Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Cs1csó válasza Chaser (#200) üzenetére


Cs1csó
félisten

"meg vissza is hoztak"

a PH fórum nevében: lehet jobb lett volna ha otthagynak, már sosem tudjuk meg.... ;) ;]

[ Szerkesztve ]

(#202) updog válasza Chaser (#200) üzenetére


updog
senior tag

Szerintem korrekt, tekintve hogy a Deichmannos / CCC / Reno cipők is ennyibe vannak, és azok szétmennek egy év alatt (=szemét).

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#203) Chaser válasza Cs1csó (#201) üzenetére


Chaser
titán

említett az egyik sofőr ilyet...azóta is keresik ;]

doeeg
cipőkről nem nyilatkoztam :N
de éppen tudok:
egy 10e-s adidast és niket használtam felújjtás közben, eőtte utcán hordtam őket, volt h heti többször mostam a cipőket, ment rájuk glett, purhab, csemperagasztó, az ette meg végül itt-ott az anyagukat, a talp pl nem vált le
aztán vettem tescoban egy strapának tűnőt 4e-ért, pár mosás után levált a talpa ( : vettm ey 3e-s sport jllegűt, az bírta a mosást is
szóval ki kell fogni, viszonylag olcsóból is van strapa

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#204) Cs1csó válasza Chaser (#203) üzenetére


Cs1csó
félisten

:Y nem gondoltam komolyan :O

(#205) Chaser válasza Cs1csó (#204) üzenetére


Chaser
titán

ő se...
;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#206) updog válasza Chaser (#203) üzenetére


updog
senior tag

Benéztem :R

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#207) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Ha már repülés: lehet, hogy végül csak beindul valami e téren?
Túl olcsó a repülés a német miniszter szerint, ezért adóemelést szeretne

(#208) Chaser válasza cinemazealot (#207) üzenetére


Chaser
titán

"A miniszter Franciaország példáját hozta fel követendőnek: a franciák még 2020-ban be akarják vezetni a repülőjegyek árába beépített környezetvédelmi adót, ami jegyenként 1,5 euró és 18 euró között mozoghat majd. "

ez hatalmas visszatartó erővel fog majd bírni az biztos :K

doeeg
nem gond, a sofőr mellett van még hely ;]

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#209) Tikakukac


Tikakukac
titán

Na, olajcsere van a kocsiban. Idén, mivel ugye az olaj a földből jön és mi emberek nem teszünk hozzá a klímaváltozáshoz, ezért szépen a paradicsomokat beöntözöm vele.
#kamuklíma ,#hülyetudósok

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#210) Szevam válasza Tikakukac (#209) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Miért jó a paradicsomoknak? :U

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#211) Chaser válasza Szevam (#210) üzenetére


Chaser
titán

Nemaaaa' ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#212) Tikakukac válasza Szevam (#210) üzenetére


Tikakukac
titán

A fáradt olajtól még pirosabbak lesznek és még több vitamint szívnak fel. Görögsaliban is szeretem azt a kis pakurás utóízt.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#213) Szevam válasza Tikakukac (#212) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Chaser: Demaaaa'
Ó szuper, én is kiengedem akkor az autóból az olajat a növényekre.... körtére is jó igaz?

[ Szerkesztve ]

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#214) Tikakukac válasza Szevam (#213) üzenetére


Tikakukac
titán

Simán. Ha cefrének lesz duplán jó, mert azt olvastam a zzzinterneten, hogy ettől fogja csak szaggatni a kerítést a pálinka!

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#215) Szevam válasza Tikakukac (#214) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Király!

[ Szerkesztve ]

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#216) Chaser válasza Szevam (#213) üzenetére


Chaser
titán

Az ironia es a cinizmus gondolom nem sokat mond....:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#217) Szevam válasza Chaser (#216) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

???? Mármint kinek?

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#218) Vladi válasza Szevam (#217) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

A csávó egy fárasztóan bugyuta térfával próbálkozott, nagyon kevés sikerrel.

