Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) Nova91


Nova91
tag

Nekem is ma és független. Tudom, hogy volt már kérdés, de akinek már kint van az leírná, hogy ennyi használat után van-e valami lényeges negatív/pozitív vélemény az új rendszerről? Előre is köszönöm!

(#1202) Jumapili válasza Nova91 (#1201) üzenetére


Jumapili
tag

Újra szabadon írhatsz az SD kártyára, és áthelyezheted rá az alkalmazásokat.
A billentyűzeten külön magyar ékezetes „gombok” vannak.
Letisztult és szebb felület.
Sok kis apróság.
Pl.: Az akkumulátorhasználat grafikonja sokkal értelmesebb.

(#1203) krx21 válasza Jumapili (#1202) üzenetére


krx21
nagyúr

Na, a magyar bill nekem még nem jött össze... Mármint az ékezetes külön gombok.

[ Szerkesztve ]

(#1204) Trak válasza csejani (#1200) üzenetére


Trak
addikt

Nálam is megjött, független.
De még nem raktam fel, nem vagyok meggyőzve, hogy ez nekem jó lesz...

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#1205) krx21


krx21
nagyúr

Meg van, billentyűzet típust kellett vàltani, kicsit nehezen találtam meg.

(#1206) datomi válasza csejani (#1200) üzenetére


datomi
tag

Független, wifi only.

Xiaomi Mi 10 Lite 5G / Samsung Tab S5e

(#1207) mivan80 válasza Trak (#1204) üzenetére


mivan80
aktív tag

Ma nekem is megérkezett a nyalóka, SGP511, független, edigitalos, tavaly november végén vásároltam. Eddig tetszik. 😃

(#1208) ChaosAD


ChaosAD
csendes tag

Sziasztok!

Mióta megjott a lollipop a felső értesítési sáv kék lett és ez nagyon idegesít. Gyári launchert használok.

Hol lehetne ezt átállítani.?

Köszi szépen.

[ Szerkesztve ]

(#1209) #35723520 válasza ChaosAD (#1208) üzenetére


#35723520
törölt tag

Mitől lett kék? Nálam szürke. Nem lehet, hogy az aktuális téma miatt van?

(#1210) mody válasza mody (#1196) üzenetére


mody
tag

Valaki tudja, hogy Bp-n hova érdemes vinni a gépet gariztatni?

(#1211) #65577472 válasza mody (#1210) üzenetére


#65577472
törölt tag

Újpest (Cordon)

(#1212) Gh0sT válasza ceripapa (#1167) üzenetére


Gh0sT
addikt

Van valami fejlemény? Nálam is elkezdett sárgulni a kijelző, szépen körbe... :( Gariztatás lesz belőle...

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#1213) ceripapa válasza Gh0sT (#1212) üzenetére


ceripapa
aktív tag

Még nincs , a héten vizsgázom , szombaton beszaladok a boltba ... :S

(#1214) krx21 válasza Gh0sT (#1212) üzenetére


krx21
nagyúr

Ne dohányozz annyit...

Kell nekünk ez a Z4? Igazából amire itt sokan használjuk semmiben nem lenne jobb, vagy igen?

[ Szerkesztve ]

(#1215) Znupi válasza datomi (#1187) üzenetére


Znupi
csendes tag

Szia!

Nincs baj a gépeddel. Nekem is ugyan ezt kezdte csinálni az utángyártott töltő. Én is azt hittem meghibásodott a telefonom. Volt két dokkolóm egyik a z2 tablethez, a másik a z3 compact-hoz. Egyik nap azt vettem észre hogy villog a töltés. Sok mindent kipróbáltam. Aztán egyszer megcseréltem a töltőket.... De nagyon nehéz leírni ide hogy valójában miket is csináltam és mivel függ össze a rossz töltés. Lényeg az, hogy van egy feszültség szabályzó a dokkolóba. Azt át kell kötni és nimden jó lesz. Ha érdekel pontosan mit miért hogyan akkor írj, és privárban küldök egy telefonszámot. Úgy el tudom mondani a dolgokat.

(#1216) ceripapa


ceripapa
aktív tag

Na hát emberkék, visszaért a tablet . Hogy mi lett vele ?
Javíthatatlan, sony visszacserélésre visszaküldte a boltba , de a boltba már rég kifutott termék, így pénzt kapok... :S

(#1217) mody válasza ceripapa (#1216) üzenetére


mody
tag

És mi volt vele? :DD

(#1218) ceripapa válasza mody (#1217) üzenetére


ceripapa
aktív tag

Középen felhő formában kiégett pixelek tömkelege.
Volt korai sárgulás , ami mostanra mikor visszakaptam már következő szintre lépett, körbe kb 1-1,5cm-s vastagságon már erőteljesen látszódott és egyes helyeken pedig már 2x-s sötétebb volt.

