Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1552) Pxs válasza |AP| (#1518) üzenetére


Pxs
aktív tag

Fiúk-lányok, mással is előfordult már, hogy a SUPER se szó se beszéd kilépett, amint beledobtátok a konvertálandó file-t ?

Mert nekem mindig ezt csinálja, emiatt még nem tudtam letesztelni a teló videóképességeit :(

Ja, azt hiszem, legújabb verzió (1.9)...

Aztaq...

Ez jobb panoráma interface, mint a volt Nikon digitfotó masinámon... :Y

Mekkora poén már, hogy az előző kép széléhez lehet illeszteni az új fotót, látható módon :C

EricsSony rulz 4 eva' :))

'The key to success is just that - standing up one time more than falling.' Regisztrált: 2005-09-29 21:12 - fanatikus tag

(#1555) Atlantis


Atlantis
veterán

Még jó, hogy pár hozzászólással ezelőtt kértem meg a delikvenseket, ne kövessenek el gyors egymásután több hozzászólást, hanem foglalják össze egyben. Akkor is, ha különbözőek a címzettek. :((( :((( :(((

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1557) Pxs


Pxs
aktív tag

Atlantis : sorry, csak a lelkesedésem...

Ami a telót nézve érthető is :)

De nem fordul elő még egyszer :U

Akkor jó. Épp most akartalak figyelmeztetni.

Atlantis

'The key to success is just that - standing up one time more than falling.' Regisztrált: 2005-09-29 21:12 - fanatikus tag

(#1558) macy


macy
addikt

Na ma volt egy kis adatvesztés. Melóhelyen rányomtam a telefont a sz.gépre és pár témát rádobtam. Pár perccel később gondoltam játszok egy billiárdot, erre játék egy szál se. Na mondom ez faja. Nézegetem, hát az alkalmazások mappából is eltűnt minden. Van egy download mappám, oda szoktam felrakni a gépről cuccokat. Ott megvolt minden de nem tudtam telepíteni semmit. Kikapcs, akksi ki, be, bekapcs. Így már ment a telepítés, persze az elveszett dolgokat újra fel kell tolnom.

(#1559) macy


macy
addikt

Az orbit témában van valahol egy swf fájl. Nem tudja valaki hol lehet ezt megtalálni?

(#1560) macy


macy
addikt

Mi az mindenki eladta a w810-esét? :P Kipróbáltam hogy a flash menüt /orbit, equalizer.../ be lehet-e tenni tetszőleges témához. És be. Persze csak a gyári menüs telókon.

(#1561) [HUN]Zolee válasza macy (#1560) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

és hogylehet betenni azt a flash menüt?

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#1562) Viktor0610 válasza [HUN]Zolee (#1561) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Olvass vissza a SE K750i/W800i/W810i topikokban és/vagy használd a keresőt és megleled. :U

Samsung Galaxy A54

(#1563) [HUN]Zolee válasza Viktor0610 (#1562) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

hmm, használtam, de nemleltem meg ígyse találtam meg, hogy hogyan lehet a gyári menüt hogy használhatnám a orbit menüt más témához :(

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#1564) Viktor0610 válasza [HUN]Zolee (#1563) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez kell neked: [link].

Samsung Galaxy A54

(#1565) macy válasza [HUN]Zolee (#1563) üzenetére


macy
addikt

Én a tugzip34 nevű progival kicsomagoltam a thm fájlt amit témaként akartam beállítani.
Van egy xml fájl abban kell átírni/beírni pár dolgot.
Ha átírtad a tugzip-pal becsomagolod .tar kiterjesztésűre a fájlokat, aztán a kiterjesztést átírod .thm-re. Bemásolod a telefonba és kész is.

