- Tomasz72: Ventilátor upgrade
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Chosen: Canon 5D II - portrézás 2025-ben
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Szevam: „Rendszerleállás” – egy AI képzeletbeli halál utáni élménye
- bambano: Bambanő háza tája
- Geri Bátyó: B550 szűk keresztmetszet, de mi és miért?
- sziku69: Szólánc.
Új hozzászólás Aktív témák
-
kroky3
tag
Sajnos nem túl jó véleménnyel vannak arról a tápról. A telj megf. lenne,de okozhat akár ilyen hibát is. De ahogy írod, hogy a mod óta jött elő. Az előttem válaszoló helyesen írta,előfordulhat (szokott is sokszor a graf. modnál)ellenállásváltozás akár ugrásszerűen is előfordulni.Pl. hőtágulás hatására. Azt javasolnám hogy töröld le. És inkább egy picit emeld a feszt. Amit a 63 hsz.-ben írtál jónak tűnik.
(#68) forceberg
-
shtml
őstag
Biztos alaposan letörölgetted a grafitot a felvitel után? Ha nem, akkor lehet, hogy ugrál a felvitt grafit ellenállása.
Ha ellenállásra vitted fel a grafitot, akkor mérd le az eredő ellenállást, szedd le a grafitot és forrassz az eredeti ellenállással párhuzamosan egy akkorát, hogy az eredő annyi maradjon, mint amennyi most. Biztos ismered, hogyan kell kiszámítani a párhuzamosan kötött ellenállások eredőjét.
Persze biztos kéz kell az SMD alkatrész forrasztásához, no meg garanciális lapnál nem tanácsos ezt tenni, mert ugrik a garancia.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- BESZÁMÍTÁS! Sony PlayStation 4 PRO 1TB SSD fekete játékkonzol extra játékokkal garanciával hibátlan
- AKCIÓ! Lenovo Legion Slim 5 Gamer notebook - R7 7435HS 16GB RAM 1TB SSD RTX 4070 8GB GDDR6 WIN11
- Lenovo ThinkPad X13 G2 multitouch
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A13/Samsung Galaxy A33/Samsung Galaxy A53
- 24" Eizo FlexScan EV2146W, 1920X1200 és 22" Eizo FlexScan EV2216W monitorok szépek, talp nélkül
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest