Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11351) grafikus17 válasza timea1991 (#11347) üzenetére


grafikus17
senior tag

Megtudod mondani, milyen TURBO SIM-et használsz és mik a tapasztalataid beszélgetés minősége, hálózat eldobás, stb.... ?
És hogy vetted, vagy rendelted neten? Én is Tmobillal szeretném használni, de eddig csak olvasgattam róla.

Xiaomi Redmi note 7

(#11352) (jan) válasza duo (#11341) üzenetére


(jan)
őstag

Igen, csak tudod ha nincs értelme nem szívesen vacakolok vele :)

Senki se rakta még fel ? :)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#11353) etooo válasza (jan) (#11352) üzenetére


etooo
senior tag

"5.2 - Rezipaligned + added updated apps(lp and taskmaanger)+live wallps+rintones+agenda+calc etc. + ascending ringtones removed +undated build.prop+updated busybox+added link2sd(same as a2sd but has an interface and more options+flash lite+autorun.iso of 1 mb for usb mount options+changed to scifi theme"

van benne egy-két jó frissítés, de még én sem szántam rá magam 5.1ről.

(#11354) duo válasza (jan) (#11352) üzenetére


duo
őstag

én használom. gyors kényelmes. egy dolog zavar. csak a saját témái jók vele. keskenyebbek a felugró ablakai, és ha rárakok valami jó kis tomao féle témát akkor az szélesebb de a gombok szélessége nem követi a témát. tehát az ablakok alja továbbra is keskenyebb, olyan eltört hatása van. szar. de a saját témái meg gyérek. majd rá kell vennem magam hogy módosítsak pár témát a saját elképzelésem szerint. csak ezért nem fogok wint feltenni. majd a munkahelyen. (már az autosign progi miatt.)

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#11355) (jan) válasza duo (#11354) üzenetére


(jan)
őstag

5.1 hez képest mi a változás ? :)

szerk: 5.1 alatt csak nekem nem megy a wireless tether ?

[ Szerkesztve ]

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#11356) duo válasza (jan) (#11355) üzenetére


duo
őstag

érzésre fogalmam sincs.szerintem eclairből több nem hozható ki. tehát lényeges különbség nincs.
5.1-et keveset használtam.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#11357) (jan) válasza duo (#11356) üzenetére


(jan)
őstag

flash hogy muzsikál rajta ?

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#11358) Szólista válasza (jan) (#11355) üzenetére


Szólista
senior tag

1hete tettem fel az 5.1-et,idáig simám müködött a wireless tether.Nem tudom,miért most nem megy nekem se.Ráadásul nem lehetett a wifit elinditani. :F Teló kikapcs,bekapcs és újra müködik.Ezt nem értem miért csinálja. :F

Nem vagyok normális. Na és?!

(#11359) (jan)


(jan)
őstag

vodafone 845 android 2.2 froyo work (huawei u8120)

elég jónak tűnik... nehogy felrakjam... :)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#11360) (jan) válasza (jan) (#11359) üzenetére


(jan)
őstag

Mondjuk jó lenne tudni milyen hibák vannak benne :)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#11361) gacsoi


gacsoi
senior tag

Szerintem erről már volt szó itt.
Pontosan ott tart, mint a többi 2.2
De alúl le is vannak írva a hibák.
Szerintem még értelme nincs feltenni.

(#11362) duo válasza (jan) (#11359) üzenetére


duo
őstag

ez a bitye felhasználó nevú magyar srác froyoja. eladta a készüléket. abbahagyta a fejlesztését. szerintem a cedric123 meg Anryl előrébb vannak már. de még azok se olyan hejdejók.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#11363) Strauss válasza (jan) (#11359) üzenetére


Strauss
senior tag

Elég jónak tűnik csak :) GPS is not working

Camera not working

SD mount not working

Key lights not working --- hááát-- :P

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#11364) Borg76


Borg76
tag

FZF 5.2 alatt nekem se megy a wireless tether, viszont a barnacle hibátlanul végzi a dolgát :)

[ Szerkesztve ]

(#11365) (jan) válasza Strauss (#11363) üzenetére


(jan)
őstag

Állítólag sd-megy és a kamera is... de szerintem nem erőltetem :)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#11366) Strauss válasza (jan) (#11365) üzenetére


Strauss
senior tag

Maradok anryl nál - nála minden megy , kivéve az fm..

