Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14001) ducsidu válasza qltsar (#14000) üzenetére


ducsidu
senior tag

Nekem sem esett le mi volt vele a baj :))
Akkor az a baj,hogy úgy hirdeti a romot,hogy minden működik és ez a legjobb?

(#14002) Eli_Stone válasza qltsar (#14000) üzenetére


Eli_Stone
aktív tag

A szöveget értem mert elég jól beszélem az Angolt csak azt nem értettem miért volt problémás. De így már érthető :)
Amúgy hallgathat rádiót csak nem FM-et :D én is hallgattam (net rádiót) a Tune In-el :D :D

(#14003) qltsar válasza ducsidu (#14001) üzenetére


qltsar
addikt

nekem nem baj, én tudom hogy nem működik :D csak kíváncsi lennék, hogy melyik 3. típusú találkozás alkalmával sikerült neki működésre bírnia az FM rádiót driver nélkül :)

(#14004) vinacarlos


vinacarlos
tag

Meguntam a 2.3as romokat egy darabig és felraktam 2.0.1-es Mr. Edition-t. Mi kell hozzá, hogy 528mhz felé lehessen húzni a procit?

(#14005) oidka


oidka
tag

46 napos uptime :))

(#14006) ducsidu válasza vinacarlos (#14004) üzenetére


ducsidu
senior tag

Alapból SetCPU-val nem lehet állítani? Innen le tudsz tölteni egy OC patchet,de nem biztos,hogy együtt fog működni a rommal,szóval először szerintem csinálj backupot

(#14005) oidka : :F

(#14007) MM2


MM2
tag

Sziasztok!

Van egy rootolt Vodafone 845-öm Pro Celestial V2 ROM-mal.
A telefonba van egy turbo-sim amivel t-mobile-os kártya megy. Az a gondom, hogy az APN-eket valamiért nem menti el, hanem csak visszadob oda és kiadja az üres listát.
Valaki ötlet?

Köszönöm!

(#14008) RaZroX


RaZroX
addikt

Üdv! Létezik olyan Launcher (vagy hasonló) mint amilyen az Xperia telókon van alapból ?

This is the way

(#14009) Eli_Stone válasza RaZroX (#14008) üzenetére


Eli_Stone
aktív tag

erre gondolsz [link] ?

(#14010) vinacarlos válasza ducsidu (#14006) üzenetére


vinacarlos
tag

Ezt ismertem, csak nem tudtam, hogy itt is ezt kell e használni. Ha délutánig nincs jobb ötlet akkor kipróbálom. Köszönöm.

(#14011) lennon 1


lennon 1
csendes tag

Sziasztok
Sikeresen felraktam a slyking241 U8120 CM7 2.3.7 rom-t.
Nagyon tetszik, csak egy kérdés.
Hol lehet thema-t változtatni?

(#14012) bohoc71 válasza lennon 1 (#14011) üzenetére


bohoc71
aktív tag

Meglepő módon a Theme menüpont alatt.. :) Menü-Theme. Témákat tudsz letölteni a Marketrol, Cm7 theme-t keress.

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#14013) lennon 1 válasza bohoc71 (#14012) üzenetére


lennon 1
csendes tag

Az ok, csak ilyen menüpont nincsen.
Ezért is kérdeztem hátha valaki ilyet használ.

(#14014) RaZroX válasza Eli_Stone (#14009) üzenetére


RaZroX
addikt

Igen, fel is raktam de nem vált be igazán. De azért köszi :R
Most találtam Ice Cream Sandwich témát CM7-hez az most nagyon tetszik :))

This is the way

(#14015) lennon 1 válasza RaZroX (#14014) üzenetére


lennon 1
csendes tag

Hol cserélted le a témát a cm7-ben? Én most keresem hol kell, de nem nagyon találom.

(#14016) RaZroX válasza lennon 1 (#14015) üzenetére


RaZroX
addikt

Menü -> Theme Chooser (kis szines android ikon)
Marketbe beírtam , hogy CM7 Ice Cream Sanwich Theme, és kb az 1 találat volt ami nekem kellett.. szóval fel is raktam, majd Theme Chooser-ben kiválasztottam, hogy az legyen és kész is..