<Sony_Ericsson_theme version=''4.1''> ... ha nem 4.1 van itt akkor átírod.
<Desktop_style Type=''File'' Source=''orbit.swf'' /> ... ezt ide beszúrod.
<Background Color=''0x808080''/>

(#1566) [HUN]Zolee válasza Viktor0610 (#1564) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

igen ezt láttam, de én aszthittem hogy garvesztés nélkül is megoldható, azért nem találtam meg, mindegy ennyit nem ér meg nekem egy másfajta menü :)

macy :

kösz, ez tetszik kipróbálom :)

[Szerkesztve]

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#1567) drpele


drpele
senior tag

Jó hírrel szolgálhatok a 2gb-os high speed kártyát vásárolni szándékozó fórumtagoknak, ugyanis úgy tűnik sikerült megoldani a vele kapcsolatos problémákat.
Beadtam a telefont szervízbe ahonnét úgy jött vissza, hogy közelebbről meg nem nevezett alkatrészt cseréltek benne. Majd mikor hazahoztam frissítettem a software-ét R4DB005-re (R4CE012-ről) és azóta nem merül jobban az akksi mint előtte.
Egy kis üröm az örömben, hogy a magyar nyelv elszállt, hiába a számtalan master reset, mindenféle variációban. Talán későbbi frissítések orvosolják a problémát, ha nem akkor majd gari lejárta előtt ismét beadom szervízbe...

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#1568) macy


macy
addikt

Független telefonnál is előfordult már, hogy szoft frissítés után nem volt magyar nyelv?

(#1569) Atlantis válasza drpele (#1567) üzenetére


Atlantis
veterán

Ez miért jó hír? Magyarul egy hardware hibája ez a telónak és aki használni akarja a telefonját a nagyszerű Sony termékeivel, az adja be a telefonját szervízbe?

Én inkább szoftveres javításban reménykedek, minél előbb.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1570) joshua7 válasza Atlantis (#1569) üzenetére


joshua7
veterán

Te, miért nem szabadulsz már meg a telótól? Amennyit fikázod... :U

Semper Fi

(#1571) macy


macy
addikt

Pár téma : [link]

[Szerkesztve]

(#1572) Atlantis válasza joshua7 (#1570) üzenetére


Atlantis
veterán

Mert nem találok még egy ekkora hülyét, mint én, aki megvenné. :) ;)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1573) Atlantis


Atlantis
veterán

Használ valaki Sandisk 2 Gigás kártyát ezzel a csodatelefonnal? Az is fokozottan meríti az akksit?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1574) horatio válasza Atlantis (#1573) üzenetére


horatio
tag

Én Sandisk 1 Gigásat használok.
Mit jelent Nálad a fokozottan meríti az akut?
Én napi átlag 1-1,5 órát beszélek a telóval és olyan 40-50 percet hallgatom rajta a zenét. Ekkor marad rajta olyan 30 %.
Ha két és fél óra fölé megyek beszédben akkor estére már neccec a töltöttsége.
Viszont minden este töltőre kell raknom szegényt, mert nálam két napot tuti nem bír ki egy feltöltéssel. (Kivétel szombat-vasárnap)

[Szerkesztve]

Két nap az élet, három nap a karnevál.

(#1575) Atlantis válasza horatio (#1574) üzenetére


Atlantis
veterán

Azt jelenti, hogy gyorsabban merül, mint a gyárilag hozzáadott kártyával. Olvass vissza pár hozzászólást, a napokban morogtam emiatt.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1576) zsorzsterror


zsorzsterror
csendes tag

elejt a headset...
mikrofon/jack aljzat ér le először...
kopp...
szétes...
PÁNIK!!!!!
felvesz, csak a műanyag, összepatint, kipróbál...
piha...
semmi baja; örvendezénk vala :D

http://c.wade.hu

(#1577) Pxs


Pxs
aktív tag

Apróság a Walkman szoftverrel kapcsolatban...

Nektek is csinálja azt, hogy zenehallgatás közben néha egy fél pillanatra ''bekúszik'' a számlista ? Mint amikor a lejátszóban megnyomod a felső navigombot...

Kicsit zavaró, de nem vészes.

Kettes : nincs valami mód arra, hogy megjelenítse, egy-egy adott számnál meddig tartott egy adott hívás ? Mert itt csak a hívás kezdetének időpontját látni...

Három : szolgáltatói kiadású W810i-nél még mindig nincs előrelépés Flash Lite témák terén ? :(

'The key to success is just that - standing up one time more than falling.' Regisztrált: 2005-09-29 21:12 - fanatikus tag

(#1578) zsorzsterror válasza Pxs (#1577) üzenetére


zsorzsterror
csendes tag

csinálja, de szerintem ez feature :)
mondjuk ritkán látom, mert tokban hordom a szimbiótám :)

http://c.wade.hu

(#1579) ByB


ByB
addikt

Valaki találkozott már fehér W810i-vel boltban? :F

(#1580) Pxs válasza zsorzsterror (#1578) üzenetére


Pxs
aktív tag

Lehet, így akarja megmutatni, melyik szám lesz a soron következő : :D
De akkor azt már egyszerűbb lenni 1 sorban kiírni :)
Mindenesetre érdekes megoldás...

VBR MP3-makkal nektek hogy boldogul ? Nekem volt, hogy egy adott számot csak a feléig játszott le, aztán beakadt a hang pár másodpercre, végül megunta és ugrott a következőre.
Ugyanaz a szám az iAudio 5 MP3 lejátszómban lazán végigment hiba nélkül.

Tapasztalatok ?

'The key to success is just that - standing up one time more than falling.' Regisztrált: 2005-09-29 21:12 - fanatikus tag

(#1581) Makaveli


Makaveli
senior tag

Please help me! Régebbi telefonomban (T630) megszoktam, hogy a képernyőkímélő után kijelzi az időt, de ennél a telefonnál nem jelzi ki és zavar, hogy olyan mintha kikapcsolt volna... Tehát hol lehet ezt beállítani, mert én sehol sem találtam! :(

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#1582) Garf. válasza Makaveli (#1581) üzenetére


Garf.
tag

Ha meg nyomod a hangerő gombot, akkor ki fogja rakni egy időre és majd újra sötét lesz a képernyő.

(#1583) Makaveli válasza Pxs (#1580) üzenetére


Makaveli
senior tag

Talán csak annyi a hiba, hogy nem bír ilyen terjesztésű MP3-at lejátszani. A használati könyvben írja is: A WALKMAN egyben zene- és videólejátszó is. A következő fájltípusok támogatottak: MP3, MP4, 3GP, AAC, AMR, MIDI, IMY, EMY és WAV (16 kHz maximális mintavételi frekvenciával). A 3GGP-kompatibilis fájlok adatfolyamként is lejátszhatók.

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#1584) Makaveli válasza Garf. (#1582) üzenetére


Makaveli
senior tag

THX!!! :R Kösz a segítséget!

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#1585) Viktor0610 válasza Makaveli (#1583) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mi köze is van a 16 kHz-es mintavételezési frekvenciájú WAV fájlnak a VBR MP3-hoz? :F
Mondjuk, az valóban érdekes, h. egy zenemobil nem képes a változó bitsűrűségű MP3-at rendesen játszani.

Samsung Galaxy A54

(#1586) Makaveli válasza Viktor0610 (#1585) üzenetére


Makaveli
senior tag

Figyu, én csak idéztem a felhasználói kiskönyvből, ne engem hibáztass már! :O

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#1587) HaKo válasza drpele (#1567) üzenetére


HaKo
aktív tag

Sziasztok!
Én is gondolkozom egy ilyen telefonon. Nagyon tetszik. Főleg hogy még nem is joystickos. :D Végigolvastam a fórumot, de ha véletlenül olyat kérdeznék ami már elhangzott akkor ne kövezzetek meg. :) Csak kicsit kavarodnak az infók a fejemben.

drpele: Ez a probléma csak nálad merült fel? Lehet hogy csak egyedi probléma vagy szériahiba?

