Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29) st3v3np3t3r válasza quailstorm (#28) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Várj egy kicsit, Én ezt a gépet nem vettem, hanem mondjuk úgy egy munkámért kaptam mint "munkadíj hozzájárulás"+0Ft... Gondoltam nem dobom ki, hanem megpróbálom hasznosítani, , gondolván hátha jó lesz majd a digitális oktatás alatt és elkezdtem olvasgatni, mivel már májusban ismertették a digitális oktatási platformot amit az iskola használ. Mint ahogy a cikkben is írtam a gyári hardver felépítéssel kaptam meg... sokat nem költöttem rá(csak kijelző kellett bele másik,ram meg az SSD). Maga a Classroom-hoz valóban elég lett volna, de ugye arról nem esett szó, hogy a Classroom mellett valójában milyen videós platformot használnak az élővideós órákhoz. Gondoltam, ha már Classroom, akkor biztos a Meet lehet az, hát leteszteltem, mint ahogy a cikkben is írtam.Igazából a Meet-en vérzett el csak N450. A többi dolog rendben volt vele igazából. Még a kislányomnak is tetszett, ahogy mondta "cuki pici" :DDD .

A 2017-es dátumot a Teams alapján lőttem be, mivel ott kiírták, hogy javasolt a Intel Kaby Lake, ami 2016/17-es, mínusz 1-2év..., szerintem még túloztam is, mivel írták páran, hogy 2.gen Intel Core i procival is szépen fut a Teams. Ezért is írtam, hogy akinek van tapasztalata, az írja le nyugodtan. Meg azért na, nagyon öreg gépet már ne vegyen az ember hosszabb távra. Amúgy a gépet eladtam(mondjuk úgy, kb.0ásan jöttem ki, mert a kijelző meg ram ára visszajött), az SSD megmaradt, mert visszaraktam bele a gyári HDD-t, lesz helyette majd egy Lenovo Yoga Smart Tab(2020).

Az Asus eeePC-ről csak annyit tudok írni, hogy 1 volt nálam egyszer, ha jól emlékszem egy 701-es talán, az nekem arra jó volt, hogy XP alatt régi DOS-os játékokka játszak unalmamban :DDD

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.