Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17451) Jakuu válasza elfelejtette (#17450) üzenetére


Jakuu
őstag

Es milyen ?

(#17452) elfelejtette válasza Jakuu (#17451) üzenetére


elfelejtette
veterán

4.1.2-es rom van rajta, ráadásul minimal edition, így mikor újrapartícionáltam a belső memóriát, systemnek elég volt 128mb-ot hagyni, így a programok telepítésére nem 160-170mb jut, hanem 310mb!
Szóval tetszik.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#17453) Jakuu válasza elfelejtette (#17452) üzenetére


Jakuu
őstag

Kezelhetoseg es hasonlokra gondoltam a 845-hoz kepest, amikor megkerdeztem, hogy milyen.
Mert gondolkozom en is egy cseren, bar lehet Huawei Y300 lenne, csak sajnos feltoltak az arat egy jo tizessel, ha egyaltalan lehet kapni.

(#17454) elfelejtette válasza Jakuu (#17453) üzenetére


elfelejtette
veterán

Milyen kondícióval vennéd? Csak mert az emelgetések után lassan annyiba kerül, mint egy Lenovo A820...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#17455) Jakuu válasza elfelejtette (#17454) üzenetére


Jakuu
őstag

48 korul, igy kicsit dragalom is, mivel kb 2 honapja meg 35 korul lehetett volna hozzajutni.
Ezert is varok a vetelevel, mert kicsit dragabban mar komoly keszulekeket is lehet venni.

(#17456) Jacak válasza elfelejtette (#17450) üzenetére


Jacak
senior tag

Gratula hozzá! :) (Én már majd' 1 éve cseréltem le a jó öreg V845-öst egy Smart2-re,de már ezen is CM7-tel nyomom... :p )

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#17457) elfelejtette válasza Jacak (#17456) üzenetére


elfelejtette
veterán

Köszi. Én is gondolkodtam a Smart2-n, de a Blade nekem jobban bejön, még használtan is. Most is cm10 van rajta.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#17458) Jacak válasza elfelejtette (#17457) üzenetére


Jacak
senior tag

Nekem is jobban bejönne a Blade... :) Jól hasít rajta a CM10? :)

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#17459) elfelejtette válasza Jacak (#17458) üzenetére


elfelejtette
veterán

Remekül. Most egy minimal edition jellegű 4.1.2 van fent, és bőven van szabad memória is, a voda845-ön már a cm9 is kínszenvedés volt...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#17460) Jacak válasza elfelejtette (#17459) üzenetére


Jacak
senior tag

Hm. :) A procit mennyire lehet gondmentesen húzni?A CM10-es mennyi szabad RAM-ot hagy amúgy?

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#17461) elfelejtette válasza Jacak (#17460) üzenetére


elfelejtette
veterán

A procim 748-on már hibázik, de amúgy sem érzem szükségesnek 710MHz fölött járatni (ez is bőven elég a régi telefonhoz képest).
CM10 alapból 270MB körüli szabad memóriát hagy, a CM10.1 (4.2.2) egy rendszerindítás után csak 150MB körül hagyott, néhány program indítása után ez lement 100 alá...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#17462) Jacak válasza elfelejtette (#17461) üzenetére


Jacak
senior tag

Huh,az nem vmi jó.. :s Nem nézted,mitől van ez? Én egy rakat appot futtatok folyamatosan a Smart2-n,CM7-ROM-mal,hard multitasking-ra van állítva a mem.-kezelés,és olyan 200 mb szabad RAM van még így is.pedig nem használok task killert jelenleg...
S akkor az MSM7227 kb. ennyin még stabil.Olvastam már olyanról is,aki 840-en járatta,igaz,LG GT540-en,viszont Blade-estől meg olyat is olvastam,akinek már 691 felett már gondok voltak.Smart2-re még sajna nincs oc-kernel,csak 832-n megy,jó lenne,ha pl. 900,v. afelett is mehetne.A V845 nekem 691-nél érezte magát jól,és úgy fürge is volt,meg stabil is.Jó kis ROM-ok voltak rá,mondjuk én akkor is a CM7-eseket szerettem legjobban... :)

[ Szerkesztve ]

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#17463) elfelejtette válasza Jacak (#17462) üzenetére


elfelejtette
veterán

A Voda845-öt én is 691-en járattam, bár egyszer felraktam egy olyan romot, amiben maxra volt állítva az órajel, és telepítés után 748MHz-en indult a telefon...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#17464) Jacak válasza elfelejtette (#17463) üzenetére


