Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) BéHGT válasza oldgeorge (#798) üzenetére


BéHGT
senior tag

15 napon belül kell aktiválniuk?? Az komoly. :D :D
sittes: Aktiválták már?

(#802) sittes79 válasza BéHGT (#801) üzenetére


sittes79
addikt

Még mindig nem. A csajszi azt mondta, hogy már este lesz. Eddig semmi.

Akinek 10-es van tud ajánlani tokot hozzá, ami jó hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#803) Karima


Karima
őstag

Nekem ahogy kijöttem az üzletből már élt a net a simkártyával. Nem is tudtam, hogy van aktiválási idő.

(#804) oldgeorge válasza BéHGT (#801) üzenetére


oldgeorge
tag

Igen, nekem ezt mondták. Kötötem eg yij előfizut egy nagy flotta tagja vagyok többb éve kb 4 nap volt mire aktiválták. 48 ora után kicsit behisztiztem errre mondták hogy jan 1-től 15 nap.
Még decemberben a mobilnet nekem sem volt 10 perc. Mire lepapiroztuk, már suhant a 3g még ott az üzletben.

[ Szerkesztve ]

Kamugépek,notórius hazudozók ne az én időmet lopják :-(( -------------------- A sínekre kötözött ember mosolya nem mindig öszinte!!!!!!

(#805) hmario válasza oldgeorge (#804) üzenetére


hmario
csendes tag

Hétvégén nem aktiválnak, én vasárnap vettem.és kedd reggelre aktiválták.

(#806) BéHGT válasza sittes79 (#802) üzenetére


BéHGT
senior tag

Ha van neted, csak kibírod hétfőig... (Ha tényleg nem aktiválnak hétvégén, vasárnap) Vagy wifi? :) 10-es lett belőle? Láttam pár használt smart tabhoz írtál pü-t. :)
oldgeorge: Én is flottában hozom ki a Galaxy Tabot, olyan hétfő, kedd körül megkapom. Kaptam már eddig telefont előfizetéssel (szerdán), de rögtön, ahogy betettem a simet működött, remélem ugyan ez lesz a nettel is. :)

(#807) oldgeorge válasza BéHGT (#806) üzenetére


oldgeorge
tag

Ugy legyen. :R Ha nem tetszik a galaxy 10. 1, csak szolj bátran, szivesem cserélem , sőt némi kp-t is adok mellé :C

[ Szerkesztve ]

Kamugépek,notórius hazudozók ne az én időmet lopják :-(( -------------------- A sínekre kötözött ember mosolya nem mindig öszinte!!!!!!

(#808) BéHGT válasza oldgeorge (#807) üzenetére


BéHGT
senior tag

Nem volt leírva, de a 10.1 most van, az eladósorba kerül. Asszonynak vettem egy Tab P1000-et, és nagyon megtetszett, hogy "csak" 7-es a kijelzője, kocsiba is sokkal praktikusabb pl navigálásra. Ami nem annyira tetszik, de nem is nagy baj, hogy lehetne benne 512MB RAM, na meg ledes kijelző, amúgy jó. Úgyhogy, most várom az enyémet is, remélem keddig tényleg meg jön, aztán adom el a 10.1-et. Mondjuk jó pár ismerősöm érdeklődött utána, úgyhogy először megpróbálom nkik eladni, ha esetleg nem menne, szólok. :)

[ Szerkesztve ]

(#809) sittes79 válasza BéHGT (#806) üzenetére


sittes79
addikt

10es lett becsalt a Vodafone.:) Most tokot keresek hozzá, de elég zsákbamacska, ezért ha tud valaki valamit akkor ossza meg velem btran. Eddig minden rendben egy újraindulás volt, de akkor már a multitasking csúcsán voltam. Akku tesztelés alatt, de 3 óra wifi+film 100 ról lementem 65%-ra.

Használ valaki nem gyári billentyűzet-et?

[ Szerkesztve ]

(#810) BéHGT válasza sittes79 (#809) üzenetére


BéHGT
senior tag

Ha akkora méret jó Neked, akkor szerintem nem rossz a 10-es belőle. Ugye ugyan az, mint a 7-es, csak 10-esbe. :)
Nem tudom a 10-es paramétereit, de nézd meg a Samsung Tab 10-eshez gyártott tokokat. Ahhoz is vannak után gyártott tokok már elég jó áron, hátha találsz valami jót.

