Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [tildy:] 7 év

Hozzászólások

(#1) blokad


blokad
senior tag

Linket megkapjuk az utazóbloghoz?

(#2) fekeandras


fekeandras
őstag

Boldogot, és sok sikert odakint! :)

(#3) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Énis szeretnék egy linket majd! Sok sikert a továbbiakhoz!

Bár nem sok "közös ügyünk" volt, de sok hsz-ed stb. olvastam.

Smoke & Torque

(#4) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Mi is az a Chaintech Zenith? :DDD

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: https://tinyurl.com/4nuerynw

(#5) tildy válasza zolikaDB (#4) üzenetére


tildy
nagyúr

Pontosabban Chaintech 7NJS Zenith .

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6) Lengyi


Lengyi
aktív tag

Én is emlékszem még "azokra" az időkre. Azért idézőjeles mert annyira nem vagyok "öreg" ph-s mint Te Tildy. Sokszor inkább csak olvasgattam mit hülyültök össze-vissza a topikokban. Randalírozott mindenki, mint a kis biciklis formák a betonházak árnyékában :DDD

(#7) Dany007


Dany007
veterán

"Emlékeim szerint a modokkal is kevesebbszer hadakoztam."

Na ezt nehéz elhinni ;] :P

(#8) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Igazság szerint az én 3 évem alatt is sokat változott a lapcsalád, gondolom visszagondolva nálad arra a 7 évvel ezelőttre kemény lehet, mint pl a GUEST funkció vagy mi volt az.

Jó utat, majd én is megyek remélem, bár én már nem jönnék vissza. PH-ra viszont igen.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#9) Mawyx válasza blokad (#1) üzenetére


Mawyx
senior tag

Hát nagyon remélem :K

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#10) tildy válasza Apollyon (#8) üzenetére


tildy
nagyúr

Mi sem fogunk. ;)
dany007: jogos mod.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11) Apollyon válasza tildy (#10) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Akkor tényleg bejön az amit gondoltam, az évek során szépen elszállingóznak innét az emberek... De majd a PHórum összetartja őket :)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#12) D1Rect


D1Rect
félisten

Aztán jók legyetek. ;)
Csak ne vonattal menjetek, mert épp vasutassztrájk van. :D

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#13) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Gratulálok!:)

Üdv: Csabee.

(#14) jakobinus


jakobinus
tag

Nem kell semmit "szégyellni". "Akkor" úgy gondoltad az a tuti.

Egy mindenkiért - mindenkiért egy

(#15) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

nagy döntés, ha végleg lepattantok (mármint az országból). én nem is mertem meglépni, pedig hébe-hóba volt rá lehetőség korábban.

ami a ph-t, fórumot illeti: minden szűk, "családi" közösségnek ez a sorsa, ha népszerű és "felhígul". olyan idő is volt a fórumon, amikor majd minden kérdésre én válaszoltam :DDD. azt a hangulatot, ami anno volt, nem lehet visszahozni. megjegyzem, ez 0%-ban a házigazdák hibája, egyszerűen dolgok elmúlnak, ez a sorsuk, bármennyire is küzdenénk ellene. akár kapcsolat, akár hangulat, akár érzés, akár mi magunk. minden elmúlik.

egy szűk, hozzáértő, érdeklődő közösségből egy hatalmas, populáris tech site lett a ph. nekem is hiányzik a régi fórum nívója, de ugyanúgy nem lehet ezzel mit csinálni, mint azzal, amikor egy jó kis helyre, városkába elkezdenek kiköltözni az emberek, és végül annyian lesznek, h elvész az eredeti szépsége.

jobb híján meg kell találni az újban a szépet. és ha nem sikerül, akkor az ember - ahogy te is most pedzegeted - továbbáll.

(azért mélyen remélem, hogy nem a buzzra mész blogot vezetni... ;])

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#16) tildy válasza Parci (#15) üzenetére


tildy
nagyúr

blog.hu-ra, de ma elgondolkodtam.

