Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) Csorbi válasza johnny23 (#1750) üzenetére


Csorbi
addikt

A GsmLine-nál vettem, talán szerdán?
A frissítés meg annyi volt, hogy az SE oldalán van egy update szoftver, azt letöltöttem, feltelepítettem, összedugtam a telefonom a géppel, és a szoftver megcsinálta a frissítést. (Előbb letöltötte netről az új szoftvert, aztán beletolta.) Elsőre. Voilá! :C Nem tartott az egész tovább 5 percnél.

(#1752) Makaveli


Makaveli
senior tag

Lécci segítsetek nem bírom letölteni ezt a SUPERT mert valami gond van vele. Nem tudom mit tegyek :(

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#1753) Viktor0610 válasza Makaveli (#1752) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt a [link]et most próbáltam, mennie kell.

Samsung Galaxy A54

(#1754) Makaveli válasza Viktor0610 (#1753) üzenetére


Makaveli
senior tag

Egy nagy zagyvaság jött be tele jelekkel

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#1755) Viktor0610 válasza Makaveli (#1754) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jobb gomb, cél mentése más néven módon mented le? :F

Samsung Galaxy A54

(#1756) Atlantis válasza Viktor0610 (#1753) üzenetére


Atlantis
veterán

Nálam működik a link.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1757) Makaveli


Makaveli
senior tag

Nem megy! 0012/E6/super.chm

Probléma van ennek a fájlnak a telepítésével - ezt írja ki

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#1759) Atlantis


Atlantis
veterán

1., Ez nem chat, hanem fórum. Ha fél napig nem válaszolnak, akkor se háborodj fel.
2., Nálam teljesen jól működik. Letöltötted rendesen a telepítőt?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1760) Makaveli válasza Atlantis (#1759) üzenetére


Makaveli
senior tag

Milyen telepítőt?Minden megvan a végén nem megy le a töltés.

[Szerkesztve]

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#1761) Atlantis válasza Makaveli (#1760) üzenetére


Atlantis
veterán

Arról a linkről, amit Viktor megadott. 24,5 MB.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1762) Makaveli


Makaveli
senior tag

Köszönök mindent mindenkinek sikerált sok idegeskedés után feltenni... És most hogyan kell használni? :B

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#1763) Makaveli


Makaveli
senior tag

mpg. fájlból hogy bírok 3gp fájlt készíteni?

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#1764) [HUN]Zolee válasza Makaveli (#1763) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

hát , szerintem először indísd el a programot, és olvass vissza, ott levan írva, meg nézz át a 3gp topicba.

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#1765) buboreak


buboreak
csendes tag

Sziasztok!

Hamarosan belépek én is a w810 tulajdonosok táborába! :U :)) :U
A színe fehér lesz, mert az talán ritkábban fordul elő (bár ez jobban is tetszik).
Gyári független garival meg mindennel együtt.
Ha minden igaz akkor szombaton lesz meg, már nagyon várom!

(#1766) Atlantis válasza buboreak (#1765) üzenetére


Atlantis
veterán

Hol lehet fehérben venni?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1767) buboreak válasza Atlantis (#1766) üzenetére


buboreak
csendes tag

Hát én úgy hallottam, hogy limitált darabszám van belőle.
Azt meg, hogy hol lehet kapni azt nem is tudom pontosan mert nekem egyik ismerősöm bátyja hozza akinek valami telefonos nagykere van. De még az ő üzletének a nevét sem tudom sajna :( De majd megkérdezem az üzlet nevét (engem végülis anyira nem érdekel ez) és leírom.

(#1768) Csorbi


Csorbi
addikt

Valami nagyon tuti tokot tudtok hozzá? Vagy mivel lenne a legjobb megvédeni a telefont a sérülésektől, karcolásoktól?

(#1769) bebar


bebar
aktív tag

buboreak ezt most az összes létező fórumba beírja! :)

(#1770) buboreak


buboreak
csendes tag

:DDD

(#1771) Atlantis válasza Csorbi (#1768) üzenetére


Atlantis
veterán

Van hozzá fekvő gyári bőrtok, ami csíptethető és fűzhető is. ICE-25 a száma. Nekem van egy, bejött, bár csak akkor használom, ha övet nem veszek, mert övre jobb szeretem a Samsonite tokokat.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1772) Makaveli


Makaveli
senior tag

Ti mit gondoltok mit érdemesebb rátenni? MP4 vagy 3GP videófájlt???

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#1773) wgaborw


wgaborw
tag

Az miért van, hogy csak 230kval tok a telefonra másolni USB-n kersztül?

Nem kevés ez egy kicsit?

(#1774) Atlantis válasza wgaborw (#1773) üzenetére


Atlantis
veterán

Ez már csak ilyen. Valóban kevés, de ennél több nem lesz.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1775) wgaborw válasza Atlantis (#1774) üzenetére


wgaborw
tag

Akkor a kártyaolvasó megoldást illetve alternatívát jelenthet.

(#1776) Atlantis válasza wgaborw (#1775) üzenetére


Atlantis
veterán

Ahogy mondod.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1777) Csorbi válasza Atlantis (#1771) üzenetére


Csorbi
addikt

És ezzel az övvel teljesen használható minden gombja is? Illetve a fülhallgató is?

(#1778) Atlantis válasza Csorbi (#1777) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem övvel, tokkal ugyebár. :)

Nem értem a kérdést. Ha nyomogatni akarod, kiveszed a tokból. Számomra ez egyértelmű. Ha az oldalgombok használhatósága érdekel, az meg attól függ, hogy rakod bele. ICE-25-ösben megoldható, hogy használhatóak legyen az oldalgombok, lévén alul is vannak nyílások a tokon. A Samsonite-ban sajna csak a felülre eső oldalgombok használhatóak.

