Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) xlife11


xlife11
senior tag

Ezt most minek írtad meg? :U

;]

(#2) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Húú, miről maradtam le már megint! :Y Valakinek van képe a törölt hsz-ekről? Csak kíváncsiság! :)

[ Szerkesztve ]

Mentalita'

(#3) Huma válasza nincsisbéla (#2) üzenetére


Huma
addikt

Mennyit fizetsz érte? ;]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#4) nincsisbéla válasza Huma (#3) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Egy leborulós smile?

[ Szerkesztve ]

Mentalita'

(#5) Иван


Иван
őstag

Igazad van, a moderátorok eltakarították amit el kellett, továbbra is elfogják. :K

Topik zárható. :DDD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#6) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Úgy látszik megint van valami a levegőben, mert lépten-nyomon takarításokba botlik az ember. oO :D

Sent from my keyBoard

(#7) albert8


albert8
addikt

...és nézd meg, még itt is az eddig született hsz-ek is ilyenek.....

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#8) #56230144 válasza albert8 (#7) üzenetére


#56230144
törölt tag

+1 :R

(#9) Vakegérke válasza N€T0X|N (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem a takarítás a lényeg. Az emberi értetlenségről beszéltem. Arról, hogy némelyek képtelenek elviselni azt, hogy nem minden a "szakmáról" szól.

Nekünk, szakmai "kívülállóknak" is vannak gondolataink, érzelmeink, amelyeket írásba öntünk. Ha címlapra méltónak véljük, oda írjuk. Átesik egy vizsgálaton, és ha a főszerkesztő úgy dönt, akkor meg is jelenik.
Hol is?
Legfelül a szakmai írások, alatta a keretbe zárt reklámblokk, mindezek alatt kapunk helyet.
Duzzoghatnánk is, hogy nem egyenrangú gyermekei vagyunk a közösségnek, nem tesszük. Tudomásul vesszük, hogy hol a helyünk ebben a minitársadalomban, és kész. Így van ez rendjén.

Mi csak a minőségi követelményeket teljesítve igyekszünk gondolatokat kelteni, érzelmeket borzolni, szórakoztatni.
Miért baj ez? Miért szólnak le ilyen írásokat némelyek?

Talán csak az első pár sort olvasta a kritikus elme, és máris megkérdezi, hogy ez meg hogy a fittyfenébe kerülhetett szem elé.
Miért, milyen alapon?

Vagy elolvasta az egészet? Kétlem. Ha mégis megtette, és képes volt a linkben szereplő írást elolvasni, szomorúvá tesz. Miféle lelke van annak, akire nem hat a halál, és az azzal kapcsolatos szenvedés és érzelem ilyen mélységű taglalása?

Miért nem érthető, hogy "Az élet" nem a "vasból", meg a szoftverekből tevődik össze, hanem a napi gürcölésből, személyes élményekből, lelki bánatokból, és még sorolhatnám.
Miért?

Elvagyunk a szakmai rész nélkül is. Tudjuk, hogy az az elsődleges, nem is vitatjuk. Nem kérünk mást, csak annyit, hogy a valós életet, élményeket, vagy elménk szüleményét a közösség elé tárhassunk.
Nem véletlen van "Az élet" rovat. Kell. Muszáj lennie. Ha nem lenne, és bebetonozott, kötelezően szakmai írások tömkelege lenne a portál, akkor vagyunk páran, akik egyáltalán nem publikálnánk.

"Az élet" rovat a miénk. Mennyi van még ezen kívül? Tizenegy. Egy tizedét se foglaljuk le a lehetőségnek. Beérjük az érdeklődés morzsáival. Akit pedig nem érdekel "Az élet", messzire elkerülhet minket.
Fent olvas, reklámblokk olvas, a többi kuka.

Miért érzi úgy némelyik fórumtárs, hogy aztán most egy "ezt meg miért" kérdéssel muszáj belegázolnia a szerző lelkébe?

albert8 és Danielssss: Ha csak egy fórumtárs is megértette amit mondani akartam, nem beszéltem hiába.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) Kassadin


Kassadin
addikt

"Ötvenhét címlapos írásom van, a személyes bejegyzések számát nem tudom. Egyik sem szakmai.
Akkor most mi a helyzet, kedves szakmailag elvakult ellenzők? Lehet, hogy semmi keresnivalóm nincs ebben a közösségben?"

