Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) nfsu17


nfsu17
veterán

Több, mint 12 óra már eltelt, szóval a MOD gomb már nem aktív. :U

Az mp4-nek, vagy a 3gp-nek jobb a minősége ugyanolyan bitráta mellett? :F

(#1502) Atomgeszi válasza nfsu17 (#1501) üzenetére


Atomgeszi
veterán

.mp4-nek

(#1503) nfsu17 válasza Atomgeszi (#1502) üzenetére


nfsu17
veterán

Közben utánanéztem kül-i fórumokon és ott is ezt mondják.
Akkor itt egy mp4.
Bár úgyse fogja senki megmondani milyen lett. :(

[link]

(#1504) Garf. válasza nfsu17 (#1503) üzenetére


Garf.
tag

Ez nem volt rossz telefonon nézve, csak néhány helyen kockásodott. :C Ezt mivel csináltad?

(#1505) nfsu17 válasza Garf. (#1504) üzenetére


nfsu17
veterán

Ezzel:
[link]

Fene ebbe a kockásodásba. :O
De legalább nem akadt? :U

(#1506) Garf. válasza nfsu17 (#1505) üzenetére


Garf.
tag

Nem akadni nem akadt. Amúgy tényleg elég jó volt!!! :C

(#1507) nfsu17


nfsu17
veterán

Nem tudtok olyan linket, videót, ami azt mutatja, milyen a videót nézni a kütyün?
Meg, hogy hogy szólnak az mp3-ak? (nem fülesen).
Mert az olvastam a seria-n, hogy azért nem szólnak annyira jól, mivel annyi hangszínt kéne megszólaltatnia a hangszórónak, hogy nem tudja. Inkább a midi, vagy poli-hangok jobbak. :F

(#1508) Atomgeszi válasza nfsu17 (#1507) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ez hülyeség! Jelenleg a piacon a legjobban szól a W800i meg walkman testvérei! Amikor megallottam először h. szól, asszitem h. berosálok, mert annyi tisztán, és szépen szólt!!

(#1509) Atlantis válasza Atomgeszi (#1508) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem értek egyet. Headset nélkül az Alca 853 jobban szól. Szerintem headset-tel is már vannak jobban szóló telók, mint a Walkman-sorozat. Pl.: Moto E2, bár nem tudom, megjelent-e már.

Jó Sony-s szokás szerint az elmúlt három hónapban 2 headset-em ment tönkre. Egyszerűen az egyik fele elhalkult nekik.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1510) Viktor0610 válasza Atlantis (#1509) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Cserélték garanciában?
Egyébként meg: [link] ;] ...

Samsung Galaxy A54

(#1511) nfsu17


nfsu17
veterán

Ha háttérképet akarok rátenni a telóra szgépről, akkor mekkora legyen a mérete és a méretaránya? :F :R

(#1512) Viktor0610 válasza nfsu17 (#1511) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gondolom, akkora, amekkora a kijelzőé... :U
176 x 220 képpont, a méretarány pedig 0,8:1.

Samsung Galaxy A54

(#1513) nfsu17 válasza Viktor0610 (#1512) üzenetére


nfsu17
veterán

Köszi.
Azért bátorkodtam megkérdezni, mert:

-a samsungoknál (régebben) a háttérkép jóval kisebb volt, mint a kijelző
-ezen az oldalon is más a méret erre a telóra [link]

(#1515) Atlantis válasza Viktor0610 (#1510) üzenetére


Atlantis
veterán

Meg se próbáltam cseréltetni...valahogy eszmebe se jutott.

Érdekes megoldás a linkedben, az enyémek is egy tisztító hadművelet után csendesedtek el. Lehet, kipróbálom, amit írt a srác, végülis mit veszíthetek vele. Bár az enyémek nem látszanak nagyon koszosnak középen.

Én arra gondoltam, veszek egy újat, és azt soha nem fogom tisztítani, csak a kis gumibigyókat, a közepéhez meg nem nyúlok.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1516) joshua7 válasza nfsu17 (#1505) üzenetére


joshua7
veterán

A Queen videók tényleg jók lettek. Kicsit kockásak, de jók. A 2.-ként csinált BB videó viszont (ahogy elhangzott) már szaggatott.

Semper Fi

(#1517) nfsu17


nfsu17
veterán

Kockás.... :( ...gondolom az alacsony bitráta...vagy mittomén má. :O

Aki készített már OTTHON videót a telcsire, és full screen jó a minősége, nem akad, nem pixeles, az KÉREM mondja el a beállításokat, mert én már nem tudok többet segíteni.
Amiket találtam a neten beállítások, azok semmit nem érnek, mivel ott még lejjebb veszik a bitrátát, szóval nem várok tőlük sokat.
:R

(#1518) |AP| válasza nfsu17 (#1517) üzenetére


|AP|
veterán

Szerintem nem lehet... legalábbis én nem tudok róla, de én is örülnék, ha lehetne... Ha jól tudom a telefon csak 176x144-es videókat játszik le, ami a 176x220-as kijelzőre kinagyítva kockás lesz...
Próbáltam SUPER-rel 176x220-as videót kovertálni, de azt meg nem ismerte fel, csak hangként....
Szóval, ha mégis lehet valahogy, akkor arra én is kíváncsi vagyok!

(#1519) joshua7 válasza |AP| (#1518) üzenetére


joshua7
veterán

Ezek a videók nem teljes képernyőn mennek, hanem annál kicsit kisebbek.

Semper Fi

(#1520) nfsu17 válasza joshua7 (#1519) üzenetére


nfsu17
veterán

Így van, nem mindegyiket lehet teljesre, mert a képmerete borzasztóan van megoldva, még egy hagyományos tévés 4:3-as felvételt se játszik le teljes képernyőre. Persze meg lehet oldani, de ahhoz vágni (crop) kell a videón, ami anyagvesztéssel jár. Ez van. :(
Héten meglesz a telefon remélem.

(#1521) zsorzsterror


zsorzsterror
csendes tag

well
frissítés ismét nem sikerült automatice
talán este seus
viszont a határidőnapló-outlook szinkron :R hát az egy isten :R
tudjátok akinek nincs esze legyen notesze :)
a videókat este megnézem
viszont olyan gondom volt, hogy headsettel nem hallották amit én mondtam... de én tökéletesen a másik felet. aztán kb 5 másodperc múlva minden ok, valaki? vagy lehetséges hogy a titokzatos térerő probléma? de akkor én miért hallottam mindent jól?

http://c.wade.hu

(#1522) nfsu17


nfsu17
veterán

Utolsó videó próbálgatások, aztán ha megvan a teló, majd szórakozok vele én. :D

56kbps hang, 240kbps videó
[link]

56kbps hang, 288kbps videó
[link]

(#1523) [HUN]Zolee válasza nfsu17 (#1522) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

nemszagatott egyikse, ennél jobb minőséget sztem nemlehet kihozni ebből a telóbol.

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#1524) nfsu17 válasza [HUN]Zolee (#1523) üzenetére


nfsu17
veterán

A 288-as se? :F :Y
Na, akkor mégis érdemes volt szenvedni vele. :C

Köszönöm Zolee. :R

Ennek örömére lehet kaptok majd egy 288-asat. :DD

(#1525) macy


macy
addikt

Ott vannak a csajok :R Kár hogy nem 2x ekkora a kijelző :P

(#1526) Atlantis válasza zsorzsterror (#1521) üzenetére


Atlantis
veterán

A headset baromi szarul van behangolva. Minden hangot kiválóan átvisz, csak a te beszédhangodat nem. Nálam is előfordul, hogy nem hallanak, pedig már nincs térerő-problémám.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1527) nfsu17 válasza macy (#1525) üzenetére


nfsu17
veterán

Na, szépen lassan gyülekezünk. :DDD
Örülök, hogy örültök, és hogy én is hozzájárultam a témához (?) :U valamennyire. :D


Na, kéremszépen, újabbat találtam ki. :D
Csináltam 2 videót.
Hang, kép egyformán kódolva (56, 288), de az egyik

3gp [link]

a másik

mp4 [link].

Most nézzétek meg telón, melyik a jobb. Megmondom őszintén, az mp4-nek szebb a színe, a 3gp meg mintha nem lenne annyira kockás...vagyis kevésbé kockás....szgépen.

Köszönöm. :R

(#1528) joshua7 válasza nfsu17 (#1527) üzenetére


joshua7
veterán

Mp4-re szavazok. Szinte semmit nem szaggatott, nem úgy, mint a 3gp. Kinézetre meg egál a kettő (jó).

