Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) [HUN]Zolee


[HUN]Zolee
senior tag

türelmetlenül várom az új FW-t :U

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#1152) zsorzsterror


zsorzsterror
csendes tag

vettem krussel tokot a drmobilban
nem az igazi..... sőt
de legalább a headsetnek van luk alul

http://c.wade.hu

(#1153) Atomgeszi válasza zsorzsterror (#1152) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Képet tudsz róla mutatni ?

(#1154) zsorzsterror válasza Atomgeszi (#1153) üzenetére


zsorzsterror
csendes tag

http://www.krusell.se/productUni.php?productID=1427&x=4&y=9&category=27

drmobil és 4 rugesz
egészen normálisak, sőt készségesek voltak, srác azonnal szétvágta volna a másikat, hogy tudjam használni... asszem ennek is ez lesz a sorsa
ha megmoddolom majd kaptok képet, yah meg erről is amit a telóval csinálok.

egyedüli szívás csak az, hogy mint minden ''rendes'' kereskedő ezek is csak hatig vannak

[Szerkesztve]

http://c.wade.hu

(#1155) mukos


mukos
tag

Lehet egy picit off de van egy ilyen telom Témizénél vettem, aranytárskártyás , nah most ha megyünk nyaralni és visszem a laptopott melyik a legolcsóbb megoldás hogy tudjak netezni csak böngészni kéne meg msn-zni , vegyek egy ilyen wlan kártyát de hát az most ha jól olvasom atom drága 1 órára is , vodánál meg 1 hónapra 200mb max adatforgalom és 3500Ft de ott ha jól tudom csak előfizusaknak lehet. Szóval kisegítenétek ha lehet vagy vagy hol kérjek helpet? Sorry ha túl off a téma. Ja és Keszthely mellé menénk Balcsira.



[Szerkesztve]

(#1156) Viktor0610 válasza mukos (#1155) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A legolcsóbb Net csomag a T-nél 1850 Ft, 50 MB adatforgalmat tartalmaz, bővebb infót ezen a [link]en olvashatsz.

Samsung Galaxy A54

(#1157) zsorzsterror válasza mukos (#1155) üzenetére


zsorzsterror
csendes tag

figyi a wlan kártya jól jöhet, ha beülsz egy olyan helyre, sok ingyenes is van (leaglábbis bp-n)

www.hotspotter.hu hirtelen, de néz utánna

http://c.wade.hu

(#1158) scorpy02


scorpy02
aktív tag

A teló tud rezegni és csörögni egyszerre? ;]

(#1159) Atomgeszi válasza scorpy02 (#1158) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Természetesen! Eznem Samsung. :P

(#1160) Atombalu válasza Atomgeszi (#1159) üzenetére


Atombalu
senior tag

samsung is tud, csak kicsit bonyolultabb megoldani

mod.: to off topic

[Szerkesztve]

iPhone 5

(#1162) [HUN]Zolee


[HUN]Zolee
senior tag

pff, te aztán jó hsz-re válaszoltál :C
Hsz gyüjtést meg hagyad abba.

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#1163) Fecsy


Fecsy
tag

A YOUTUBE-on rengeteg mobil ismertetőjét meg lehet találni videón :Y :C :DD

Itt van a w810i:

[link]

[link]

[Szerkesztve]

(#1164) Atombalu


Atombalu
senior tag

galambszárny: [link]

iPhone 5

(#1165) Atombalu


Atombalu
senior tag

ajaj most olvastam egy masik forumon, h egy emberke megprobalta frissiteni a telojat, erre az orok álomba szenderült..... :((

iPhone 5

(#1166) [HUN]Zolee válasza Atombalu (#1165) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

Remélem nálunk nem lesz ilyen :(

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#1167) |AP|


|AP|
veterán

UP!

Az EW-ben újra 95k. Elgondolkodtam :)

(#1168) Ricardo válasza Atombalu (#1165) üzenetére


Ricardo
félisten

Hogy sikerült neki?

