Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2401) marcarc válasza bbendre (#2399) üzenetére


marcarc
senior tag

Nem értem, hogy mondták akkor valakinek jóval előtted h már csak qc45 öt küldenek meg store creditet? Kicsit reménykedtem, hogy kipörgött a 700 és tényleg qc45 jön. Az jobban bejön kinézetre. Na de ajándék lónak ne nézzük a fogát :D

(#2402) bbendre válasza csipuka (#2400) üzenetére


bbendre
őstag

A gond az, hogy január végére ígértek (a legjobb esetben) egy halom javítást és akkor lesz végleges a decemberi patch. Ennyit még nem szívtam mint early adopter. A Google most igazán nem remekel... :(

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#2403) Tewe013


Tewe013
őstag

Ha valaki szeretné visszarakni a novemberi updatet: [link]

(#2404) stickermajom válasza TaylorPro (#2395) üzenetére


stickermajom
addikt

Szerintem nekem ebből nem lesz telefon. Két napja nyitva van a ticket 0 válasszal, telefonon és chaten pedig elérhetetlenek. Elsején pedig lejár a 4 napos határidő az elutasítás után.

A két napja rendelt almás közben ma megérkezett és belaktam..

(#2405) TaylorPro válasza stickermajom (#2404) üzenetére


TaylorPro
addikt

Az gáz.

Pixel 8 Hazel

(#2406) csipuka válasza bbendre (#2402) üzenetére


csipuka
senior tag

Az elmult 1 hetben nalam nem jott ki idegesito bug, de en amcsi halon vagyok.
Az OP6T utan a gesture navigation-t szokni kell, de az ejszakai kep klasszisokkal jobb.

(#2407) TaylorPro


TaylorPro
addikt

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#2408) mjani1172 válasza stickermajom (#2404) üzenetére


mjani1172
addikt

Na ennyi a két cég között a különbség.

(#2409) gulb válasza mjani1172 (#2408) üzenetére


gulb
senior tag

Az elmult 6ev legocskabb eladasa amit a google muvelt ezzel a telefonnal;(( sose voltak ennyire ............ Almat nem csipem de 2 tabletet vettem tavaly meg iden egy pillanatig nem volt gond meg ugy se,hogy elorendeles.volt. valamit el....a googlenel most nagyon

(#2410) bbendre válasza gulb (#2409) üzenetére


bbendre
őstag

Igen, lehet en is egy időre jegelem a Google/Pixel vonalat. Maximum meglepodok majd milyen jó a Kamera :)

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#2411) gulb válasza bbendre (#2410) üzenetére


gulb
senior tag

En most 2 evig megleszek ezzel a telfonnal ugyhiszem...szoval tok mind1 mi jon ki..

(#2412) WiZARD válasza WiZARD (#2377) üzenetére


WiZARD
addikt

S21U/i13PM után azt mondom hogy a Pixel 6 Pro képével vagyok leginkább elégedett és ez legalább nem tűnik visszalépésnek az 1+8pro után, bár nagy előrelépésnek sem.

lehet megvárom mit tud az s22u/1+10pro

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#2413) xhege válasza WiZARD (#2412) üzenetére


xhege
addikt

Az OP 8 Pro után a 9 Pro nem merült fel mint utód?

(#2414) rankesz válasza xhege (#2413) üzenetére


rankesz
Topikgazda

Gondolom az oxygenOS - >colorOS neki se volt szimpi húzás

(#2415) WiZARD válasza xhege (#2413) üzenetére


WiZARD
addikt

nem, de ennek egyedül az az oka, hogy nem szeretnék 1 éves modell venni, ha napokon belül jön az új

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#2416) TaylorPro


TaylorPro
addikt


Búék! Lehet kicsit sok, de adták ajándékba ezt a kameracsík fóliát mondom nézzük meg. :D

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#2417) Dare2Live válasza WiZARD (#2415) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

gsmarena szerint uaz lesz a kamera hw. vmi minimál előrelépés lehet sw szinten de nem számítók pixel 6 féle csodára.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#2418) brainticket


brainticket
aktív tag

német amazonon van Google Pixel 6 Stormy Black 654€-ért ha valaki gondolkodik mostanában vásárláson.
[link]

(#2419) ghiottone válasza brainticket (#2418) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ideje volt már, hogy ott is megjelenjen. Ahogy nézem a vége amúgy 700 euró lesz és itt is vagy 3 hét a szállítás.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2420) TaylorPro válasza ghiottone (#2419) üzenetére


TaylorPro
addikt

Akkor itt sem jobb a helyzet. Talán gariban jobb az amazon.