Már megint a mártírkodás. Nem unod még? :F
Most már komolyan megkérdezem, neked mi dolgod van még az életben ezen a weboldalon kívül?

[ Szerkesztve ]

(#11) Иван válasza Vakegérke (#9) üzenetére


Иван
őstag

Nem kell őket megérteni, görgess tovább, a modik majd intézik amit kell. Hazsnáld ki az oldal nyújtotta közösségi részt és ennyi. :K

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#12) #56230144 válasza Vakegérke (#9) üzenetére


#56230144
törölt tag

Egyet értek mindenben amit írtál amúgy :R

(#13) #51736960 válasza Vakegérke (#9) üzenetére


#51736960
törölt tag

sokan vannak itt régi ph-s arcok, akik nem nézték jó szemmel, ahogy a logoutot beleerőltették az oldalba.
én alapvetően a számtech témákért járok ide, és nekem se tetszik ha a főoldalon mindenféle érzelgős írásokat, meg tizenéves gyerekek ámokfutásait kell kerülgetnem.

oké, te azt mondod, elfér, szerintem meg nem.
alapvető probléma, hogy a logoutot nem szabadna a ph oldalba ágyazni...

(#14) moonlight115


moonlight115
tag

"Akkor most mi a helyzet, kedves szakmailag elvakult ellenzők? Lehet, hogy semmi keresnivalóm nincs ebben a közösségben?"

Nem vagyok szakmailag elvakult ellenző, de azért válaszolok: De, van.
Vagy ez költői kérdés volt? ;)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#15) #56230144 válasza #51736960 (#13) üzenetére


#56230144
törölt tag

Akkor ne nézz rá a topic címekre,és böngészgess tovább. :R

(#16) Иван válasza #51736960 (#13) üzenetére


Иван
őstag

"alapvető probléma, hogy a logoutot nem szabadna a ph oldalba ágyazni..."

Ebben igazad van, de főként a fórum témákat. Engem például kifejezetten zavar hogy nem tudom melyik fórum téma szakmai és melyik nem. Ömlesztve van.

Maga a logout mint közösségi oldal szerintem maradhatna cikkek formáját tekintve felül szakmai/alul közösségi, de a szakmai és közösségi fórumok és az írások topikjai megint lehetnének szétválasztva. Vagy egyértelműen jelölni, mi hova tartozik.

A logout feladata szerintem leginkább az, hogy levezesse a PH!-ról az offot,a mit szerintem többé kevébbé jól meg is teszi.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#17) moonlight115 válasza #51736960 (#13) üzenetére


moonlight115
tag

Nomen est omen.... :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#18) Vakegérke válasza Kassadin (#10) üzenetére


Vakegérke
veterán

Átérezted, hogy költői volt a kérdés? :)

Komolyan mondom, ha már komolyan kérdezted.
Biológiai szerepem lejárt, majdnem egy éve a nyugdíjasok táborába tartozom. Élősködöm a nyakatokon, bár ezt régen nem így mondták.
Hogy mi dolgom az életben?
Valami biztos van. Ha más nem, hát az, hogy 45 év után végre élvezhessem második gyerekkorom. Köszönöm, jól érzem magam. :)
Ami pedig a lényeget illeti, jól érzem magam ebben a közösségben.

Azért érdekes, hogy arra fel sem figyeltél, miszerint a kérdés mellékes volt, csak erősíteni kívántam vele az eredeti gondolatot.
Az is érdekes, hogy nem igazán önös érdekből szólaltam fel, mégis befognád a számat, ha tehetnéd. Ja, hogy nem? Akkor mire ez az írásom lényegét erősítő kérdésemre adott reakciód?

Nagyon nem kedvelsz, nem baj. Én ettől függetlenül tisztellek. :K

Loveless: Az egy dolog, hogy nem kedvelitek a cserfes népséget. Azonban ott van nektek a címoldal felső harmada, a reklámblokk alatti részre rá sem kell néznetek. Szelektív látás, és csókolom.
Azonban tényként megállapítható, hogy a LOGOUT színesíti a portált, és sokaknak örömöt okoz, ha az OFF írásokat olvasgatják.
Nem tolakodunk szakmai köreitekbe, nem bántunk senkit. Miért gond az, hogy létezünk?
Hiszem, hogy nélkülünk is jól működne a lapcsalád, de úgy vélem, hogy velünk színesebb.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19) N€T0X|N válasza Vakegérke (#9) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Értem, hogy mi a gondod, de ugye a takarítások ennek következményei. Vannak, akik nem bírják befogni a nagy pofájukat, amikor úgy érzik, hogy a megszokott kis oldalukra valaki "idegen" anyagot tett ki és elkezdenek okoskodni... igazából azért tök értelmetlen, mert megmondták a házigazdák, hogy a logouton mindez elfér és ez így megy már jó ideje. Így aztán előbb-utóbb csak takarítás lesz belőle, ha elfajul a hülyeség. Jellemzően az ilyenek amúgy pont nem tesznek hozzá semmit az egész logouthoz... de kár ezen rágódni. Evvan és kész.

