Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) eziskamu


eziskamu
addikt

Amúgy az UFÓ sztoriról nekem egy sorozat egy része jutott eszembe.
Egyik részben a földi űrhajósok olyan bolygóra jutottak, ahol olyan nagyszámú ufonauta kinézetű lények laktak, viszont az volt a poén, hogy kb az emberiség mai szintjén áltak, és ott is voltak UFO hívők, csak épp az ottani képeken olyan eszközökről készültek fotók, mint pl földi űrszonda, vagy pl golfütő, és kiderült, hogy a kormány elcsípett földi tv adásokat és ezekből direkt félreérthető infókat generált és tagadta az Emberek létezését, csak azért, hogy elterelje a figyelmet az ottani gazdasági és politikai bajokról.

[ Szerkesztve ]

(#102) Skynet258 válasza tzimash (#72) üzenetére


Skynet258
veterán

Tegyük akkor tényleg tisztába, ugyanis te is elírtad. Az UFO a unidentified flying object rövidítése, nem pedig az undefined-é, ahogy te írtad.
Ha lefordítod, akkor is inkább annak van értelme, hogy azonosítatlan, nem pedig annak, hogy definiálatlan (meg nem határozott) ;)

https://geekpulse.hu

(#103) Enton válasza eziskamu (#101) üzenetére


Enton
addikt

Megkérdezhetem melyik sorozat ez és melyik rész?

"just because they are spelled the same doesn’t mean they are the same" And "just because they are not spelled the same doesn’t mean they are not the same" Mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#104) eziskamu válasza Enton (#103) üzenetére


eziskamu
addikt

Mintha a Babylon 5 egyik spinoffja, a Crusade lett volna, talán a 12-es rész: "Visitors From Down the Street" .
Mintha még Zeppelin léghajóról is lett volna képük :DDD .
Sajnos a sorozatot a 13. rész után lefújták.

[ Szerkesztve ]

(#105) tzimash válasza Skynet258 (#102) üzenetére


tzimash
őstag

Ok, igaz.
A lényeg, hogy nem a lények az ufók. :)

(#106) Probber


Probber
őstag

Szerintem ez egy műhold lesz, esetleg egy repülő vagy valami, de biztos, hogy nem földönkívüli akármi.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#107) rumkola válasza Probber (#106) üzenetére


rumkola
veterán

miért BIZTOS?
:D

(#108) eziskamu válasza rumkola (#107) üzenetére


eziskamu
addikt

Biztos a táblázat alapján ;] , de szerintem sem földön kívüli.

(#109) grc999 válasza Probber (#106) üzenetére


grc999
tag

Műhold. :C :W
Ecsém, egy műhold nem 1-2 km magasságban kering, hanem több ezer kilométerre a fejed fölött!! [link]
Még mindig úgy gondolod, hogy műholdat sikerült lekapnia?

"Sometimes it is hard to decide which side of the fence to be on. But to straddle it will just make your balls hurt."

(#110) Probber válasza grc999 (#109) üzenetére


Probber
őstag

Igen! ;]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#111) D4rkAv3ng3r válasza grc999 (#109) üzenetére


D4rkAv3ng3r
senior tag

Ezt én is bírom, amikor ezzel magyaráz valaki. A műholdak az űrben keringenek a földi légkörön kívül. :D

"A bolygók körül keringő mesterséges égitesteket műholdaknak nevezzük.

- alacsony Föld körüli pálya (LEO, Low Earth Orbit) a Föld felszínétől 200–1200 km-re.
- közepes Föld körüli pálya (ICO vagy MEO, Medium Earth Orbit) a felszíntől 1200–35786 km-re.
- geoszinkron pálya (GEO, Geosynchronous Orbit) a felszíntől 35786 km-re.
- geostacionárius pálya (GSO, Geostationary Orbit) nulla inklinációs geoszinkron pálya.
- magas Föld körüli pálya (HEO, High Earth Orbit) 35 786 km felett."

Ezek igencsak messze vannak tőlünk, így látni biztosan nem fogjuk egyiket sem.

(#112) rumkola válasza eziskamu (#108) üzenetére


rumkola
veterán

biztos csak a halál, semmi más :)

(#113) localhost válasza rumkola (#112) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nem, mert a halál az a nyolcadik utas!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#114) brumesz


brumesz
aktív tag

mindig gondolkoztam azon hogy miért hiszik azt néhányon 1-1 levegőben repülő tárgyról hogy UFO... :N

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#115) doc válasza brumesz (#114) üzenetére


doc
nagyúr

amig ki nem derul hogy mi az, addig azonositatlan, vagyis UFO ;)

(#116) plaschil


plaschil
aktív tag

Én is csináltam a múltkor egy sorozatot, íme:
[link]
[link]
[link]
[link]

Első kép semmi, 2. képen valami ott van a felhő mellett, 3. képen semmi, 4. képen a domb fölött valami. Szivar alak, meg ilyenek. UFO, nem UFO, ki tudja...

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#117) Dízeles


Dízeles
aktív tag

Hy
UFO-ra szavazok :K
És Ő a pilóta .

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#118) chey válasza plaschil (#116) üzenetére


chey
csendes tag

Khm... Ez tényleg UFO! (:DD :)) hihiiii) A körülmények függvényében halvány fényképezőgép alakú szellemalak is megkelenhet az UFO mellett, sőőőőt, szivar alak helyett ovális, vonal és bogár vagy madár alakú is lehet :C :C

[ Szerkesztve ]

(#119) Probber válasza Dízeles (#117) üzenetére


Probber
őstag

Na egy ilyen leszállhatna az én kertemben is! :Y :K

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#120) zoltanz válasza plaschil (#116) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Hol az UFO a felhőn innen vagy azon túl? :D

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#121) orbano válasza Termigáßor (#91) üzenetére


orbano
félisten

már bizony 46...

A vér nem válik VAZZE!™

(#122) ttt1


ttt1
őstag

Ha alaposabban megnézzük a képet az a fele ami világosabb pont a napsugár útjában van, szal nem annyira "fordított" a kép, lehet a másik fele takarva volt vmi felhő árnyéktól v vmi hasonló..

(#123) akom


akom
senior tag

[ Szerkesztve ]

(#124) Sanyix válasza localhost (#113) üzenetére


Sanyix
őstag

ja ő volt:

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#125) kaysersoze


kaysersoze
csendes tag

Srácok már nem azért de ,1, ne mleeht felhőfoszlűny mviel elég távol van tőle + sehol máshol még1 . 2, Megvilágítja a nap aruol szóval igaz, 3 hiab nem lehet mivel akkro a szimpal fekete folt látszana de enen kott vannak az alakja is.

Nem tudom mi ez Tán UFO :D

Újonc vagyok,de lehet többet tudok pár dologról mint te aki beszólogatsz!

(#126) Gude


Gude
senior tag

Vagy csak egy feldobott zseblámpa :DD

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#127) D.Orion


D.Orion
veterán

Takarítsd le/ki a géped, ha nem múlik el, akkor szerviz. ;) Egyébiránt meg a szomszéd ne akkor porolja ki a a szőnyeget amikor te fotózol.

(#128) janos666 válasza kaysersoze (#125) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Erről most akaratlanul is az alakváltó, emberformájú hüllők "bizonyítékai" ugranak be.
Van egy rakás alacsony felbontású és még alacsonyabb bitrátájú, szóval silány képminőségű videó (telefonnal, olcsó kis kézikamerával, vagy analóg TV adásból rögzített, és kismilliószor átkódolt anyagok...), amin bizonygatni próbálják a létezésüket.
Ott is hivatkoznak rá, hogy "márpedig ez nem videótömörítési hiba", pedig az egész kép egy maszatos okádék. Ha tényleg alakváltó hüllőt videóznának eredeti hüllő-alakban, akkor a hüllők magyarázhatnák bele, hogy "márpedig az tényleg egy igazi ember, csak hüllőnek tűnik a képen, mert szar a forrás és a tömörítés". :))

