Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14101) huskydog17 válasza Xmodule (#14099) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Szerintem az összes. A játék beállításaiban ki kell kapcsolni a Sebességlimitert és akkor máris tudsz gyorsabban száguldani, csak vigyázz a radaros méréseknél!

Én a 750 lóerős Volvo-ból üresen kb. 158-at tudtam kihozni, de megpakolva sosem merek 120-nál jobban menni, azt is csak könnyű rakománnyal, vagyis max 10-12 tonnával, de inkább 7-8 tonnával.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#14102) Sordoran válasza Xmodule (#14099) üzenetére


Sordoran
addikt

Az összes kb. Beállításokban keresd meg a limitert és kapcsold ki, akkor 90nél nem szabályoz le. Persze "szabályosan" csak angliában van lehetőség többel menni, ott autópályán 97 km/h a határ, de ha ilyenek nem érdekelnek, tudsz menni 120-130-al is, csak itt tényleg figyelni kell, ilyen sebességgel belemész egy kanyarba ami 90nél sima volt, itt csúnya borulás lehet a vége.
Én most utakat fedezem fel multiban, és ezért néha megyek mercivel 110-el, de nézem közeli kamionokat, és ha valaki jön akkor vissza lassítok, még véletlen se ütközzek vele. Single-be meg nem üresek az utak, így ott nem unalmas betartani határokat se.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#14103) dokee78


dokee78
félisten

Saját kis videó,most munka után.

(#14104) ledgeri válasza dokee78 (#14103) üzenetére


ledgeri
nagyúr

T.I.R.?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#14105) Dr.Én válasza huskydog17 (#14098) üzenetére


Dr.Én
veterán

az utóbbi időben , talán mióta elkezdték bétára kiadni az 1,17-es foltozást, azóta vettem én is észre hogy 6x4-es alváz esetében nehéz fuvaroknál, némelyik kamion sokkal nehezebben irányítható, tolja az orrát a kanyarokban, valszeg akkor bele nyúltak az irányításba is :(((
aztán azóta inkább csak 4x2-es alvázzal megyek.
igaz most mióta megvan az új MP4 1.18 óta, annál nem vettem észre a nehezen irányíthatóságot..

WOT: kissio

(#14106) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Aránylag olcsó a "Trucking Fan Bundle" -3.99€ A heavy pakk, és 4 festés van benne...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#14107) dokee78 válasza ledgeri (#14104) üzenetére


dokee78
félisten

:K

(#14108) Faterkam válasza Xmodule (#14099) üzenetére


Faterkam
addikt

Nem csak a limitert, de a Police.-t is ki lehet kapcsolni, és nincs radar ;)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#14109) Tomdriver válasza #70339072 (#14088) üzenetére


Tomdriver
őstag

Stew, nem lehetne kérni Actroshoz kicsit gyengébb motort is a több ezer lóerősnél? 7-800 lovasat, mint a Volvoé. Nekem a többezres nagyon brutál. :)
Vagy nagyon sok meló?

(#14110) dokee78: ...hát én pont azt kérem, hogy legyen kevesebb, realisztikusabb. :)

[ Szerkesztve ]

(#14110) dokee78 válasza Tomdriver (#14109) üzenetére


dokee78
félisten

Még mindig nem értem ezt az ökörséget.
1000 LE <
Max gyerekeknek jó szórakozás.

Mire nem elég ami a játékban van?

Miért nem tesztek bele Nitrot?
Vagy sugárhajtóművet?

[ Szerkesztve ]

(#14111) #70339072 válasza Tomdriver (#14109) üzenetére


#70339072
törölt tag

a 700 lovas motor gyárilag is benne van nem? legalább is ha jól emléxem a többinél 750 körüli a vége.
olyat lehet programozni amilyet akarsz, az engine szkriptekben a "torqe=" sor a lóerő.
5000 torque = 1000 LE

Szóval ha neked túl sok a 2500 LE vagy 3500, használd a gyári legutolsó 700 körülit, mert az a + 100-200 LE plusz amit csinálna egy olyan paraméter amit kérsz az bakfitty.

Én ezt így tapasztaltam.

