Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Vodafone 845 GY.I.K.

Gyakran előforduló problémák és megoldások:

A telefon bekapcsolt állapotban is gyakran kéri a pin-kódot, ezáltal előfordul, hogy nem tudnak elérni.

Kínában egy nagyon kicsivel vastagabbak a SIM kártyák, mint Európában, ezért nem szorítja rá az érintkezőkre rendesen a kártyatartó a kártyát. Megoldás: Egy papírlapot ékeljünk be a kártyatartó fém része és a kártya közé, és megoldódik a probléma

A telefon hátlapja nyöszörög.

Ez sajnos nem küszöbölhető ki 100%-osan, de a hátlap alá papírdarabok beszorítása nagyban enyhíti a nyöszörgést. Illetve ha nagy , telefont teljesen befedő ún. PDA-s tokunk van, akkor abba hátlap nélkül tegyük, mert akkor nyöszörgés zéró.

Milyen fóliát és tokot vegyek hozzá?

Erre a készülékre dedikáltan nem nagyon lehet tokot kapni, ezért ami méretben jó rá, és tetszik neked azt vedd meg.
Az Extreme Digital nevű boltban kaphatóak jó minőségű, olcsó fóliák, amik szintén nem dedikáltan 845-re vannak, de tökéletesen beválik.

A telefon zenelejátszója úgy szól, mintha a fogát húznák.

Húzd ki és dugd vissza a csatlakozót és indítsd újra a zenét.

Nem szeretnék 3G-re kapcsolódni egyáltalán!

Ha teljes biztonságban akarod tudni magad, akkor először is a Beállítások/Vezeték nélküli
és hálózati beállítások/Mobilhálózatok/ Adatszolgáltatás pipát szedd ki. Ugyanitt menj az Acces point nevére/ Menu gomb/ Új APN. Itt mindenhova írj valami zagyvaságot és ezt pipáld be. Végül töltsd le a Marketből az APNDroid nevű programot és vele is lődd ki az adatszolgáltatást. Természetesen ezek közül egy is elég, de ha mindhármat megcsinálod, biztos lehetsz abban, hogy a telefon nem fog adatforgalmat generálni.

Honnan szerezhetek alkalmazásokat?

Az ingyeneseket leginkább a Marketből, a fizetősöket pedig általában apk fájl formájában fogd találni az interneten. Ha ilyenre adjuk a fejünket, vigyázzunk, nehogy vírusos legyen tőle a telefon.

Hogy telepíthetem fel a .apk alkalmazásokat?

Először is menjünk a Beállítások/ Alkalmazásokba és az Ismeretlen forráshoz tegyünk egy pipát. Szükségünk lesz továbbá egy fájlkezelő alkalmazásra ( a gyári is megteszi, továbbá tudom ajánlani még az Astrot vagy az ES File Explrorert). Itt kikeressük a nekünk szükséges apk fájlt, megérintjük, feltelepítjük, és végül az alkalmazást már a menünkben fogjuk látni.

Offine navigáció feltelepíthető?

Igen, például a Navigon és a Sygic.

Nem ébreszt a telefonom.

Ne lepődj meg, kikapcsolt állapotban nem is fog ébreszteni, tartsuk bekapcsolva a telefont, ha ébresztés van beállítva.

Le szeretném cserélni a gyári menüt és a home-ot, mit kell tennem?

Tölts le egy másik Launchert. A két legelterjedtebb Launcher Pro és az ADW Launcher, de annyi van, hogy biztos megtalálod a neked szimpatikus programot.

Milyen zenelejátszót ajánlasz?

A Winamp és a Music Playerpro vált nekem igazán be, de ott a Mixzing, amihez EQ is tartozik, illetve a TTpod.

A Vodafone 845 Rootolása Lasy tollából.