[ Szerkesztve ]

(#1219) mody válasza ceripapa (#1218) üzenetére


mody
tag

juj :S

Nekem is szerintem az egész készüléket cserélték még februárban, amikor sárgásodással bevittem. Most a magnetic charge a rossz. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1220) Digojr válasza krx21 (#1198) üzenetére


Digojr
csendes tag

A kurzornak saját élete van...(neki ne mondd meg hogy hova menjen) :DD
A szavak beillesztése is nehézkes.

A SwiftKey például használhatatlan a Chrome alatt!
Mondjuk ez inkább a lollipop +Chrome hibája.

info@miuiszerviz.hu

(#1221) mivan80


mivan80
aktív tag

Sziasztok!

Valami jó autós tartót tudtok-e?

Arra gondoltam, hogy a fejem mögé az ülés fejtámlája alá rögzíteném a tabletet, hogy hosszabb úton, szükség esetén a gyerkőc tudjon rajta mesét nézni.

(#1222) Nova91


Nova91
tag

Új Xperia billentyűzetnel vissza lehet állítani a régit. Tehát az ékezetes betűket elérésének a módját.

(#1223) Trak válasza mivan80 (#1221) üzenetére


Trak
addikt

Én ilyet vettem, eddig bevált:
[link]

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#1224) Sami22


Sami22
aktív tag

Sziasztok. Gondolkodok a készülék megvásárlásán. Átfutottam a fórumot, de szeretném, megkérdezni, hogy mi a véleményetek, meg vagytok-e elégedve vele?
Illetve tud-e valaki ajánlani egy jó billentyűzetes tokot?

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#1225) Lasy válasza Nova91 (#1222) üzenetére


Lasy
veterán

És hogy?

+36702778032

(#1227) haknimen


haknimen
csendes tag

Hali mindenkinek Az lenne a problémám hogy nem tudom visszaállítani mintáról csúsztatásra a feloldást! Tudna valaki segíteni? Előre is köszönöm :)

(#1228) mody válasza haknimen (#1227) üzenetére


mody
tag

Hát...

1) Fut rajta valami céges policy és le van tiltva. Ezen csak akkor tudsz segíteni, ha te tetted fel.

2) Te tettél fel egy vírusirtót, jelszókezelőt. Megkeresed és ha szerencséd van az uninstall megoldja, Ha nincs factory data reset.

De egy factory data reset elvileg meg kell hogy oldja a prolémád, ha nem buherált firmware van rajta. Ha igen akkor ez segíthet rajtad.

(#1229) haknimen válasza mody (#1228) üzenetére


haknimen
csendes tag

Köszi a segítséget de már megtudtam azóta oldani, kitoroltem a hitelesitő adatokat és azután már működött. :)

(#1230) #35723520


#35723520
törölt tag


Valakinek már megvan az 5.1?

(#1231) Elekem válasza #35723520 (#1230) üzenetére


Elekem
tag

Ma reggel nekem már frissült. Használat közben nem veszek észre semmi változást.

(#1232) #35723520 válasza Elekem (#1231) üzenetére


#35723520
törölt tag

Független, vagy szolgáltatói a tableted?

(#1233) Elekem válasza #35723520 (#1232) üzenetére


Elekem
tag

Független, és egyszer valami észak európai szoftvert tettem rá és azóta mindig nagyon hamar frissül.

(#1234) istvan170


istvan170
aktív tag

Làma kérdés, de segítsen valaki! Felment az új Android, minden ok, de kétszer fél óra nyomkodás után sem tudom kikapcsolni a három funkciógombhoz rendelt vibrálást. Hol tudom? Köszi!

(#1235) #35723520 válasza istvan170 (#1234) üzenetére


#35723520
törölt tag

Beállítások-hang-egyéb hangok-érintéskor rezegjen( itt kell a csúszkát balra húzni,vagyis kikapcsolni).

[ Szerkesztve ]

(#1236) istvan170 válasza #35723520 (#1235) üzenetére


istvan170
aktív tag

:R

(#1237) Black83


Black83
csendes tag

Sziasztok!
Véleményeteket kérném, érdemes beruhaznom meg egy z2 tabra? Magentàeknal elég jó áron el tudnám vinni. 2-3 éves periódusa venném,vagy inkább z4?? Segítséget előre is köszönöm!

(#1238) nismoka válasza Black83 (#1237) üzenetére


nismoka
addikt

Szerintem bőven jó még mindig a Z2 tab.

(#1239) #65577472 válasza Black83 (#1237) üzenetére


#65577472
törölt tag

Most, hogy T-nél 60000 Ft-tal olcsóbb, best buy a Z2T. Ne hezitálj, vedd meg nyugodtan.

(#1240) krx21 válasza Black83 (#1237) üzenetére


krx21
nagyúr

Mekkora lenne az árkülönbség?

