Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) BiTye


BiTye
csendes tag

Nekem már úgy kezd aranyos lenni a telóm, főleg, hogy sok okosságot olvasva már kb akármit letörlök lecserélek az 1.6.2-es Mr Romból másra, pár app még néha elcrashel, és még mindig nincs EQ-s zene lejátszóm, de a többi az csinos és gyors :) Mondjuk a 2.2-t várom. Olyan kérdés lenne még, hogy Flash Lite nincsen Droid 2.1-re? Ha már a 10.1-es Adobe Flash csak 2.2-re jött ki. :)

(#3002) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

na most hogy a bootanim csere megoldódni látszik így elkezdek egy saját romot magamnak amiben még a hangok is ki lesznek cserélve :DDD

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#3003) Z0C! válasza Kicsirics77 (#3002) üzenetére


Z0C!
őstag

ha csupasz lesz, jóféle betütípussal hajlandó vagyok még fizetni is érte neked :)
mondjuk 2 sört a kocsmában :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#3004) Kicsirics77 válasza Z0C! (#3003) üzenetére


Kicsirics77
veterán

ááááá :DDD
ez most saját használatra megy csak ezt nem adom ki a kezemből senkinek
tudod saját kis zenék meg jelzőhangok :C

[ Szerkesztve ]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#3005) Lasy válasza Kicsirics77 (#3004) üzenetére


Lasy
veterán

ugye ugye a saját használat mégis más. :D

+36702778032

(#3006) Z0C! válasza Kicsirics77 (#3004) üzenetére


Z0C!
őstag

a sznék hangot ha kiveszed elmenthetnéd nekem.
asszonynak tetszik. jóvolna az N 5700jába :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#3007) pclaci


pclaci
csendes tag

Ha valakinek lenne kedve kiprobalni itt a leiras a tuti markethez. En nem igazan tudom mivel nincs ilyen telom. :) ...

As the Vending.apk from first post did not work on Motorola flipout I tried a few days to find a solution. I want to share here a general solution for the 240x320 android market problem (step by step "for dummies").

1.) Search for "Video" and write down the number of results.
2.) Root your phone (recommended if possible: current version of Universal Androot)
2.) Buy root explorer for Android (or download some similiar tool)
3.) Download baksmali and smali on your PC (code.google.com/p/smali/)
4.) Install market enabler (code.google.com/p/market-enabler/).

5.) investigate file structure with root explorer:
/sdcard/ -> Files that can be accessed from MS Windows through network drive ("Webfolder").
/system/app/ -> File Vending.apk
/data/app/ -> File com.android.vending.apk
/data/data/com.android.vending/ -> Cache files or data files.
6.) backup both com.android.vending.apk and Vending.apk

7.) Extract classes.dex from Vending.apk on your PC (This is a simple .zip File). I do this by copying Vending.apk into folder /sdcard/ (Android) and then copying from webfolder to PC.
8.) Search for a working Vending.apk in Google that works for qvga for your version of Android.
9.) Extrakt classes.dex from both Vending.apk files.
10.) Disassemble both classes.dex files (don't worry, this is very easy):
java -jar path/to/baksmali(version).jar classes.dex
Result: a directory named out that includes a lot of text files.
Rename each out directory immediately after creation (e.g. outOrig, outHacked).
11.) Compare both resulting out folders with a diff tool (e.g. Winmerge) and change disassembled files from original classes.dex file:
Take your time on this task. Go through all the files step by step and apply changes that look as if they are necessary for screen solution to the original disassembled files.
For reference I put here my diff for Android 2.1:

diff -r out\com\android\vending\model\DeviceConfiguration$ ScreenLayoutSize.smali
outOrig_ToBeHacked\com\android\vending\model\Devic eConfiguration$ScreenLayoutSize.smali
51c51
< const/4 v3, 0x1
---
> const/4 v3, 0x2
diff -r out\com\android\vending\model\DeviceConfiguration. smali outOrig_ToBeHacked\com\android\vending\model\Devic eConfiguration.smali
1178c1178
< const-string v3, ", GlEsVersion="
---
> const-string v3, ", ScreenWidth=320, ScreenHeight=480, GlEsVersion="
diff -r out\com\android\vending\model\DeviceConfigurationP roto.smali outOrig_ToBeHacked\com\android\vending\model\Devic eConfigurationProto.smali
45c45
< .field public static final SCREEN_LAYOUT_SMALL:I = 0x1
---
> .field public static final SCREEN_LAYOUT_SMALL:I = 0x2

12.) Reassemble changed original files:
java -jar path/to/smali(version).jar outOrig/* -o classes.dex
13.) Put new classes.dex back in original Vending.apk (choose your favourite zip application to do that).