Ohjeh! Bekerült a véleményem. :C Így a címlapon olvasva: deparaszt módon fogalmazok... :B

[ Szerkesztve ]

Mi előre tudtuk hogy ez lesz Ebédre hízott patkány Gyere siessünk Indul az expressz Nézzük meg Milyen a Balkán

(#219) Szevam válasza Vladi (#218) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Ezek szerint a válaszom nem volt hozzá méltóan bugyuta.

De nem baj, miután kiengedtem az autóból az olajat magamnak, otthon, akkor utána megyek is vele egy kört... :R

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#220) Tikakukac válasza Vladi (#218) üzenetére


Tikakukac
titán

Hát, 3-ból 2 ember megértette. Ez nekem elég jó ráta. Innentől a ki bugyuta és milyen módon, azt rá bízom mindenkire :B

Szevam: Homokot is kell tolni bele 3 marékkal. Kipucolja a hengereket, tiszta lesz a motor.

;] Troll vége

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#221) Szevam válasza Tikakukac (#220) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Hogyne. :D
Ráadásul az olajfogyasztásom nullára fog csökkenni, ez mondjuk jó módszer lenne az Opeleknél ;]

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#222) bkercso válasza Vladi (#218) üzenetére


bkercso
nagyúr

Számonra meg az a €18-s repjegyáremelés egy fárasztóan butyuta tréfa! Ez nem hinném, hogy a kellővel akár csak összemérhető visszatartó erővel tud hatni.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#223) Szevam


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Ha már így szó volt az autókról. Észrevettétek hogy 1-1,5 éve még nem volt az utakon ennyi autó? Nagyon durván megnőtt a forgalom szerintem. Mi a véleményetek erről? Szerintetek mi okozhatja ezt?
Nem hinném, hogy csak a népességszám növekedés.

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#224) cinemazealot válasza Szevam (#223) üzenetére


cinemazealot
addikt

Figyelem! Politikát érintő téma.

Tippjeim:

1. Többen költöztek agglomerációba (pl. a CSOK által népszerűbbé/elérhetőbbé vált családi házas övezetekbe) és a bejárás tömegközlekedéssel már nem megoldható.
2. Szélsőségesebb időjárás (meleg, hideg) miatt kevésbé kényelmes/komfortos a tömegközlekedés.
3. Kormánypolitika általi gyűlöletkeltés miatt egymásban kevésbé bízó utasok inkább választják a privát teret (személygépkocsi), mint a közösségi tereket (tömegközlekedés).
4. Tömegközlekedési fejlesztések elapadása, elakadása, stagnálása, nem léte...
5. Ugyancsak politikai érdek, hogy felhajtsák a személygépjármű forgalmat, mert (1) nagyon sok külföldi autógyártó működik Magyarországon, amit itt akarnak tartani, (2) lehet jó sok pénzt útfejlesztésre locsolni (vasúti- és egyéb tömegközlekedés fejlesztések helyett, pedig...).

Mellesleg szerintem a népesség nem növekszik. :) Legfeljebb a turisták és a külföldi munkavállalók száma miatt tűnhet növekvőnek.

Személyes vélemény: rettentően rossz irányba haladunk mind társadalmi, mind környezetvédelmi szempontból. :(

[ Szerkesztve ]

(#225) Rive válasza Szevam (#223) üzenetére


Rive
veterán

Viszonylag olcsó az autó (a lehordott roncsok mindenképpen).

Másrészt pl. a saját környezetemből kiindulva ( a Dunakanyarból járok be, vonattal): egyre roggyantabb a vasútvonal, egyre többet zaklatják az utasokat a kallőrök (hol vannak már a szép idők, amikor a reggeli vonaton nem ébresztettek föl szundi közben...) és minden hétre esik valami 'esemény' akkor is, amikor épp nem csapják szét a vonal valamelyik kulcspontját.