Semper Fi

(#1529) nfsu17 válasza joshua7 (#1528) üzenetére


nfsu17
veterán

''Szinte semmit nem szaggatott''

Akkor 240kbps-el az igazi.
Okés, akkor mp4. :D
Köszi. :R

Jajj, még 1-2 nap a telóig. :DD

(#1530) macy


macy
addikt

Na csináltam én is egy próbát [link]
300 kbps.
Nem vágom miért nem lehet 220x176-ban videót felpakolni. Meg azt sem hogy van amit teljes képernyőn lejátszik de van amit elforgatva is csak 176x144-ben.

[Szerkesztve]

(#1531) macy


macy
addikt

Próbálta már ezt valaki? < * * < /bill. komb./

(#1532) joshua7 válasza macy (#1531) üzenetére


joshua7
veterán

Milyen billentyűt kell megnyomni?

Semper Fi

(#1533) Atlantis válasza macy (#1531) üzenetére


Atlantis
veterán

Igen, elvileg itt lehet függetleníteni.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1534) macy válasza joshua7 (#1532) üzenetére


macy
addikt

Ott van, balra,csillag,csillag,balra. :DDD

(#1535) macy


macy
addikt

Dominóval lehet emilt küldeni vagy ahhoz előfizu kell?

(#1536) nfsu17


nfsu17
veterán

Hát sajnos fiúk az ára miatt nem lesz ilyen telóm. :O :O
Csak egy K750i. :(

Köszönöm minden segítséget! :R

(#1537) macy válasza nfsu17 (#1536) üzenetére


macy
addikt

Gyűjtögess még, 60-65-ért már találsz 810-est.

(#1538) nfsu17 válasza macy (#1537) üzenetére


nfsu17
veterán

De mindenképpen pannonnál kell megvenni, számlásan... :(( :(

(#1539) macy válasza nfsu17 (#1538) üzenetére


macy
addikt

Az gáz. Én soha többé nem veszek szolgáltató függő telót az biztos.

(#1540) nfsu17 válasza macy (#1539) üzenetére


nfsu17
veterán

Megértem, de nekem nem jelentenek ezek a mobilok annyit, hogy 60e+-okat adjak ki értük. :U Azt reméltem (kiscsaj még úgy tudta pankánál, hogy legalább van 10e ft kedvezmény...régen ennyi is lett volna, most aug 15 után ez lett SEMMI ft...gratula pannon, majd gyűjtünk nektek :o ), hogy kb 60e -ért megvan ez a teló. De 70-ért nem kell. :)

(#1541) joshua7 válasza macy (#1534) üzenetére


joshua7
veterán

Ah, szóval balra bill. :)
Ilyet ad:
Személyre szab, alatta ezek választhatók: Hálózati, Részhasználói, Szolgáltatói, Céges. Mindegyiken belül 2 vagy 3 jegyű MNC kód. Mire jó ez?

Megnézem a videót, amit csináltál..

Semper Fi

(#1542) Atlantis válasza joshua7 (#1541) üzenetére


Atlantis
veterán

Mint írtam, többek közt itt írhatod be azt a kódot is, amivel hálózatföggetlen lesz a teló.

Más: Kíváncsi lennék, ki milyen sebességgel tud másolni a telóra adatkábellel. Nekem az 1GB-os Sony High Speed kártyával stabil 228k, amivel másol, ez durván 35k-val több, mint sima 1GB-os Sony kártyával. Nem mellesleg a High Speed kártyával nekem is érezhetően gyorsabban merül az akksi. Durván 80%-kal jobban merül. Ma reggel kb 80%-os akksiról simán lement 20%-ra mire ötkor hazaértem, pedig kb. 3/4-es órát hallgattam zenét és 15 percet telefonáltam. A régi kártyával nem ment volna 45% alá.
Ez szoftveresen javítható lesz szerintetek?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1543) macy válasza Atlantis (#1542) üzenetére


macy
addikt

A hozzá kapott 512-es SD-vel 219.8 kbps.

(#1544) ByB válasza macy (#1543) üzenetére


ByB
addikt

SD? :F

Atlantis: Nekem 2GB-os High Speed Sony kártyám van és nem veszek észre különbséget akku merülésben! :U (W800i)

(#1545) macy


macy
addikt

SanDisk.