14.) Copy Vending.apk to /system/app/ (overwrite existing file, you should have made a backup before)
15.) Copy Vending.apk to /data/app/com.android.vending.apk (Overwrite existing file, rename it accordingly).
16.) Set permissions (compare with other existing applications in this folder, you should choose the same. User should have rw.).
17.) delete folder /data/data/com.android.vending/

18.) reboot
19.) Run market enabler: in "Setting list" long press on [us] T-Mobile (T-Mobile) -> Fake this provider now.
20.) Now Run Market Application (you should find it in the list of all installed applications if you set permissions correctly).
21.) Accept TOS
22.) Search for "Video" - you should notice a difference... (1925 here)
23.) Test: Install a free app, and uninstall it immediately.

24.) Be careful with autoupdate of your market (that will overwrite your changes).

If anything goes wrong: place your original Vending.apk files, set permissions, delete cache. It should be as before.

[ Szerkesztve ]

(#3008) Lasy válasza Z0C! (#3006) üzenetére


Lasy
veterán

ez melyik lenne?

pclaci
ennek a negyedét nem értik ami itt le van írva, amit linkeltél az rövidebb, és érthetőbb nekem.-

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#3009) bull84ghia válasza Kicsirics77 (#2883) üzenetére


bull84ghia
őstag

Köszi a választ

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#3010) pclaci válasza Lasy (#3008) üzenetére


pclaci
csendes tag

HA mar 1-2 ember erti es ki tudja probalni az eleg nem?
Aztan az apk felrakasa mar nem nagy kihivas. :)

(#3011) Z0C! válasza Lasy (#3008) üzenetére


Z0C!
őstag

valami cutter rettlersnake vagy mi.
értesítő hang-nál választható.

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#3012) Lasy válasza Z0C! (#3011) üzenetére


Lasy
veterán

nem esetleg az Ether Shake?

De ezt még te magad is megtudod csinálni a gyári filekezelővel is, vagy akár az ASTRO-val.
system/media/ ebben a mappában vannak...

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#3013) Steve1207


Steve1207
veterán

Akksi teszt és SetCPU napi:
Jelenleg 63%-on áll így elérem 1 óra múlva a napot. 2 nap alatt 40%-ot esett az akksi. Igaz próbálom minimálisan használni, meddig bírja így. 20 perc telefonálás, sms írkálás, plusz kb 15 program tesztelése és egyéb beállítások, video nézés teszt. Ettől eltekintve idle módban volt. Részemről bejött a progi, 2 nap alatt mindig lemerítettem eddig akár csináltam valamit rajta akár nem. 60%-nál a pontos két nap határnál erősebb igénybevételt tesztelek.

[ Szerkesztve ]

.

(#3014) Lasy válasza pclaci (#3010) üzenetére


Lasy
veterán

Az a nehezebb, mert egy gyári alkalmazásról beszélünk, amit a system/app mappába kell másolni SDK-val, amit meg csak recovery módban lehetséges.
Mellyel már szenvedtem reggel, és valamiért nem akart összejönni.
igaz nem ezt szeretném feltenni, hanem a vodás eredeti témákat.
Csak valamiért nem sikerül rendesen signóznom.

+36702778032

(#3015) Z0C! válasza Lasy (#3012) üzenetére


Z0C!
őstag

zsír. otthon megkeresem :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#3016) Black&White


Black&White
addikt

Engem is érdekelne fóliából konkrét típus(esetleg autós töltő is), szval reaktiváljuk a témát, ha lehet! :)

(#3017) AMD Power


AMD Power
titán

Navigon nagyon felszeretne menni a Netre?! Miért is? Mit akar ez frissíteni?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3018) Lasy válasza AMD Power (#3017) üzenetére


Lasy
veterán

Lehet van frissebb navigon. :D
sajna nem használtam még egyszer sem, és nem a netes karim van a telóban.

