Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45) st3v3np3t3r válasza quailstorm (#44) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Most mondjam azt, hogy egy Matebook D15(2020-as model) R7 3500U-n 8GB rammal meg tökéletes volt a Meet? mivel ez az egy laptop volt ami éppen kéznél volt, így személyes tesztel csak ezt tudtam tesztelni, mint céleszköz. De ha lett volna a szekrényben kb. 6 másik más-más hardverrel akkor azok is bekerültek volna. Megint ismétlem magam: Pont ezért írtam a blog végére, hogy akinek van már tapasztalata, az írja meg nyugodtan. Nem tudom miért kell még mindig az N450-nel leragadni, mikor már többször is leírtam már ugyan azt?! :))

Én az elsődlegesen igénybe vett platformból indultam ki kezdetben, a Classroom+Meet, ami csak Weben érhető el számítógépről. A többi csak ráadásként jártam utána.

Én a HP-t is csak azért cseréltem le, mert a GPU-ja már gyenge volt az igényeimhez, de abban is jól ment szinte minden 1gen i5-tel 4GB rammal meg 1gen i7-el és 16GB rammal SSD-vel. Mondjuk volt is súlya, de az egy nagyon jó gép volt, az egy okosórámba került csak 😁 meg némi utiköltségbe. De megérte. Mert a 10en éves akkuval is elment 1.5órát Win10Pro-val.

Végre kilyukadtunk a lényegnél, a tapasztalatodnál :C Köszönöm, hogy megosztad. Ha lesz időm, a blog legvégére fogok írni egy tapasztalat megosztást.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.