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#20) Kassadin válasza Vakegérke (#18) üzenetére


Kassadin
addikt

Nálad már nem lehet tudni hogy mit gondolsz komolyan és mit nem (avataros mizéria például).

(#21) #56230144


#56230144
törölt tag

Ha a logout az IT dolgokrol szol akkor toroljuk az egesz kozossegi reszleget...

(#22) Dany007


Dany007
veterán

Engem nemigazán zavar. Sőt, bevallom azt a cikket nem is láttam (már ha címlapon volt)...

Igazából a PH és a Logout elég rendesen elvan különülve egymástól. A PH főoldalán csak 1-2 rövid mondatban esik szó a logoutról 1-1 cikk kapcsán. Ha a PH!-ról megyek a fórumba, akkor a PH!-s topikok jönnek fel az első helyen.
Tehát nem értem, hogy akit a PH!-s szakmai rész érdekel mi problémája van a Logouttal. Igazából szakmailag nincs is nekik szükségük arra, hogy az oldalt látogassák.

Ami más téma, az a Logouton belüli szakmai és off írások. Ami szerintem szintén jól szét lett választva. Ha innen megyek a fórumba, akkor legfelül vannak a logoutos szakmai írások, majd az off írások, végül a blogos rész fórumjai. Továbbra sem értem hol a probléma, hiszen megintcsak jól elkülönül a szakmai és az off rész.
Most akkor menjünk még egy szinttel lejjebb. A Logout-on belül a Blogout-on belül viszont már ömlesztve vannak a szakmai bejegyzések és az off bejegyzések. De ez megint csak így van rendjén, hiszen ez az oldal "blog" része. Ahová mindenki azt ír amit akar. Ezért blog. Van aki ide szakmait ír, van aki nem és van aki vegyesen.
Szerintem nincs ezzel semmi probléma. A tinis ömlengéseket én se szeretem. Néha már a rosszullét kerülget(ett) 1-1 bejegyzésnél, de 90%-ban kibírtam, hogy ne szóljak be. :) Egyébként meg csak ignorálom és kész.

(#23) Kassadin válasza Dany007 (#22) üzenetére


Kassadin
addikt

Mindig kell valamiért panaszkodni, tudod...

(#24) Vakegérke válasza Kassadin (#20) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nos igen.

Vélhetném, hogy szálka a szemedben a tény, hogy soron kívül, extra kivételezettként kaptam egyéni avatart. Mégsem teszem, hiszen nincs rá okom, hogy kételkedjek tiszta gondolataidban, egyéni megítélésedben.

Ami pedig az avatarom sorsát illeti, bizonyára figyelemmel kísérted változását, egyénivé alakulását.
Tudhatod, nem kértem, sőt, már le is mondtam róla. Azonban mégis megkaptam, méghozzá LOGOUT-os munkásságom elismeréseként.
Ahogy elnézegetem a hozzászólásokat, talmi dicsőség az ilyesféle érdem, én mégis büszke vagyok rá.
Igen, én, "első" Vakegérke tudtam olyant adni ennek a közösségnek, amely számomra örömöt okozott, ezzel együtt hasznos tagja lettem ennek a minitársadalomnak.

Én csak élni szeretnék.
Élni ebben a közösségben, élni békében, élni úgy, hogy másokat ne bántsak, élni úgy, hogy mások bántását el tudjam viselni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25) Kassadin válasza Vakegérke (#24) üzenetére


Kassadin
addikt

"Vélhetném, hogy szálka a szemedben a tény, hogy soron kívül, extra kivételezettként kaptam egyéni avatart. Mégsem teszem, hiszen nincs rá okom, hogy kételkedjek tiszta gondolataidban, egyéni megítélésedben."