(#14112) Tomdriver válasza #70339072 (#14111) üzenetére


Tomdriver
őstag

Ok, köszi igazad van, csak a gyári erősebb még nem jelent meg nekem a 15. szintnél, ha jól látom 16 és 20. szint kell - pörgetem akkor. :)

Azért azt a szkriptes dolgot kipróbálom!

(#14113) tagagaba53


tagagaba53
tag

Nekem pl. ha nem lenne az 5 ezres motor, akkor ritkán
jutnék el Á-l - B-e :DDD

- Mielőtt megszólalsz, gondolkodj el azon, szebb-e az amit mondanál mint a csend amit megtörnél vele. -

(#14114) mdani01 válasza Tomdriver (#14112) üzenetére


mdani01
aktív tag

Találtam egy 750PS-t mert nekem is kicsit erősebb kell, ez pont elég :K [link]

iPhone 6S SpaceGray

(#14115) Tomdriver válasza mdani01 (#14114) üzenetére


Tomdriver
őstag

Köszi!
Elég csak a mod könyvtárba betenni és a játékban aktiválni?

(#14116) #10234880


#10234880
törölt tag

Stew, ha ebbe beleinvertálom a többi kamiont,akkor azok is fognak működni,azoknak is meglesz az ugyanolyan minden,tandem rész,mint alapból a Volvónak? Vagy pedig nemlesz semmi?

(#14117) Xmodule


Xmodule
őstag

Micsoda gyermekkor:)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#14118) mdani01 válasza Tomdriver (#14115) üzenetére


mdani01
aktív tag

Igen. Én még nem tudtam tesztelni, de ha nem jó szólj keresünk másikat.

iPhone 6S SpaceGray

(#14119) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Ami a játékban párszor megtörtént, az most a valóságban is Volvo két keréken -műdrámával

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#14120) Milka 78 válasza Xmodule (#14117) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Azbeszt...ez nagyon komoly :K

(#14121) Tomdriver válasza mdani01 (#14118) üzenetére


Tomdriver
őstag

Igen működik, köszi! :R

(#14122) ooszi válasza Xmodule (#14117) üzenetére


ooszi
senior tag

Azta jo edes picsaba, ez nagyon komoly, hogy a picsuba kell ezt meg csinalni, azt a sok kapcsolot hogy kotik a gepre? Nekem is kell

BY ooszi

(#14123) mdani01 válasza Tomdriver (#14121) üzenetére


mdani01
aktív tag

Én Köszönöm kipróbáltad, már dobom is bele :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 6S SpaceGray

(#14124) #70339072 válasza #10234880 (#14116) üzenetére


#70339072
törölt tag

passz, én nem buherálom ilyen modokkal a gémet, és nem is érdekel mert ha el kell benne merülni megint jönnek a 100 munkaórák és megint csak mások vackaival kell foglalkozni, (ami a legtöbb esetben még szar is) mint a gyári textúrák és szkriptek esetében is.

(#14125) ledgeri válasza ledgeri (#14106) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Hehe, most már steamen is ennyi...(mindegy legalább 10% biztosabban jó helyre ment...)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#14126) #10234880 válasza #70339072 (#14124) üzenetére


#10234880
törölt tag

oké,.akkor semmi. :R

(#14127) - = Zk = - válasza Xmodule (#14117) üzenetére


- = Zk = -
félisten

a Jake-Brake az mi a játékban egész pontosan?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14128) Ablakos válasza ledgeri (#14119) üzenetére


Ablakos
őstag

Hányszor fektetett oldalra ilyen méretű traktort, mire egy ilyen drágasággal meg merte tenni! Vagy van, aki így születik...

(#14129) Xmodule válasza - = Zk = - (#14127) üzenetére


Xmodule
őstag

Nem értem a kérdést.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#14130) erix31


erix31
csendes tag

1.19

Idézet:

Az élet a New Actros-t elhozó 1.18-as tapasz után sem állt meg az SCS-nél, a csapat ugyanis már serényen dolgozik a következő frissítésen is: a valószínűleg 1.19-es verziószámmal érkező tapasz első látásra jelentős újításokat nem tartalmaz majd, kellemes kényelmi szolgáltatásokat viszont annál inkább. Noha teljes listát a tervezett javításokról/újdonságokról még nem kaptam, az eddig ismert infók elég szaftosnak tűnnek, így gondoltam, ideje megosztani veletek.
A következő tapasz legfontosabb újdonsága minden bizonnyal a korábban már emlegetett Modkezelő képernyő lesz, amivel végre a játékon belül, egy képernyőn, könnyebben és egyszerűbben kezelhetjük, állíthatjuk betöltési sorrendbe, valamint aktiválhatjuk és tilthatjuk le a telepített modokat.
A fentiek persze a modderek részéről is igényelnek majd némi extra munkát, a képernyő a tervek szerint ugyanis a modokhoz mellékelt információs fájlokból olvassa majd be a képernyőn megjelenő adatokat (úgymint készítő, támogatott játékverzió, stb.) és előnézeti képet. A modok modképernyőre való felkészítésére külön leírással készül majd az SCS.
A változások listája persze a fentivel nem ért véget - lássuk, mire számíthatunk még majd az új peccstől!

Játékmenet:
•A szervizben és kamionböngészőben készített képmentések immár nem az éppen vezetett kamion, hanem a képernyőn lefotózott vas adatait tartalmazzák.

Kamionok:
•Új beltéri hangeffektek több gombhoz és kapcsolóhoz.

•Menet közben immár van hangja az abroncsoknak.

•Javítottak a digitális fék érzékenységén.

•Valósághűbb fogyasztáskijelzés.

•A menetinformációk (fogyasztás, levezetett távolság) immár a járműben is eltárolódnak, amiket egy beállított gombbal törölhetünk.

•A játék új beállítható gombot kapott, amivel egy gombnyomással válthatunk a valódi automata és szekvenciális váltó között.

•A valódi automata váltó új beállítható gombot kapott, amivel magasabb/alacsonyabb fokozat váltására késztethetjük a váltóművet.
Szerkesztő:
•Javítások a kezelőfelület keretrendszerén.

•A gombok a játékbeli kezelőfelület helyett külön eszköztárra kerültek.

•Immár lehetséges az editor ablakát az egérrel húzva átméretezni - az átméretezés után persze várni kell egy kicsit, hogy a szerkesztő az új méretnek megfelelően rajzolja ki a képernyő tartalmát.

Noha gyanúm szerint ezúttal sem ússzuk meg pár száz pályajavítás nélkül az új peccset, számunkra ezúttal inkább egy képmentés tűnik érdekesnek, úgy tűnik ugyanis, hogy (ha nem is feltétlenül az 1.19-es tapasszal egyidőben) de az SCS végre befejezi a cirka egy éve meglebegtetett Magyarország-kibővítést (mint korábban írtam, a tervnek valószínűleg a Skandi DLC elhúzódó munkálatai, és a nem brillírozó alvállakozói csapat tehetett keresztbe).

Az SCS ugyanis a közeljövőben kibővíti kishazánkat, hogy legyen hova terjeszkedni később: Debrecentől délnyugat fele kezdtek vezetni egy főutat (a képen 47-esnek van jelölve, de első blikkre inkább a 4-esnek tűnik a nyugatra tartó része), Budapestről ugyanakkor elindították dél-délnyugat felé az M5-ös, M6-os, és M7-es autópályákat, illetve egy csomópontnál (ami valószínűleg Székesfehérvárnak felelne meg), a Balatont északról kerülő nyolcas főút kezdő csonkját is elkészítették.
Tudjuk, hogy az SCS betervezett még legalább két magyar várost (Szegedet és Pécset), illetve hogy az új utakat úgy húzzák meg, hogy

a.) egyrészt összekössék Nyugat-Magyarországot Kelet-Ausztriával
b.) a későbbi könnyebb bővíthetőség végett elvigyék az utat a déli és keleti határokig.

Gyanúm szerint így az M5-ös elmegy majd Szegedig (és a szerb határig), az M6-os Pécsig (és a horvát határig), az M7-es pedig (egy későbbi Zágráb-irányú terjeszkedés okán) szintén a határig és Nagykanizsáig.