Más: Találtam egy facebook posztot hogy a Pro kijelző üvege külső behatás nélkül töredezik mint ha feszültség lenne benne. Egy felhasználó posztolta, és állítólag másnál is volt ilyen.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#2421) WiZARD válasza Dare2Live (#2417) üzenetére


WiZARD
addikt

Jogos és s21u alapján a 22-től se biztos hogy érdemes a csodát várnom...

Mindenesetre ez megy vissza, aztán lehet megveszem "rendesen".
(gáz hogy ezzel kell trükközni hogy 2x veszem meg, mert ha elsőre kérek róla cégre számlát, akkor nem lehet visszaküldeni)

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#2422) gulb válasza TaylorPro (#2420) üzenetére


gulb
senior tag

Jah eddig minden kep amit ilyenrol posztoltak ugy nez ki mint amit odavertek....

(#2423) TaylorPro válasza gulb (#2422) üzenetére


TaylorPro
addikt

A Nexus 6P-nél volt ilyen a hátsó kameraüveg.

Pixel 8 Hazel

(#2424) ezoltán


ezoltán
tag

Szerintetek egy fehér P6P tökéletes állapotban. Német saturn számlával, eredeti Google töltővel és egy bontatlan ajándék fülessel 400 körül reális eladás lenne?

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#2425) ghiottone válasza ezoltán (#2424) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Szerintem nem fog elmenni annyiért.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2426) xhege válasza ezoltán (#2424) üzenetére


xhege
addikt

Annyiért szerintem is inkább árulni lehet, mint eladni. :(
A sima 6-os az Alzánál 300, az aprón 230-250 között mennek. A 6 Pro 400 az Alzánál.

[ Szerkesztve ]

(#2427) Tewe013 válasza ezoltán (#2424) üzenetére


Tewe013
őstag

Én a fülest inkább külön próbálnám meg eladni, szerintem úgy jobban járnál.

(#2428) qqzs


qqzs
őstag

Vettem a multkor alzaba foliat es adtak a kamerara is, de csak a vakunal es a felett levo pici luknal van kivagva, a kamera le van takarva uveggel. Érdemes ezt felrakni?

Eladó: GTS450

(#2429) bbendre


bbendre
őstag

Szerintetek lesz ma update? Szerintem a p6-al megint várnunk kell majd.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#2430) MC Pite válasza gulb (#2409) üzenetére


MC Pite
veterán

Most miről beszéltek.... a dec 13-i rendelésem már majdnem feladták :DDD .
Pontosabban egy részét már fel is adták, csak a telefont nem... 4/3 dolog beérkezett.
A végén excelre lesz szükségem hogy tudjam mennyit fizettem ezekre, mert az 550 és 99 eurók röpködtek oda-vissza, meg tárolás, összekészítés, szállítás, stb.
Az elején úgy voltam hogy kipróbálom az egyiket; de olyan kincs mire ideér, és olyan hatalmas a kereslet; hogy inkább ki se bontom, ne rontsak ezzel az esélyeken.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#2431) qqzs


qqzs
őstag

Tehat van valakinek a kamera objektivet takaro hatso uvegfolia?
Mas.
Hogy a bubanatban lehet widget nélkül abba az idojarasjelentesbe lépni, ami regen a google now/discovery resze volt. Ez android 11 ben meg a xiaomiban is resze volt a balrol jobbra huzos google discoverynek. Pixel 6-on a balrol huzosban nincs a google apban van egy de nem az. Egyedul weather widgettre jon be az a kepernyo es arra azt mondja a taskmanager hogy google appban vagyok. De a google appban meg nem tudom megjeleniteni.

Eladó: GTS450

(#2432) stickermajom válasza MC Pite (#2430) üzenetére


stickermajom
addikt

"olyan hatalmas a kereslet"

Ez jó hír. Ha véletlenül mégis megkapom, akkor legalább a mínuszom fedezné.