Rosszul vélnéd akkor.

"Ami pedig az avatarom sorsát illeti, bizonyára figyelemmel kísérted változását, egyénivé alakulását.
Tudhatod, nem kértem, sőt, már le is mondtam róla. Azonban mégis megkaptam, méghozzá LOGOUT-os munkásságom elismeréseként."

Kisírtad magadnak meg mártírkodtál egy kicsit a cél érdekében.

"Én csak élni szeretnék.
Élni ebben a közösségben, élni békében, élni úgy, hogy másokat ne bántsak, élni úgy, hogy mások bántását el tudjam viselni."

Szerintem te túl komolyan veszed ezt az egész fórumozást.

A "közösségre" meg inkább nem is írok semmit sem. Maradjunk annyiban, hogy az emberek hozzáállása a dolgokhoz pontosan tükrözi nemzetünket. Csak kicsiben.

[ Szerkesztve ]

(#26) moonlight115 válasza Kassadin (#25) üzenetére


moonlight115
tag

"Ez a probléma, hogy te bántásként fogod fel. Túl komolyan veszed ezt az egészet."
Ez kinek probléma?

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#27) Vakegérke válasza Kassadin (#25) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Kisírtad magadnak meg mártírkodtál egy kicsit a cél érdekében."

Ezt te sem gondolhatod komolyan. Adottak a szabályok, amelyek épp akkor változtak, amikor számomra hátrányos volt. Csak ennyit nehezményeztem.
Avagy láttál engem kuncsorogni, könyörögni, hogy elérjem a célom? Ha igen, ne kímélj, idézz bátran.

"Túl komolyan veszed ezt az egészet."

Igazad van. Ha teszek valamit, azt komolyan is veszem. Vagy egészen, vagy sehogy.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28) Kassadin válasza Vakegérke (#27) üzenetére


Kassadin
addikt

És? :F
Nekem is változott, láttál tőlem egy olyan hozzászólást is, ami csak utalt rá? Nem, elfogadtam, így jártam, ennyi. Te meg írtál x számú bejegyzést, hogy most már jó lenne, ha megkapnád, mert nem bírsz várni (amit csak magadnak köszönhetsz, nem véletlen kaptál büntetést valószínűleg).

"Avagy láttál engem kuncsorogni, könyörögni, hogy elérjem a célom? Ha igen, ne kímélj, idézz bátran."

Olvasd vissza a bejegyzéseidet.

"Igazad van. Ha teszek valamit, azt komolyan is veszem. Vagy egészen, vagy sehogy."

Mit tudsz tenni egy virtuális közösségben, ahol az írott szónak semmilyen súlya sincsen?

(#29) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Mielőtt nem volt logout mindig a szakmain lógtam és ott írtam olvasgattam tanulgattam kérdeztem, segítettem. Amióta van, mindig ilyen könnyed témáknál ragadok le (mert mindig belebotlok) ahol röhögve olvasom hogy az emberek hogy csapnak össze (karakteres józsibarát).
Összegezve engem elbutított a logout.
A nem szakmai témákat integrálni kéne a Facebookba hogy csak ott jelenjelek meg és csak a Holdról lehessen megnyitni.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#30) Vakegérke válasza Kassadin (#28) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kuncsorgásról, könyörgésről beszéltem. Ha ilyent találsz bejegyzéseimben, kíméletlenül idézd, kérlek.

"Mit tudsz tenni egy virtuális közösségben, ahol az írott szónak semmilyen súlya sincsen?"

Már hogyne lenne súlya a leírt szónak? Egyrészt minősíti azt, aki leírta, másrészt nyomot hagy azokban, akik elolvassák. A leírt szavak érzelmeket keltenek.

A szó veszélyes fegyver, tudni kell élni vele. Lehet velük dicsérni, lehet velük ócsárolni.
Lehet válogatni a lehetőségek közt.

Amúgy nem terelek, de ez az egész nem rólam szól, hanem azokról, akik mostanában rákaptak arra, hogy egy minőségi írás kapcsán kényszercselekvésként megszólalnak, hogy ezt meg minek kellett megírni.

Nem futok el az értelmes vita elől, te pedig azok közé tartozol, akiknek a véleményét tisztelem, és megtisztelőnek tartom, hogy meg is osztod velem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31) Иван válasza Kassadin (#25) üzenetére


Иван
őstag

Azért Vakegérke megint elérte, hogy valahogy ő legyen a téma, a mártírkodásai, az avatarja és a többi, hatezerszer kitárgyalt, mindenki leírta már a véleményét topikban.