(#811) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Újabb rekordot döntött a 7-esem. 2 napja megy töltés nélkül és 34%-on van. (Péntek óta nem piszkáltam, de ez akkor sem piskóta szerintem. :) )

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#812) ocsesz


ocsesz
aktív tag

Nekem,amióta csak az általános dolgokra használom-netezés,levelezés-nem volt újraindulás már lassan 1 hete. :))

(#813) surgyi válasza sittes79 (#809) üzenetére


surgyi
senior tag

Nekem a 7"-os van, de 3 óra net (wifi) után kb 40%-on állna.

(#814) GangBAng^ válasza sittes79 (#809) üzenetére


GangBAng^
tag

én a thumb keyboard -ot használom

GangBAng^

(#815) GangBAng^ válasza hun_gery (#793) üzenetére


GangBAng^
tag

tudnál adni egy linket a bluetooth billentyűzetes tokról amit vettél?

GangBAng^

(#816) hun_gery válasza GangBAng^ (#815) üzenetére


hun_gery
aktív tag

tessék: 40 usd-s bt tok (+3 usd a tracking number, az nem árt)

[ Szerkesztve ]

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#817) oldgeorge


oldgeorge
tag

Valaki tud vmi okosságot hogyan lehet javas programokat futtatni? böngészni?

Kamugépek,notórius hazudozók ne az én időmet lopják :-(( -------------------- A sínekre kötözött ember mosolya nem mindig öszinte!!!!!!

(#818) sittes79


sittes79
addikt

Jelentem aktiválták a sim kártyát(hétvégén), de gyerekek ez a vodafone, kész kabaré, egyből
küldött egy sms-t, hogy én aktiváltam valami mobilweb napi jegyet, ami 200 HUF és 10MB-ig
tudom használni/nap, mondom anyád nekem 2giga/hó van, minek nekem ez? hívom a vodafos ügyintézőt...elnézést kért(szerencséjére) :) és leszedték. Azért ez elképesztő még nem is használtam a netet, de már terhelik a számlámat, na ezért óckodtam a vodafos-tól.

Persze a tab-hoz semmi hdmi, usb host stb. :F ez így gáz...

a készülék pedig rendben lenne.

(#819) BéHGT válasza sittes79 (#818) üzenetére


BéHGT
senior tag

Arról a kártyáról hívtad? A netesről? Kiváncsi vagyok, lehet-e hívni őket arról, vagy majd hívhatom a 30-asról pénzért...
Amúgy elég kevés tabhoz adnak tartozékként hdmi-t, stb... Vedd meg szépen aranyárban...

(#820) sittes79 válasza BéHGT (#819) üzenetére


sittes79
addikt

Áh nem arról hívtam, talán ha elterjed a tab akkor készül rá valami jó kis Crom és
lehet majd telefonálni, igaz nem tudom, hogy ez működik e bármelyik tab-nál.

(#821) BéHGT válasza sittes79 (#820) üzenetére


BéHGT
senior tag

Mármint úgy értettem, hogy arról a netes kártyáról, vagy van vodás sim-et?
Galaxy Tabnál igen, abban van GSM modul.

(#822) sittes79 válasza BéHGT (#821) üzenetére


sittes79
addikt

Hja értem, van céges voda kártyám is arról hívtam az üsz-t. :)

[ Szerkesztve ]

(#823) oldgeorge


oldgeorge
tag

Java-ra vmi tipp?

Kamugépek,notórius hazudozók ne az én időmet lopják :-(( -------------------- A sínekre kötözött ember mosolya nem mindig öszinte!!!!!!

(#824) BéHGT válasza oldgeorge (#823) üzenetére


BéHGT
senior tag

Milyen javát nem visz? Vinnie kéne... Nincs semmi letiltva? Bővítmények?

(#825) TXT válasza hun_gery (#816) üzenetére


TXT
őstag

Vegul ott tartunk, hogy a tableteket kulon penzert netbookra alakithajuk.
Ezek utan felmerul a kerdes, erdemes ennyit aldozni ra ugy, hogy gyengebb gepet kapunk ugyanannyiert vagy dragabban???

