Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

UP, mert sürgős.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#2) #19617792 válasza szablya (#1) üzenetére


#19617792
törölt tag

Ezzel vissza tudod állítani a frissen törölt fájlokat. Egyébként nem célszerű csak úgy explorer.exe-t kérni, mert lehet, hogy nem mindenkinek ugyanolyan explorer.exe van, pl Updatek miatt frissülhet az explorer.exe, meg ilyenek és akár galibát is okozhat.

(#3) z0d1AK válasza szablya (#1) üzenetére


z0d1AK
veterán

ha felveszel skype-on, akkor átküldöm

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#4) szablya válasza #19617792 (#2) üzenetére


szablya
tag

Visszaállítani nem tudom, felülíródott, nem is lett volna baj, csak közben megszakadt a folyamat.
Tudtam, hogy biztonsági mentést kellett volna előtte csinálni, annyira alap :W :W

skypeom nincs, nem tudod feltölteni valahova, Zodiak?

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#5) szablya


szablya
tag

UP! Könyörüljetek!

Zodi: ha még érvényes, küldj egy címet, felveszlek öcsém skypejára, aztán majd átkopízom magamnak :)

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#6) z0d1AK válasza szablya (#5) üzenetére


z0d1AK
veterán

Elküldtem a linket privátban.
Remélem jó lesz.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#7) szablya válasza z0d1AK (#6) üzenetére


szablya
tag

Egy isten vagy!
Hála :R

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#8) malwy


malwy
senior tag

Amúgy exploler az eltűnhet:D
Pl: sok víruska álcázza magát svshostnak. Kicsit hasonlít a chos-os társára.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.