Kicsit kezd az az érzésem lenni, hogy ezek a bejegyzések azért születnek, mert Vakegérke unatkozik, és kell neki a homokozó. Legyen. Ha jól tudom van egy külön bejáratott topikja (L topik?) ahol azokkal, akik vevők erre játszhat.

Vagy csak valamiért vannak apró-cseprő gondjai a PH! felépítésével/alapelveivel/közönségével, és neki mindenképp ki kell adni a gőzt. Akkor is, ha ez jottányit se változtat a dolgon, csak Vakegérkének lett +1 bejegyzése, meg pár embernek +30 HSZ-e. Gyakorlatilag minden Vakegérke bejegyzés után maradt a status quo. Szóval akkor mi is a célja?

De vélemény szerint ezekre a bejegyzésekre szükség nincs.

SZERK

Félreértés ne essék, tényleg nem akarok senkit megbántani, ez legyen a legnagyobb gondom, de Vakegérke őszintén, erre a bejegyzésre milyen reakciókat vártál? Mert két verzió van: vagy megsimogatják a buksidat, hogy igazad van, vagy azt mondják, hogy nincs igazad (Loveless pölö). És ennyiben ki is merült a topik változatossága.

Hozzátéve, hogy akik nem értenek egyet veled, azokkal vagy nem lesz semmi, vagy flém.

No offense :R

[ Szerkesztve ]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#32) EczkE válasza Иван (#31) üzenetére


EczkE
addikt

.

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#33) Huma válasza Иван (#31) üzenetére


Huma
addikt

És ez miért zavar téged? Neked is van kereken 100 bejegyzésed mégsem írja senki, hogy nincs rájuk szükség. Szeret blogolni, ezzel nincs semmi baj. Erre való a logout.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#34) moonlight115 válasza Huma (#33) üzenetére


moonlight115
tag

Huma cum laude :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#35) Иван válasza Huma (#33) üzenetére


Иван
őstag

A legtöbb bejegyzésem (bár tudom, hogy az enyémeim nagy része is a net szemétdombja) próbál valamiféle információt közölni, témát feldobni, vagy hasonló.

Vakegérke bejegyzései közt vannak olyanok (pl ez, vagy az arcképesdi) ami nettó személyes probléma, aminek a megoldásához mi nem tudunk hozzájárulni. Egyszerűen nincs MIT hozzászólni. Vagyis van, de az ugyanolyan meddő HSZ, mint maga a bejegyzés.

Nézd, nem baj hogy itt van Vakegérke, olvasni fogom, mert érdekel mit ír. Nem sért senkit, alapelveket, ha a modik nem moderálják ki, akkor itt helyben van.

Csak nem értem mi a CÉLJA ezekkel a HSZ-ekkel. Ha elmondja nekem, örülni fogok :R

Ha azt mondja, hogy valóban egy játszótér neki, akkor azt is elfogadom. Csak nem látok semmi rációt ezekben a dolgaiban.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#36) proci985 válasza #51736960 (#13) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

van szakmai logout is.

egy nagyobb, rendes minőségű címoldalas írás nagyon sok energia, nagyon sok idő. nekem az eddigi egyetlen címlaposom több, mint 6000 szó volt, és kétszer végig lett iterálva, mielőtt kiment. meg tele kellett pakolni képekkel, mert az első verzió emészthetetlenül tömény lett. arról nem is beszélve, hogy mennyi idő volt az alapanyagot és tapasztalatot összegyűjteni hozzá.

a folytatása egyébként készül március óta kihagyásokkal, most olyan 80%on áll, játéktesztek majdnem készek, azon kívül még egy reflexió hiányzik. meg két átolvasás.

amit ki akarok hozni: címlapra néha nagyon sok idő megírni egy cikket, és több olyan esetről is tudok, hogy a tudás megvan, de egyszerűen egy normális bejegyzésre nem jutott idő/erő és itt jön a képbe a logout. személyesként egy gyorsteszt, félig komment formában, kevésbé szépen struktúrálva, képek nélkül, kevésbé szem előtt tartva a reportírás szabályait (struktúra, neutralitás, objektivitás a legnagyobb eltéréseket elővéve), azaz egy fél óra-óra alatt összecsapva kimegy, és a tudás tovább él.