(#826) BéHGT válasza TXT (#825) üzenetére


BéHGT
senior tag

Kint vannak már a 2 magos, 1.4 Ghz-s tabok, és jönnek a négymagosak is hamarosan. Azért ha egy ilyen kis tbalet magonként 1.4 Ghz-n pörög, azt én nem mondanám gyengének. Főleg, hogy már a 3d is komolynak mondható benne. Tényleg mindent csinálhatsz vele, klaviatúrával már bőven szerkeszthetsz dokumentumot. Hiszen a 10.1-es kijelző nem kicsi. Mondjuk pont nem tudom a netbookok árát...
Persze mindenki maga dönti el, hogy mit vesz. Most a Tab a divat, mindenki megőrül érte, ez van, fogyasztói társadalom.... :)

(#827) oldgeorge válasza BéHGT (#824) üzenetére


oldgeorge
tag

Böngészöben vannak olyan java oldalak amikkel nem boldogul egyik sem nekem :(

Kamugépek,notórius hazudozók ne az én időmet lopják :-(( -------------------- A sínekre kötözött ember mosolya nem mindig öszinte!!!!!!

(#828) TXT válasza BéHGT (#826) üzenetére


TXT
őstag

Egyetertek veled, barmit el lehet adni ebben a vilagban, ha hirveres ovezi sokaig.
Ne erts felre, nem utopiarol beszelek, csak kitalaltak egy ujitast, amit igazan hasznalhatova megiscsak egy bill tesz, legalabbis valamelyest igy tunik a felhasznalok altal.
Raadasul ha a Tabokat igy fejlesztik, akkor tuti, h a netbookokat is. Es valjuk be, fontos a kijelzo vedelme, amit Tabnal egy massziv tokkal tudunk megtenni; fontos a tarkapacitas, ami Tabnal egyenlore eleg kicsi es korlatozott...
Az osszes dokkolo, ami bill is egyben, eleg komoly arban van, szinte annyi, mint a tablet.
Lasd Acer Iconia es tarsai.
Na ez az, amit nem igazan ertek. Akkor melyiknek van "igazabol, valojaban" letjogosultsaga?
Erted ezt a fura kettosseget?
Tudom, h mindkettonek van piaca, hisz eladhato ujdonsag. De kozben megis ezt erzem, ahogy nezem ezt a piacot.
:R

(#829) BéHGT válasza oldgeorge (#827) üzenetére


BéHGT
senior tag

Ez fura, pedig kellene... Majd ha jönnek 7-es tulajok, biztos válaszolni fognak!

(#830) oldgeorge válasza oldgeorge (#827) üzenetére


oldgeorge
tag

Pl gyaloglo chattel nem birok :)

Kamugépek,notórius hazudozók ne az én időmet lopják :-(( -------------------- A sínekre kötözött ember mosolya nem mindig öszinte!!!!!!

(#831) BéHGT válasza oldgeorge (#830) üzenetére


BéHGT
senior tag

Na szép, szokj rá a chat.hu-ra! :)

(#832) oldgeorge válasza BéHGT (#831) üzenetére


oldgeorge
tag

Az sem megy :C de valyon miért?

[ Szerkesztve ]

Kamugépek,notórius hazudozók ne az én időmet lopják :-(( -------------------- A sínekre kötözött ember mosolya nem mindig öszinte!!!!!!

(#833) BéHGT válasza oldgeorge (#832) üzenetére


BéHGT
senior tag

Menj bele a Market-ba, és töltsd le a chat.hu alkalmazást! :)
Nem tudom, hogy teljes képernyőm fog-e menni... SGS, SGSII-n tökéletesen megy!

(#834) oldgeorge válasza BéHGT (#833) üzenetére


oldgeorge
tag

Megpróbálom csak ugy kiváncsiságból :R

Kamugépek,notórius hazudozók ne az én időmet lopják :-(( -------------------- A sínekre kötözött ember mosolya nem mindig öszinte!!!!!!

(#835) oldgeorge válasza oldgeorge (#834) üzenetére


oldgeorge
tag

Nem megy ugy sem.

Kamugépek,notórius hazudozók ne az én időmet lopják :-(( -------------------- A sínekre kötözött ember mosolya nem mindig öszinte!!!!!!