Superboot telepítése:

-Töltsd le a Superboot csomagot és csomagold ki valahová egy mappába
-Lépj be a helyreállító módba, a hangerő le és hívás vége gomb nyomva tartásával (tartsd nyomva őket, és kapcsold be a telefont)
Megjegyzés: a homokóra ott fog maradni a kijelzőn
- dugd rá az adatkábelt
Windowsban indítsd el a 'superboot-windows.bat' alkalmazást (ott lesz ahová kicsomagoltad a letöltött állományt).
A telefon végül újraindítja magát.
Kész.
Maga a program, csak felvillan! Ha az eltűnt a feladatot végrehajtotta.
Recovery telepítés

-Töltsd le az AmonRa Recovery-t, majd csomagold ki.
-Indítsd el helyreállító módban (előző módon, vagyis: a hangerő le és hívás vége gomb nyomva tartásával (tartsd nyomva őket, és kapcsold be a telefont).
- dugd rá az adatkábelt
-Windowsban indítsd el: 'install-recovery-windows.bat' (az ARMA kicsomagolt mappájában van)
Ha kész, vedd ki az akkut, majd vissza és indtísd a telefont normálisan.
Maga a program, csak felvillan! Ha az eltűnt a feladatot végrehajtotta.

Főzött rom felrakása: (szintén Lasy tollából)

A letöltött romot tegyük rá az SD kártyára, és a megfelelő módon indítsuk a készüléket (hangerő fel + hívás indítás + nyomva tartva majd kapcsoljuk be a készüléket)
- Menjünk a Wipe részhez és válasszuk ezeket sorban:
- Wipe data/factory reset
- Wipe Dalvik-cache
- Wipe SD:ext partition (ez csak akkor kell, ha szükséges az apps2sd - kihagyható -
Minden lépést meg kell erősíteni a navipaddal.
- Hangerő gomb le a főmenübe lépéshez
- Válasszuk ki a "Flash zip from sdcard" lehetőséget.
- Válasszuk ki azt a romot, amit felmásoltunk erre a kártyára, erősítsük meg a navipaddal
- A folyamat végén válasszuk ki a Power off opciót.
- Indítsuk újra a telefont
Ha mindent jól csináltunk a rom gond nélkül települni fog

Útmutató, mit kell tenni, ha szeretnénk kipróbálni valamelyik újabb 2.3-as ROMot! - elfelejtette fórumtárs leírása:

Az új 2.3-as ROMok telepítéséhez le kell szedni egy Rom Manager-t a Marketről.
Telepítés előtt mindenképpen csináljunk egy mentést a jelenlegi rendszerről a recoveryben (hangerő fel+zöld gomb+power)!

1. Telepítsük a Rom Managert, és indítsuk el.
2. Válasszuk a Flash ClockworkMod Recovery menüpontot. Legyen aktív internet kapcsolat, anélkül hibaüzenetet fogunk kapni.
3. A felugró listából válasszuk a Huawei Ascend-et. Ha elkészült, akkor azt fogja írni, hogy Current Recovery: ClockworkMod 3.0.0.5
4. Indítsuk újra a készüléket recovery módban. (hangerő fel+zöld gomb+power)
5. A sárga szöveges recoveryben először a Wipe data/factory reset menüpontot válasszuk.
6. Ezután jön az Install zip from sdcard. Itt a Choose zip from sdcard menüpontot választva tudunk tallózni a memóriakártyán. Tehát nem kell feltétlenül az sd kártya gyökerébe másolni a telepítendő romot, mint például az AmonRA recoverynél.
7. A telepítés után a Reboot system now kiválasztásával újraindul a készülék. Az első indítás eléggé hosszadalmas lesz, jó darabig gyönyörködhetünk a kis zöld robotban, miután begördeszkázott a képernyőre.
8. Az első indítás után a kalibráló program fogad minket, ami elvégzése után ismét újraindul a készülék.
Az újraindulás után az ADW Launcher fogadja az újonnan érkező felhasználót. A Google alkalmazások nem részei a romnak, azokat utólag lehet hozzáadni a rendszerhez.

Az új ROM letölthető innen.
A Google alkalmazáscsomag pedig innen, vagy az újabb verzió innen.