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#11367) chok


chok
csendes tag

Sziasztok,

Valaki segitene hogy kell kikapcsolni az alap sms uzenetkezelesben a felugro ablak opciot ami megjeleniti az uzenetet. Mar raktam fel handcent sms progit beallitottam hogy az legyen az alapertelmezett uzenetkezelo. De a regi uzenetkuldo mindig felpattintja az ablakot.
Grrrh. Koszonom elore is a segitseget.

(#11368) Strauss válasza chok (#11367) üzenetére


Strauss
senior tag

No igen.. alap probléma :) sajna eddig nekem sem sikerült kilőnöm. ( max úgy , h uninstallálod , de ez csak tipp )

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#11369) Lasy válasza Strauss (#11368) üzenetére


Lasy
veterán

A gyári üzenetkezelő beállításainál kikapcsolhatod az értesítést.

Ezt miért nem olvastátok el?

+36702778032

(#11370) chok válasza Lasy (#11369) üzenetére


chok
csendes tag

Szia,

Ha az ertesites mellol ki kell venni a pipat a cimszo alatt hogy "uzenetertesites megjelenitese az allapotsorban" az mar ki volt veve.
Csak amikor kapok egy uznetet akkor felugrik egy ablak, valami gyors valasz gyanant, en ezt szeretnem vhogy kikapcsolni, allapotsorban mar nem jelzi ki az alap uzenetkezelo, hogy uzenetet kaptam ott csak a handcent jelez. De hogy ablak miert ugrik fel es hogy lehet kiloni
arra keresnem a valaszt.

Elore is koszi,

(#11371) sephirot válasza chok (#11370) üzenetére


sephirot
tag

Handcent sms-ben a beállítások -> értesítési beállítások -> popup engedélyezésétől vedd ki a pipát. Szerintem erre gondoltál.

(#11372) helixP válasza chok (#11370) üzenetére


helixP
nagyúr

Az gyorsválasz ablak meg a Handcent proginak a featur-je. Azt ott tudod kikapcsolni.
Szerintem.

Megelőztek :)

[ Szerkesztve ]

(#11373) chok válasza sephirot (#11371) üzenetére


chok
csendes tag

Szia,

Koszonom szepen, tenyleg ez volt a problema.
Csak az a felugro ablak a normalhoz hasonlitott, es nem a handcent alkalmazashoz.
De felugro ablak good bye:)

Koszi,

(#11374) timea1991


timea1991
tag

Müködő apn beállításokat leírná valaki telenor és t-mobilhoz

(#11375) realpopek


realpopek
tag

Sziasztok!
Gyári romon lehet állítani a procit valamilyen progival?

,, Kis munkát kis ívben,nagy munkát nagy ívben kell elkerülni. ''

(#11376) Pubszon válasza timea1991 (#11374) üzenetére


Pubszon
veterán

T-Mobilhoz itt van.
Telenorhoz pedig itt.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#11377) csdm


csdm
senior tag

Hali Vodafone 845 telot hogyan kell visszaállítani gyári helyzetbe? Rootolva van, ez fog problémát okozni?

(#11378) (jan) válasza csdm (#11377) üzenetére


(jan)
őstag

Gyári szoft visszarakása (Vodafone 845)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#11379) dynamicrossh


dynamicrossh
tag

Üdv!
Szerintetek megéri még ilyen telefont venni, mert elég jó árban van nekem meg kéne egy ideiglenes telefon mert a jelenlegi a halálán van pénz az meg nem naggyon van rá.
A jelöltek között van még a Samsung Chat 335 de túl sok érv nem szól mellette azon kívül hogy samu.

(#11380) gacsoi válasza dynamicrossh (#11379) üzenetére


gacsoi
senior tag

Nem írom le, hogy megéri, mert utána engem szidsz, de amúgy meg ja !!!:)))
Bár az enyém szervízbe van, de akkor is szeretem.
Szerintem ár-érték arányba nincs másik ilyen.

