Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kismaláj

    újonc

    Két hónapja használom ezt a kütyüt. Konklúzió: jó. Pontosabban nagyon jó. Sikerült eltalálnom azt az ár érték arányt, ami nekem tetszik és nem mellékesen sikerült kiválasztanom azt a telefont, ami a jelenlegi mobilofón szokásaimhoz passzol. Az igaz, hogy a google keresősáv fix állapota a képernyőn bosszantott, de egy launcher letöltésével korrigáltam a dolgot és azóta maximális az öröm és a megelégedettség. (vállveregetés stb) Ha kekeckedni akarok: Arról, hogy nem hajlandó ténylegesen némának és rezgésmentesnek maradni, arról sztem az android 6... tehet (?). Több profilt használok (play áruházból válogathattok ti is jó, illetve kevésbé jó appokat) és dacára a beállításoknak rezeg, illetve hangjelzést ad. Ezt eddig csak hatos androidnál tapasztaltam. A készülék mérete miatt, ha egy kézzel szeretném aktiválni a gyors fényképező elérés gombot, akkor óhatatlanul megnyomódnak és funkciójuk szerint reagálnak a jobb oldali gombok is. Itt is kell a két kéz... A rádió kihangosítás nem vált alaphelyzetre, ergo kihangosítva szólal meg, ha a rádió kikapcsoláskor az az állapot volt. Jobb lenne, ha a alaphelyzetre váltana (fülesre). Igazán megérdemelte volna azokat a JBL fülhallgatókat vodafone-s készülékkét is. Ha valamit dícsérni kellene (a teljesség igénye nélkül akár) akkor bajban lennék. Mert összességében jó és szerethető telefon. Akksi? Köszöni szépen egy nap belefér. Nagyritkán másfél is. Az ujjlenyomat olvasó elképesztően gyors és pontos. Szerintem egyáltalán nem olyan nehéz kitapintani és használni, mint ahogy az a tesztben megfogalmazódott. Fényképek ok. Semmi csodát nem várok tőle de azt túlteljesíti :-) Alig akad gondom a hálózattal (beszéd v adat) de ebben sanszos, hogy a Vodafone-nak is van szerepe. És nem utolsó sorban, elegáns. Finom részletek és elegancia (szerintem) Nézik is, hogy mi ez? Meg is kérdezik :-) Mondjuk a Vodafone saját márka hallatán meglepődnek, de az elismerés marad. Ja! Egy "betekintős-ablakos" flip tok jó lenne, vagy valami pofásabb a Vodafone bolti tejfehéren áttetsző izé helyett. Ha belegondolok, hogy csak sim kártyát szerettem volna venni a flottámban és "véletlenül" lett egy telefonom is... Hát nem bántam meg. Innentől csupán a tartóssága a kérdés.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés