Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Pont a Google fordítóban bízz, az pártatlan :)

(#2) nakos1212


nakos1212
senior tag

sukablyat ;]
Töltsd le a dota2t vagy a csgot az tökéletes ;]

[ Szerkesztve ]

(#3) #56573440


#56573440
törölt tag

este vizsga? akkor hova ez a kapkodás. délután bőven ráért volna ez a post :D

(#4) #90933760


#90933760
törölt tag

Pár sör után bármilyen nyelven tudsz majd beszélni. :P

[ Szerkesztve ]

(#5) Petyyyyy válasza #90933760 (#4) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Néhány rendes pálinka után meg már a saját nyelvedet sem tudod használni. ;]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#6) #90933760 válasza Petyyyyy (#5) üzenetére


#90933760
törölt tag

Nem, akkor már univerzális nyelvet beszél ami mindenhova jó, csak a többiek is legyenek túl a néhány pálinkán hogy megértsék. :K

[ Szerkesztve ]

(#7) Mister_X válasza Kalandor (#1) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ja, egyik párt se foglalkozott vele rendesen :N Tud az olyanokat produkálni, hogy tyű. Angol-orosz vonalon is, hát még magyar-oroszon.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8) Eastman


Eastman
őstag

http://lang-8.com/

Keresd a Budapesten élő orosz anyanyelvű, magyarul tanulókat. ;) Szívesen segítenek. Illetve Ti, egymásnak, hiszen ők meg Tőled tanulnak majd...

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#9) ricinus13 válasza nakos1212 (#2) üzenetére


ricinus13
senior tag

Pontosan ugyan ez jutott eszembe :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10) Met


Met
nagyúr

3 orosz csaj és beszélgetni akarsz velük? :Y

;]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#11) Mister_X válasza Met (#10) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Beszélgetni? Francokat, csak pár kulcsszó érdekel, amivel a lényegre térek ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#12) Kalandor válasza Mister_X (#11) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nézd, én oroszból érettségiztem, de nem tudom mire vagy kíváncsi? Mert hiába magolsz be pár mondatot, kérdést nem tartalmazhatnak, mert úgy se érted.
Rendben, legyen kijelentő? Mondjuk u tyibjá kraszívüje glázá, vagyis szép szemed van. Erre vagy vigyorog vagy mond valamit, de te nem érted.
Szóval beszélgetni akarsz egy óra alatt megtanulni vagy pár kedveskedő szó kell, amúgy is angolul dumáltok?

(#13) #90933760 válasza Met (#10) üzenetére


#90933760
törölt tag

3 mjedve orosz csaj, uhh, az igazi nő, amit megmarkolsz aztán van benne anyag, mint egy Kamazban. Nem ám nádszál sáskák.
Belgák is uhh, nah gyerekek. Az büntet.
:P

[ Szerkesztve ]

(#14) matej013


matej013
csendes tag

Kák gyelá? - Hogy vagy? (Válaszok: Háráso - remekül, Narmajna: megvagyok)
Já (Név): Ez vagyok, az vagyok.

Dobroje útrá: Jó reggelt!
Dobroji gyín: Jó napot!

Minyázá vut: Ez vagyok, az vagyok, egy kicsit formálisabb. :D

U.I Ha nagyon be akarsz náluk vágódni, akkor Tyibijá máty és szuká. ;]

[ Szerkesztve ]

A sörben kevés a vitamin. Ezért kell sokat inni belőle.

(#15) #56230144


#56230144
törölt tag

(#16) Mister_X válasza Kalandor (#12) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Gondoltam próbálok egy kicsit én is kedveskedni pár szó megtanulásával, mert ők is csak pár hétig vannak itt, de olyanokat tanultak meg, mint szia, köszönöm, szeretlek, igen, nem, francba!, istenem!, imádlak, hiányozni fogsz, egészségedre (utóbbi négy tőlem) és még szeretnének pár szót megtanulni.

Amúgy használhattok cirill betűket is, anno elkezdtem önszorgalomból oroszozni, de nagyjából csak annyi maradt meg, hogy tudok (közel) folyékonyan írni és olvasni. Kivéve az olyan hangokat, mint ь és ы.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#17) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

rákeresel a tecsőn a russian road rage kifejezésekre és ott találni fogsz egy csomó káromkodást :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#18) snecy20 válasza Met (#10) üzenetére


snecy20
veterán

"3 orosz csaj és beszélgetni akarsz velük?"

Nem feltétlenül baszni jöttek ide. ;]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#19) tothbe


tothbe
addikt

Vicces volt ezt a posztot épp Kijevben meló közben olvasnom. :)

By(e) Tothbe

(#20) Eastman válasza tothbe (#19) üzenetére


Eastman
őstag

Akkor kérnénk egy real időjárásjelentést. :D ...és egyet a vodka hőmérsékletéről / minőségéről is.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#21) zone


zone
őstag

Orjosz akcjentjusbjan sjegjíthjetjek. Csjak egy jé kjell mjindjen mjagjánhjangzjó eljé. :DDD

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#22) tothbe válasza Eastman (#20) üzenetére


tothbe
addikt

Eddig egész jó időnk volt itt. valamivel hűvösebb az otthoninál, de azért meleg (néha kicsit túl meleg is).
Mostanra viszont ide is ideért valami esős hidegfront. szóval épp csak 20 fok van.
A vodka viszont hidegben-melegben egyaránt hűvösen az igazi. Bár itt általában a mennyiségét nézik, nem a hőfokát. :D
(amúgy furcsa módon a helyeiek egyik nagy kedvence a Tormás vodka (Хреновуха aka Hrenovuha). Ez elsőre szokatlan, másodjára csak fura, aztán meg már mind1. :)) )

[ Szerkesztve ]

By(e) Tothbe

(#23) w.miki


w.miki
veterán

Kellene egy kis segítség orosz nyelvből.
STE ROM-ot szeretnék feltenni az i9195-ös telefonomra, és nem teljesen világos, hogy mit kell telepíteni előtt, illetve, ha zip-ből felment a ROM utána még kell-e valami fix a 9195-re?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.