Ezért is lenne jó ugyebár, kedves Sonyericsson, ha a Pause gomb és a hangerőszabályzó-gombok nem ellentétes oldalon lennének. Minek is gondolkodni tervezéskor...

Samsonite-ba kényelmesen elfér headset-tel együtt is, de ICE-25-ösben is használható headsettel, csak kicsit segíteni kell a nyíláson a tok elején, ill. végén, ki hogy szeretné hordani.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1779) Ricardo válasza Atlantis (#1778) üzenetére


Ricardo
félisten

Előbb utóbb tágul annyit hogy ne kelljen rásegíteni.

(#1780) Atlantis válasza Ricardo (#1779) üzenetére


Atlantis
veterán

Alapból se vészes a helyzet. Én elég könnyen belekötök mindenbe, ami Sonyericsson, de ezzel nem volt gondom. :D

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1781) Csorbi válasza Atlantis (#1778) üzenetére


Csorbi
addikt

Jajj tényleg, benéztem :DDD

Hát, nemrossz tok, de nem az igazi :F Kitalálhatnának már valami testreszabottat ezekhez a telefonokhoz...

(#1782) Gubro válasza Csorbi (#1781) üzenetére


Gubro
senior tag

Létezik hozzá kemény műanyag (nem buborék) tok is. Utánanézek, mert fejből nem megy, hogy hol van ilyen.

(#1783) Csorbi válasza Gubro (#1782) üzenetére


Csorbi
addikt

Ohhh, nagyon köszönöm uram :R

(#1784) HaKo


HaKo
aktív tag

Sziasztok!
Védgre megvan a telefon! Nagyon megvagyok vele elégedve.Megnéztm h milyen a szoftver-verziója: R4DB005. Ez a legújabb verzió? A fülhallgató nagyon jól szól, tényleg kiszűr minden háttérzajt. Még nem volt sok időm foglalkozni vele majd hétvégén kitapasztalgatom.

(#1785) Atlantis válasza HaKo (#1784) üzenetére


Atlantis
veterán

Elvileg van újabb szoft. Csak még nem tudni árt-e vagy használ. :) Sonyericsson-nál sosem lehet tudni.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1786) mirage83 válasza Atlantis (#1785) üzenetére


mirage83
csendes tag

Mi az új szoftver verziószáma? :F

(#1787) Csorbi válasza mirage83 (#1786) üzenetére


Csorbi
addikt

Legjobb tudomásom szerint CXC1250316 R4EA031

(#1788) Atlantis válasza Csorbi (#1787) üzenetére


Atlantis
veterán

Így van.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1789) Makaveli


Makaveli
senior tag

Legyen szíves valaki leírni nekem a beállításokat, mert Atomgeszié már nem található... És utána honnan tudom, hogy tényleg átrakta-e 3GP-be? Előre is respect annak, aki válaszol. :R

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#1790) HaKo


HaKo
aktív tag

Az hogy lehet h az 512Mb-os memory stick csak 467 Mb nemóriával rendelkezik?

(#1791) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

HaKo:
Sajnos igen, mert egyrészt a rendszerfájlok is foglalnak v.mennyit, illetve a kártya nem 512 megabájtos (512*1024*1024), hanem 512 millió bájtos (512*1000*1000).

Samsung Galaxy A54

(#1792) HaKo válasza Viktor0610 (#1791) üzenetére


HaKo
aktív tag

Értem, köszönöm a gyors választ. Kevésnek tűnt ahhoz képest h a 128mb-osból 123-at lehet használni.

(#1793) Viktor0610 válasza HaKo (#1792) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Minél nagyobb kapacitású a kártya, annál nagyobb az eltérés az 1000 vs. 1024 miatt...

Samsung Galaxy A54

(#1794) vinakos


vinakos
csendes tag

Most vettem végre egy ilyen telót én is.

Beletettem kari aksi, eddig minden oké megy szépen.

DE... nemt tudom levenni a hátlapot!!!!!!! Mert kellene karit cserélni.

Hogy lehet leszedni normálisan a hátlapot??????? Mert nekem meg se moccan rajta!!!

Valai segítsen mert megőrülök!!!! :W :W :W

(#1795) mirage83 válasza vinakos (#1794) üzenetére


mirage83
csendes tag

Próbáld meg a narancssárga W betűnél nyomni miközben lehúzod róla a hátlapot.

(#1796) Makaveli


Makaveli
senior tag

Valaki legyen szíves segíteni nekem, mert tegnap egy napja, hogy már megkérdeztem, szal nem tudtok segíteni hogy kell beállítani és honnan tudom, hogy tényleg átrakta-e MP4-be?

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#1797) [HUN]Zolee válasza Makaveli (#1796) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag


[Gonoszkodás ON]
Láttál már számítógépet?
Nemvagyok benne biztos.
[Gonoszkodás OFF]


a fálj kiterjesztése mp4 lesz pl :P

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#1798) Makaveli válasza [HUN]Zolee (#1797) üzenetére


Makaveli
senior tag

De nekem nem lesz a kiterjesztése mp4... Mi mpeg-ről mp4-re kéne változnia?

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#1799) [HUN]Zolee válasza Makaveli (#1798) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

és milenne ha kipróbálnád?
talán akkor rájönnél magad is. :)
amúgy lehet hogy avi-t csinál nem mp4 et kiterjesztésnek, nemtudom, én 3gp-be konvertálok, mert általába azt tudják lejátszani.

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#1800) Makaveli


Makaveli
senior tag

Nekem egy olyat ír ki, hogy mpeg.3GP. Ez a fájl címe... Akkor ez azt jelenti, hogy átkonvertálta???

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.