung Galaxy Tab mellett. Pont itt olvasgattam és kérdezgettem erről a gépről, és minden "hibát" leírtak. Amit valószínű tényleg megold majd az ICS, amivel korrekt kis gép lesz, mert azért hardverileg erősebb, nem 512MB RAM, és sima szimpla 1 Ghz a procija... Valamint hivatalos frissítés nem lesz már több a Samsungra, a Froyo marad, de ez van, valamit valamiért. És csak 200Ft-al volt több, mint a Voda táblája, ugyanúgy flottából kihozva.
A lényeg, szerintem okkal "hurrogtak" le.

(#968) Pistakiss válasza Tippmann1 (#966) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Egy gép ilyen modorú leszólása a felhasználót minősíti elsősorban, nem a gépet. Erre az általad leírt jelenségre lehetett volna normálisabban rákérdezni és akkor talán páran megpróbáltak volna a problémádra másképpen is választ találni.
Szerinte neked ez a készülék nem kell, add el és vegyél itab-et, azzal biztos nem lesz gondod

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#969) ferko21 válasza Tippmann1 (#966) üzenetére


ferko21
csendes tag

Üdv !
Szerintem,ha frissíted az Eszközkezelőből jó lesz,nálam jó lett .!
Én rádugtam notebookra,telepítette a szoftvert,majd frissítettem az eszközkezelőből,utána jó volt .......

[ Szerkesztve ]

(#970) oldgeorge válasza Tippmann1 (#966) üzenetére


oldgeorge
tag

Ha ennyire gáz, én vmi akciós áron át tudom venni, majd én küzdök vele :C
Ha 3 napon belül vagy még, akkor viddd vissza, aztán oldják meg, vagy cseréljék másik tipusra. ( 3munkanap )

Kamugépek,notórius hazudozók ne az én időmet lopják :-(( -------------------- A sínekre kötözött ember mosolya nem mindig öszinte!!!!!!

(#971) oldgeorge


oldgeorge
tag

Az enyém ilyen, vagyis csak volt, mert várom az utalást :C

[ Szerkesztve ]

Kamugépek,notórius hazudozók ne az én időmet lopják :-(( -------------------- A sínekre kötözött ember mosolya nem mindig öszinte!!!!!!

(#972) BéHGT válasza oldgeorge (#970) üzenetére


BéHGT
senior tag

Neked van, nem?! :)

(#973) oldgeorge válasza BéHGT (#972) üzenetére


oldgeorge
tag

Már csak a pénzt várom a számlámra, aztán meg a futárt.
:DD :C :R :R :R

Kamugépek,notórius hazudozók ne az én időmet lopják :-(( -------------------- A sínekre kötözött ember mosolya nem mindig öszinte!!!!!!

(#974) sittes79


sittes79
addikt

Na sikerült a drágaságot összepárosítani egy HP neve nincs kékfog egérrel, nagyon komoly mice-al tolni neki :) aki teheti próbálja ki. :K

(#975) chipi-85


chipi-85
aktív tag

ICS, vagy valami frissítésről hír?

(#976) planbmokus válasza Tippmann1 (#966) üzenetére


planbmokus
senior tag

—.—

[ Szerkesztve ]

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#977) planbmokus válasza Tippmann1 (#966) üzenetére


planbmokus
senior tag

Végre elérted a LVL 3-at is a Trollok közt.
Vettél volna iPadot... Az azért kerül annyiba, hogy a noobok se tudják el€*¥¤ni....
Te is jobban jártál volna vele, meg a topic is...

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#978) zsoltti


zsoltti
senior tag

Ha van vkinek ilyen kütyüje eladó akkor megveszem. Milyen árban mennek használtan?

(#979) BéHGT válasza zsoltti (#978) üzenetére


BéHGT
senior tag

Hát, itt pl egy 10-es van, bár 90-ért nem tudom, jó ár-e? Van 5000 Ft-al többért Galaxy tab 10.1-es, 2 év garival.
Most hirtelen 7-eset nem találtam...

(#980) bigdady válasza zsoltti (#978) üzenetére


bigdady
nagyúr

Próbáld a Trollt :)

(#981) oldgeorge válasza bigdady (#980) üzenetére


oldgeorge
tag

Elzavartátok :C, vagy visszavitte 3 napon belül.

[ Szerkesztve ]

Kamugépek,notórius hazudozók ne az én időmet lopják :-(( -------------------- A sínekre kötözött ember mosolya nem mindig öszinte!!!!!!