Jacak
senior tag

Az durva lehetett... :D Én is kipróbáltam ilyesmit anno,h. felvettem odáig az órajelet,de pár mp múlva újra is indult a V845-ösöm... :D

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#17465) L_YKing válasza Jacak (#17464) üzenetére


L_YKing
addikt

Nekem a rekord az 1-2 perc volt és utána már indult is újra. :D
Jó volt azért szórakozni ezzel a kis telóval. :)
Szép emlékek fűznek ide.
Sajna már nem pörög a topik... :((

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#17466) Jacak válasza L_YKing (#17465) üzenetére


Jacak
senior tag

Jaja... :( De hát,már majd' midegyikőnk,akinek ilyen volt(és sokunk moddolta,mert könnyű volt aránylag),már váltott komolyabbra azóta,eljárt e kis droid felett már az idő... Be-benézeget az ember időnként azért.De sokszor raktam én is újra,volt,h. napjában 10x is... :DDD

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#17467) L_YKing válasza Jacak (#17466) üzenetére


L_YKing
addikt

Húhúúúú annyit szórakoztam az újrarakással , hogy... :DDD Régi szép idők. :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#17468) Jacak válasza L_YKing (#17467) üzenetére


Jacak
senior tag

Hm,hát,nekem könnyebb dolgom volt vele,mint a mostanival(Smart2),annyi szent.... :U Pedig nemrég már erre is kalapáltak CM ROM-okat végre,azóta olyanokkal használom :) ...

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#17469) L_YKing válasza Jacak (#17468) üzenetére


L_YKing
addikt

Én áttértem az ellenséghez.. :D
Iphone 4 :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#17470) Jacak válasza L_YKing (#17469) üzenetére


Jacak
senior tag

Nocsak! :Y :N Miért? :)

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#17471) Dedkov76


Dedkov76
tag

Sziasztok!
Következő lenne a kérdésem:volt egy mobil kártya a telóban amit vissza adtam már.viszont rohadtúl fel kellene hívnom azt a számot....Sms-ek megvannak még,de csak a címzett számát látom.Ki lehet valahogy deríteni a volt kártyám számát amiről mentek az sms-ek?

"miért vagytok gyengék?"

(#17472) L_YKing válasza Jacak (#17470) üzenetére


L_YKing
addikt

Kipróbálom ezt is. És nagyon tetszik eddig :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#17473) Jacak válasza L_YKing (#17472) üzenetére


Jacak
senior tag

Te tudod... :)

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#17474) Jakuu válasza L_YKing (#17472) üzenetére


Jakuu
őstag

Jo hat azert egy tobb eves telefon, nem versenykepes az Apple csucsmodeljevel.
Ellenben meg kinai mobilok is vannak, amik tudnak annyit mint a szifon4, es fele annyiba kerulnek.
Peldanak okaert ott van peldaul a Xiaomi, a Jiayu vagy az Oppo Find 5 (Na jo ez az utolso a tobbihez kepest lenyegesen dragabb).

Mondjuk en egy Huawei Ascend P6-al is megelegednek.

[ Szerkesztve ]

(#17475) Jacak válasza Jakuu (#17474) üzenetére


Jacak
senior tag

Így van,ilyen kínaiakkal szemezek én is... ;)

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#17476) Jakuu válasza Jacak (#17475) üzenetére


Jakuu
őstag

Az android miatt is igy gondolom en is.
Igazabol az nekem nem tetszik, hogy nagyon zart az iOS applikacios kozossege es az Apple sok mindent nem enged a keszuleken.
A droid ilyen teren sokkal nyitottabb ezert is kedvelem jobban. Az ar a masodik tenyezo. Megengedhetnem magamnak tobb szazezres telefont, de ugy gondolom, mar tulzott an irrealis arakat szabnak egyes gyartok.

Remelem a kinaiak lejebb szoritjak az arakat. Harmadsorban pedig a regi kinai bovlikat, nagyon jo, minosegi termekek is levaltottak sok esetben. Nem lehet azt mondani mar, hogy csak olcso minosegtelen termekekkel rukkolnak elo. Multkor kezembe kerult egy Xiaomi, miui rommal es egyszeruen lenyugozott a tudasa es mivel baratom iphone tulajdonos sok eve mar es a teloja nagyon sokszor kerul hozzam van osszehasonlitasi alapom is, hogy kijelentsem, hogy semmivel nem rosszabb az a telefon sem, sot...
Persze kicsit mas es ezert a kortet nehez osszehasonlitani, az almaval, de azt biztosan allithatom, hogy ar/ertek aranyban jobban megeri a kinai koncepcio a vasarlonak, ha nem a bowlikkal szemezget, hanem a komolyabb tudasu kinai masinakkal. Teszem azt nemelyik jo minosegu termekuk 60-70k-bol (postai koltseggel egyutt) megall olyan hardwer haterrel, ami a mostani mas gyatotol szarmazo modern keszulekekkel egyenranguak.