Én még mindig a BRANDON fóliát használom, és egyből a vásárlás utáni napon tettem fel azóta is jól végzi a dolgát. Megnaradt a KP500amból, és pici levágás után tökéletes lett.

+36702778032

(#3019) lognboy


lognboy
csendes tag

Lasy! A 4shared oldaladról leszedtem a navigon.rar file-t.

Nem találtam benne telepítési útmutatót... Nincs? Csak felmásol az SD gyökerébe, telepíted és kész?
Ez TRIAL? Vagy már fel van szabadítva? Lehetne pár sorban részletezni a telepítési metódust, és a kérdésekre a választ? Akár PM-ben is!

:))

THX!

(#3020) BiTye válasza lognboy (#3019) üzenetére


BiTye
csendes tag

Amúgy melyik al egújabb? Nekem 2.5.1-em van :)

(#3021) AMD Power válasza Lasy (#3018) üzenetére


AMD Power
titán

Le akar szedni 1.84GB. Csak nincs hely a memóriakarin.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3022) hodostamas válasza Steve1207 (#3013) üzenetére


hodostamas
addikt

Írtátok hogy ha képernyő kikapcs, akkor a proci vissza van fogva.
Ilyenkor elbírja még a zenelejátszást? Vagy ami épp a háttérbe fut.
Sokszor kapcsolom csak ki a képernyőt azért hogy amíg végez a dolgával, minek világítson.

(#3023) BiTye válasza hodostamas (#3022) üzenetére


BiTye
csendes tag

Én auto kikapcsolom 30mp után és mindig erről hallgatom a zenét a buszon, nincs gond, eddig 2-3x akadt be maxim, de lehet nem az okozta.

A Navigon amúgy meg 2GB körül van, én pl nem raktam bele csak a magyarország térképet és a szomszédokat, így azért jóval kisebb :) a mapsba nézz körül.

(#3024) Lasy válasza lognboy (#3019) üzenetére


Lasy
veterán

gondolom pont nem olvastad el azt az egy sort abban az egy percben. :D

+36702778032

(#3025) Steve1207


Steve1207
veterán

A vodafone custom romos xda-dev oldalon van egy 3d galéria zip, amit ki szeretnék próbálni. A zip-ben egy meta-inf mappát és egy system mappát (ebben egy galéria apk telepítő)
Kérdésem, hogy mi a teendőm a zip-pel, hogyan tudom felrakni, illetve ha nem tetszik akkor eltávolítani és visszaállítani a dolgokat a régire?

.

(#3026) Z0C!


Z0C!
őstag

tegnap telefonálás közben kirpóbáltam a zenehallgatást.
és tudta közben a zenét lejátszani...
E66nál nem tudtam rábírni :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#3027) Kicsirics77 válasza Steve1207 (#3025) üzenetére


Kicsirics77
veterán

szia
ezt a zip-et le kell töltened és feltenni a memória kártyára,utánna elindítani a telefont recovery üzemmódban majd kivélasztani a flash from sd card vagy mi a neve ott betallózod és telepíted.
de nem ajánlom mert ez a galériát teszi 3d nézetűre a telefonon és iszonyatosan belassítja

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#3028) JonC


JonC
csendes tag

Sziasztok!

Olyan gondom lenne, hogy ez a drága mostanában fagy, de mintha muszáj lenne: ma pl. töltöttem USB-n keresztül, egyszer odanézek, és látom, hogy a bootanim figyel a kijelzőjén lefagyva...

Pár napja SMS-t kellett volna írnom sürgősen, persze akksi ki-be művelettel kellett kezdenem a dolgot.

v1.6.2-es custom ROM van rajta, okozhatja ezt az, hogy az előző custom ROM-ról frissítésnél nem hajtottam végre a wipe-ot? Ezekre a lépésekre gondoltam:

Go to “wipe” where you select:
-> Wipe data/factory reset
-> Wipe Dalvik-cache
-> Wipe SD:ext partition
Confirm each step above via DPAD
-> Volume Down to go to main menu

A gyári ROM letörlésénél ezeket is megcsináltam, de azóta nem, mivel úgy rémlik mintha ez törölte volna az általam felrakott app-okat. Mindenképpen kötelező ezt lezavarni custom ROM-ról custom ROM-ra frissítésnél?

