Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5712) Xelo válasza Chris1966 (#5709) üzenetére


Xelo
addikt

na ez meg a másik, jelenleg semmi problémám nincs a telefonnal. :K települt a szeptemberi patch a megjelenése napján: a rendszer nagyon gyors, akksi nekem teljesen okés, mobilkapcsolat se szakadozik telekom esimmel. nem vagyok amúgy béta-ellenes egyáltalán, de szerintem érdemes megemlíteni a negatív oldalát is a teszterkedésnek, hogy olyanok ne ugorjanak bele akik nincsenek felkészülve az esetleges kellemetlen következményekre. ez nem azoknak szól akik amúgy is rootolnak, moddolnak, custom rendszereket használnak, inkább azoknak az átlagfelhasználóknak akiknek ez a fő telefonuk, és esetleg munkára is használják a pixelt.

nate: én értem hogy neked és sokaknak jó, de ha beleolvasgatsz redditen a témába, van akinek a bluetooth párosítás nem megy vele, van akinek a mobilkapcsolat halt le tőle, van akinek az ujjlenyomat olvasó nem működik beta update óta, stb. nem téged akarlak lebeszélni róla, hanem az olyan embereket akik mondjuk még sose rootoltak, illetve nem tudják házilag megoldani az esetllegesen felmerülő problémákat (mondom ezt úgy hogy voltak évek amíg az xda-n lakta, imádtam annó romolni :D )

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.