Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14401) Tomdriver


Tomdriver
őstag

...csináltam egy kis dugót, mire sikerült kifordulni... :D
Qrva jó ez a game! :C

(#14402) Paladin1492 válasza Tomdriver (#14392) üzenetére

Üdv!
Ezeket az értékeket, melyik fájlban lehet átírni? Érdekelne engem is. De nem találtam sehol.Megköszönném ha elárulnád. További szép hétvégét. :)

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#14403) Tomdriver válasza Paladin1492 (#14402) üzenetére


Tomdriver
őstag

Szia, sajnos nem jöttem rá én sem és külföldi fórumokon sem találtam rá utalást, illetve egy helyről várok még választ.

Így kénytelen voltam a trailerek scriptjeiben kotorászni és átírni a "mass" értéket max.70 tonnára, azzal még megbírkózik a járgányok többsége bár úgy vettem észre, eléggé típusfüggő (Pl. a Scania JRL már 55 tonnától elhasal.)
"def>cargo>trailer mappa>ssi. fájlban a mass értéket átírod.

Ez persze egy kényszermegoldás, de mivel ezek a trailerek tök jól néznek ki, és méretre azért ott vannak, valahogy használni is akarnám őket. :)

Azért ha egyszer rájövök vagy segít valaki, majd megosztom itt is persze. :K

[ Szerkesztve ]

(#14404) Paladin1492 válasza Tomdriver (#14403) üzenetére

Köszönöm. Megnézem őket. :)

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#14405) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Egérke!
Erre tudsz megoldást?
Beraktam az új Orosz Map-et és szétszedte az egész motyómat :(((

Az előző verzióval szépen megvolt az összeköttetés az Open Space map-el,de itt eltűnt és Moszkvát is szétkapta.
Ugyan úgy van zz-ve mint eddig.

(#14406) Vakegérke válasza Milka 78 (#14405) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ebbe a csúnyaságba én is belefutottam. Nálam az volt a megoldás, hogy csak a TSM Map-et érvényesítettem indításnál, aztán kiléptem, aztán be, és hozzáadtam a többit. Persze új profilról van szó.

Így néz ki a mod könyvtáram:

A két "EAA-s" buszos, a "magyar" egyértelmű, ehhez a profilhoz nincs közük.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14407) Milka 78 válasza Vakegérke (#14406) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Tudsz egy képet dobni a térképről,hogy hogy kéne kinéznie?

(#14408) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Megoldottam...letöröltem francba,mert ez így egy forintot sem ér és megy az 1.4.9 vissza :W

Az a gond,hogy az új térkép el van csúszva a régihez képest oldalra,mintha más lenne a méretezése.A régi verzióhoz van 2 kiegészítő fájl,hogy ne csak hajón,repülőn lehessen elérni az Open Space-t.Na ezek nem működnek most rendesen. :(((

[ Szerkesztve ]

(#14409) Vakegérke válasza Milka 78 (#14407) üzenetére


Vakegérke
veterán

Így:

Igaz, hogy szünet van a két terület közt, de már átjártam régebben ide is, oda is. Hogy hogyan, azt ne kérdezd.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14410) tatabike válasza Vakegérke (#14409) üzenetére


tatabike
őstag

Nem Lengyelországból egy katonai repülőgéppel?

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#14411) Milka 78 válasza Vakegérke (#14409) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ja látom már,nálad nincs alapból összekötve szárazföldön az Orosz és az Open Space.Valószínű a 2 kieg fájl ami az összeköttetést intézi nem passzol.Olyan mintha a térkép méretezése változott volna meg.Amúgy láttál nagy változásokat?
Itt egy csomó út és város van felsorolva,de nyomát sem látom.
Fel van sorolva új városkén Minsk,Moszkva és még egy csomó város ami totál kamu,mert régen is benne volt.

tatabike : Az Open Spaces-es,legalább is én a világ végéről jöttem azzal.

[ Szerkesztve ]

(#14412) Vakegérke válasza tatabike (#14410) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azt hiszem, hogy keréken mentem át. Nem tegnap volt, és az is igaz, hogy régebbi térképen.