[ Szerkesztve ]

(#17477) Jacak válasza Jakuu (#17476) üzenetére


Jacak
senior tag

Így van,ah. mondod.Nekem mondjuk nincs keretem almásra,de ha lenne se kéne,az általad is említett kötöttségek miatt.Nekem kell,h. bele tudjak nyúlni a gépbe,ennyi.Van aki ilyen,van,aki nem.

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#17478) L_YKing válasza Jacak (#17477) üzenetére


L_YKing
addikt

Nekem tetszik a kötöttség! :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#17479) Jacak válasza L_YKing (#17478) üzenetére


Jacak
senior tag

Ízlések és pofonok különbözőek,nem v.unk egyformák. :)
Én elfogadom,ha vki nem ugyanazt szereti,mint ami nekem bejön,azt hiszem,ez így korrekt... :))

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#17480) RaZroX


RaZroX
addikt

De rég jártam itt.. van még aki haszálja a készüléket ? És használ rajta valami jóféle romot ?
Nosztalgia

This is the way

(#17481) L_YKing válasza Jacak (#17479) üzenetére


L_YKing
addikt

:R :)

Húúú én már rég nem használom. De amikor utoljára használtam az egyik fórumtárs romja volt fenn. ducsidu :R

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#17482) ducsidu válasza RaZroX (#17480) üzenetére


ducsidu
senior tag

Nosztalgia... Örülnék, ha minden telefonra legalább annyi rom lenne, mint a pirosdroidra. :D

[ Szerkesztve ]

(#17483) Jacak válasza L_YKing (#17481) üzenetére


Jacak
senior tag

Nekem egy CM7 volt rajta utoljára,a Joilaroi-féle 7.2.0 update27-es... :)

@ducsidu:
-Hát igen,ez így van...

[ Szerkesztve ]

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#17484) RaZroX válasza ducsidu (#17482) üzenetére


RaZroX
addikt

Na ja... én a ZTE-vel jól beszopt@m... egyetlen 1 cutom rom van abban is csak az appok vannak lecserélve és szar is az egész mert instabil... király :U

This is the way

(#17485) Black&White válasza Jacak (#17483) üzenetére


Black&White
addikt

Detto.
Szerintem az, meg a Cedric féle FZF volt a legtutibb erre a kis kütyüre.
Amúgy még februárban lecseréltem én is, de nekem az állásban behalt az érintőkijelző.
Költeni már nem fogok rá... :)

(#17486) ducsidu válasza Black&White (#17485) üzenetére


ducsidu
senior tag

Nekem 2.1-ből qltsar Minimal Edition-je volt a kedvencem, CM7-ből pedig valamelyik saját verzió :DDD

(#17484) RaZroX: Az nem lehet kellemes :( De ha megoldott a főzött romok felrakása, akkor magadnak is csinálhatsz.
Y300-ra sincs sok normális (értsd: nem takarított, 1-2 hozzáadott modot tartalmazó) főzött rom. A jobbak közül is csak 1 teljesen problémamentes, 1 alig bugos, a maradék 2 pedig még nagyon béta.

[ Szerkesztve ]

(#17487) RaZroX válasza ducsidu (#17486) üzenetére


RaZroX
addikt

Fölösleges csinálni. Max áttémáznám.. de nincs nekem időm ilyenekkel bénázni.. Legalább CM lenne rá... :W

This is the way

(#17488) ducsidu válasza RaZroX (#17487) üzenetére


ducsidu
senior tag

CM-nek én is örülnék :DDD
A Kis Plus gyári romját nem ismerem, de szerintem egy lite verzió dobna rajta. Ha meg úgyis belenyúlsz, akkor mehet bele pár extra (pl. PureAudio, PurePerformancesX, Xposed framework).

(#17489) RaZroX válasza ducsidu (#17488) üzenetére


RaZroX
addikt

Mit tud ez az Xposed framework ?