Annyira régóta írok már ide, hogy ha ezt most elvinném... Idővel lesz kölök, vagy kölkök (remélem) , és örülnék, ha egy helyen olvashatná, mi járt az anyja fejében , amikor fiatal volt ...(remélem lesz még 10 év múlva is ph) :D

Még filózom rajta. Előnye: ott szabadabban írhatok, kommenteket is én kezelem . Emellett szinte ismeretlenül , tiszta lappal indítok. Nem szól rám senki, ha saját szájízem szerint mondok véleményt. Hátránya: a régi közösség helyett új lesz.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#17) 7 válasza tildy (#16) üzenetére


7
addikt

No meg a blog.hu-n szemelyes naplonal az is ritka, ha az embernek akar csak 5 torzskommenteloje van. :)

[ Szerkesztve ]

(#18) Goose-T


Goose-T
veterán

Hehe, nekem is már csak egy hónap és hat nap a hét évhez. :)

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#19) Dany007 válasza tildy (#16) üzenetére


Dany007
veterán

"a régi közösség helyett új lesz."

Szerinted. Oly sokan hitték már ezt innen... És a végeredmény egyértelmű. Na jó, nem oly sokan, de páran voltak. És elnézve a blog.hu-s blogota, amerre nagy néha tévedek, még a pár hónapja még sikeres blogok is csak vegetálnak... Az itteni látogatottsággal nem fog felérni. És, ahogy tapasztaltam, azért az átlag júzer színvonala itt még mindig jóval magasabb mint a blog.hu-s malszlagokon...

(#20) FPéter


FPéter
aktív tag

A logout és a ph véleményem szerint már régóta nem ugyanaz, mint anno. Az új tagok idióták, a házigazdák és a moderátorok szar emberek lettek, a hírek csapnivalóak, a cikkek szintén, a kifli mostanság üres belül, a kakaós csigában kevesebb a kakaó, a konvektor sem fűt annyira mint rég; rohanó világunk, mindennapi stressz...

Hány ilyen, a "változásokra" rácsodálkozó poszt lesz még:) A fórum olyan, amilyenné a felhasználók teszik, és ebből az "ég veletek" és a "már semmi nem olyan mint rég" típusú posztok igencsak kiveszik a részüket. :))

(#21) tildy válasza FPéter (#20) üzenetére


tildy
nagyúr

Hírekbe, cikkekbe ritkán nézek bele, az is Mobilarena , vagy It cafe inkább, jelentem azokkal nincs gond. (Valószínűleg a többivel sem) . A userek terén már más a helyzet, kicsit azt érzem, hogy több ember közt jobban előtűnik az is, ami nagyon kirívó, nem ide való(szvsz).
Ismered a véleményem: egy szint alá nem kéne süllyedni. A ph anno nem is toletrálta nagyon a fáradt gőzös részt , aztán meg már minden hülyeségnek szinte topikot lehetett nyitni. A logout személyes bejegyzések részével kapcsolatban pedig már megfogalmaztam a véleményem, de a vezetés másképp látja. Remélem nem válik idővel chat.hu-vá, vagy kis fiatal kölkök új myvipjévé...

Én azt mondom, hogy a fórum olyan, amilyenné hagyják, hogy váljon. Ahol az idősebb , tapasztaltabb már nem olthat le úgy valakit, ha tényleg hülyeséget beszél, hogy azt egyébként polkorrekten teszi, nos az szvsz már nem biztos, hogy jó irány.

Van jópár dolog, ami változtatásra szorul, én amit tudtam megtettem, elmondtam, néha igen sarkosan, makacsul és akaratosan is , mert a változtatásra való hajlandóság kicsiny szikráját sem láttam .(mert a nagy látogatószám egy adat, de sokkal lényegesebb szvsz, hogy az ide járó emberek maximálisan jól érezzék magukat ). Ennyit tehetek. Ideiglenesen visszavonulót fújok.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#22) Parci válasza tildy (#21) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

tévedsz, ha azt hiszed, hogy a látogatottság miatt itten mindenféle áldozatokat hozunk a minőség oltárán. a fórum olyan, amilyennek legjobb tudásunk szerint tesszük. ennyi moddal, ennyi embernél, ma ennyire vagyunk képesek.