Never attribute to malice that which is adequately explained by stupidity.

(#3029) Kicsirics77 válasza JonC (#3028) üzenetére


Kicsirics77
veterán

nem okozhatja és a wipe sem kötelező
szerintem valami nem kellő alkalmazás okozza ezt nálad

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#3030) Steve1207 válasza Kicsirics77 (#3027) üzenetére


Steve1207
veterán

Ja igen így már értem, akkor az ilyen meta-inf-es zip-eket recoveryből kell mint a rom-ot.
Kihagyom akkor, csak kíváncsi lettem volna milyen. Köszi!

.

(#3031) Kicsirics77 válasza Steve1207 (#3030) üzenetére


Kicsirics77
veterán

nem feltétlen mert pl a touchpall_lang is zip de azt meg nem onnan kell telepíteni
viszont a touchpall.zip azt meg csak a recoveryből lehet

[ Szerkesztve ]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#3032) BiTye válasza Kicsirics77 (#3031) üzenetére


BiTye
csendes tag

Én át szoktam nevezni .apk-ra őket és simán települtek eddig :D

(#3033) Kicsirics77 válasza BiTye (#3032) üzenetére


Kicsirics77
veterán

én meg szeretem úgy csinálni ahogy jó :DDD

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#3034) Tatyla


Tatyla
őstag

kéne kis help igaz ezt leírtam wwenigma-nak privátba is de hátha ti is tudtok segíteni:

setcpu-val kapcsolatban mindent próbáltam beállítani enigma írassa alapján
de

-még mindig nem engedi kipipálni a set on boot-ot
-átállítottam msm 7x27-re de azt irja mellette hogy ready only
-a frekvenciát ahogy ő írta nem lehet 528-ra állítanom hanem 480 v 600 (ezt sem értem miért)
-még szerintem mindig rootolatlannak látja a telefonom de halvány lila gőzöm sincs miért ,ötletek?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#3035) Kicsirics77 válasza Tatyla (#3034) üzenetére


Kicsirics77
veterán

hülye kérdés de nem kell engedélyezni a superuser progiba?

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#3036) JonC válasza Kicsirics77 (#3029) üzenetére


JonC
csendes tag

értem, akkor viszont lehet, hogy mégis wipe lesz, és újrapakolok mindent...
köszi!

Never attribute to malice that which is adequately explained by stupidity.

(#3037) Kicsirics77 válasza JonC (#3036) üzenetére


Kicsirics77
veterán

vagy valamelyik progi nem megfelelő beállítása
szedd le ezt rom mappaában van az update_signed.zip
vagy a gyökérkönyvtárban lévő update_signed.zip-et

[ Szerkesztve ]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#3038) Tatyla válasza Kicsirics77 (#3035) üzenetére


Tatyla
őstag

igazad volt örök hálám :C :R

de

még mindig nem engedi az 528-at vagy 480 vagy 600 :D

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#3039) Steve1207 válasza Kicsirics77 (#3031) üzenetére


Steve1207
veterán

Igen, de abba meg nincs meta-inf könyvtár így csak simán kell :) Kezd összeállni a szokásos programok stb, lehet nekiesek rom készítésnek lassan, legalább beletanulok :D

Ja és megelőztél, engedélyezni kell a setcput a superuserben.
Nálam alapból beállít 528-ra max-ként, tovább nincs.

[ Szerkesztve ]

.

(#3040) oidka


oidka
tag

csinaltam egy oldalt ahol linkeket lehet ajanlgatni: http://v845.atw.hu/ - a tema android, lehetoleg a v845.

egyelore linket hozzaadni csak rovid leirassal lehet. a kesz oldalon lenne a linkek alatt hosszabb leiras, kommenteles. lenne felhasznalonkenti linkek szurese, felhasznalok rangsorolasa klikkelesek szerint.

nincs meg kesz, gany a kod de ha ti is lattok benne fantaziat tovabbfejlesztem.

