Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11601) qltsar válasza duo (#11578) üzenetére


qltsar
addikt

ugyanez történik, amúgy nem értem miért lett ilyen igénytelenül megcsinálva, hogy még az IDEOS-os starting anim is bentmaradt, a driverekről és az autorunról nembeszélve, ez a froyo tényleg kuka.
jah mellesleg nálam úgy kikapcsolja a készüléket, hogy nem lehet bekapcsolni utána :D csak ha kiveszed az akksit.

(#11603) Istv@n válasza Jarod1 (#11599) üzenetére


Istv@n
aktív tag

Android appz topikban pont most volt róla szó: Quickpic
Kipróbáltam... Nagyon jó!

Ja most látom, ott is te kérdezted! :)
Bocs! :)

[ Szerkesztve ]

(#11604) Jarod1 válasza Istv@n (#11603) üzenetére


Jarod1
addikt

bezony, kösz,

(#11605) snake1977


snake1977
őstag

Helló!
Srácok lenne egy komoly probléma, egyik jóbarátomnak v845 van, de valami progival elszúrta a készüléket, azóta a voda logónál újraindul, és recovery nincs neki telepitve, igy egy új rom feltolása elvileg ugye nem lehetséges? Nekem régebben volt v845, de én már használtan vettem, azon volt recovery már, a szokásos hangerő fel+hivásinditás+bekapcs-al hoztam elő. Nem tudom alapból tartalmazza e a készülék ezt a recovery-t? Mert pl. a Blademnél telepitenem kellett először.
Ötletek?

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / , https://www.tiktok.com/@brszk_official , https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#11606) toroki válasza snake1977 (#11605) üzenetére


toroki
csendes tag

[link]

Olcsó, gyors, megbízható, ezekből egyszerre csak kettő igaz...

(#11607) snake1977 válasza toroki (#11606) üzenetére


snake1977
őstag

Köszi! Most épp ott tart hogy megpróbálta a gyárit, update-et failed-el zárult, majd a leirás szerint a kicsi párszáz kbyte-os file-t fel flahselte, utána megpróbálta a gyári romot, de nem akar felmenni, jelenleg már a recovery-be sem tud belépni, nem jön be egyszerüen. :(

Szerk.: Szerintem ennek nagyon szerviz szaga van igy.. :W

[ Szerkesztve ]

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / , https://www.tiktok.com/@brszk_official , https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#11608) toroki válasza snake1977 (#11607) üzenetére


toroki
csendes tag

Esetleg még ez...

Olcsó, gyors, megbízható, ezekből egyszerre csak kettő igaz...

(#11609) snake1977 válasza toroki (#11608) üzenetére


snake1977
őstag

Az előbb erről írtam, update failed, a linken található párszáz kbyte-os file-t fel flashelte mint egy romot, majd utána megpróbálta a gyári vodásat rátenni, úgyanúgy failed, de már a recovery menü sem jön be. :(

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / , https://www.tiktok.com/@brszk_official , https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#11610) grafikus17 válasza retimokus (#11602) üzenetére


grafikus17
senior tag

bocsi téves helyre írtam.
TÖRÖLVE.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi note 7

(#11612) duo válasza qltsar (#11601) üzenetére


duo
őstag

jaja dettó :) froyo trash edition for the hopeless :D

egyébként mondom a FZF 5.2 derék, de a te cuccod jobb jobbak az akksiidők és kb uolyan gyors. az egyetlen bajom, hogy bármit csinálok ha rezeg is a cucc, akkor marha lassan hangosodik fel. az fzf meg jó ebből a szempontból. nemtudom meg tudnád e mondani hogy lehet e egy olyan patchet csinálni és ha igen hogyan, ami a hang kezelését tartalmazza és azt ráflashelve az obsolete-ra anak is jó lenne a hangja.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#11613) snake1977 válasza #40993792 (#11611) üzenetére


snake1977
őstag

Nagyon köszönöm, a segítséget! :R Jövő hétvégén elhozza a telefont mert neki nincs pc-je, majd megírom sikeres volt e a hadművelet. :R

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / , https://www.tiktok.com/@brszk_official , https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#11615) retimokus


retimokus
csendes tag

sziasztok
v 845 telefonom tul halk,mind a zenelejátszó mind a rádiók esetében.Maximális hangerő beállitása esetén zajos környezetben nehezen hallható.Mi lehet az oka.Több fülessel is kipróbáltam már.