és még egy dolog: "van jópár dolog, ami változtatásra szorul". fogalmazzunk úgy, hogy van jópár dolog, amit te megváltoztatnál. nem feltétlen ugyanaz a kettő.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#23) tildy válasza Parci (#22) üzenetére


tildy
nagyúr

és még egy dolog: "van jópár dolog, ami változtatásra szorul". fogalmazzunk úgy, hogy van jópár dolog, amit te megváltoztatnál.
MEglehet.
Az idő vagy igazolja, vagy nem. Kiderül (Lásd pl. vip/nyugdíjazott modok)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#24) FPéter válasza tildy (#21) üzenetére


FPéter
aktív tag

Nehéz vitatkozni azzal, amit írsz. Nekem nem is áll, illetve állt szándékomban.

Ugyanakkor azzal, hogy egy időre mellőzöd az aktív részvételt, tovább fog csökkenni a színvonal. Bár az elvárt színvonallal kapcsolatban azt vallom, hogy meg kell tudni látni a hasznos dolgokat és figyelmen kívül lehet hagyni azokat, amelyek egyszerűen nem ütik meg a mércét. Ez az élet minden területén így van.
Ha úgy tetszik: az első években túlságosan hozzászoktál a jóhoz és nehéz elfogadni, hogy el kell kezdeni szelektálni. Azt már mindenki döntse el maga, hogy erre mutat-e valamilyen hajlandóságot, vagy talál-e jobb alternatívát. Ehhez mindenkinek joga van, nem is szólok meg ezért sem Téged, sem mást. :)

(#25) tildy válasza Dany007 (#19) üzenetére


tildy
nagyúr

Azt hiszem igazad lesz. Bár a blog.hun elég szépen lehet nézni a látogatottságot, nincsenek kommentek... Még. Így lehet érdemesebb itt vezetnem a naplót. Mindenesetre a fórumozást nem viszem túlzásba... Ma is két topikba ha benéztem...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#26) rep3at válasza tildy (#25) üzenetére


rep3at
őstag

Igaz hogy én jóval később csatlakoztam a közösséghez mint te, de én úgy érzem megtaláltam a számomra ideális fórumot. Szerintem jó a hangulat, és ezt csak néha zavarják meg a hangoskodók. Hála istennek itt nem annyira jellemző az "elsőzés", e tulajdonsága miatt voltam kénytelen leszokni a telefongururól is.

Ha kérdezek valamit, esetleg véleményt kérek, akkor gyors és mindenre kiterjedő választ kapok, nem hurrognak le.

Örülök hogy regisztráltam anno, nem áll szándékomban távozni.

Külön élvezetemet lelem a hardveraprón lévő csalók felkutatásában / lebuktatásában :))

[ Szerkesztve ]

Forward thinking. كرر

(#27) Overfiend


Overfiend
csendes tag

Tiszteletem, kisasszony! (el se hiszem, hogy valaki még nem felejtett el teljesen..)

[ Szerkesztve ]

(#28) biker


biker
nagyúr

heppi börszdéj :)
és jó utat, sok ikert, and never look back :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#29) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Boldog évfordulót és sok sikert a következőkben is. ;)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#31) twollah


twollah
nagyúr

En is eltolom a talicskam egy kicsit tavolabbra.

Az okokat a blogomban lehet elolvasni.

(#32) Honkydoo


Honkydoo
őstag

Hát boldog szülinapot! :K
Igen azok a nagy nevek... Mint ahogy gondolom minden fórumozónak, nekem is van pár név akit tisztelek itt a fórumon. Te is közéjük tartozol.
Úgyhogy én személy szerint sajnálom hogy elmész, érdeklődve olvastam a kommentjeidet.

Sok szerencsét!

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [tildy:] 7 év
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.