Teendők, ha nem vagy megelégedve az új rendszerrel, ezért vissza szeretnél állni a régi jól bevált 2.1-es ROModra, de ahhoz viszont AmonRA recovery volt szükséges:

Amikor letöltötted a Clockwork-ot, akkor a Rom Manager létrehozta a memória karin a megfelelő mappaszerkezetet:
clockworkmod/download/download.clockworkmod.com/recoveries.
A gépeden a Total Commanderrel az AmonRA-ból ki kell szedni a recovery-RA-pulsemini-v1.6.2.img nevű file-t, és átnevezni erre: recovery-clockwork-2.5.0.7-pulsemini.img, majd ide bemásolni.
A Rom Managerben ki kell választani a szokásos Flash Clockworkmod Recovery parancsot. Ehhez most is kell internetkapcsolat, még akkor is, ha most ugye a memóriakariról fogjuk a recoveryt felrakni. A felugró ablakban a Huawei Pulse Mini-t kell kiválasztani, ekkor a memóriakártyán lévő file-t meg fogja találni, mint előzőleg már letöltött verziót, és azt fogja telepíteni, nem tudva, hogy az AmonRA-t telepíti.
A művelet végrehajtása után a Rom Manager szerint a Current Recovery: ClockworkMod 2.5.0.7 lesz, de ha újraindítjuk a telót recovery módban, akkor az AmonRa jól ismert zöld színű menüje fogad minket. Ezután nyugodtan telepíthetjük a régebbi verziós Eclair romot.
Ha mindent jól csináltunk a rom gond nélkül települni fog.

Mire jó, ha rootolom a telefonomat?

A rootolással rendszergazdai jogokat szerünk a telefonon, ráadásul nem is jár garanciavesztéssel. Rendszergazdai jogokkal telepíthetünk a memóriakártyára alkalmazásokat, több programot tehetünk fel, továbbá főzött romokat is feltehetünk.

Még mindig maradt bennem kérdés avagy olvasni akarok még

Az Androidunderground mit-hogy részében sok érdekességet találhattok
Lasy írt egy nagyon korrekt tuning leírást, érdemes kattintani
Én is írtam egy kis élménybeszámolót
Pár ajánlott játék a telefonra.

Holt tehetem fel további kérdéseimet?

Leginkább ebben a topikban, de az Androidundergroundon is válaszolni fogunk.

Gyári szoftver visszarakása: Leírás - Letöltés

szerkesztette: tiv83us

[ Módosította: tiv83us ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#2) kaller1


kaller1
veterán

Köszi a tesztet, sokan várták már. :D
Vajon meddig lehet lemenni árban egy androidos készüléknél?
Az 512 mega rom elég meglepő ebben a kategóriában.

.::> <::.

(#3) hemaka


hemaka
nagyúr

30ezerért jó kis vétel lehet :)

(#4) Vtwo


Vtwo
senior tag

Ennyiért ez a tudás süti. :K

(#5) Mr. Nimbus


Mr. Nimbus
senior tag

Nagyszerű teszt! Kb. ezt vártam :R

[ Szerkesztve ]

(#6) sheep


sheep
addikt

egy az egyben a htc touch 2, még a proci is az

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#7) giigz


giigz
veterán

Ennyi pénzért nagyon megéri a kicsike. :) :R

(#8) plus44


plus44
veterán

Öcsém, 30k-ért még azt is elnézem neki, hogy ronda, mint a bűn.:DDD

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#9) Probber


Probber
őstag

Ahhoz képest, hogy ez egy "gyengécske" okostelefon, valószínű, hogy nagy lesz utána érdeklődés. Tudása az Android miatt megvan, az ára pedig nagyon jó.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#10) Inarus


Inarus
addikt

Ez a PC-s progi nagyon jó ötlet. :))

Ez meg LOL! ;] [link]

(#11) 64b0r


64b0r
aktív tag

Ez a készülék összesen a hitelrontásra jó. Tény, hogy 2.1-es android jó kis fegyvertény, de akinek csiklandozza a fantáziáját az Android, és nem akar elsőre sokat költeni rá, az egy ilyenbe fog beruházni. A kínai minőség meg rányomja a bélyegét a készülékre. Szegény user meg az androidra fogja fogni az egészet... :(
DE ha nem, akkor elkezdődik ténylegesen az, hogy a google rátenyerel a mobiltelefon-piacra, és pár év múlva már csak a gyűjtőknek meg oldtimer buziknak lesz Nokiája vagy Iphone-ja. ;]

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#12) kcsa


kcsa
veterán

a rázogatás a nokia 5800-ámról is ismerős. Az idegbaj kerülget ha billentyűzet kinyitása után oldalt van minden, ez azt jelenti hogy hosszú másodpercek telnek el mire némi rázogatás után visszaáll minden.

volt alaplapcsere is a telefonban, előtte is, utána is csinálta... áááááá :W :)

(#13) bok92


bok92
addikt

Grat a teszthez!Nagyon jó lett !:R A telefon már kevésbé. ;]

(#14) janes74


janes74
senior tag

Inkább egy használt Spica,35-ért tuti jó állapotúhoz hozzá lehet jutni.Ettől függetlenül ennyiért ez vállalható.