konkrétan az első hozzászólásos csatornázások között volt bőven személyes is, pont emiatt. így visszaemlékezve a legjobb microstutter/"fps" mérés témakörű írást a logouton olvastam, ugyanígy ott volt a TRU vs TRUE, a Brocken vs Macho, egy eléggé hasznos eyefinitys cikk... fórumban a hozzászólások eltűnnek, személyesek ilyen szempontból jobbak.

a személyes logout szerintem is elfér. vannak érdekes bejegyzések, érdekes vélemények, illetve számomra a hozzászólásokkal a témák fejlődése is megérheti a figyelmet. mondom ezt úgy, hogy én is a ph!ról szoktam átkattintani a logoutra.
aztán persze vannak az értelmetlen topikok/bejegyzések, de azokat figyelmen kívül kell hagyni: általában azért születnek, mert az író figyelemre válik. ha ezt nem kapja meg, egy idő után általában taktikát vált.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#37) Kassadin válasza Иван (#31) üzenetére


Kassadin
addikt

"Kicsit kezd az az érzésem lenni, hogy ezek a bejegyzések azért születnek, mert Vakegérke unatkozik, és kell neki a homokozó."

Igen, ez bizony lehetséges.

(#38) moonlight115 válasza Kassadin (#37) üzenetére


moonlight115
tag

Csak ne lenne kötelező elolvasni..... ;] :U

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#39) Dr. Romano válasza moonlight115 (#38) üzenetére


Dr. Romano
veterán

pl.: nálunk a faluban sok lócitrom van az úton a lovaskocsik miatt. Igen nem muszáj belelépni, de attól még egyeseket zavar hogy ott van. ;]

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#40) #56230144 válasza Dr. Romano (#39) üzenetére


#56230144
törölt tag

Rugd arráb. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#41) Dr. Romano válasza #56230144 (#40) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Hülyevagy? Nyitott papucsban? :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#42) #56230144 válasza Dr. Romano (#41) üzenetére


#56230144
törölt tag

Méne? ;]

[ Szerkesztve ]

(#43) Alborosie


Alborosie
aktív tag

Jó kis mókuskerék téma!
Erről a Facebook-os FarmVille játék (és társai) ugrik be. Nyomathatod 0-24-ig, akkor sem jutsz előbbre, mert egy monoton, végtelen dolog.
Itt csak annyi a különbség, hogy nem kell egyes extrákért (mártírkodás, stb.) fizetni.

Ennyi erővel lehetne írni a munkanélküliségről is. Az is generálna kismillió kommentet és nem változna semmi.

Erről a szar-os idézetem ugrik be.

"Az optimista azt mondja, hogyha esszük, egy idő után jó íze lesz a szarnak. A pesszimista szerint a szar ízetlen. A logikus ember tudja, hogy a szart nem esszük meg!"

(#44) Eastman válasza Иван (#31) üzenetére


Eastman
őstag

Ha jól tudom van egy külön bejáratott topikja (L topik?) ahol azokkal, akik vevők erre játszhat.

Rosszul tudod, az nem az ő topicja, nem ő nyitotta.

Gyakorlatilag minden Vakegérke bejegyzés után maradt a status quo. Szóval akkor mi is a célja?

Ennek pl. az a célja, hogy felhívja a figyelmet az emberi lélkek sivárságára.

#35-re

Nézd, nem baj hogy itt van Vakegérke, olvasni fogom, mert érdekel mit ír.

Ennyi. :)

...megjegyzem, kb. két évvel ezelőtt nem volt ennyi trollkodás és flémelés, ez mostanában lett divat. Valszeg felnőtt egy olyan korosztály aki nem focizással, fáramászással, fogócskázással, olvasással töltötte a kisgyermekkorát mint a mostani 30+ nemzedék. Valszeg egy virtuális világ alapozta meg a személyiségüket és befolyásolja őket, ami ugye nem a valóság, hanem csak illúzió és illúzió is marad. Amit a képernyőn látsz, csak az van. Manapság pedig leginkább flémelés van. Így kerülhet pl. egy érzelmekkel teli bejegyzés alá egymás és az írás értelmetlen és cél nélküli savazása. Ebből kifolyólag nem a focitól fáradnak el kellemesen a "gyerekek", hanem egymástól butulnak. Lassan ezen hozzászólások száma meghaladja az értékes kommentek számát. Nem csak itt, hanem más fórumokon is. Leginkább olyan ifjak osztják az észt és okoskodnak, bírálnak, értékelnek akik még - korukból vagy a folyamatos PC előtt gubbasztásból adódóan - eddigi életükben semmi kézzel fogható produktumot nem hoztak létre. Ha mégis, az barna színű. Természetesen mély tisztelet a kivételnek!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#45) Иван válasza Eastman (#44) üzenetére


Иван
őstag

"Valszeg felnőtt egy olyan korosztály aki nem focizással, fáramászással, fogócskázással, olvasással töltötte a kisgyermekkorát mint a mostani 30+ nemzedék."