This is the way

(#17490) Jacak válasza Black&White (#17485) üzenetére


Jacak
senior tag

Jaja,nekem mondjuk jópár megjárta azt a telt,volt rajta(jóideig) először az 5.1-es FZF,majd az 5.2-es,az elég jó volt,majd vmi jópofa bootképernyős,(olyan csillogó forgó,színes animációs)Fruit Eclair(?),de az csak próbaképp,érdekes mód abban még eleve volt No-frills CPU app is hegesztve,de hirtelen elkapott a gépszíj,felraktam a 7.1-es Kang-ot,majd mivel bejött,de nem volt témázható,jött a rErEaT-féle CM,abban meg azt hixem a wifi folyton kikapcsolt,mondom,nna,ha már így belelendültem,hajrá,elxántam magam,h. feltolom rá,amit csak lehet,megakadt a xemem a Joilaroi-féléken,nna mondom,ez az,és bevált.Mielőtt eladtam,persze visszatettem az update27-es CM helyett egy 2.1-es customot rá,h. ne mondják,h. nem megy az FM...hát,ennyi volt.Végülis arra jó volt xétromolni,fúrni,faragni az a kis tel,h. az ember sokmindenre rájöjjön,kipróbáljon dolgokat... :)

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#17491) ducsidu válasza RaZroX (#17489) üzenetére


ducsidu
senior tag

Xposed framework
Modulok (nem tudom mennyire teljes lista)
Leginkább témázásra van. Le lehet vele cserélni az appok kinézetét, a rendszer kinézetét is lehet változtatni. Én százalékos akkukijelzésre használom, meg van 1-2 dolog, amit az egyik fejlesztő beépített a romjába és azok is Xposed-dal mennek.

[ Szerkesztve ]

(#17492) Jacak


Jacak
senior tag

H. feléledt ez a topic skacok a hibernált állapotból... :D

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#17493) Jakuu válasza RaZroX (#17480) üzenetére


Jakuu
őstag

Szerintem a legjobb meg mindig a Jolaroi fele rom.

(#17494) L_YKing válasza Jakuu (#17493) üzenetére


L_YKing
addikt

Nekem Ducsidu romja volt a legjobb anno. :)) :R

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#17495) ricsi8800gt


ricsi8800gt
addikt

Sziasztok.

Hogy tudnám függetlenitteni a 845-ösömet.?vagy romot le szedni rá ami független?

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#17496) icemad válasza ricsi8800gt (#17495) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Függetleníteni vodafonenál, vagy sufnigsmben lehet. Ha független romot teszel rá, attól nem lesz független, csak nem lesznek benne szolgáltatói programok. De amennyire én tudom, ez a téma itt tiltott, szóval csak óvatosan.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#17497) ricsi8800gt válasza icemad (#17496) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

ja igen igazad van.és amugy romokat honnan lehet leszedni hozzá xda meg még honnan?

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#17498) Black&White válasza ricsi8800gt (#17497) üzenetére


Black&White
addikt

Itt, vagy itt nézelődj.

(#17499) ricsi8800gt válasza Black&White (#17498) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

:R

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#17500) elfelejtette válasza ricsi8800gt (#17495) üzenetére


elfelejtette
veterán

Ha letelt a vásárlástól számított 2 év, akkor a voda 3k-ért megcsinálja...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#17501) Jakuu


Jakuu
őstag

A memoriakezelesrol a telonak tudtok valamit ?
Konkretan az erdekel, hogy jol boldogul e a class10-es miniSD kartyak kezelesevel ?
Elmeletileg 16GB-ig bovitheto, de mint ha olvastam volna valahol, hogy nemelyik tipust nem jol kezelt

(#17502) Jakuu


Jakuu
őstag

Ja es ami meg erdekelne, hogy SDHC -t is kezeli e ?
Azert kerdem, mert a leirasa szerint SD-t kezel, a SDHC nincs megemlitve, de a neten csomo helyen lattam, hogy SDHC-t arultak vodafone 845-hoz.

(#17503) kraftwerkfan


kraftwerkfan
tag

Foglalkozik még ezzel valaki? Én a lányomét most vettem elő...próbálgatom a romokat, de...hát... kellene egy stabil és jó...és nem a gyári... ha valakinek van ajánlata...megköszönöm.

 Apple

(#17504) ducsidu válasza kraftwerkfan (#17503) üzenetére


ducsidu
senior tag

Ha a leggyorsabb kell szerintem qltsar romja lenne a legjobb [link]
Én mondjuk mindig 2.3-at használtam, mert kellettek a CM-os dolgok. Abból szerintem valamelyik általam moddolt verziót használtam, már nem emlékszem melyik volt az.