A nyolcas főút a Balatontól északra adná magát, Közép-Nyugat Magyarországon ugyanis így lehetne a legkönnyebben elhúzni Grazig egy összekötőutat; Debrecentől ugyanakkor vagy Nagyvárad, vagy Arad felé vihet el egy főutat az SCS. Noha szívemnek biharkeresztesiként közelebb állna az előbbi lehetőség, a játékbeli térkép alapján egyelőre úgy tűnik, hogy az SCS inkább Békéscsaba (vagy Gyula) és így Arad felé tervezi húzni a keleti határvonalat, amit a 47-es jelzés is alátámaszt a játékbeli térképen (ha viszont tényleg ez a terv, sikerült elég jól nyugatra, a 4-es út nyomvonalára rakni a 47-es egy jó részét).

És hogy a fentiek közül mely városokra számítsunk?

Nos, Szeged és Pécs szerintem adott, Nagykanizsa szintén esélyes a 8-as vonalán esetleg Zalaegerszeg vagy Szombathely figyelhet be (vagy egyik sem), míg keleten Békéscsaba vagy Gyula jelezheti a pálya jelenlegi végét - már ha nem raknak be egyszerűen egy benzinkutat, és egy lezárt csomópontot helyette.

Ami az árazást illeti: miután a bővítmény a Going East pakkot toldja meg új területtel, annak megléte kötelező lesz az új területekhez, a frissítés ellenben szerintem ingyen elérhető lesz majd minden Going East tulajnak.

[ Szerkesztve ]

(#14131) Vakegérke válasza erix31 (#14130) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az utolsó mondat megnyugtató. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14132) #10234880 válasza erix31 (#14130) üzenetére


#10234880
törölt tag

Jaj de jó is lesz, bővitenek tovább, :C ami már nemrég óta keringett a fejembe,hogy az SCS is tovább bővithetne az alap térképet.és láss csodát, nekik is eszükbe jutott ez a briliáns ötlet,. :C :R

(#14133) Sordoran válasza #10234880 (#14132) üzenetére


Sordoran
addikt

Már volt bővítve korábban Ausztria is 2 várossal, és magyart is ígérték, tényleg jó, hogy végre beváltják a szavukat. Kérdés, hogy most tovább kelet/dél irányba akarnak majd új DLC területet? Nem ártana ha francia/olasz területet is kiegészítenék, valamint spanyol, portugál rész jönni DLC-ként, bár önmagában az a két ország kevésnek hangzik, hozzájuk csaphatnák Írországot is. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#14134) ledgeri válasza erix31 (#14130) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nyam nyam!

(#14128) Ablakos Ilyet lekezdeni roncsautóval érdemes... ha az megy félkézzel, akkor jöhet a a roncskamion :)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#14135) #10234880 válasza Sordoran (#14133) üzenetére


#10234880
törölt tag

Najah,. aztán majd szépen mehetnének sorba, az egész világot kibőviteni,és nemkellesz már tsm map sem akkor már :DD

(#14136) Vakegérke válasza #10234880 (#14135) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azt azért ne felejtsd el, hogy a TSM map ingyen letölthető, a DLC-k viszont pénzbe kerülnek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14137) ledgeri


ledgeri
nagyúr

jaj GTA...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#14138) #10234880 válasza Vakegérke (#14136) üzenetére


#10234880
törölt tag

az ingyen lesz,ha igaz :U

(#14139) Vakegérke válasza #10234880 (#14138) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azt ugye láttad, hogy Sordoran DLC-ről írt?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14140) Sordoran válasza #10234880 (#14135) üzenetére


Sordoran
addikt

Még 2 térkép DLC simán beleférne a játékba, amit én el tudok képzelni:
DLC 1: Franciaország másik fele, Spanyolország, Portugália (és esetleg Írország, hogy ne legyen nyugaton érintetlen terület).
DLC 2: Olaszország kimaradt része, Szlovénia, Horvátország, Szerbia, Románia stb., itt igazából elég sok ország van, Görögországig lefele belefér akármi, bár mindet beletenni nem tartom valószínűnek.

És ezek után már bővítési lehetőség nem sok maradt területileg, jöhet ETS 3. (de ne felejtsük el, jön ATS lassan, és nagyban épít az ETS 2-re az is, tehát teljesen új játék/motor nem fog jönni, azt is lehet sokáig bővíteni) Persze fentebb leírt esetleges DLC-k kijövetele is sok idő, még 3-4 évig simán mehet a szekér, közbe jön egy Renault T, az új MAN, valódi abroncs márkák, új pótok stb.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#14141) #10234880 válasza Vakegérke (#14139) üzenetére


#10234880
törölt tag

ja,hogy a meglévő kelet dlc-t bővitik,ami ingyen meglesz. a skandi csak azér volt fizetős,mert abból nemvolt meg semmilyen város. és azér volt fizetős,. de itt megtoldják a létező keletet csak. ugyhogy sztem ingyen lesz. :P :U

(#14142) huskydog17 válasza erix31 (#14130) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Kérhetünk egy forrást?