Jól látod. Azért annyival kiegészíteném, hogy nem csak az én generációmban látok Tajgetosz-pozitívakat, hanem kb. ugyanolyan arányban az előttem állókban. Minden kritika nélkül.

"Manapság pedig leginkább flémelés van. Így kerülhet pl. egy érzelmekkel teli bejegyzés alá egymás és az írás értelmetlen és cél nélküli savazása."

Nem tudom te hogy vagy vele, de amikor én kiskoromban a suli udvarán játszottam a többiekkel, ott is néha minden különösebb indok nélkül elkezdődött egymás pocskondizása, netalán egy kis bunyó. Aztán valakivel egy életre haragba lettem, valakivel meg másnap ment az öri bari dolog. Annak se sok értelme volt.

A 30+ közösségben meg kb ugyanúgy megy egymás fikázása, maximum nem a másik előtt.

"Ebből kifolyólag nem a focitól fáradnak el kellemesen a "gyerekek", hanem egymástól butulnak."

A foci közben is egymástól butulnak. Szerintem pont a foci az egyik olyan időtöltés, amely SEMMI plust nem ad a gyerek lelkéhez. Ész nem nagyon kell hozzá (nézz rá a legtöbb menő focistára), maximum fizikailag fejleszti a gyereket, meg sport szellemet nevel belé. A sportszellem és a küzdeni akarás meg másik sok tevékenységből is fejleszthető.

Semmi bajom a focistákkal, de nem hiszem, hogy sokkal okosabbak vagy jobb emberek lennének, mint egy átlag gamer vagy fórumozó (sőt). Maximum társadalmilag jobban elfogadottabbak.

" Leginkább olyan ifjak osztják az észt és okoskodnak, bírálnak, értékelnek akik még - korukból vagy a folyamatos PC előtt gubbasztásból adódóan - eddigi életükben semmi kézzel fogható produktumot nem hoztak létre. "

Ez az internet rákfenéje, és nem csak a fiatalok teszik. Nézz rá az SG-re (Volt itt egyszer téma), ahol főként 20, 30 évesek vannak (vagyis annak mondják magukat), mégis a színvonal valahol a béka segge alatt. Az anonimitás olyan, amellyel könnyen beszólogathatsz, ócsárolhatsz anélkül, hogy bármiért vállalnod kéne a felelősséget. Amíg nickek mögül írogatunk, addig ez így is marad.

:R

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#46) Eastman válasza Иван (#45) üzenetére


Eastman
őstag

Én nem a fociról beszélek. Az aktív és kellemes elfáradásról.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#47) Иван válasza Eastman (#46) üzenetére


Иван
őstag

A HSZ-em többi része attól még áll.

Amúgy miért mindig a focit hozzák fel példaként? A szimpla úszás, futás vagy atlétika szerintem ezerszer jobb sport.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#48) Eastman válasza Иван (#47) üzenetére


Eastman
őstag

Áll.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#49) Иван válasza Eastman (#48) üzenetére


Иван
őstag

That's what SHE said. ;]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#50) Vakegérke válasza Иван (#45) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Az anonimitás olyan, amellyel könnyen beszólogathatsz, ócsárolhatsz anélkül, hogy bármiért vállalnod kéne a felelősséget. Amíg nickek mögül írogatunk, addig ez így is marad."