Jakuu: Vinnie kell a 16GB-os kártyát, de a CL10-es sebességet biztosan nem fogja kihasználni, elég neki a CL6
Az SDHC-ból a HC a high capacity-t jelöli, csak egy jelzés amit a 4GB feletti kártyáknál használnak.

(#17505) korcsillio


korcsillio
őstag

üdv.
Nekem volna egy ilyen telefon,gyönyörü állapotú,de törött kijelzövel.Mennyibe kerülhet bele egy másik kijelzö?Vagy alkatrészként mennyiért birom eladni a telefont?

[ Szerkesztve ]

(#17506) Jakuu válasza ducsidu (#17504) üzenetére


Jakuu
őstag

De ettol fuggetlenul class10 is mukodne benne vagy az SDHC ?
Mivel tudtommal sok regi keszulekben/kamerakban nem mukodik az SDHC.

(#17507) Black&White válasza Jakuu (#17506) üzenetére


Black&White
addikt

Menni fog, nekem egy 32GB-os Samu volt benne egy ideig.

korcsillo:

Ezt raktam el könyvjelzőnek még régebben: [link]
Szerintem, a telefon jelenlegi értékéhez képest, már nem nagyon éri meg...

(#17508) Jakuu válasza Black&White (#17507) üzenetére


Jakuu
őstag

Nem csak 16GB-ig kezeli a telefon a kartyakat ? Az van a leirasaban, vagy a a 32bol csak 16-t latott nalad ?

(#17509) Tressy válasza korcsillio (#17505) üzenetére


Tressy
senior tag

kb 2500ft egy cserekijelző [link]

[ Szerkesztve ]

(#17510) Jakuu


Jakuu
őstag

Kene kicsi help.
Feltettem a legujabb Jolaroi romot, amihez a gapps-gb-20110828-signed.zip -et kellene feltenni, viszont nekem nem mukodik a google play. Mar mindent kiprobaltam, cache reset, a google account ujra regje, stb, de nem akar mukodni egyaltalan.

Ha visszaallitom a regi vodafonos szoftvert, akkor mukodik, de ezzel nem akar, pedig mindent megfeleloen csinaltam.

Root
CWM
Wipe
ROM telepites
a boot elott a gapps telepitese
cache wipe ismet (ennelkul is megprobaltam eredmeny nelkul)
boot (permission) jogok engedelyezese
es semmi,csak hibauzenet, hogy nem tudtam letolteni marketrol
sot a vicces az egeszben, hogy a keszuleket nem is latja a Google play (amit ugyanezzel a rommal par napja meg igen)

Regen is szivtam ennek a feltelepitesevel, csak mar sajnos nem emlekszem, hogy akkor mit csinaltam.

(#17511) Jakuu


Jakuu
őstag

Kozben megoldottam, valamiert nem volt jo csak egy masik 110828as gapps

[ Szerkesztve ]

(#17512) Jakuu válasza ducsidu (#17504) üzenetére


Jakuu
őstag

Ducsi kiprobaltam kozben a CL10-es kartyat (8GB Kingston) es tokeletesen uzemel vele es nem csak CL4-es speedben, hanem majdnem full speeddel, kozel 9mb/seccel irtam ra a PCrol es tobb mint 20MB/seccel masoltam rola.
Szerintem (erzesre) gyorsult is tole valamicsket a telefon.

UI: Kozben ugy tunik egyedul maradtam itt, de nem adom fel. :PPPP

[ Szerkesztve ]

(#17513) Hangyoca válasza Jakuu (#17512) üzenetére


Hangyoca
tag

De olvasunk:)

(#17514) Jakuu


Jakuu
őstag

Kozben futtatok egy akku tesztet. :P
Jelenleg 5napja megy a telefon toltes nelkul es 45%-on all az akku. :P

(#17515) Tressy válasza Jakuu (#17514) üzenetére


Tressy
senior tag

Akkor egész jól birja,nekem kb 7 napot birt nulla használattal.(nyomkövetős telefonnak volt használva)

(#17516) Jakuu válasza Tressy (#17515) üzenetére


Jakuu
őstag

Majdnem 9 nap lett a vege. De szinte nem csinaltam semmit, csak keszenleti allapotban volt bekapcsolva es neha raneztem hogyan all az akku allapot.