(#11381) dynamicrossh válasza gacsoi (#11380) üzenetére


dynamicrossh
tag

Igazából sok alternatíva nincs. Én is hajlok afelé hogy ilyet vegyek, remélem azért nem kell vele majd állandóan szervizbe rohangálni, mert az úgy nekem nem jó biznisz. Még gondolkodok rajta de lehet ez lesz. Egész korrekt a tudása, az ára sem rossz ráadásul kedvezményt is kapok rá, szóval 22-ért egy ilyen teló nem rossz szerintem.

(#11382) csdm


csdm
senior tag

Radugom gépre a telefont de nem jön be az vodafoneos cumo sem és a memoriakartyat sem latja a gép. Mi a baj?

(#11383) mkRoland válasza csdm (#11382) üzenetére


mkRoland
senior tag

1. lehetőség: mobil sw-gond: Lehet, hogy olyan ROM lett rátéve, amiben egy kiherélt autorun.iso van. Ilyenkor nem játszik le semmit a gép, ugyanis a telefon ezt az üres CD-képfájlt mountolná be, és a gyári esetében innen futtatná autorun-nal a kezelőfelületet - ami ebben az esetben hiányzik.
Ilyenkor a teendőd, ha a telefonod pittyen egyet, bekapcsol a háttér-világítása, amikor rádugod a PC-re, akkor a képernyő feloldása után húzd le az értesítősávot, és bökj rá a Memóriakártya csatolása gombra (vagy valami ilyesmi, én meg sem szoktam nézni a szövegét). Ezután elvileg tudod böngészni a tartalmát PC-n.
2. lehetőség: gazda sw-gond: az operációs rendszer egyik drivere/szolgáltatása nem működik, le van tiltva sw-esen az USB-port.
Rendszergazdai beavatkozás szükséges, driverek interneten keresése, eszközkezelő átnézése, stb.
3. lehetőség: hw-hiba: itt meg minden lehetséges... USB-port kontakthibája, telefon microUSB-port hibája, kábelhiba.

Miután a Huawei telefont csatlakoztattam a gépemhez, a korábban hibátlanul működő Huawei 3G-s USB-s modememet nem bírom használni: 32-bites Win7PRO-SP1-re rádugva felismeri, kéri a PIN-kódot, elfogadja, elindítja, majd a tárcsázási próbálkozásnál Error 31 (31 Hiba: Egy rendszerhez csatlakoztatott eszköz nem működik)-es hibaüzenetet dob. Nincs rádugva már a telefonom, csak a modem, volt már pár restart is, néhány driver és kliens sw újratelepítés, és még mindig ugyanaz a hiba, de másik gépen hibátlan a modem. Az összes USB-portomat kipróbáltam, Eszközkezelő sem ír hibát. Találkozott már valaki ilyennel? Ez a Huawei telefon kavart vajon be az E1750-es modememnek?

[ Szerkesztve ]

(#11384) imis


imis
senior tag

megbízható függetlenítés érdekelne, valamikor szó volt itt róla. :R
(telenorhoz használnám)

(#11385) (jan) válasza Borg76 (#11364) üzenetére


(jan)
őstag

Nekem a barnacle se műkődik :O

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#11386) Zoly75


Zoly75
aktív tag

hali!

felraktam az anysoftot, de nem tudom a magyar kiegészítést a marketről telepíteni.
Megvan valakinek, vagy leszedhető valahonnan?

Köszi

(#11387) csdm válasza mkRoland (#11383) üzenetére


csdm
senior tag

Hát gyári szoftver van rajta, rányomtam egy gyári adatok visszaállítását, még csak rootolva sincs ( Mielőtt visszaállítottam volna rootolva volt, remélem ez nem probléma)
Akkor valszeg a géppel van a baj, mert előbb még működött :D

(#11388) sh4d0w


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

GO Weather-t be lehet állítani Live háttérképnek? Pl. amikor megnézem az időjárást, ott gyönyörű videók vannak a háttérben, de beállítani nem tudom őket. Tudja vki, hogyan lehet?