(#1169) drpele válasza _bs_ (#1122) üzenetére


drpele
senior tag

Egyyébként a klasszikus értelemben vett 512 Mb hely soha sem lesz elérhető a kártyán, ugyanis a Sandisk oldalán ez olvasható:
Note: 1 megabyte (MB) = 1 million bytes; 1 gigabyte (GB) = 1 billion bytes. Some of the listed capacity is used for formatting and other functions, and thus is not available for data storage.

Tehát a váltószám amit használnak nem 1024 hanem 1000, mint minden más háttértár gyártónál...

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#1170) Nippon


Nippon
őstag

Segítsetek!

Tré-mobilos w810-em van és nem írja ki a hívó fél nevét, csak a számát bejövő hívásnál.
Ha én hívok valakit akkor írja a nevet is és a számot is. Találkozott már valaki hasonló problémával?

(#1175) Atombalu


Atombalu
senior tag

elnezest a forum uraitol, h megint tobb hsz-t muveltem, de reg jartam errefele, elszoktam szorri

mod.: mert azóta boldogan élek a w810i-vel
de látom nem műveltek sok hsz-t nélkülem, hát hova tunt a lelkesedés ?



pollai:
nem szabad ezt csinalni, amit művelsz. rég megvehetted volna depotol a telót.
amiota megvettem már zuhant 1 ropit az ára mégis teljesen megérte, sosem fogok sirni a megvételéért. De 95-ért bűn megvenni. inkabb vennel egyet a depotol es toltened fel a kartyad vagy ha elofizus vehetnél egy bringát, de nem sorolom


drpele:
hat igen, ezzel jol megsz*pattak minket, bar nekem még mindig van 1 honap utan 200 mb ures helyem

mod.: *


Nippon:
valószinu a trés beállításaid vannak megfelelőtlenül konfigurálva, hivd fel a 177-et es ott menüzz egy picit


Ricardo
azt tette, amit tennie kellett a leírás szerint. tehát mikor megérkezik a seus-os szoft frissülés akkor en gyongyozo homlokkal fogok nekivagni a procedúrának


(Engedelmeddel az ötből egyet szerkesztettem.
Látod, lehet így is!?
Viktor0610)

iPhone 5

(#1176) [HUN]Zolee válasza Atombalu (#1175) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

mivel senkienk semmi baja a telával, ezért nem születnek az új postok. :C

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#1177) |AP| válasza Atombalu (#1175) üzenetére


|AP|
veterán

95-ért nem bűn, ugyanannyi, mint a depoban, csak rendes, 20%-os ÁFÁ-val. Mivel céges számlára venném, ez is fontos, és egy kicsit a garanciával is nyugodtabb vagyok, ha az EW-ben veszem... szerintem már a héten meglesz :)

(#1178) drkuhl válasza |AP| (#1177) üzenetére


drkuhl
csendes tag

Jól lement az ára 76900ft 2 év garival :R :DD

(#1179) Ricardo válasza drkuhl (#1178) üzenetére


Ricardo
félisten

Jönnek ki az utódok.

(#1180) Ck. válasza [HUN]Zolee (#1166) üzenetére


Ck.
addikt

De bizony lesz! Menj be a Westendben lévő SE mintaboltba, vagy a Széchenyi téren lévő A.Coline Kft.-hez (központi SE szerviz). Nyugodtan kérdezz rá a SEUS frissítésre és meg fogsz döbbeni! Napi, heti rendszerességgel visznek hozzájuk telókat, mert a SEUS hazavágta.
Én is rengetegszer használtam hibátlanul (K750, W800 esetén), de a legutóbbi alkalommal nekem is hazavágta az akkori telómat (W900).

(#1181) |AP|


|AP|
veterán

Kérdés eldőlt, nem várok tovább! :))

2 év gyári gar, megbízható helyről, 20%-os ÁFÁ-val: 89990 Ft
Ma meg lesz rendelve :)

(#1182) Ck. válasza |AP| (#1181) üzenetére


Ck.
addikt

Én bátran ajánlom a GSM-Depo-t, jobban jársz, olcsóbb is, hidd el, sokan vettek már tőlük, megbízható korrekt cég, rendes gyári 2 év SE garanciával adják a W810-et.