(#1546) ByB válasza macy (#1545) üzenetére


ByB
addikt

Én kérek elnézést és nekem kellemetlen! :DDD

(#1547) macy válasza ByB (#1546) üzenetére


macy
addikt

:D

(#1548) Atlantis válasza ByB (#1544) üzenetére


Atlantis
veterán

Akkor találtunk egy újabb területet, amit sikeresen elbasztak a w800-hoz képest. Viszont ez reményt ad arra, hogy szoftverrel javítható.

Tegnap este 100%-ra feltöltöttem, ma reggelre csak úgy állásában 18%-ot gyengült. :( :Y

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1549) joshua7 válasza macy (#1530) üzenetére


joshua7
veterán

Nekem ez tetszett idáig a legjobban. Nem kockás és csak az elején szaggatott egy kicsit.

Atlantis: nekem egy hétig bírta az akku úgy, h zenét kb 2 órát hallgattam, kevés fotót csináltam és kb 1.5 órát telefonáltam + éjszakára kikapcsoltam.
Komolyabb használattal kb 4 napot bír. Éjszaka nem megy.

Semper Fi

(#1550) Pxs


Pxs
aktív tag

Egy kis segítség azoknak (is), akik W800i-ről vagy K750i-ről tervezik a váltás W810i-re :

W800i és W810i különbségek (külső design-t nem számítva) :

- EDGE adatátvitel (GPRS-nél gyorsabb, 3G-nél lassabb, viszont szinte mindenhol elérhető)
- USB 2.0 Plug and Play (nincs szükség driverre az adatkábeles csatlakoztatáshoz, a Windows 2000/XP automatikusan pendrive-nak ismeri fel !)
- Macromedia Flash Lite témák támogatása (T-Mobile változatból kiütötték ezt !)
- fényérzékelő szenzor (billentyűzet és kijelző háttérvilágítás automatikus állításához)
- nagyobb telefonkönyv memória
- beépített equalizer a Walkman szoftverben, kézi állítással is

Fontosabb külső változás talán egyedül a navigomb, ami sajnos nem fém, hanem festett műanyag, de minden bizonnyal így is 20-szor tovább bírja majd bármelyik joysticknál :D

Ja és a navigomb közepe az nem külön joystick, csak annak néz ki ! :)

TréMobájl hülyeségek, a már megszokott T-s indító/leállító/képernyőkímélő animációkon kívül :

- NINCS Macromedia Flash Lite téma támogatás, azaz minden témánál ugyanolyanok maradnak a menü ikonjai ! (Meg lehet nézni mondjuk MM-ban egy gyári szoftos W810i-n az Emerge/Orbit témákat a különbségért...+ azoknál a menüikonokon való lépegetéskor rezeg a teló)
- Sony Ericsson Update Service szoftverrel történő frissítés után ANGOL nyelvű lesz a teló, magyar nyelv nem választható ! (Kifejezetten T-s szoft esetén fenálló hiba)
- Idióta web'n'walk böngésző, ami valójában egy átkozmetikázott Opera Mini és még csak nem is a 2.0-ás verzió...
- Rózsaszínű T-s ikonok a menüben (w'n'w, wapböngésző...), amik sok (sötétebb) témánál iszonyat csúnyán mutatnak ott

Nem azért, de a pofátlanságnak is van határa...előző telómban, egy Samsung ZM60-ban fontosabb funkciókat is lekorlátoztak, pl. weblapok lementését a böngészőben ! Egyszerűen közölte a telefon, hogy nincs elég memória (pár Kb-os weblapokról volt szó, 54 MB szabad mem. mellett). Érdekes módon a gyári szofttal kapásból volt elég !

Érik lassan 1 petíció... :((( ;]

#OFF :

Sőt, továbbmegyek...az ultra pofátlanság az volt, amikor szintén ZM60-ból kivették a navigomb gyorsbillentyű beállításait !

A gyári ZM60 szofttal lazán konfigurálható volt minden irányára 1-1 funkció....

T, ezt miért kell... ??? :( Ezt is a nagyobb GPRS-forgalomért, mint a kép/stb. funkciók esetében ? :(((

#OFF off !

'The key to success is just that - standing up one time more than falling.' Regisztrált: 2005-09-29 21:12 - fanatikus tag

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.