Ötödik napon vagyunk, a supporttól semmilyen reakció nem érkezett, a 26-i elutasított terhelés, amit 29-én újból próbáltam továbbra is függőben. Viszont egyelőre nem törölték szóval van még remény. :D

(#2433) Tewe013 válasza bbendre (#2429) üzenetére


Tewe013
őstag

Az alapján, h a Google late januaryra ígérte a fixet nem hinném.

(#2434) bbendre válasza qqzs (#2431) üzenetére


bbendre
őstag

Ikont tudsz hozza adni:
1. nyisd meg a google alkamazast
2. ird be, hogy weather vagy idojaras
3. nyisd meg
4. nyomj ra a 3 pottyre

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#2435) qqzs válasza bbendre (#2434) üzenetére


qqzs
őstag

De ikont azaz widgetet tudok hozzaadni de en nem akarom erre pazarolni a helyet amikor ez resze volt az egyebkent is hasznalt kereso discovery screennek.

Eladó: GTS450

(#2436) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Az elkésett jézuska második adagja.

Pixel 8 Hazel

(#2437) TaylorPro válasza TaylorPro (#2436) üzenetére


TaylorPro
addikt

Pixel 8 Hazel

(#2438) bbendre válasza TaylorPro (#2437) üzenetére


bbendre
őstag

grat, nagyon jól néz ki :R

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#2439) TaylorPro válasza bbendre (#2438) üzenetére


TaylorPro
addikt

Köszi! Az a Stand egy masszív jószág, rendesen súlya van. És jó ötlet hogy van hűtése. Nem melegíti szét a telót.

Pixel 8 Hazel

(#2440) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Most kaptam értesítést hogy végre feladták a Bose fülest. Nem kapkodták el, de legalább van.

Pixel 8 Hazel

(#2441) xhege válasza TaylorPro (#2440) üzenetére


xhege
addikt

Mik a tapasztalataid a telefonnal? Fotók, akksi, melegedés?

(#2442) ghiottone válasza xhege (#2441) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Csak nem tudod elengedni. ;]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2443) ShadowLac válasza TaylorPro (#2440) üzenetére


ShadowLac
addikt

Én is. :)

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#2444) xhege válasza ghiottone (#2442) üzenetére


xhege
addikt

Pedig nagyon akarom…. :K A megoldás az lesz ha veszek gyorsan egy OP 9 Pro-t. ;]

(#2445) TaylorPro válasza xhege (#2441) üzenetére


TaylorPro
addikt

Még alig használtam de én szeretem nagyon. Unalmasan jó mint a faék. Igaz engem elkerült a decemberi frissítés és mire megkaptam a telót visszavonták. Ez a zöld szín jó nagyon, na az nem unalmas. Spigen átlátszó Liquid Air baromi jól áll ezzel a színnel.Összeszerelés példás. Melegedéssel még nincs tapasztalatom, még nem lett kihajtva. Visszatérve a Standra, keresztbe fordítva nem tölti, ami elég vicces mert a promó videóban igen. Engem nem érint mert este csak állítva fogom rátenni. Csábított hogy letesztelem a Buds A-t is, de már meg is vették bontatlanul.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#2446) Tewe013 válasza TaylorPro (#2445) üzenetére


Tewe013
őstag

Bocsánat, h elvettem a tesztelés lehetőségét. ;]

(#2447) TaylorPro válasza Tewe013 (#2446) üzenetére


TaylorPro
addikt

:R

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#2448) Kari1


Kari1
aktív tag

Aki esetleg használt sima és pro verziót az meg tudná mondani hogy a kamera mennyivel jobb a pro-ban? Esetleg ha vmi tudna megbízható tesztoldalt linkelni azt megköszönném. Mivel egyelőre nem tudom hogy ha csak a kamera érdekel akkor megéri-e az árkülönbséget.

(#2449) Tewe013 válasza Kari1 (#2448) üzenetére


Tewe013
őstag

Ugyanolyan a kamera. A Pro-n van 4x zoom szóval abban nyilván sokkal jobb. Igazából annyit kell eldönteni, h kell a zoom vagy nem.

(#2450) bbendre válasza Kari1 (#2448) üzenetére


bbendre
őstag

használtam mindkettőt, mire vagy kiváncsi?

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.