Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Hát nem semmi, de még kétszer meggondolom belevágjak e. Nem tűnik nekem azért annyira letöltjük és telepítjüknek. Azért lekell pár dolgot szedni ilyesmi, ámbár a végeredmény magáért beszél valóban.
Megvárom az új updatet és ha nem muzsikál úgy akkor lehet felrakom. Semmit nem vesztek, max féltégla lesz :D

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#2) sztivo válasza Lalikiraly (#1) üzenetére


sztivo
senior tag

Hidd el, így már annak tűnik, néztem régebbi modelleken hogy kell... De 2/3-a volt megegyező. Nekem kb 4 órámba telt, mire rájöttem mit hogyan kell. Így utólag már persze fél óra lenne az egész :)

(#3) Lalikiraly válasza sztivo (#2) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Azt megnéznéd, hogy pl ultra energiatakarékos mód ilyesmi van e?
A kamera nem baj, mert a gyári meg 16:9 et nem tud ami jólenne :D

Na meg persze az alap kamera képminőség milyen lett?
Esetleg a zenelejátszási hangerő ilyesmi jobb lett e?

Én filózok rajta :)

[ Szerkesztve ]

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#4) sztivo válasza Lalikiraly (#3) üzenetére


sztivo
senior tag

Igen, van benne, extrém takarékos néven. :D

A kamera hozza ugyanazt a minőséget, mint a gyári, a fókuszálás sokkal gyorsabb, és legalább mindig próbálkozik.
A hangerőről pedig annyit, hogy gyárilag is nagyon hangos volt a telefon, de ezzel a ROM-mal még hangosabb. Nálam pl a csengés nem a maxon van, hanem 3-mal visszább :D

[ Szerkesztve ]

(#5) Lalikiraly válasza sztivo (#4) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Fülessel neked mennyire hangos? Mert az én sennheiseremet azért nemigazán hajtja ki. A rádió és a youtube inkább halk nekem.

Igen látom, hogy akkor minden megvan a face unlockon kívül.

Király. Köszi nagyon!

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#6) sztivo válasza Lalikiraly (#5) üzenetére


sztivo
senior tag

Nekem mintha hangosabb lenne ezzel valamivel. Gyárilag nagyon korlátozott volt.

Egy valami nagyon fontos! Telepítés után teljes merítés kikapcsolásig, majd töltés, mert különben gyorsan merülget. Gondolom a kalibrációt eldobja ilyenkor.

(#7) csiki_92


csiki_92
aktív tag

Szia!

Nagyon szuper leírás, anyum pont most kapott egy ilyen telefont, hát a gyári rendszerrel elég gagyi. :( A kérdésem az lenne, hogy Lineage OS-el is fog kapni a telefon OTA biztonsági frissítéseket?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.