Pár éven belül valszeg a Nyugatit fogják szétcsapni, legalább egy szezonra: de igazából egész Pest határig újra kéne már rakni az összes sínt. Én is azon törpölök, hogy ezt nem fogom autó nélkül megúszni... Persze a tömegre tekintettel lehet, hogy Gödöllőig kerülni se lesz elég :W

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#226) 8th


8th
addikt

Semmit. Pont.

A vallás akkor keletkezett amikor az első csaló találkozott az első ostobával

(#227) Tikakukac válasza Szevam (#223) üzenetére


Tikakukac
titán

Pedig eléggé látványos: a vidéki élet halott. Nincs semmi. Falvak és kisvárosok kukázva vannak a kormány által, az, hogy van vidéki CSOK, inkább hagyjuk, újabb retard agymenés.
Mindenért kocsiba kell ülni és bemenni nyiregyre, de minimum a kövi nagyobb városba.
Tömegközlekedés nincs. Próbálkozni lehet, aki kedveli a kalandokat.
És a legutolsó: ingázás. Munkahelyek ha vannak is, legalább 2 várossal arrébb, ha nem LEGO vagy Jabil a melóhely, nincs különjárat, így megszívtad. Ülsz a kocsiba és mész. Mivel ugye költözni nem tudsz, ahhoz pénz kéne, a CSOK miatt 10 millával több, mint eddig, az akármilyen fasza vidéki lakásodat meg el tudod adni 5 miskáért. Bumm, megragadtál, marad a kocsikázás. 15 éve mindenki helyben dolgozott a tágabb családban is, aki faluhelyen maradt. Most ebből maradt 2 ember. Többi vagy albiba költözött és be a városba vagy ingázik.

8th: Ma a fűnyíróban és rotakapában lesz olajcsere/hajtóműolajcsere. Akkor öntöm ezeket is a többi mellé :DDD

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#228) Lauda válasza Szevam (#223) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem ez optikai csalódás inkább. Évi 4-5%-os bővülést mutat a staisztika az utóbbi években.

(#229) Szevam válasza cinemazealot (#224) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Mellesleg szerintem a népesség nem növekszik.

Ez érdekesen hangzik.

Személyes vélemény: rettentően rossz irányba haladunk mind társadalmi, mind környezetvédelmi szempontból.

Szerintem megoldódna a probléma, hogyha más értékeket reklámoznának a TV-ben, meg az olyan közkedvelt internet médiákban, mint amilyenek itthon a Zindeksz, a négy!4 és a Zorigó.

(#228) Lauda: Szintén autóval járok be vidékről, de vagy az történt hogy mindenki dugókerülő lett, mert 6 körül M1/M7 nél sokkal többen vannak mint egy éve. Idén +2-5 percre van még szükségem.

[ Szerkesztve ]

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#230) Tikakukac válasza Szevam (#229) üzenetére


Tikakukac
titán

Szerintem megoldódna a probléma, hogyha más értékeket reklámoznának a TV-ben, meg az olyan közkedvelt internet médiákban, mint amilyenek itthon a Zindeksz, a négy!4 és a Zorigó.

Zorigón most is f@sza értékek vannak kint, helyreigazítási perek számából ítélve jól megy a szekér :DDD
A témában Orwell 1984 című alkotását ajánlom. De a film is kiváló. Na ott ezt a problémát már kimaxolták.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#231) Rive válasza Szevam (#229) üzenetére


Rive
veterán

Az összlakosság növekszik, de erről függetlenül itthon a lakosság elég durván fogy. Autókkal kapcsolatban a hazai helyzetről kérdeztél nem?

(#230) Tikakukac: már a zorigo tudomány rovatot is feladtam egy ideje, pedig az még egész jól megúszta anno az irányváltást :(

[ Szerkesztve ]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#232) Szevam válasza Rive (#231) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Jogos, igen erre vetítettem a globális növekedést is... Nem baj, van nekünk CSOK az majd megoldja ezt a problémát :DDD

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#233) cinemazealot válasza Szevam (#229) üzenetére


cinemazealot
addikt

Bocs, nem voltam pontos: globálisan lehet, hogy többen vagyunk, de Magyarországon erős zuhanásban vagyunk (és talán leszünk is, ha sürgősen nem változtatunk valamin).