This is the way

(#14017) lennon 1 válasza RaZroX (#14016) üzenetére


lennon 1
csendes tag

Köszi. Megkeresem.

(#14018) ducsidu


ducsidu
senior tag

(#14019) lennon 1 válasza RaZroX (#14016) üzenetére


lennon 1
csendes tag

Sajnos nekem mindig ezt írja ki a thema telepítésekor:
Sorry this theme is missing assets for you device's screen size.
Mit lehet csinálni ha nem jó a képernyő méretezés?

(#14020) ducsidu válasza lennon 1 (#14019) üzenetére


ducsidu
senior tag

Én nem is találom azt a menüpontot

(#14021) Eli_Stone válasza lennon 1 (#14019) üzenetére


Eli_Stone
aktív tag

Hát azt, hogy engedélyezed így is :) vagy a hard way: felrakod az android sdk-t meg az eclipset az android bővítménnyel és átalakítod 240*320-ra :)
De ez nem túl egyszerű.
nekem az Xperia Ray zár képernyője kéne mert az nagyon tetszik csak ennek a fekete változata
De nem találtam sehol sajna.

(#14022) RaZroX válasza lennon 1 (#14019) üzenetére


RaZroX
addikt

Pontosan nem tudom mik a lehetőségek, de két gomb jelenik meg egymás mellett, és a bal oldalit nyomd meg.

This is the way

(#14023) Eli_Stone


Eli_Stone
aktív tag

Azoknak akiknek nem stabil a WIFI a 2.3 romokon olvastam tegnap egy levlistán, hogy a 2.3-ban van ez a funkció, hogy zöld meg szürke ikon ami ugye azt mutatja, hogy van e kapcsolat a google-hoz vagy nincs és elméletben, ha szürke akkor is kellene, hogy legyen net de gyakorlatilag nincs. Ez Android bug és nem a rom készítők hibája, azt írják több helyen is, hogy csak 802.11n-es Wifi hálózatokon csinálja ezt. b/g-s wifi-n elvileg stabilan megy.
És mivel ezt az opciót a 2.3-ban vezették be és nem lehet kikapcsolni ezért lehet az, hogy a 2.2 és 2.1-es romokon nem szaggat a wifi.
De sajna szerintem ezt már soha nem fogják gugliék kijavítani mert most ugye hamarosan útnak indul a 4.0 és azt fogják supportolni.

(#14024) negatiw


negatiw
tag

Eladnám szeretet 845.öm. Leesett,nem kapcsol be. Dobozában minden gyári tartozékával. Pici pénzért.

(#14025) hippo0315


hippo0315
senior tag

Érdeklődni szeretnek, mi a legfrissebb ROM most és hol lelhető fel?
Kedves barátom készülékére kéne.

Előre is köszi az infót

(#14026) RaZroX válasza negatiw (#14024) üzenetére


RaZroX
addikt

Hardverapró

This is the way

(#14027) ducsidu válasza hippo0315 (#14025) üzenetére


ducsidu
senior tag

Hivatalos:gyári 2.1 (update 1)
főzött:2.3.7

[ Szerkesztve ]

(#14028) Eli_Stone


Eli_Stone
aktív tag

Hehe most láttam, hogy lololololo +/- pár lo Ice Cream Sandwich-et készít a 845-re. Erre azért kíváncsi leszek. Leteszem a hajam, ha az rendesen menni fog ezen a telefonon.
Mert ugye nem a processzor gyenge ( mert ugye bírja az OC-t 748MHz-ig ), hanem kevés a ram és amennyire tudom azt sehogy nem lehet bővíteni.
Bár nem lenne egy rossz ötlet, ha lenne valami hasonló az androidban mint a win7/vista-ban a ReadyBoost.

(#14029) ducsidu válasza Eli_Stone (#14028) üzenetére


ducsidu
senior tag

Ha menni fog szörnyen lassú lesz
690Mhz-en hozta azt a sebességet,amit qltsar romja 528 Mhz-en
Bár kíváncsi vagyok mi sül ki belőle :))

(#14030) RaZroX válasza Eli_Stone (#14028) üzenetére


RaZroX
addikt

Fú hát erre kiváncsi vagyok :D Nagyon adnám azt a romot. Amúgy olyasmi kéne, hogy levágunk egy partíciót az SD-ről és akkor azt használja ramnak.