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#11389) BigT válasza imis (#11384) üzenetére


BigT
senior tag

dc unlocker a megoldás

Samsung S7 edge

(#11390) (jan) válasza BigT (#11389) üzenetére


(jan)
őstag

Mennyi ahhoz most a kredit ? vagy miazami kell hozzá :)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#11391) BigT válasza (jan) (#11390) üzenetére


BigT
senior tag

nem tudom pontosan. 2000 körül volt, mikor utoljára néztem. az oldalukon minden infót megtalálsz

Samsung S7 edge

(#11392) imis válasza BigT (#11391) üzenetére


imis
senior tag

10euro, 10 kredit kell,
megbíztható? romcserénél nem zár vissza?

(#11393) Fonyod


Fonyod
tag

Szia Mindenkinek!

Szeretném megkérdezni a hozzáértőktől, hogy létezik-e már teljes egészében jól működő 2.2-es rendszer a mi telefonunkhoz? :U (Vodafone 845)

Olvastam a fórumot és többen azt irták, hogy van 2.2-es rendszer, de nem tökéletes. Ugyanakkor olvastam más fórumokat is és a Mobilarénát is, amelyben leírták - bemutatták a Huawei U8500-t, amely gyárilag 2.2-es rendszerrel jött ki. :C (Már kapható is.)

Azt a rendszert nem lehet importálni a mi készülékünkre? :F

Az élet gyorsan repül, minek megelőzni!?

(#11394) Zoly75


Zoly75
aktív tag

Hali!

Több helyen olvastam, hogy a market fizetős előcsalásához az alkalmazások között kell megkeresni a market, és törölni az adatokat. Csak én nem is találom a marketet az alkalmazások kezelésénél.
qltsar féle rom van fent.

Zoly

(#11395) Zoly75


Zoly75
aktív tag

Honnan lehet tudni, mondjuk ha számítógépen böngészem a marketet, hogy egy adott alkalmazást miért nem akar a telefonomra felrakni. Pl.: Appbrain

(#11396) imis válasza BigT (#11389) üzenetére


imis
senior tag

Na megoldottam, pannonkártyával 3 hónap ingyen 100Mb, utána 990 a 100Mb havonta, azaz jobb, mint a voda, így másod telefon lett.
A vodás kártyám visszakerült a k800-ba mert elegem lett, hogy mindenre jó androiddal csak telefonálni nem lehet. Sokszor engem nem tudtak hívni, többször megszakadt a vonal, néha nem értettem mit mondanak stb.

(#11397) Tatyla


Tatyla
őstag

Appbrainröl nem tudok frissíteni már vagy 3 napja mindig sikertelen letöltést ír,ötlet?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#11398) mkRoland válasza imis (#11396) üzenetére


mkRoland
senior tag

És mivel sikerült megoldani? DC + 10 kredit (=10€)? Gondolom, még csak pár napnyi tapasztalatod van, de milyen? Nem dobálja el a hálózatot, ha térerő nélküli helyre mész és visszajössz (egyes TurboSIM-ekkel volt ilyen gond, gondolom, ez másféle megoldás - bár ha ez a gondja nem lenne a TurboSIM-nek, nekem elég lenne az is, 2G-n is van élet)?
Mennyire lassít a Telenor a 100MB után (a nyers adatokat tudom; az érdekelne, hogy mire tudod használni; nekem nem youtube-re meg online rádióra, de még csak nem is VOIP-ra kellene, hanem marketelni, emailezni, meg néha-néha TeamViewer-rel PC-t távvezérelni, de tudok várni emiatt másodperceket)?

[ Szerkesztve ]

(#11399) Jarod1 válasza Zoly75 (#11395) üzenetére


Jarod1
addikt

a telód nem támogatja azt a program kép felbontást.

(#11400) bubu126 válasza Fonyod (#11393) üzenetére


bubu126
tag

Az FM rádiót kivéve teljesen jól működő Froyo, minden egyéb jó benne. http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=950491
A CM 6 here-re kattintva ezt töltsd le: AnrylCM22.zip
(Én ezt használom)

Galaxy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.