(#11616) basaja válasza retimokus (#11615) üzenetére


basaja
senior tag

hali:-)
valaki itt màr belinkelte az nrg playert,na azon már eléggé faintos a hangerő:-)
rádióra viszont passz,az engem is érdekelne...

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#11617) kalmi_v


kalmi_v
csendes tag

Sziasztok!
Jómagam is sokat kerestem egy jól működő Froyót. Jelenleg a FZJ magyarított változatát használom, ami az eredeti bugjainak egy részét is nélkülözi (FM nincs benne). Egy próbát mindenképpen megér, nekem kb. másfél hete van fent, eddig semmi problémám, sőt....navigyurci oldalán sikerült fellelnem, innen sikerült letöltenem.

(#11618) qltsar válasza duo (#11612) üzenetére


qltsar
addikt

egy próbát megér szerintem, elvileg 3 fájllal próbálkozhatsz.

először is lecserélheted az audiodrivert: /system/lib/libaudio.so; libaudioeq.so
aztán: /system/etc/AudioFilter.csv; AudioFilterU8120.csv.

Az az igazság, hogy szerintem ezek az én romomban sem különböznek, de erre nem mernék megesküdni.

Egy próbát megér mindenesetre!

Sok szerencsét,

üdv!

(#11619) helixP válasza kalmi_v (#11617) üzenetére


helixP
nagyúr

Vajh elzörögne Pulse-Minin...? :U

(#11620) RaZroX válasza kalmi_v (#11617) üzenetére


RaZroX
addikt

Az FM rádión kívül minden megy rajta ?

This is the way

(#11621) bubu126 válasza kalmi_v (#11617) üzenetére


bubu126
tag

Köszi, hogy megosztottad velünk ennek a romnak a lelőhelyét. Én használtam ennek az "eredetiét", de ez eddig sokkal jobb, tényleg nem bug-os az FM rádió hiányát kibírom.

Galaxy

(#11622) elfelejtette válasza qltsar (#11618) üzenetére


elfelejtette
veterán

Szia!
Én lelkes híve vagyok a romjaidnak, nálam a Miniml Edition (nem az Obsolote) vált be, bár annyi gondom van vele, hogy Bluetooth-on keresztül nem igazán tudok se küldeni, se fogadni, az esetek n agy részében hibaüzenettel leáll a folyamat... :(
Minden mást leszámítva tökéletes, nekem az tetszik benne, hogy ami nem tetszik, azt simán eltávolíthatom. Most felraktam egy 691MHz-es OC patch-et is, azzal remekül muzsikál, a SteCPU-ban néhány jól átgondolt profillal egész jó üzemidőket sikerült elérni. Szóval nagy respect.
Üdv.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#11623) Zoly75


Zoly75
aktív tag

az fzf 5.2-ben melyik billentyűzet van benne?

illetve én azt vettem észre, hogy amikor a qltsar romja volt fent, akkor a market nem látott a marketen néhány alkalmazást pl. ezt, ha viszont az fzf 5.2 rom van fent, akkor meg elérhető volt.
Ez mitől lehet?

(#11624) elfelejtette válasza Zoly75 (#11623) üzenetére


elfelejtette
veterán

Ilyen, a marketről hiányzó alkalmazásokat én is tapasztaltam, csak fordítva. Qltsar romjában régebbi verziós market van, és azzal olyan programokat is látok, amiket frissült markettel már nem... :F

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#11625) Bogyi007 válasza snake1977 (#11607) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nem tudom hogy sikerült-e valami eredményt elérni, de elsőre nekem sem sikerült a gyári rom visszarakása de mint kiderült csak azért mivel rossz gyári romot raktam fel, ha rátalálsz a 97 megásra az lesz a tuti hozzá. azzal elvileg sikerülnie kell.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#11626) Hunter2


Hunter2
addikt

kijött a voda 858 gyári froyo-val, van valami hír hogy át tudják hegeszteni voda 845-re a romot?