This is the way

(#14031) Eli_Stone válasza RaZroX (#14030) üzenetére


Eli_Stone
aktív tag

Jaja én is valami ilyenre gondoltam.
De azért kíváncsi leszek, hogy pl az új task manager-hez mit fog szólni ez a telefon :) csak az le fogja zabálni az össze ramot :D
Épp tegnap mérgelődtem, hogy hallgattam a tune in-t és gondoltam játszok egyet a platinum solitaire 3-al és az már nagyon fájt neki :)

(#14032) RaZroX válasza Eli_Stone (#14031) üzenetére


RaZroX
addikt

Háát nem tudom szerintem örülhetünk hogy van 2.3.7 :D Ha belegondolunk vannak telefonok amikre nincs szóval szerencsések vagyunk. Na meg ott a CM 7.1 :D Ha ezek után kapunk egy ICS-t akkor addig megtartom a telefont ameddig tönkre nem megy :)) És lám az előnyei az olcsó telefonnak, hogy sokan foglalkoznak vele ;]

Egyébként az új market inteligensebb lett. A régiek pofátlanul szó nélkül frissítettek mindent, az új meg csak felajánlja. Szóval az + pont az új marketnek!

[ Szerkesztve ]

This is the way

(#14033) Eli_Stone válasza RaZroX (#14032) üzenetére


Eli_Stone
aktív tag

És be lehet állítani, hogy csak wifi esetén frissítsen amit a régi marketek nem tudtak.

Ami viszont rossz az olcsó telefonokban, hogy a kiadás után sz*rnak rá a gyártónál mint ennél a telefonnál. Pedig elég szép számban fogyott és fogy a mai napig az ára miatt.

(#14034) RaZroX válasza Eli_Stone (#14033) üzenetére


RaZroX
addikt

Hát jó ez a telefon nem is arra készült hogy megvegyék az emberek 3-4 évre :D Ezt gyorsan kidobták alsó áron, eladták mint a cukrot és dőlt a pénz. A mai napig rengeteg embernek van ilyen telefonja. Viszont boltban ilyet már nem kapsz az biztos :D max kereskedőnél. Kiváncsi vagyok mit csinál a Vodafone ha bedöglik mondjuk X okból és visszaviszem. Mert nincs több ilyen telefonjuk, és alkatrész sincs az biztos.

This is the way

(#14035) Eli_Stone válasza RaZroX (#14034) üzenetére


Eli_Stone
aktív tag

A mai napig fent van a Vodafone telefonválasztékában az lehet, hogy már nincs nekik de fent van 21.990-ért vitamaxal :).
Én amúgy egy ideje gondolkozom, hogy lecserélem egy ideos x3-ra de sokallom az árát a zte bladehez képest és a hűdesok kedvezményem ellenére sem kaphatnám meg olcsóbban mint a meghatározott minimál áruk ami azt hiszem kb 28.000 volt feltöltőkártyás csomagban csak most azt írja a webshopjuk hogy hamarosan és nincs ár kiírva.

(#14036) RaZroX válasza Eli_Stone (#14035) üzenetére


RaZroX
addikt

Én tavaly Decemberben kaptam a telefont karácsonyra, és a hűségnyilatkozat 2 év. De nekem azt mondták, hogy 1,5 év után lehet új telefont venni ugyan így, szóval most arra várok hogy nyár vége legyen :D Addig ha történik valami csoda akkor lecserélem, de amúgy meg jó ez nekem. Igazából csak a Kapacitív kijelző hiányzik semmi más.