(#15) Samus


Samus
addikt

Szerintem rettentő jól néz ki, tudása papíron oké, egyedül a kamera nagyon gyenge, a füles dolgot pedig nem tudom hová tenni (egy normálisabbal kellett volna próbálkozni...). De 30 000ért 2.1...szép.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#16) 64b0r válasza kcsa (#12) üzenetére


64b0r
aktív tag

És mégis hogyan nyitod ki a billentyűzetet egy billentyűzet nélküli telefonon? És mit jelent az nálad, hogy oldalt van minden? :F Biztos, hogy 5800-ad van? :U

A képeket csak most néztem. Bázzz... :Y Az szerintem mindent elmond, hogy a negyedik képet elnézve az jutott eszebe, hogyha Monet látná ezeket a fákat, és elmondanám neki, hogy 1 mp alatt készültek el, tuti hogy azonnal elmenne szobafestőnek. :C

[ Szerkesztve ]

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#17) TokLac


TokLac
senior tag

Aranyos jószág! Másod telónak tökéletes! Olcsó wifis okosteló! Nagyszerű!

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#18) alamuszi


alamuszi
senior tag

Köszi tesztet. :R Vártam már. Szerencsére ez billentyűzet probléma nálam nem jött elő, Nekem mindig fordul, csak leglább 2 másodpercet kell várni, van mikor hármat. Én egy 5 napja nyüstölöm, de eddig minden OKÉ vele, na persze ami a tesztben van az teljesen fedi a valóságot. Kezdő androidosnak ez a készülék tökéletes. Olcsó, működik, a rendszer megtanulható rajta. Nem is kell ennél több kezdésnek, nekem.

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

(#19) Inarus válasza 64b0r (#16) üzenetére


Inarus
addikt

Szerintem:
Billentyűzár = képernyőzár...
Oldaldt van minden = fektetett nézetű képernyő
:U

(#20) devast válasza alamuszi (#18) üzenetére


devast
addikt

Tök jó a teszt, de még egy kezdő androidos is azzal kezdi hogy: lecseréli a home-ot launcherpro-ra, az sms progit handcentsms-re, a zenelejátszót valamilyen jobb megoldásra, videólejátszót is és még sorolhatnám... az hogy mi van rajta gyárilag az totálisan irreveláns :) A konkurencia felkötheti a gatyáját, mert nem sok jobb készülék van ennél 60ezer pénzig, 30ért meg egyenesen nincs versenytársa, amiket ennyiért kaphatsz azok se tudásba se használhatóságra meg sem ugatják ezt. Ha nem lenne spica-m, most rohannék érte a bo'tba :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21) fkenny


fkenny
senior tag

Ilyen áron wifi android és 3,5-ös jack csati téll best buy :) Am. a reklámja ezeknek a telefonoknakVodafone

"Minden sikeres férfi mögött van egy nő aki jól járt. "

(#22) Inarus válasza devast (#20) üzenetére


Inarus
addikt

Egy kezdő Androidos pont rohadtul nem ezt teszi... Max idővel. Arról nem is beszélve, hogy minél több dolgot telepít, annál kevesebb helye lesz, ergo jön az igény a rootolásra és az sd kártyára telepítésre, ami meg nem mindenkinek triviális, így nem fog mindent lecserélni, mert csak a helyet foglalja.

(#23) Thome


Thome
addikt

Lesznek majd használtan 15-20 papír körül... :DDD Addig minek vegyek. Meg lesz akcióban is, tuti.

(#24) robertel


robertel
senior tag

Hm, a tesztet olvasva örülök, hogy az LG GT540-est választottam és nem ezt, azt hiszem megérte a 15e Ft felárat.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#25) kaller1 válasza robertel (#24) üzenetére


kaller1
veterán

Jó, és aki nem szán rá annyit? Annak még is csak jó lehet, nem?

.::> <::.