(#11627) vASalo válasza Hunter2 (#11626) üzenetére


vASalo
tag

nekem is ez volt az első gondolatom, de eléggé eltér a hardver. biztos nem egyszerű.
talán néhány drivert lehetne használni, de mostani 845ös froyo próbálkozások még régebbi kernelre épülnek. szerintem, sokat nem fog lendíteni a helyzeten, de egy próbát megér..

üdv, vASalo

(#11628) elfelejtette válasza vASalo (#11627) üzenetére


elfelejtette
veterán

Már az U8500-as gyári szoftot is megpróbálták átpakolni, az még működött is úgy-ahogy, mivel legalább a kezelőgombok hasonlóak voltak (d-pad volt a legtöbb hiba forrása a froyo portolási próbálkozásoknál).
Ez teljesen más kinézetű, egy lyukas garast sem tennék rá, hogy házasítani lehet a Voda845-tel. :(

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#11629) Black&White


Black&White
addikt

Mi lehet az oka, hogy a Market nem engedi telepíteni a Shazamot?
Régebben fent volt.
Most ROM csere után kellett volna, de a teló nem látja, webes felületről meg szürke az Install gomb...
1.6-tól felfele mennie kellene, nem? :F

(#11630) RaZroX


RaZroX
addikt

Na felraktam az FZJ froyo-t a 845-ömre.
Hihetetlen, de végre egy 2.2 amit érdemes felrakni.
Eddig nem találtam hibát, (FM rádiót nem próbáltam, de elvileg nem működik)
Mindenesetre mindenkinek ajánlom!

This is the way

(#11631) elfelejtette válasza RaZroX (#11630) üzenetére


elfelejtette
veterán

Kár, hogy nem működik a rádió, hangerő növelőnek jó volt a zenelejátszó mellé. :((
Majd 1 hónap múlva kérünk tartós tesztet a romról! :K

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#11632) gacsoi válasza Black&White (#11629) üzenetére


gacsoi
senior tag

privát ment!

(#11633) RaZroX válasza elfelejtette (#11631) üzenetére


RaZroX
addikt

Mellesleg a rom gyárilag tartalmazza a CyanogenMod-ot és a JIT-et is! Egyéb érdekesség, hogy a kijelző minden irányba képes elfordulni, még fejjel lefelé is! Azt is hasznosnak találtam, hogy bármikor beállíthatom a virtuális memória méretét. És még sorolhatnám, de akit komolyabban érdekel az próbálja ki nyugodtan!
Innen bárki letöltheti!

This is the way

(#11634) gacsoi válasza RaZroX (#11633) üzenetére


gacsoi
senior tag

És a sebesség???
Azt hogy látod !!!!!

(#11635) bubu126 válasza gacsoi (#11634) üzenetére


bubu126
tag

Már én is ezt használom és 691 MHz-en a MFLOPS: 4.708, szerintem ettől a készüléktől jó eredmény. Semmivel sem rosszabb, mint amikor FZF 5.2-sel ugyan ezen a processzor sebességen mértem.

[ Szerkesztve ]

Galaxy

(#11636) (jan) válasza RaZroX (#11633) üzenetére


(jan)
őstag

CyanogenMod pontosan mit takar ?

Sd-re telepítés megy jól ?

[ Szerkesztve ]

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#11637) bagesz71


bagesz71
tag

üdv mindenkinek.
Mult héten sikerült beszereznem 15k ért ezt a remek kis készüléket,következő lenne
a kérdésem: hogyan tudok minden egyes teloszámhoz külön csengöhangott rendelni?
Ja és voda fügő a kicsike.
elöre is köszi a választ. :R

Bagesz

(#11638) kalmi_v válasza RaZroX (#11620) üzenetére


kalmi_v
csendes tag

Szerintem igen. Nem vettem észre, hogy bármi probléma lenne vele. De ha konkrétan kíváncsi vagy valamire, megnézhetem, tudja-e (ha én meg tudom nézni :) )

Ja, most látom, neked is ilyesmi van fent....Az eredeti?

[ Szerkesztve ]

(#11639) gacsoi válasza bubu126 (#11635) üzenetére


gacsoi
senior tag

Kérdezem másképpen!!! :))
Mi az, ami e mellett a rom mellett szól az 5.2-vel szembe.???
Mert akkor a sebesség kb. ugyan ott van??