Szerk.: És tényleg fent van az oldalukon beszarás :DDD

[ Szerkesztve ]

This is the way

(#14037) Eli_Stone válasza RaZroX (#14036) üzenetére


Eli_Stone
aktív tag

Ja az árához képest ez a telefon egy csoda :)
De azért nem állítom, hogy nem cserélném el haverom xperia ray-re mert az egy elég penge szerkezet csak én nagyon sajnálom a pénzt telefonra költeni.
Inkább veszek egy Asus TUF alaplapot egy 2nd Gen. i5 processzorral :D :D

(#14038) RaZroX válasza Eli_Stone (#14037) üzenetére


RaZroX
addikt

Ha most járna le a hűségnyilatkozat, akkor 1 FT lenne a Galaxy Mini és az Ideos X3 is :D
Amúgy most én is gépet fejlesztek inkább, a telefon még rá ér :D :D

This is the way

(#14039) Z0C! válasza RaZroX (#14038) üzenetére


Z0C!
őstag

kicsit OFF...
kezemben egy Galaxy Note..2x 1,3Ghz....félig Tablet...hát hova fejlődünk? :)
épp azon elmélkedtem, hogy 10-15éve még a 133Mhz-s procikat húztuk 166-ra és mekkora királyok voltunk :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#14040) Eli_Stone válasza RaZroX (#14038) üzenetére


Eli_Stone
aktív tag

Nem szeretek hűséget aláírni mióta az invitel megszívatott, ezért nézem mindig a vitamaxos árakat és úgy általában a nem éri meg árkategóriába kerülnek a készülékek.

(#14041) Eli_Stone válasza Z0C! (#14039) üzenetére


Eli_Stone
aktív tag

Azok voltak a szép idők :)

(#14042) RaZroX válasza Z0C! (#14039) üzenetére


RaZroX
addikt

:DDD Hát igen gyorsan fejlődik a világ az biztos.

(#14040) Eli_Stone: Nekem egyenlőre nincs bajom a Vodafone-nal. :)

This is the way

(#14043) Eli_Stone válasza RaZroX (#14042) üzenetére


Eli_Stone
aktív tag

A vodával alapvetően nekem sincs kb. 12 éve vagyok vodafone-os csak a hűségszerződéseket nem szeretem mert a kisbetűtűs részben általában ott van, hogy ők az ő részükről bármit megtehetnek te viszont nem mondhatod le.

(#14044) Z0C! válasza Eli_Stone (#14043) üzenetére


Z0C!
őstag

ez nem így van.
most az áremelésnél volt lehetőséged szerzibontással élni :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#14045) RaZroX válasza Eli_Stone (#14043) üzenetére


RaZroX
addikt

:F Hát ez elég elrettentő mondjuk azt elismerem.

This is the way

(#14046) Eli_Stone válasza Z0C! (#14044) üzenetére


Eli_Stone
aktív tag

??? áremelés mi? :)

Csak egy gyors példa szerencsére nem velem történt.
Egy ismerősöm vett egy mobilnetet a telenornál majd miután soha nem ment rendesen térerő / sebességproblémák visszavitte és fel akarta mondani a szerződést arra kitételre hivatkozva, hogy ha telenor nem teljesít a szerződésnek megfelelően felmondhatod. Nos nem hagyták felmondani és végül perre mentek mert a telenor pénzt akart az ismerősöm meg igazságot.

(#14047) Z0C! válasza Eli_Stone (#14046) üzenetére


Z0C!
őstag

mind3 szolgáltató különböző üzletpolitikát folytat. ebbe nem mennék bele.

viszont mind3-nál van ÁSZF...azt kell bújni :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#14048) Eli_Stone válasza Z0C! (#14047) üzenetére


Eli_Stone
aktív tag

Ez így igaz alaposan fel kell készülni mielőtt bármit is aláírsz.

Szerencsére a mobil szolgáltatókkal még eddig semmi problémám nem volt.
Mondjuk a V-nél van egy otthoni mobil szerződésünk és idén tavasszal nem működött mert sose érzékelte úgy, hogy otthon lenne :) és hetekig szenvedtek. De végül megoldották.

[ Szerkesztve ]

(#14049) Z0C! válasza Eli_Stone (#14048) üzenetére


Z0C!
őstag

Mindent az ügyfélért :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#14050) RaZroX


RaZroX
addikt

Tudtok valami jóféle témát ajánlani CM7-re ?

This is the way

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.