Csak azt nem értem, miért nem gyanúsítják a HD videó szabványok készítőit, hogy szándékosan úgy alkották meg a gépeket és tömörítéseket, hogy a részletgazdag képeken már profi módon elfedjék a hüllők árulkodó jeleit, amit a régi és szar kamerák és kodekek még megörökítettek a pixeltakonyban, amin mozogtak a hüllőnek tűnő foltok... :W

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#129) zalman90


zalman90
őstag

hali , lentebb nézzétek meg a képeket ,de be is linkelem , most találtam a neten

kép1
kép2
kép3
kép4

támad a mars :DDD

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#130) zalman90


zalman90
őstag

figye má nem lehet hogy azé fénylik az alja mert fém és a felhőkről visszaverődik rá a napfény? vagy mi :DDD

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#131) orbano válasza janos666 (#128) üzenetére


orbano
félisten

a kormányok rendelték el, hogy a HD kamerák kiszűrjék az "ismert" fura lényeket... összeesküvés!!!!! :DDD

A vér nem válik VAZZE!™

(#132) orbano válasza zalman90 (#130) üzenetére


orbano
félisten

ez Mithril Te marha :D az köztudottan az árnyékos felén csillog ;] és csak az ufóknak van!!!!!

A vér nem válik VAZZE!™

(#133) GReddy válasza Dízeles (#117) üzenetére


GReddy
tag

Eccentrica Gallumbit személyesen!!! :D :D :D

Dominate the woods... The Bowhunter.

(#134) zalman90 válasza orbano (#132) üzenetére


zalman90
őstag

miváá ? :DDD

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#135) Oldmobil


Oldmobil
aktív tag

Megnéztem az EXIF-ben a pontos készítési időt, és minden egybevág, éppen engem raboltak el onnan a vasöntőutcából, és vittek el a bolygójukra. Ma reggel hoztak vissza, de valahogy furcsán érzem magam...

(#136) bandus


bandus
veterán

amugy azállítólagos ufo mire vet árnyékot? :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#137) janos666 válasza bandus (#136) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

A fényképész kobakjára, hova máshova? :P
Ne kérdezz már hülyeséget, tudhatnád, hogy azért nem vet árnyékot, amiért az alja is fénylik, vagyis... Átjárja a izéééé.... szóval érted...? :DDD

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#138) moongoose válasza tzimash (#72) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

ufo wiki
1 sor...
kicsit pontosabban... :)

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#139) nesa válasza Andie (#4) üzenetére


nesa
veterán

Ugyanakkor a D60-ban elég jó tisztitó rendszer van.

Van egy linked ,szivessen olvasnek erol a tisztitasrol, enmeg jot nemolvastam a Nikonrol ezen a teren :U

[ Szerkesztve ]

(#140) bela5


bela5
aktív tag

Szia!

Küld be ide... info@ufomagazin-net.hu
bele fog kerülni az újságba...

(#141) Daczy válasza bacsis (#10) üzenetére


Daczy
aktív tag

Ugyanmár, Téged tuti nem bántanának, kicsit meghúzod az űrhajójukon a procit, meg fagyállóval behűtöd a dolgokat, aztán lájkolni fognak mint atom ;]

(#142) Daczy válasza eziskamu (#69) üzenetére


Daczy
aktív tag

Ezt honnan szülted?

(#143) Zeratul válasza zalman90 (#129) üzenetére


Zeratul
addikt

Erről jut eszembe az összeesküvés elmélet hogy a nagyhatalmak kormányai azért csinálnak filmet az idegenekről hogy egyrészt hiteltelenné tegyék a kiszivárogtatásokat, másrészt ha mégis komoly a kiszivárogtatás és már nem lehet titkolni akkor tudatalatt fel legyen rá készítve a jónép.

