Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#69) Tikakukac válasza D1Rect (#65) üzenetére


Tikakukac
titán

Nyócnyócnyócra kell menni, ott lesz igazság. Én nagyon sosem mentem bele a témába, nem is akartam. Ha kötött állapotban lévő anyagokat kiszedek és beleküldöm abba a közegbe ész nélkül, amiben élek és bizonyíthatóan (ide nem kell tudomány, savba megpusztulsz, lúgba dettó és társaik) ebbe beledöglök, annak nincs jó vége. De marhára nem. Ha valaki szerint pedig ez a változás az eddigi változásokkal egyenértékű a bolygón, az pedig Nagykállóba menjen és keresse a nagy sárga házat.

Lauda:
Itt most nem tudom mire akartál kilikadni (a szokásos lenéző és személyeskedő stílusodon kívül), mert én nem találtam ki semmit.

Ó, dehogynem. Ezért jársz nyáron téligumival is. Kitaláltad, tudományos, saját vagy egyéb mérésed nincs, de azért mindenki más hülye és bizonyítsa be, hogy nincs igazad. Fordítva a lovon vol.2. Azért személyeskedő a stílus, mert neked szól. Írhatom válasz gomb nélkül is, ha megnyugtat. Ha pedig lenézőnek érzékeled a dolgokat, nos, ebben nem tudok segíteni, ez elég szubjektív.

Mindössze nyitott vagyok arra, hogy létezik élet a kipusztulaföldholnap elméleteken kívül is. Mivel kb semmit nem tudunk erről a bolygóról még, ahogy azt sem tudjuk mi lenne most az ember nélkül.

Én is nyitott vagyok rá. Az is lehet, hogy American Horror Story módra csak megmarad valami az emberiségből. Ez is lehet. Meg sok más is lehet. Attól függ mennyire szakadunk ki a valóságból.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.