[ Szerkesztve ]

(#3041) Z0C! válasza oidka (#3040) üzenetére


Z0C!
őstag

asszem van lehetőség rendes weboldalt csinálni erre.
otthon megnézem a weboldalamat hátha van rá lehetőség hogy tudjunk rendesen írogatni.
vagy inkább Facebook-on csinálni csoportot neki, és megosztani az újdonságokat.

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#3042) Bogyi007 válasza Kicsirics77 (#3035) üzenetére


Bogyi007
veterán

Lehetséges én ezt kis tudatlan módjára leszedtem és ma jöttem rá hogy ennek hiánya miatt nem akart a Shootme sem felkerülni a telóra. Visszaraktam már fel is pakoltam és itt vannak a képek is a telóról mindjárt.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#3043) Bogyi007 válasza AMD Power (#3021) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nem kell annyi hozzá, ez fix, viszont a telepítés végett azért illik 128 megás karinál nagyobbal nekiindulni. Nekem egy 2 gigás van azon kényelmesen elfért - igaz nem is pakoltam fel minden országot, csak hazánkat és a szomszédos országokat kivétel Ukrajna, oda biztosan nem fogok soha menni, ha meg más országba megyek esetleg akkor a map könyvtvárba bemásolom a hiányzókat. Megvan a teljes Európai csomag - ennek is köszönhető hogy a laptopomon a teljes Voda 845-ös könyvtáram (minden telepítővel térképekkel együtt) már több mint 3 giga.

Mint azt láthatjátok az én képernyőm nincs túlcifrázva talán egyesek szerint még zsúfolt is, nekem így kényelmes. ja és nem Ferrari fan vagyok hanem Kimi drukker - de nincs WRC-s megfelelő hátterem ami ide jó lenne, vagy Lotus F1 képem idénről. :DD

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#3044) hodostamas válasza Z0C! (#3041) üzenetére


hodostamas
addikt

Facebook már van. Link

Ha custom romot rakok fel, és nem kell nekem az app2sd rész, akkor is muszály formázni az SD kártyát a leírás szerint?

[ Szerkesztve ]

(#3045) AMD Power válasza Bogyi007 (#3042) üzenetére


AMD Power
titán

Jo ez a tema de nekem Renault-ban kene;). Ezt most wifin keresztul irtam.:)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3046) Lasy válasza hodostamas (#3044) üzenetére


Lasy
veterán

Miért pont a terminálos híreket tetted oda? vagy nem te csináltad?

+36702778032

(#3047) Bogyi007 válasza AMD Power (#3045) üzenetére


Bogyi007
veterán

Igazság szerint ez nem is téma (az Adw.default téma volt az alap) hanem csak a marketből letöltött Ferrari Wallpaper-ből állítottam be háttérnek a kimis képet és ehhez igazítottam be a Beautiful widgeteket valamint a naptár widgetet és raktam ki pár ikont amit sűrűbben használok.

Még ha nem is a mi oldalunk az alapja a facebookos csoportnak én lájkoltam. (mennyire magyartalan ez a szó, de nincs rá magyar megfelelő sajna)

Sajnos a lookout továbbra sem akar nekem lejönni, nincs valakinek külön telepítője hozzá amit meg tudna osztani velem?

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#3048) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

a kis faxom tele van olyan hangja lett a belső hangszórónak mint a repedt fazék
asszem ha haza megyek akkor szét kell húzni ezt a lomot mert szerintem bele esett valami nyenyec
szarom le a garit majd megoldom okosba :DDD

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#3049) hodostamas válasza Lasy (#3046) üzenetére


hodostamas
addikt

Azt dobta ki legfrissebb hírnek hírkereső. baj? :)

még mindig kérdezném kell az SD formázás mindenképp, vagy az kihagyható, mert sztem felrakom az 1.6.2-es romot.

[ Szerkesztve ]

(#3050) Bogyi007 válasza hodostamas (#3049) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ha már a mobilarénán vagyunk, csak azt illene elsőnek rakni nem? Ráadásul itt van róla teszt is és videó is.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.