(#144) Levin01


Levin01
őstag

MIért a nap felöli oldala az árnyékos? :DDD :DDD :DDD
Nem fura senkinek, hogy az az oldala a napos amelyik pont a nappal ellentétes oldalán van az "ojektumnak"? :DDD :DDD

(#145) finest válasza Levin01 (#144) üzenetére


finest
őstag

Már nekem is feltűnt kb. 100 hsz-szel ezelőtt, azt mondták, h ilyen erős volt a fényképező vakuja. :DDD

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#146) Levin01 válasza finest (#145) üzenetére


Levin01
őstag

Igen, mert amikor a napot fényképezed, akkor vakuzol, hogy jól látható legyen :D:D:D

(#147) finest válasza Levin01 (#146) üzenetére


finest
őstag

Lehet, h ez valami álcatechnológia, próbálták elrejteni az űrhajót a Nap fényében.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#148) Cannabis7


Cannabis7
senior tag

nem mondom, hogy nincsennek ufo-k, gyerekkoromban én is láttam egy érdekes jelenséget, de az ilyen képekben nem mindig hiszek, sok minden okozhatta azt a foltot.

(#149) Levin01 válasza Cannabis7 (#148) üzenetére


Levin01
őstag

pl. Photoshop :DDD

(#150) akom


akom
senior tag

(#151) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Az ilyen ufoktol nem is félek! :DDD

(#152) sonar


sonar
addikt

Erről az a vicc jut eszembe, hogy
- Mi arra a bizonyíték, hogy a földön kívül is van értelmes élet?
- ???
- Hát, hogy nem próbáltak kapcsolatba lépni velünk

Bár meg kell mondjam realista vagyok és én elképzelhetőnek tartom amit a cikk író mondott.

De hogy kedvenc standupos fellépőmet idézzem: "Nem az a kérdés, hogy vannak-e repülő csészealljak, hanem, hogy van-e hozzá kapcsolási rajz"

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#153) orbano válasza Levin01 (#149) üzenetére


orbano
félisten

ezt hívják UPO-nak :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#154) a000 válasza akom (#150) üzenetére


a000
őstag

Ez miez? :DDD

(#155) Atomgeszi válasza a000 (#154) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Én találtam még 3 ufót a képen. :DDD
[link]

(#156) steadywarp


steadywarp
tag

én a motorola telómmal fotóztam le egy szivar alakú tágyat az égen a sziget köz felet a bélyeg képet megjelenítette de a képet nem lehetett meg nyit és leszedni sem :Y

itt nem érsz el!!!!! írj emailt steadywarp@gmail.com azt azonnal meg kapom :)

(#157) orbano válasza Atomgeszi (#155) üzenetére


orbano
félisten

:) gondolom az az első számú szösz UFÓ által megtört fény valamelyik lencsetagon...

A vér nem válik VAZZE!™

(#158) DeadMeat válasza eziskamu (#101) üzenetére


DeadMeat
veterán

Nem az 51-es bolygó?Mármint az animációs film?Abban is pont ez van :D

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#159) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Már elaludni sem merek.
Ahogy elnézem ezek épp felénk jönnek,deszkázzam be az ablakokat vagy mennyek vizpartra? (Jelek cimű film) :DDD

(#160) Andie


Andie
őstag

Látom pörög a topic, kicsit elmentetek poén irányba is, amit nem bánok :)
Sajna nem tudtam azóta referencia fotókat késziteni, egyrészt mert tanfolyamon voltam múlthéten (.Net C#), másrészt napot nemigazán láttam, csak felhőt.

Viszont szombaton volt a NatGeon egy érdekes müsor a Chupacabrákról!!
Igérem, legközelebb olyat is fotózok nektek ;)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#161) euchi


euchi
aktív tag

Ha a tudtodon kívül fotóztad le, és nem láttad akkor előfordulhat, hogy kosz. Amennyiben láttad is, akkor valóban UFO, de ez csak annyit jelent, hogy nem tudod beazonosítani a repülő tárgyat. Végülis ezt jelenti, maga a szó. Csak az asszociál zöld emberkékre, aki fogékony az ilyesmire.