(#26) robertel válasza kaller1 (#25) üzenetére


robertel
senior tag

nézd, én befürödtem már sokszor olcsó cuccokkal, ettől függetlenül lehet ez még jó telefon mert nem próbáltam, de inkább adok érte többet minthogy fél év után lecseréljem és bukjak..

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#27) alamuszi válasza robertel (#26) üzenetére


alamuszi
senior tag

Nekem is jó ez, és kicsit sajnálnám az LG -re a pénzt, mert ha nem ezt akkor HTC-t vettem volna, mert az igazából a valódi minőség ebben a kategóriában, na de az nem 50 000 Ft, akkor inkább ezt vettem meg 30-ért. Az LG nekem nem éri meg a 15 - 20 ezer Ft-ot, mert annyival nem jobb számomra, mint amennyibe kerül. Akkor már rátetennék egy picit, és HTC, de az meg sokba kerül.

A másik meg, a Huawei nem az a tipikus olcsó telefon, ha a minőségét nézed. Persze az ára igen, de a filozófia az az ár mögött, hogy nagyon olcsón adja a telefonokat, ami lassan elkezdi terhelni a hálózatot, azaz a Vodafone-t, aztán a Vodafone hálózati eszközöket bővít. És még a Huawei sem jár annyira rosszul. Szóval, ha nem állna itt ez a dolog, akkor ez sem lenne olyan olcsó.

[ Szerkesztve ]

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

(#28) kcsa válasza 64b0r (#16) üzenetére


kcsa
veterán

Mivel aláírásod alapján 5800-ád van, gondolom tudod hogy az oldalán van a csúszka. Na úgy nyitom ki. ;] (a szavakon lovagolni nincs sok értelme, ha akarod akkor úgy is értheted hogy a készüléken elszórva lévő 7 db. billentyű is zárolva van)

Egyébként az a hibajelenségem hogy fogom kezemben, feloldom billentyűzárat, és főmenübe belépve el van forgatva 90 fokkal, mintha fektetve fognám. Na innen nem szeret egyenesbe kerülni...

[ Szerkesztve ]

(#29) David75


David75
őstag

Nagyon megéri a készülék akárcsak a t-mobile pulse.Viszont lesz konkurencia mert a samsung is alternatívát fog jelenteni az olcsó bada készülékekkel.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#30) David75 válasza devast (#20) üzenetére


David75
őstag

Mi ez windows mobile 6.0???

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#31) Inarus válasza David75 (#30) üzenetére


Inarus
addikt

+1

(#32) gybazsi válasza fkenny (#21) üzenetére


gybazsi
senior tag

Hát ez a reklám elég betegre sikerült.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#33) mrlujoak válasza gybazsi (#32) üzenetére


mrlujoak
veterán

Azt nem értem, hogy miért "kell" két kéz, eme "pici" telefonhoz, és kijelzőhöz.
Szerintem pont az ellenkezőjét kellett volna kihangsúlyozni, csakúgy, mint ahogy azt a SE tette az egykezes X10 mini reklámjával...
A kétkezes használat a nagy kijelzős mobilok sajátossága legyen, míg direkt ezeket a "miniket" egykezesre kellene faragni.

Ötletes ez a reklám, mert tényleg jó, hogy reggeltől kezdve folyamatosan lefoglal a mobilod - éljen a társas élet - de kicsit sántít.
...mint ahogy a telefon is.
Szerintem nem kellene ennyire "butítani" az androidot - butítás alatt az ennyire olcsó hw-re húzott androidot értem - mert bizony az emberekben a rossz tapasztalat jobban megragad, és szinte csak azt adja tovább. Tapasztalat. :U

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#35) devast válasza tekk (#34) üzenetére


devast
addikt

Ha tehetem, én is kerülöm a rezisztív érintőkijelzőket. De 30k-ért akkor is nagyon okés... :)

(#36) Komplikato válasza janes74 (#14) üzenetére


Komplikato
veterán

Inkább egy használt Spica,35-ért...
Az ugye tiszta, hogy töltő kártyával 30K, amúgy 15K, de bizonyos esetben 10K-ért vihető. Ennyiért még kínai szifon utánzatot se kapni :)

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#37) hack69 válasza Komplikato (#36) üzenetére


hack69
aktív tag

Gondolom a telenornál ennyi kártyásan. A teszt pedig elvette a kedvemet a mobiltól. Inkább bevárom az X10 mini pro-t, mígnem kifutó vagy elég olcsó nem lesz. Nem sürgős, turbo sim pedig plusz befektetés lenne, mivel nemrég vettem egy Moto VE66-ot, kicsit drágábban, ami jó üzlet volt.