(#982) bigdady válasza oldgeorge (#981) üzenetére


bigdady
nagyúr

Végre megszabadultunk tőle :C

(#983) Magnat


Magnat
veterán

Hi,
Vettem egy ilyen kütyüt kéz alól, annyia gondom vele, h a youtube nem megy, elszáll vmi hibával. Kikapcs nem segit, resetelni nem akarnám, mi okozhatja, nem volt ilyen vkinek esetleg? Viszont a Whatsapp Messengert rá tudtam varázsolni annak ellenére, h a Market szerint nem kompatibilis...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#984) bigdady válasza Magnat (#983) üzenetére


bigdady
nagyúr

Reset szerintem :(

(#985) BéHGT válasza Magnat (#983) üzenetére


BéHGT
senior tag

Szerintem is, biztonsági mentés, majd reset, ha nem akarsz semmit sem elveszíteni!

(#986) megya04 válasza zsoltti (#978) üzenetére


megya04
csendes tag

Hali! Nekem van egy ilyen 7-es Vodafone Smart Tabom, 1 hónapja vettem a Vodafonnál. 80 000 Ft-ért odaadom, a cucc kifogástalan, új állapotban van, 12 hónap Vodafone garanciával természetesen.

Üdv, Gabi

gkiss04@gmail.com

(#987) Magnat válasza BéHGT (#985) üzenetére


Magnat
veterán

Még nem nagyon laktam be, szal nem ez a gond, csak jobb lenne tudni az okát, mert ez valszeg máskor is elő fog jönni és nem szeretném mindig resetelni :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#988) Magnat válasza megya04 (#986) üzenetére


Magnat
veterán

Izé, feltöltős csomagban 77k vadi újan ...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#989) sittes79 válasza megya04 (#986) üzenetére


sittes79
addikt

Kicsit drága, hardveren van már 50-ért is.

(#990) megya04 válasza sittes79 (#989) üzenetére


megya04
csendes tag

60 000-ért vihetitek, ez már tényleg az alja!

gkiss04@gmail.com

(#991) bigdady válasza megya04 (#990) üzenetére


bigdady
nagyúr

80-ról hamar engedtél 60-ra :C

(#992) zsoltti


zsoltti
senior tag

:W :C

(#993) megya04 válasza bigdady (#991) üzenetére


megya04
csendes tag

Kaptam egy Samsung 10.1-es Tab-ot, így ez már feleslegessé vált. Bocsánat, nem tudtam milyen áron mozog a használt piacon. Akinek kell 60 000-ért, írjon rám mail-ben!

gkiss04@gmail.com

(#994) sittes79 válasza megya04 (#993) üzenetére


sittes79
addikt

Látod milyen gyáva vagy, hogy a samsung-ot választottad :) Ez olyan, mint aki koffeinmentes kávét iszik. :D

(#995) planbmokus válasza bigdady (#991) üzenetére


planbmokus
senior tag

Még egy 20-ast lefelé és akkor megveszem tartalékba :D

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#996) imis válasza sittes79 (#994) üzenetére


imis
senior tag

ahogy a voda kapkod a supporttal, én is a samut választottam volna :F

(#997) BéHGT válasza imis (#996) üzenetére


BéHGT
senior tag

Azért Samsungnál sem kapkodnak... Főleg a hálózatfüggők nem... Függetlent meg... Én annyi pénzt nem adok ki ilyenért...

(#998) kopasz7


kopasz7
tag

Hello mindenkinek.
Másnál is jelentkezik az a hiba, hogy a youtube klienst használva, full képernyőn, amikor már eltűntűnik a szünetgomb meg a csík, hogy hol tart, meg a gombok a "tálcán" pöttyök lesznek. Na ilyenkor, ha hozzányúlok, mindig megakad egy pillanatra, ez eddig nem annyira zavaró de ha pl egy félórás videónál akarom megnézni, hogy hol tart, van hogy elfeketül a képernyő és villogni kezdenek a gombok a "tálcán". Nem reagál semmire ilyenkor, csak a power + hangerőFEL gombbal tudom újraindítani. :F Ez eddig 2x történt meg.
Ötletek? Mással is előfordult ez már?

(#999) Magnat


Magnat
veterán

Csak az érdekesség kedvéért, nem mintha lenne jelentősége: a kütyü tesztjében azt írták, h 10 ujjas multitouchot tud a szerkezet, le is próbálták ... én is lepróbáltam, de az enyém csak 5-öt.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#1000) surgyi válasza kopasz7 (#998) üzenetére


surgyi
senior tag

Nekem ha jól emlékszem 360-as felbontástól mert szaggat a kép, a hang viszont megy folyamatosan, így csak 240-ben tudom nézni a youtube-ot! :S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.