Milka 78: A 2 kiegészítő fájl nincs a birtokomban. Érdemes rákeresni?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14413) Milka 78 válasza Vakegérke (#14412) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Az csak az 1.4.9-hez jó,de az újhoz nem (innen van a fórumról,de ha kell átküldöm csak jönnek a vendégek).A fenti méretezési hibákból adódóan használhatatlan.Most feltettem a te verziódat (én a legfrissebb szombat reggeli verziót használom).
Valóban több az út és a város ,cserében csak repülővel/hajóval lehet elérni az Open Space Map-et,míg a régebbivel szárazföldön is 2 helyen elérted az Opent,de kevesebb a város/út.

[ Szerkesztve ]

(#14414) Vakegérke válasza Milka 78 (#14413) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm, akkor tárgytalan a kiegészítő. :)

Most kezdtem, majd kalandozok egy kicsit Russziában, aztán meglátjuk.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14415) Milka 78 válasza Vakegérke (#14414) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Én is váltok inkább és bukom a szárazföldi kapcsolatot az Open Space-el.Mondjuk nagy flash volt Portoból csak szárazföldön eljutni a havasokba,nem tudtam letolni 4 óra alatt.
Olvasgattam a fórumát az Orosz Map-nek és van egy két bug ami miatt érdemes átnyálazni (Bobruysk/Danish Crown garázs,zárt/megkerülhetetlen vasúti sorompó a telephely előtt...)

(#14416) #10234880 válasza Milka 78 (#14415) üzenetére


#10234880
törölt tag

az nemgond, átrepcsized és kész,csá :DDD

(#14417) Dananto


Dananto
csendes tag

Nekem az open space nemjött be.
A havas részen alig ment, illetve volt olyan cél, ahová alig bírtam fel menni, folyton törte a rakományt.
Ha lesz időm egyszer végre, akkor nagyon szeretném térképen megcsinálni Tirolt.
Itt gyönyörű utak, hegyek, helyek vannak.

Sony Xperia Z3 - Xperia Z5 - Xperia Z5 Premium - Intel® Core™ i7 3.60 GHz, 128 SSD, 3 TB HDD, 16 GB DDR3-RAM, NVIDIA® GeForce GTX 760, Microsoft® Windows® 8.1 Update, Logitech G27

(#14418) Vakegérke válasza Dananto (#14417) üzenetére


Vakegérke
veterán

A havas részre van megoldás azorzo jóvoltából.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14419) Milka 78 válasza Dananto (#14417) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Csak ne feled zzzzz-ni mert anélkül nem megy,de amúgy nálam a 80-as jól működik :K

(#14420) - = Zk = - válasza Vakegérke (#14418) üzenetére


- = Zk = -
félisten

..és a téli időszámításra?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14421) Paladin1492 válasza - = Zk = - (#14420) üzenetére

Talán arra is. :)

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#14422) - = Zk = - válasza Paladin1492 (#14421) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mert amit anno használtam, az már nem megy 1.18 alatt

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14423) ledgeri


ledgeri
nagyúr

A vágyott fizika...- az alapjárat lett gyanús..

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#14424) - = Zk = - válasza ledgeri (#14423) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ez egy truck mod a spintires-hoz...

nekem ez a fizika valahogy nem kéne :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14425) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nah, ne már... és droidra?!
GPS on iPad

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14426) ledgeri válasza - = Zk = - (#14424) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Tudom...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#14427) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Már előjegyezhető az ATS. Tartok tőle, hogy ennyiért nekem nem fog kelleni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14428) Ablakos


Ablakos
őstag

Ha használok egy bővítményt, akkor azt nem lehet nélkülözni soha többet az adott profilban? A mentések mind hiányolják és crash az eredmény.

(#14429) Vakegérke válasza Ablakos (#14428) üzenetére


Vakegérke
veterán

Úgy emlékszem, hogy visszadob a játék a telephelyedre, és kész. No persze lehet, hogy ez új mod-nál igaz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14430) - = Zk = - válasza Vakegérke (#14427) üzenetére


- = Zk = -
félisten

sztímen nincs?!

szerk.
nem előrendelhető még

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14431) ledgeri válasza Vakegérke (#14427) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Na azt már tényleg akkor, ha már kijött hozzá, jó pár állam, jó pár éve, és akciós steamen ezeröté'!

(#14428) Ablakos
Ha beraksz egy modot,
-akkor azt szépen is kiveheted: - mentesz egy újat a biztonság kedvéért ( alaptérkép alapvárosában, alap járművel állva, esetlegesen nem modolt utánfutót húzva -attól függően, hogy mi a mod-) kilépsz a profilválasztóba, ahol engedélyezted a modot, letiltod, majd betöltöd a mentést.
-Vagy csúnyán: kilépsz, kitörlöd a modot, és belépsz.
-Vagy a kettő közt bárhol...