(#38) Plebi


Plebi
senior tag

Jó kis készülék meg persze enyiért, azonban én még megvárom az alcatel qwerty-s megldását. Most egy ot800 at nyúzok de ennyire jól használható billentyűzetet még nem nyomodtam, és az androidos alcatelben is olyan van. nem kell várni az ékezetekre,
csak kétszer megnyomom az a-t és á lesz.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#39) alamuszi válasza hack69 (#37) üzenetére


alamuszi
senior tag

Nem, a vodánál ennyi. De szerencsére én vodás vagyok.

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

(#40) Ricardo válasza hack69 (#37) üzenetére


Ricardo
félisten

"mostani tesztalanyunk pedig a GSM Takácstól került szerkesztőségünk boncasztalára, a Vodafone kínálatában érhető el. " :U

[ Szerkesztve ]

(#41) RexpecT válasza hack69 (#37) üzenetére


RexpecT
addikt

Persze azért hívják Vodafone 845-nek :).

(#42) hack69 válasza RexpecT (#41) üzenetére


hack69
aktív tag

Persze ha elolvastad volna mire válaszoltam volna, akkor lejött volna hogy a Spica a téma.

(#43) RaveForce válasza RexpecT (#41) üzenetére


RaveForce
veterán

csak nekem esik le az, h a spicára gondolt?

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#44) RexpecT válasza hack69 (#42) üzenetére


RexpecT
addikt

Használt mobilt a Telenortól :F

(#45) hack69 válasza RexpecT (#44) üzenetére


hack69
aktív tag

"töltő kártyával" az nekem prepaidnek jött le, amit lehet kapni ott is. De most már részemről kitárgyalva a dolog. :P

[ Szerkesztve ]

(#46) SEFAN84


SEFAN84
aktív tag

Ez ajánlott???Minden szar benne,és csak azért mert android ajánlott??Ehh... :W

Viva La Vivaz :)Spiro: ha ZENE kell!http://www.szerencsesnap.blogspot.com/

(#47) kaller1 válasza SEFAN84 (#46) üzenetére


kaller1
veterán

Köszönjük Emese.

.::> <::.

(#48) SEFAN84 válasza kaller1 (#47) üzenetére


SEFAN84
aktív tag

Miért.Mondj egy pontot ebben a telefonban ami jól működik. :F

[ Szerkesztve ]

Viva La Vivaz :)Spiro: ha ZENE kell!http://www.szerencsesnap.blogspot.com/

(#49) alamuszi válasza SEFAN84 (#46) üzenetére


alamuszi
senior tag

Szerintem, nekem van ilyen 5 napja, és boldogan és vígan használom öt napja. Minden jó benne, akkor most elárulom neked. Igaz lassú.
A telefon tesztjét kicsit megelőzte ez a fórum, mivel kicsit későn reagált a magyar szaksajtó, de [link]

Olvassgass itt, igencsak jók a vélemények erről a telefonról. Mi az, hogy minden szar benne? Mire gondolsz? Mert ez így csak fikázós flame-nek tűnik... :)

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

(#50) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Zenei oldalon sokkal jobb a helyzet. Albumborítós zenelejátszónk van, ami természetesen fut a háttérben. Equalizer nincs. A mellékelt füles elég kis harmatos, egy iPod fülest dugtam rá ezután, azzal kritikán aluli volt a teljesítmény, de aztán rákötöttem egy 2.1-es hangfalrendszert, amit rendesen meghajtott.

Khm.. ez most hogy? Rákötöttél egy ipod fülest, amivel kritikán aluli volt a teljesítménye, meg akkor a mellékelt harmatos füles tekintetében, mért is jobb a zenei rész a kameránál?

Vagy a kritikán aluli teljesítmény a gyári füles? Szerintem ez akar lenni ott, csak így vesszőkkel elválasztva szvsz nem a legjobb, én első olvasatra(másodikra is) az ipod füles kritikán aluli teljesítményét értem hirtelenjében. Egy kicsit furán sikerült a mondat, vagy csak nekem? :U

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.