(#227) Tikakukac
+1
És ha már vidéki élet: épp most jövök a helyi iskolából (kis 1800 lélekszámú település Pest megye észak-nyugati részén), ahol beszélgettem egyet az igazgatónővel: kb. 120 tanuló van az egész suliban. Oké, hogy gyerekkoromban ('84-'92) Budapesten jártam iskolába, de ott ennyi volt egy évfolyam, nem az egész diákság. :(

(#232) Szevam
Szerintem a fenti tendenciára a CSOK pont hogy katalizátorként segített rá azáltal, hogy elszálltak miatta az ingatlanárak és a hazai fizetések egyre kevésbé lettek elegendőek egy normális albérlet fenntartására.

[ Szerkesztve ]

(#234) Chaser válasza cinemazealot (#233) üzenetére


Chaser
titán

ne aggódj', majd a tesvirek' pótolják a hiányt ( :
az meg semmit nem jelent, h egy kicsi településen mennyien járnak iskolába, meg mennyien voltak a80-as években a legnagyobb faluban...szerintem:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#235) cinemazealot válasza Chaser (#234) üzenetére


cinemazealot
addikt

Átgondolva teljesen megértem a helyi diákság létszámát, csak elsőre furcsálltam, mert gyerekem még nincs, a saját emlékeim meg túl régiek és egészen más érából valók. :D

(#236) nevemfel válasza Szevam (#223) üzenetére


nevemfel
senior tag

3,6 millió személyautó van forgalomban jelenleg. A számuk a 2010-2011-es válságos időszak óta évről évre nő, évente úgy nagyságrendileg 100 ezerrel.

[ Szerkesztve ]

Forget your troubles, c'mon get happy

(#237) Tikakukac válasza cinemazealot (#233) üzenetére


Tikakukac
titán

15 év alatt harmadolódott az ált. sulim. A gimi a negyedelődött. Mi 4 teljes osztállyal indultunk, dugig rakva plusz a kisegítő, ma van 2 osztály és egy 6 fős kisegítő.

De a vidék is dübörög, na. A parkot faszán letérkövezték, fákat kivágták, szóval minden faja.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#238) Szevam


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Még két dolog eszmbe jutott.

1. Néhány helyen olvastam, hogy a háztetők fehérre festésével meg növelhető lenne az albedó érték, ezáltal azok a tárgyak nem tartanák magukban a hőt, hanem visszaverik. Ez olyan egyszerűnek hangzott, hogy csodálkoztam, hogy miért nem csinálja már ezt mindenki. Nyilván oka van, hiszen ha visszaverődik a fény, az atmoszférában akkor a felhők és egyéb szennyezők segítségéel jobban felmelegíti a légkört. Szóval nem biztos hogy tuti a megoldás. Ezt ki hogyan gondolja?

2. A fehér autók kevésbé melegednek, ezáltal nem kell folyton klímázni, ami üzemanyag megtakarításhoz továbbá kevesebb károsanyg kibocsátáshoz vezet. Ezel ki ért egyet és ki nem?

Előre is köszönöm a válaszotokat. :R

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#239) dabadab válasza Szevam (#238) üzenetére


dabadab
titán

"Néhány helyen olvastam, hogy a háztetők fehérre festésével meg növelhető lenne az albedó érték, ezáltal azok a tárgyak nem tartanák magukban a hőt, hanem visszaverik."

Télen ennyivel is többet kell fűteni :)

Egyébként a fehér nem csodaszer, a Totalcar csinált pár mérést, nagy eltérés nem volt: [link].