Az első az túlbiztosított példa, de remélem érezhető, miért sarkítottam.

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#14432) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

ez mitől lehetséges MEsterek?
vagy ha itt nem tudják, ki(k)hez forduljak?!
[link]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14433) Dananto válasza - = Zk = - (#14432) üzenetére


Dananto
csendes tag

én arra gondolnék így hirtelen, hogy a 900 be van állítva ?

Sony Xperia Z3 - Xperia Z5 - Xperia Z5 Premium - Intel® Core™ i7 3.60 GHz, 128 SSD, 3 TB HDD, 16 GB DDR3-RAM, NVIDIA® GeForce GTX 760, Microsoft® Windows® 8.1 Update, Logitech G27

(#14434) Vakegérke válasza Dananto (#14433) üzenetére


Vakegérke
veterán

Repülőbe kéne beállnom, de csak vergődik a gép, pattog az eleje, nem tud a sík felületre felkapaszkodni. Már azt is megtettem, hogy hátra tolattam, de nekifutásból se sikerült. Akkor ez a fuvar bukta, vagy nagy tempóval rohanjak fel a repülőre?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14435) #10234880


#10234880
törölt tag

Nah, hétvége,. de még 1.19 béta sehol,.-,-"

(#14436) Vakegérke válasza #10234880 (#14435) üzenetére


Vakegérke
veterán

Te, én úgy sajnállak... :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14437) #10234880 válasza Vakegérke (#14436) üzenetére


#10234880
törölt tag

hát még én magamat, XD plusz a SCS-t hogy nemképes betartani a szavát,

(#14438) Milka 78 válasza Vakegérke (#14434) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Én pl megakadtam a rámpán és a levegőbe forgott a kerék.Hirtelen pót le/pót fel akár többször mindezt sebességbe,1-es padlón.Többször csak így jutottam ki a kátyúból.

[ Szerkesztve ]

(#14439) Vakegérke válasza Milka 78 (#14438) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm, ezt kipróbálom. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14440) Vakegérke válasza Vakegérke (#14439) üzenetére


Vakegérke
veterán

Meg is van. A lekapcsolós módszer nem jött be, 600 lovas a motorom, de messziről felgyorsítva berohantam a repcsibe. Már csak az a gebasz, hogy az első város előtt lefagyott a játék.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14441) Milka 78 válasza Vakegérke (#14440) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Pontosan hol?Kemb után megvan a másik kerülendő hely is? :(((

(#14442) Vakegérke válasza Milka 78 (#14441) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mindjárt megnézem.

Nadim, vagy Nadüm, ahogy jobban tetszik. Jerü-vel van írva.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14443) Paladin1492 válasza Vakegérke (#14434) üzenetére

Próbálj mellé állni. Csak simán a szárny alatt, elmész az orr felé. Igaz, nem a legelegánsabb de a legtöbbször beválik. S akkor nem bukod a fuvart.

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#14444) #70339072 válasza #10234880 (#14435) üzenetére


#70339072
törölt tag

lehet nem is lesz 1.19 hanem rögtön az 1.20
:DDD

(#14445) #10234880 válasza #70339072 (#14444) üzenetére


#10234880
törölt tag

na,az lenne a megváltás, ha 1 verziszámot ugranának. :DDD

(#14446) - = Zk = - válasza Dananto (#14433) üzenetére


- = Zk = -
félisten

be igen....
de ha újat kezdek, akkor semmi baja... érzékeli rendesen

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14447) #70339072


#70339072
törölt tag

a majdani 1.19-re már sikeresen visszavarázsolódott éjjel 1-5 ig a régi szép viharfelhőnk is...
remélhetőleg sokak örömére kivéve = RESTACAR
:D

(#14448) Vakegérke válasza #70339072 (#14447) üzenetére


Vakegérke
veterán

A majomparádét már én is vontattam, méghozzá a svédekhez. Hadd nevessenek ők is. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14449) Milka 78 válasza Vakegérke (#14442) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Rakj már egy térkép mentést,mert nem lelem. :F Ha tudok majd megyek arra,majd csak kiszűrjük a hibákat.

[ Szerkesztve ]

(#14450) Vakegérke válasza Milka 78 (#14449) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az a tréfa, hogy nincs is a térképen. Fals terület lenne?

Vagyis izé...

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.