#14140: ETS3 ha valamikor lesz a jövőben, az nagyon soká lesz, ugyanis mostantól a csapat az ATS-re fog koncentrálni, azután pedig a Coach Simulator következik (elvileg).

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#14143) Sordoran válasza huskydog17 (#14142) üzenetére


Sordoran
addikt

Coach simulator csak egy DLC lesz ETS 2-höz, már most vannak buszmegállók és buszállomások városokban, szóval akár 1 éven belül az is jöhetne (azt nem tudjuk a buszok hogy állnak, de remélem az összes valódi márka lesz indulásnál). ATS-hez is szép sorban jöhetnek valóban DLC-ként az új államok majd, szóval ellesznek azzal is egy ideig, ETS 2-vel is, még évek vannak hátra míg jöhet az utód. :))
Én azt mondom még 4-5 évig kihúzza legalább az ETS 2, ha ők is így akarják.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#14144) mdani01 válasza huskydog17 (#14142) üzenetére


mdani01
aktív tag

restacar

Jó hír tényleg, ingyenes lesz ha minden igaz az uj DLC bovitmeny :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 6S SpaceGray

(#14145) huskydog17 válasza Sordoran (#14143) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

A Coach Simulator egy teljesen különálló játéknak készül, nem tudom honnan veszed a DLC tervet. Az SCS CEO-ja is korábban azt nyilatkozta egy interjúban, hogy ahhoz teljesen át kell alakítani a gameplay-t és a játék még csak tervként létezik, a megvalósítás még nem igazán kezdődött el. Az interjút azt hiszem a Squirrel nevű brit Youtube-er csinálta, amikor kilátogatott az SCS főhadiszállására.

14144: Sajnos az oldal regisztrációt igényel, így nem látom a tartalmát. Mi ez a Restacar és ők honnan szerezték az infókat? Sehol nem találni a neten erről szóló hivatalosan megerősített infókat.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#14146) Sordoran válasza huskydog17 (#14145) üzenetére


Sordoran
addikt

Igen, régen külön játéknak szánták, de belátták, hogy nem lenne túl fair, mivel az ETS 2 térképét használnák fel egy az egybe, így egy ETS 2 DLC lesz, ami így megkap minden frissítés az alapjátékkal együtt. Itt olvashatod el a World of Truck első hírlevelének alján.

Restacar oldal egy magyar ETS 2 (és szimulátor) rajongói oldal, elsőként itt érhető el pl. az új magyar map is, érdemes regisztrálni, vannak belső béta tesztelők is, így csöpögnek ki infók.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#14147) - = Zk = - válasza Xmodule (#14129) üzenetére


- = Zk = -
félisten

a videón kapcsolja a srác, és motorfékezik a kamion

ez a hang
[link]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14148) Xmodule válasza - = Zk = - (#14147) üzenetére


Xmodule
őstag

Jaa :) Azt irja, hogy kompressziós motorfék

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#14149) huskydog17 válasza Sordoran (#14146) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Köszi szépen! :R

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#14150) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Hali Urak!
Ma megyek megpróbálom megszerezni a Skandi DLC-t és ezzel együtt felengedem a frissítéseket,amivel ugye bukom az eddig kis világomat.
Nagyjából követtem,hogy mi mivel megy együtt,de azért a tisztánlátásért...
Legfrissebb alap+East DLC+Skandi DLC+TSM 6.0.1...és innentől a kérdés...RusMap_v1.4.9+Russian_Open_Spaces_v2.2__1.18.1_ (természetesen a hozzá való 2kiegészítéssel,hogy a két Orosz Map össze legyen kötve közúton)+zzzzzEU Map_Baltic_Countrys.
Ez így menne?
Ezen felül gondolom a Jazzy féle Trailer Packek gondolom mennek,ja és még az új Mercire van e váltó mod?
Előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.