(#162) euchi válasza Levin01 (#144) üzenetére


euchi
aktív tag

Lehet pl. tükröződő felülete és az alatta lévő tájat tükrözi vissza, tehát nem feltétlenül árnyék a sötét rész. Mindenesetre Atomgeszi elég jól megragadta a lényeget. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#163) master12


master12
csendes tag

az lehetséges hogy egymagában szétszedné a bolygónkat de legalább láthatnánk valami hihetetlent.
amúgy a képen az a dzsuva szerű valami az nem vasember? :DD gondoljatok bele....a felső fekete rész a sötét páncélja, alul az a két világos meg a lábrakétái ;]
biztos gyakorlatozik....érdekes is lenne :D

hoppá...ez az 50-dik hozzászóláshoz szólt. amikor ezt írtam addig még annál tartottam azt mire észbe kaptam már 163 lett :))

[ Szerkesztve ]

Komolyan ha a hülyeség fájna---->bash.hu/3290<---- /// Samsung Wave

(#164) chey


chey
csendes tag

Csak egy apróság. Az UFO-ról jutott eszembe: ez egy videóval is dokumentált igazi UFO-észlelés: klikk :K :K

(#165) Axion1 válasza chey (#164) üzenetére


Axion1
csendes tag

remélem sose látok ilyet!!!
megremegett a lelkem a látványától....most ez valódik?
remélem,hogy photo shop vagy valami fotó manipuláció!! :O

(#166) Telomanikus


Telomanikus
senior tag


:C

(#167) chey válasza Axion1 (#165) üzenetére


chey
csendes tag

Nem manipulált. Ez igazi. Ha figyelmesen megnézed, még a fény is megcsillan rajta. Ilyen valósághű képeket számítógéppel igen nehéz generálni. Kár, hogy nem vettek fel róla filmet, biztos, hogy meglepő manőverekre képes. Egyszer láttam egy hasonlót, az 45 fokos szögben emelkedett fel, 45 fokos szögben ereszkedett le, még a talajt is érintette. Egyszer néhány másodperc alatt megállt, aztán ugyanilyen hirtelen felgyorsult. Elképesztő volt. A kanyarokat vadszgépeket megszégyenítő íveken vette be. Tényleg, most, hogy visszaemlékszem, egy vadászgépet követett, úgy, hogy az felette repült :DD

(#168) Telomanikus válasza chey (#167) üzenetére


Telomanikus
senior tag

nagyon sok mndent lehet photoshoppal :U vannak elég pró emberkék.. ;)

(#169) Tv válasza chey (#164) üzenetére


Tv
senior tag

Most bennem van a hiba :F , mert én egy repülőgépet látok a videón. Vagy mit kellene?

(#170) chey válasza Tv (#169) üzenetére


chey
csendes tag

:)) Igen. Épp most jött ki az UFO-gyárból, berepülésre vár. :DD
Aztán lefestik és repülőgépnek álcázzák :C

[ Szerkesztve ]

(#171) Silentfrog válasza Tv (#169) üzenetére


Silentfrog
veterán

Én nem mertem megkérdezni ugyanezt! :N

(#172) orbano válasza Tv (#169) üzenetére


orbano
félisten

ez egy poén :) azt taglalja a videó (ha figyelmesen elolvasod), hogy nincs rajta semmilyen felirat, felségjelzés, vagy akármi, tehát azonosítatlan ;)

A vér nem válik VAZZE!™

(#173) Axion1 válasza Tv (#169) üzenetére


Axion1
csendes tag

te túl szkeptikus vagy!!!
Az nem repülőgép.....UFO!!!
Ez a baj az emberekkel..mindenre valami magyarázatot keresnek és nem képesek elfogadni azt amit látnak ami ott van előttük. Pontosan ettől nézik hülyének az ufo hívőket...csak mert ők képesek elfogadni az igazságot.
Repülők márpedig nincsenek!

( :DD )

(#174) Tv


Tv
senior tag

:P jóvanna mifelénk fődönkívüli objektumnak híják. egybül felhasználtam egy diablókettős azonosító tekercset és így lemaradtam a poénról :(

:DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.