Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#411) marcarc válasza mjeti (#409) üzenetére


marcarc
senior tag

Én nagyjából összeraktam a képet. A google a ludas, ugyanis, mint mondták, ők addig nem veszik le az összeget amíg nem küldik el a telefont DE amikor blokkolják az összeget akkor meg kell adni egy teljesítési dátumot.

Az első rendelés nekem okt 19 és az execution date 26-a. Mivel látták, tegnap este, hogy nem fog menni így megint blokkolták az összeget november1-ei execution dátummal. Ha akkor sem sikerül akkor megint blokkolják egy újabb dátummal :) és így tovább amíg el nem küldik a csomagot.

Nekem ma éjfélkor elvileg elengedik az első blokkot, de így is panaszt tettem a banknál akinek nagyobb esélye van hatni a googlre mint nekem. Sajnos egy retardált supportossal beszéltem aki nem értette mi a baj azzal ha ők többször is befoglalják az összeget. Megjegyzem úgy, hogy nem volt authentikálva a második blokk.

Na most kérdezem ez mégis mi? Hányszor kell rendelkeznem az összeggel, hogy ők kényükre kedvükre blokolgassák a teljes összeget? Mi van akor ha nem azonnal kapod vissza a blokkolt összegeket csak 5-14 nap múlva?

A legfőbb kérdés, hogy miért nem veri mindenki az asztalt?

Az megint másodlagos, hogy vannak akik 20-án rendelték és már a kezükben van míg vannak akik hamarabb és bankba járnak nyomozni miközben a készülék ára többszörösen blokkolva van a számlájukon. Egy vicc az egész.

Te beszéltél velük?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.