Valaki valahol írt valamit a navigob kopásáról ...az mennyire jellemző vagy az egyedi eset?
Én is a gsmdepo-nál gondoltam a vásárlást. Nem tudja valaki hogy vidékre, konkrétan Pécsre mennyiért szállítanak?
Mióta 76900 az ára várható mostanában vmi árcsökkenés? Ha mondjuk már 1-1.5 hónapja ennyi akkor biztos lassan jön egy kis árcsökkenés. De ezt csak én gondolom. :D

(#1588) Atomgeszi válasza Pxs (#1580) üzenetére


Atomgeszi
veterán

hmm, én eccer a W800i-mre felraktam egy VBR mp3-at, és lazán végig vitte. azt hiszem h. a nokia 6230i nem képes lejátszani a változóbitsűrűségű ( VBR) mp3-at, de ha közzé teszel egy vbr -es mp3-at akkor megnézhetem h. enyém lejátszae, vagy vki más is megnézheti akinek 810-ese van

(#1589) Taibi


Taibi
csendes tag

Csáó!

Olvastam, hogy a T-mobilos előfizetéses telefonnál gondok vannak, ugye korlátozva van egy-két dolog...
A Pannonos telefonnál is van valami hasonló gond vagy az teljesen olyan, mintha kártyafüggetlenül venném egy gsm boltban?

(Keresgéltem a választ itt a fórumban, de csak a t-mobilos lehúzásról olvastam, bocsi ha elkerülte a figyelmem...)

(#1590) drpele válasza HaKo (#1587) üzenetére


drpele
senior tag

Nem egyedi hiba, de nem mondhatni azt sem, hogy szériahiba, mert nem mindenkinél jelentkezik....

[Szerkesztve]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#1591) Viktor0610 válasza Atomgeszi (#1588) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gondolom, nem mindegy, milyen minőségű a betömörített VBR-MP3.

Samsung Galaxy A54

(#1592) HaKo válasza drpele (#1590) üzenetére


HaKo
aktív tag

Végülis a lényeg hogy garanciában javítják, és akkor megjavul tőle... Te hol vetted a telefont a depo-nál? Ezekhez a változó bitrátájú mp3-akhoz annyit hogy az én S700-asom is lejátsza őket, viszont a hugom E398as motorolája meg nem... :)

(#1593) drpele válasza HaKo (#1592) üzenetére


drpele
senior tag

Az enyém trébobilos...
Viszont a VBR MP3-al soha semmi problémám nem akadt lejátszás közben.

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#1594) macy válasza HaKo (#1592) üzenetére


macy
addikt

Pécs? Ott van egy W810i eladó 60-ért. 3 hónapos.

(#1595) Nimda


Nimda
addikt

Hány euro manapság ez a teló?...:U

(#1596) HaKo válasza macy (#1594) üzenetére


HaKo
aktív tag

Kössz az infót! De annyira még nem határoztam el magam a telefon mellet, meg asszem inkább újat vennék. :D

(#1597) Makaveli


Makaveli
senior tag

Ti nektek lejátssza a videókat??? Mert elvileg a QuickTime videókat támogatja a lejátszó, de én nem bírom lejátszani. :(

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#1598) HaKo válasza Makaveli (#1597) üzenetére


HaKo
aktív tag

Nekem nincs W810-esem de a mostani SE-om is csak a 3gp és az mp4 formátumot játsza le... És azt is csak 176X144-es felbontásban. És a bitráta is számít valahol előrébb volt róla szó.

[Szerkesztve]

(#1599) HaKo


HaKo
aktív tag

Fekete vagy szürke fülhallgatót adnak hozzá? Van olyan aki a deponál vette a telefont? Milyen garanciapapírt adnak?

(#1600) Viktor0610 válasza HaKo (#1599) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A fekete telefonhoz furán nézne ki a szürke füles, természetesen fekete jár hozzá.

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.