(#17517) Meddu


Meddu
tag

valaki probálta már felrakni a kitkat et?
:F

(#17518) Mecy_Lacee


Mecy_Lacee
aktív tag

Még meg van a kicsike....
Azt valaki megtudja mondani, hogy ha kijelző közepén "olajfoltos",akkor azt a kijelzőcsere megoldja?

Az alkohol nem oldja meg a problémákat - bár a tej sem....

(#17519) Mecy_Lacee válasza Mecy_Lacee (#17518) üzenetére


Mecy_Lacee
aktív tag

Tárgytalan...
Mai napon kipróbáltam, akksi halott, 3x kellett feltenni a nap folyamán tölteni.
Nem költök rá többet. :(

[ Szerkesztve ]

Az alkohol nem oldja meg a problémákat - bár a tej sem....

(#17520) korcsillio válasza Tressy (#17509) üzenetére


korcsillio
őstag

Köszi!Megcsinálom aztán anyósnak jó lesz...:)

(#17521) Eli_Stone


Eli_Stone
aktív tag

Sziasztok

Ha valakit esetleg érdekel és egyáltalán olvassa még valaki a topikot eladó sorba került a pirosdroidom kő kemény 3500 pénzért :) képek vannak róla a hardver aprón működik rendesen, aksija jelenleg 3napja bírja készenléti állapotban. Jah és Joilaroi CM7.2 Update 30-as rom van rajta. De igény esetén bármilyen létező romot rátehetek.

üdv

(#17522) Jakuu


Jakuu
őstag

En is cserere szantam el magam,mivel mar annyira lassu szegenykem, hogy elviselhetetlen.
Mindenesetre jol szolgalt.

(#17523) kovigabi66


kovigabi66
újonc

Sziasztok!
Nem tudom, hogy van-e itt élet...

Kaptam ajándékba egy 845-ös mobilt és arra gondolta hogy felokosítom, oszt apósnak jó lesz.
Root megvolt, egy másik (MrEdition v1.9) rom simán ráment, de elég sok kinézett app legalább 2.3-as rom-ot kér, a MrEdition megy csak 2.1-es.
Találtam olyat, ami a jelek szerint remélhetőleg használható lenne (qltsar_minimal_2.3.7_v3.zip), meg elé a szükséges recovery-t is (clockwork_recovery_5.0.2.7_install.zip), sikerült is letölteni, de mindkettő telepítése leáll a következő hibaüzenettel: No signature / Verification failed (md5 rendben)
Túrtam a fórumokat, de csak olyan "okos" megoldásokat találtam, amelyekhez szintén legalább 2.3-as android kellene, amilyet éppen emiatt nem tudok feltenni :)
Tehát vagy segítsen valaki, aki már látott ilyen hibát,
vagy mondjatok olyan 2.3-as rom-ot, ami hibaüzenet nélkül felmegy a telóra ÉS LE IS LEHET TÖLTENI VALAHONNAN
mert olyat én is találtam sokat, amit mindenki dicsér, csak épen nem lehet sehonnan letölteni :W
Meg jó lenne egy eredeti rom is, mert ha nem sikerül 2.3-ast találni, akkor inkább jobb a gyári, abban legalább műxik a rádió az öregnek.

(#17524) Jacak válasza kovigabi66 (#17523) üzenetére


Jacak
senior tag

Nincs,akinek ilyenje volt,többnyire már rég eladta,és a sokadikat használja már azóta... :)
Én is.

[ Szerkesztve ]

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#17525) mark777 válasza ducsidu (#17011) üzenetére


mark777
csendes tag

Szia

Régi a komment, de hátha olvasssa valaki.
Feltettem a ducsidu által ajánlott MIUI v3 ROM-ot.
De folyamatosan leállanak a services-ek, , system, core stb.
Ez miért van? CWM 2.0.2. 7 -el tettem fel, az Install from Sd Card menuvel.
10+ éve használok Linuxot de mégis szívat, mondjuk ez firmware frissítés.
Akadozik, néha elmegy a kép, a beépített böngésző is leáll.
A rajta levő ROM Managerrel már nem is merek új romot rátenni, majd a Recovery-vel. Tudnátok egy jót ajánlani? Ha szabad más oldalról beszélni a Gyurci valamilyen Sly12XY által készítette ajánl, de a letültési link már nem működik.
Az is érdekes hogy kártyaolvasóba téve az SD kártyát, most csak a FAT 32-es particiót látja a Gparted, a CWM -el megparticionált, már ki se írta hogy ext2 vagy ext3 partíciót a Gparted nem látja: Ez miért van?

Előre is kösz a segítséget

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.