[Szerkesztve]

(#1183) |AP| válasza Ck. (#1182) üzenetére


|AP|
veterán

Ha a nettó árat nézed nem olcsóbb! Én céges számlára venném, kell az ÁFÁ-s számla.

(#1184) DTF válasza |AP| (#1183) üzenetére


DTF
aktív tag

Adnak AFA-s szamlat!!! Csak a 20%/ot nem tudod visszaigenyelni mivel 0% AFA-t tartalmaz. En is cegre vettem a mobilomat 0% AFA-val!!!

DTF

(#1185) |AP| válasza DTF (#1184) üzenetére


|AP|
veterán

pont ez az, a visszaigénylés... de már meg is rendeltem... hétfőre megvan!

(#1186) EmThor válasza |AP| (#1185) üzenetére


EmThor
addikt

aloha mester! hol 90? electroworld? múlt héten még 95 volt... thx!

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#1187) |AP| válasza EmThor (#1186) üzenetére


|AP|
veterán

www.gigatel.hu

(#1188) drpele


drpele
senior tag

Használ vki a telefonjában Sony márkájú 2Gb-os ms duo pro kártyát (típuszám: MSX-M2GN)?
Én tegnap este tettem bele a telefonomba, (előtte megtöltöttem mp3-al) és azt vettem észre, hogy ma estére a 100%-ig töltött akkut teljesen lenyalta a telefon...
Lehet, hogy valami nem okés a kártyával?

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#1189) HXY válasza drpele (#1188) üzenetére


HXY
addikt

lehet, hogy mivel a kártya highspeed-es, ezért terheli le az akksit ennyire...

(#1190) Atlantis


Atlantis
veterán

Alapból is elég halovány akksi van benne. Meglepően keveset bír.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1191) HXY válasza Atlantis (#1190) üzenetére


HXY
addikt

nekem 3 napot megy kb 3 óra zenével és kb 3 óra beszéddel


a diktafon printyegését hogy lehet kiiktatni?

(#1192) EmThor


EmThor
addikt

76.900.- a depón. de lehet a szavazás miatt, bár most ezt nem követtem figyelemmel.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#1193) drpele válasza HXY (#1189) üzenetére


drpele
senior tag

Az a baj, hogy a sandisk nem adja meg sehol mennyit fogyaszt a saját memóriája...
Ha lennének adatok akkor össze lehetne hasonlítani a sony-éval...

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#1194) Atombalu


Atombalu
senior tag

na most frissítettem szoftot rajta. Az elején picit megijedtem mikor bekapcsoláskor a kelletenel kicsit hosszabb ideig maradt sötét a kijelzo :))
De most legalabb friss R4DB005 a szoftverziom. :R

iPhone 5

(#1195) drkuhl válasza EmThor (#1192) üzenetére


drkuhl
csendes tag

Nem a szavazás miatt annyi :C :D

(#1196) Ricardo válasza Atombalu (#1194) üzenetére


Ricardo
félisten

Az új szoft miben tud többet?

(#1197) |AP|


|AP|
veterán

Megvan! Gyönyörű :)
Egyelőre még csk ennyit tudok mondani...

(#1198) |AP|


|AP|
veterán

Ja, igen: a forgalmazó a Rightphone, úgyhogy remélem semmi gond nem lesz a 2 év garival... Ők látják el az MM-et, az EW-t és ha jól tudom még a szolgáltatókat is...

(#1199) Viktor0610 válasza |AP| (#1198) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben ''rendes'' SE-garanciát kaptál, akárki is lehet a forgalmazó, a garancia természetesen teljeskörű.

Samsung Galaxy A54

(#1200) B3AST válasza drkuhl (#1178) üzenetére


B3AST
tag

Hát depón tényleg ennyi, de ott van még az ÁFA, azzal ergyütt meg már 92 280 FT. Azt meg ugye ki kell fizetni... Vagy rosszul tudom???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.