DRM is theft

(#240) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Ha már vasúti tömegközlekedés: Már a csomagtartón utaznak mizsei vonalon a MÁV utasai. Valószínűleg ők is inkább autóba ülnének, ha tehetnék.

(#238) Szevam
Én sokat gondoltam arra, hogy az akkor még klíma nélküli (és elég rossz hőszigetelési képességekkel rendelkező) 2001-es Suzukim tetejét bevonom infra tartományban is jó fényvisszaverő képességgel rendelkező tükörfóliával. Aztán rájöttem, hogy az áramvonalasság szempontjából amúgy is nyűglődő Wagon R+-t, nem kéne ily módon optikai tuningolni, mert az az "iszonyatos" menetszél, csak letépi idővel a matricát. :) De a gondolat még most klímával sem tűnt el a fejemből, szóval lehet, hogy egyszer rászánom magam (és a pénzt) egy ilyen kísérletre.

(#241) bkercso válasza Szevam (#238) üzenetére


bkercso
nagyúr

A felhőket nem melegíti a fény, és az infra hőhullám sem. A földfelszínt (háztetőt stb.) melegíti, de csak az infra. Ezen kívül az infra elnyelés jobban függ a felület simaságától, mint a színétől, tehát egy sötét de sima felület kevésbé melegszik, mint egy érdes világos. :R

A tetőket azért nem festik szerintem, mert plusz költség. Ezen kívül az amúgy is meglévő hőszigetelés miatt mindegy is, mennyire melegszik a cserép.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#242) bkercso válasza cinemazealot (#240) üzenetére


bkercso
nagyúr

Inkább hővédő fóliázd le az ablakokat, mert az utastérbe ott megy be a hő leginkább.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#243) updog válasza bkercso (#242) üzenetére


updog
senior tag

Ezt csak megerősíteni tudom, a múlt héten csináltattam meg a B oszloptól hátra, és már így is csak 1-esen kellett járatni a klímát az autóban, és asszony még így is panaszkodott néha hogy hideg van.

Az autó ugyanúgy átmelegszik ha egész nap kint van, és a klíma így is - úgy is pár perc alatt totál behűti, nem azon változtatott, viszont gondolom ennyit számít hogy közvetlenül nem éri a hősugárzás az embert.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#246) Arpee78


Arpee78
senior tag

Ilyet akarok venni, használ valaki ilyet? A zöldség-gyümölcshöz, de akár péksütikhez sem kellene zacskót tépkedni. Nem én vagyok az eladó, csak reklámozom, meg kérdezek róla. Mennyire átlátszó az anyaga? Már hogy pénztárnál ne kelljen szétbontogatni.

(#247) cinemazealot válasza Arpee78 (#246) üzenetére


cinemazealot
addikt

Én zöldség-gyümölcs vásárláshoz korábban szerzett vékony nylon zacskókat használok. Induláskor megtömöm velük a zsebemet, majd a boltban előveszem és nem újat tépek le. Némelyiken már 5 réteg vonalkódos matrica van (Auchan), de a Coop-ban is többször furcsán nézett rám a pénztáros, amikor meglátta a másik üzlet logójával ellátott matricát a zacsin. Ekkor jön a magyarázkodás (felvilágosítás), hogy ezt én hoztam otthonról az újrahasznosítás jegyében.

(#248) Szevam


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Sziasztok,

Úgy döntöttem megnyitom újra a Környezetvédelem topicot.

Várlak Titeket! :R :R

A szeparáló zacskó nagyon jó ötlet. :)

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#249) cappa72 válasza Szevam (#248) üzenetére


cappa72
nagyúr

:C

Csak egy mottó:
" A jelenünket az unokáinktól örököltük. Vigyázzunk rá, próbáljuk nekik adni, őrizni."
Ha valaki megpróbál így gondolkodni, akkor már megtette fejben az első lépést... szerintem...

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#250) Lauda


Lauda
félisten

Azért nem kis veszélyt hordoz magában az az orbitális mennyiségű eltárolt energia az akkukban:

[link] :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.