Nagyon igaz. :K
Mondjuk ha valaki engem akarna megtalálni, nincs nehéz dolga. Első személyes bejegyzésemben bemutatkoztam, adatlapomon ott a kerület, ahol lakom, ráadásul a térkéPH!-en is ott vagyok.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#51) Иван válasza Vakegérke (#50) üzenetére


Иван
őstag

Sokunkat meg lehet találni minimális idő és energia befektetésével, de attól még első blikkre anonimok vagyunk, és ez az illúzió nagyon fotnos a sértetnek és a sértőnek is. :K

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#52) Vakegérke válasza Иван (#51) üzenetére


Vakegérke
veterán

Eddig nem tapasztaltam, hogy visszaélnél az anonimitással. Én sem teszem.
Akik pedig úgy vélnék, hogy szabadon garázdálkodhatnak a szavakkal, sértésekkel, elképzelhető, hogy bizonyos okok miatt (, úgymint pár maflás,) hamar jobb útra térnek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#53) Иван válasza Vakegérke (#52) üzenetére


Иван
őstag

A facebook csoportban kint van a nevem, szóval aki akar, ott megtalál. Azt is leírtam már itt sokszor, melyik városból való vagyok és mennyi idős. Azt is leírtam, hogy a nick nevemre hasonlít a keresztnevem. Nem verem nagy dobra az infókat, de ha akar a Nemzetbiztonsági Hivatal, akkor rám talál :D

Akik anonimok akarnak maradni és garázdálkodni, azok nagyjából úgyis azok maradnak. Mondjuk a PH! szerintem ilyen szempontból elég védett, mert az idiótákat a modik mindig helyre küldik. Sok ember sír, hogy még így is sok a troll, de én jártam más fórumokra, rendszeresen multizok játékban, és ahhoz képest ez az ígéert földje. :K

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#54) #56230144 válasza Иван (#53) üzenetére


#56230144
törölt tag

SG-hez képest tényleg ígéret földje :D

(#55) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Én antianonim vagyok még a nevem meg a telszámom +falum is kint van az adatlapomon (reggelésem óta) Ezért jár valami különdíj?

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#56) #56230144 válasza Dr. Romano (#55) üzenetére


#56230144
törölt tag

Az ellenségeidtől egy látogatás ;] :DDD

(#57) Dr. Romano válasza #56230144 (#56) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Jöjjenek csak majd jól elbújok a sóderban és onnan dobálom őket macskaszőrrel!

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#58) #56230144 válasza Dr. Romano (#57) üzenetére


#56230144
törölt tag

:DDD :C

(#59) Eastman válasza Иван (#53) üzenetére


Eastman
őstag

ubuntu.hu -n mostanában kezdődik a mélyebb trollkodás sajnos.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#60) Vakegérke válasza Dr. Romano (#55) üzenetére


Vakegérke
veterán

Két puszit felajánlhatok, de nem hiszem, hogy élsz a lehetőséggel. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#61) Dr. Romano válasza Vakegérke (#60) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nem, és így már a fődíj sem érdekel :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#62) Иван válasza Eastman (#59) üzenetére


Иван
őstag

Ezért kellenek mindenhova aktív modik :K

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#63) Alborosie válasza Dr. Romano (#55) üzenetére


Alborosie
aktív tag

Reggelés? :F :U

(#64) Dr. Romano válasza Alborosie (#63) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Tudom, tudom. Szerinted bele merek nézni a tükörbe? Elírtam egy betűt. Így sem tudok együtt élni ezzel nem kell hogy még te is felvágd eme sebet :U

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#65) Alborosie válasza Dr. Romano (#64) üzenetére


Alborosie
aktív tag

Mindig is tetszett a mély és őszinte fájdalom! Ez olyan megható.
Azonnal belövöm a Titanic-ot bluray-en, hogy látszódjon mennyire együtt érző szimbióta vagyok. :D

(#66) Dr. Romano válasza Alborosie (#65) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ajánlom a Titanic Super 3D változatát. Ennél érzelmesebb nincs :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#67) Alborosie válasza Dr. Romano (#66) üzenetére


Alborosie
aktív tag

Jujj!
Ettől csak ez a Titanic ütött jobban! :D

(#68) 8th válasza Alborosie (#67) üzenetére


8th
addikt

(#69) Dr. Romano válasza Alborosie (#67) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Hát ez beszarás :DDD
Kb ezt a szintet toltam én is anno általános iskola furulya szakkörén. :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#70) Alborosie válasza Dr. Romano (#69) üzenetére


Alborosie
aktív tag

Hehe! :D :D :D
Nálam a kottaolvasás után a kottaírás sikerült ilyenre. Végül maradt a Für Elise és a Smoke on the water. :D

(#71) Kassadin válasza moonlight115 (#38) üzenetére


Kassadin
addikt

Írni sem kötelező.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.