Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 7


7
addikt

Jokat hallottam a cegrol, jo tudni hogy az egerpadjuk is minosegi.

En a Q3-ban kijovo TKL mechanikus billentyuzetukre palyazom nagy erokkel, mert kifejezetten szimpatikus a forrasztas nelkul cserelheto kapcsolok koncepcioja, es a teljes meretu billentyuzetukrol eddig pozitivumokat olvastam. :)

[ Szerkesztve ]

(#2) Vanir válasza 7 (#1) üzenetére


Vanir
veterán

Ez a cserélhető kapcsolós móka jó cucc. :) Én nem ismerem a billentyűzeteiket, de lehet, hogy én is nyitva tartom a szemem a TKL-lel kapcsolatban. :R

(#3) 7 válasza Vanir (#2) üzenetére


7
addikt

A Battlestationos irasodban latottak alapjan neked most is teljes meretu billentyuzeted van, es a billentyuzetes topicban elejtett hozzaszolasaid szerint pedig hasznalod is a numpadet masszivan. Akkor miert varsz a TKL-re? :D

Egyebkent akarhogy is nezzuk, valoszinu nem lesz olcso mulatsag, mert a nagy billentyuzetuknek sincs europai viszonteladoja, szoval szallitas + vam.

(#4) Vanir válasza 7 (#3) üzenetére


Vanir
veterán

Remélhetőleg a PCX felkapja a többi cuccukat is, majd lehet, hogy írok nekik egy email-t.
Igazából játékoknál jobb lenne, ha kicsit beljebb tudnám tolni a billentyűzetet, mert így nem olyan kényelmes több óra után. Aztán veszek hozzá valami külön numpad-et. De ez még a jövő zenéje. :)

(#5) Zicokuka


Zicokuka
senior tag

A logoutos cikk után a korosodó Exactmatot cseréltem egy Kodiak padra,jó kis cucc,bár van hogy a Roccat Kone +-om meghülyűl rajta.Van amikor ugyanazon a ponton meg semmi gond nincs.Exactnál nem volt ilyen, de bátran ajánlom én is.

(#6) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Erősen vacillálok, hogy egy újabb QcK-t vegyek a mostani, kissé már viseltes állapotú QcK helyett, vagy inkább egy ilyen G-XL-t. Ha jól látom, jelenleg sehol nincs itthon készleten, a hivatalos oldalukról pedig 22,39$ (~6100 Ft) lenne szállítással együtt. Megmondom őszintén, kicsit sajnálok egérpadért ennyi pénzt adni, ugyanakkor a Zowie ZA-12-t is egy húszasért vettem tavaly szállítással együtt. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#7) scope2007


scope2007
addikt

Köszi a leírást, tapasztalatok megosztását

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.