(#836) BéHGT válasza oldgeorge (#835) üzenetére


BéHGT
senior tag

Na, akkor nem tudom mi van! Tényleg várd majd meg a többi Smart Tab tulajt, hátha tudnak valami infót adni!

(#837) BéHGT válasza oldgeorge (#835) üzenetére


BéHGT
senior tag

Még mindig semmi? Böngészőben tuti engedve van a javascritp?!

(#838) oldgeorge válasza BéHGT (#837) üzenetére


oldgeorge
tag

Még semmi tutira engedélyezve van , és több böngészőt is kipróbáltam.

Kamugépek,notórius hazudozók ne az én időmet lopják :-(( -------------------- A sínekre kötözött ember mosolya nem mindig öszinte!!!!!!

(#839) sittes79


sittes79
addikt

Ki milyen tokot használ? Jó lenne szilikon tok hozzá.

(#840) kopasz7 válasza BéHGT (#837) üzenetére


kopasz7
tag

JavaScript az nem Java.

(#841) BéHGT válasza sittes79 (#839) üzenetére


BéHGT
senior tag

Én nem ajánlom a silikon tokot, nagyon gagyi, az s2-m van abban, de nem tetszik. Ehhez is van ilyen határidőnaplós tok, az szerintem jó, kijelzőt is védi, és kihajtható.

Kopasz7: Akkor hogyan legetne működésre bírni a javat sittesnél?!

[ Szerkesztve ]

(#842) sittes79 válasza BéHGT (#841) üzenetére


sittes79
addikt

Nem nálam hanem.

oldgeorge fórumtárs-nál van javascript probléma :)

[ Szerkesztve ]

(#843) BéHGT válasza sittes79 (#842) üzenetére


BéHGT
senior tag

Sorry, nem tudom miért a Te neved írtam. :)
Nálad megy pl a chat??

(#844) MrPetya19


MrPetya19
addikt

HDMI-t lehet hozzá venni?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#845) educhi73


educhi73
csendes tag

sziasztok! tudna vki segíteni,a topic elején találtam a problémáról pár hozzászólást,csak megoldást nem:) szóval az a gondom h usb csatlakozáskor ugye van az a zte handset driver vagy vmi ilyesmi,ha azt felteszem azonnal hibásnak látja eszközkezelőben a meghajtót:(,és se frissíteni nem tudom az illesztőprogit és nem is látja az "új" meghajtót. ha nem telepítem,akkor viszont alapból látja csak épp nem a 13 giga tárhelyet,hanem csak 200 megát..vki esetleg találkozott ezzel a problemmel? ha van ötlet azt előre is köszii!

(#846) hun_gery válasza educhi73 (#845) üzenetére


hun_gery
aktív tag

ha jól emlékszem, kell nyomni egy gyári beállítások visszaállítását,utána látja majd a teljes belső tárhelyet

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#847) sittes79 válasza educhi73 (#845) üzenetére


sittes79
addikt

Volt itt szerintem több ember, talán jönnek és válaszolnak. Nekem jó volt a driver.

Jó lenne már egy USB host kábel. Vennék egy USB- és bill+ tartót.

(#848) educhi73


educhi73
csendes tag

reseteltem gyárira semmi:( ill. ugyanaz továbbra is. eszközkezelőbe beteszi azt az mtp zte device-t, csak felkiáltójeles kapásból. ha nem telepítem a drivert meg csak 200 megát lát továbbra is. xp sp3,de előbb volt próba legális win7en és ott is ugyanez...:(

(#849) GangBAng^ válasza educhi73 (#848) üzenetére


GangBAng^
tag

asszem nekem ezzel működött: [link]

GangBAng^

(#850) educhi73 válasza GangBAng^ (#849) üzenetére


educhi73
csendes tag

egyenlőre ugyan az még mindig.felkiáltójel a portable device;zte mtp device-n.:( de azért köszi! meglestem eseménynaplót:It was not possible to install drivers for the device USB\Vid_19d2&Pid_0244&Rev_0227. Error code 0x800b0100.
ez van mikor próbálom összekötni őket,driver feltelepítve. esetleg vkinek nem ismerős?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.