(#11640) Szólista válasza bagesz71 (#11637) üzenetére


Szólista
senior tag

#11521

Nem vagyok normális. Na és?!

(#11641) kalmi_v


kalmi_v
csendes tag

Ha valaki nagyon próbálgatós kedvében van: Android 2.3.3 Vodafone 845-re. Ahhoz képest, hogy 2.2-nek lehet joggal örülni, ez kicsit gyors haladás. A leírás szerint viszonylag kevés benne a bug (számomra kicsit meglepő módon), mindennapi használatra alkalmasnak tűnik. Sajnos működésről személyesen nem tudok beszámolni, mivel clockwork recovery kell a telepítéshez, nekem meg AmonRa van. És kissé lusta vagyok lecserélni :N

(#11642) kalmi_v válasza (jan) (#11636) üzenetére


kalmi_v
csendes tag

Cyanogen: innen

(#11643) bubu126 válasza gacsoi (#11639) üzenetére


bubu126
tag

CyanogenMod, SD-re telepítés alapból, már találkoztam programokkal amihez 2.2 kellett (pld.Fast Burst Camera). A sebessége így egy szintetikus tesztel ua. de működés közben jobban pörög. (De, ezt akár be is képzelhetem :) )

[ Szerkesztve ]

Galaxy

(#11644) (jan) válasza bubu126 (#11643) üzenetére


(jan)
őstag

ahhoz hogy alapból sdre telepítsen mit kell csinálni vele ? :)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#11645) bubu126 válasza (jan) (#11644) üzenetére


bubu126
tag

CyanogenMod-ban van ilyen beállítás, de az app2sd program még értesít is, hogy az a program mehet az sd-re.

Galaxy

(#11646) (jan) válasza bubu126 (#11645) üzenetére


(jan)
őstag

Úgy döntöttem inkább fzf5.2 -t dobok fel...

Link2sd miben különbözik a2sd től ?

valamint ezeket a lépéseket megcsinálta valaki 5.2 install után ?

How to make your phone faster!
-Internal task manager
Open terminal and type: su --> a2sd lowmem-aggressive
-Compcache
open terminal and type: su --> compcache.sh enable

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#11647) bubu126 válasza (jan) (#11646) üzenetére


bubu126
tag

A Link2sd-t sohasem sikerült működésre bírnom, mindig probléma volt vele, hogy nincs második particióm, pedig volt. http://androidunderground.info/ Az itt leírtak alapján jártam el és még az összes változatot eljátszottam, mégsem ment. Ezzel meg még a kártyát sem kellett megformáznom, csak dobálja át a cuccokat mint a pinty.

Galaxy

(#11648) etooo válasza kalmi_v (#11641) üzenetére


etooo
senior tag

Én nyomom követem a topicját mióta megjelent, ha a sebesség gondokat megoldaná a srác, tényleg mindennapi használatra alkalmasnak lehetne minősíteni a kommentek alapján.

(#11649) RaZroX


RaZroX
addikt

(#11634) gacsoi: Nekem a sebességével sincs semmi bajom, sőtt a játékok is jól mennek!

(#11636) (jan): Pontosan én sem tudom, mert én is most próbálom először, de az biztos, hogy így jóval több beállítás van. SD-re még nem telepítettem, de láttam a beállítást, hogy lehetséges!

(#11638) kalmi_v: Én azt raktam fel, amit belinkeltél te is :) ("Sziasztok!
Jómagam is sokat kerestem egy jól működő Froyót. Jelenleg a FZJ magyarított változatát használom, ami az eredeti bugjainak egy részét is nélkülözi (FM nincs benne). Egy próbát mindenképpen megér, nekem kb. másfél hete van fent, eddig semmi problémám, sőt....navigyurci oldalán sikerült fellelnem, innen sikerült letöltenem.")

This is the way

(#11650) realpopek válasza RaZroX (#11649) üzenetére


realpopek
tag

Üdv.Feltettem én is a belinkelt romot.Tetszik,egyedül az zavar hogy felül az óra és a többi kis ikon nagyon halvány.Lehet ezel valamit csinálni?

,, Kis munkát kis ívben,nagy munkát nagy ívben kell elkerülni. ''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.