(#1241) Black83 válasza krx21 (#1240) üzenetére


Black83
csendes tag

Rosszul fogalmaztam, erre a tablet akcióra gondoltam amit Skyline forumtars is említett.

[ Szerkesztve ]

(#1242) mody válasza Black83 (#1241) üzenetére


mody
tag

Szia,

Ha jól veszem ki a szavaidból, akkor neked már van egy. Te is el tudod dönteni, hogy jó e az neked, vagy sem. :DDD

Szinte hibátlan a cucc, ami engem zavar az a heti-kétheti rendszerességű restart az ugráló kurzor végett. Már többen is jelezték ezt a hibát, ha nem jött még elő akkor olvass vissza a fórumban. (ha előjön lövök róla képet developer módban) mindenkinek akinek bármilyen bug/issue előjött

De úgy néz ki, hogy nálam már kétszer járt szervizben a cucc (megjegyzem a hibátlan szerviz kiszolgálást) ez a 3. IMEI szám (ebből gondolom, hogy a 3. készülék is) és ez a hiba mindegyik készüléknél elő jött, maga a hiba elég zavaró, és csak a teljes power circle oldja meg 1-2 hétre, de utána ismét előjön.

(#1243) Black83 válasza mody (#1242) üzenetére


Black83
csendes tag

Szia!

Igen, van egy Tablet-zé otthon azzal teljesen elégedett vagyok, csak az oldalkopás ami nagyon zavar, azonban a családban faternek is fáj rá a foga, ezért gondoltam hogy cserélek, és kikérem a véleményeteket hogy nálatok milyen a készülékkel szembeni elégedettségetek. Tehát az újraindítgatáson kívül nagyon más hiba nem fordul elő ? A kopás jellemző? Általában otthon használom tok nélkül azért kérdem. 3x volt szervizben?? Z4-Tab szóba jöhet nálad a jövőben?

[ Szerkesztve ]

(#1244) Black83 válasza Black83 (#1243) üzenetére


Black83
csendes tag

Érdekes hogy egy két hiba pl: érzéketlen kijelző és wifi eldobás az enyémnél is jelentkeztek....azt hiszem ezzel még talán együtt tudok élni....

(#1245) mody válasza Black83 (#1243) üzenetére


mody
tag

Nem, más hiba nincs. A kopásról nem tudok nyilatkozni, mivel a vásárlási számla sincs még egy éves :D Egy gép kb olyan 3 hónapot volt nálam eddig.

A sok garanciáztatásnak több oka is volt. Először a kijező sarka kezdett el sárgásodni, barnulni. Majd a már cserélt eszköz hanszórói voltak kicsit kásásak, amivel eggyütt tudtam volna élni, de egy kínai magnetic chargerrel töltés után befosott az aksim és a chargeing port. Így jött a harmadik eszköz :DD Ez EGYELŐRE hibátlan :DDD

Z4 Tab nem jöhet szóba amíg 2 lepedő fölött van, ha olyan 160 kiló körül indult volna akkor ez is best buy lett volna, mint a z2, de nem.

(#1246) Black83 válasza mody (#1245) üzenetére


Black83
csendes tag

Nos...megpróbálom mit veszthetek :)

(#1247) #65510400


#65510400
törölt tag

Végigolvastam a fórumot.Örvendetesen jó fórum,nincs veszekedés nincsenek idióták.(pl. a Samsung tablet fórumok alig alig olvashatók az okos hozzászólások miatt)
Egy ilyen készülék megvásárlásán töröm a fejem,de a többetek által leírt képernyősárgásodás eléggé riasztó.Ha ebből indulunk ki,hogy egy japán gyártó által gyártott tabletnek az élettartama alig éri el a garancia végét,akkor érdemesebb inkább a laptopoknál maradni azok hátrányaival együtt,egy laptop alsóhangon kibír 5 évet,ráadásul ha tönkremegy az akksi,simán kicserélhető.
Ti mint tulajdonosok mint gondoltok erről?

(#1248) krx21 válasza #65510400 (#1247) üzenetére


krx21
nagyúr

Az teljesen más kategória... Nekem speciel semmi bajom a Z2-vel...kop kopkop
Ha arra akarod használni mint amire egy tablet való, akkor ne tántoritson el semmi... Most a legjobb vétel...

(#1249) Jumapili válasza #65510400 (#1247) üzenetére


Jumapili
tag

Nálam sem jelentkezett probléma ...

Sony tokban (szintén Sony) "dokkolós" töltővel használom, 64 GB-os memóriakártyával (+32 GB belső memória). Az adatátviteleket WiFi-n bonyolítom. A hangot bluetooth segítségével továbbítom. A képernyőt ujjal ritkán érintem, kapacitív tollat használok. USB-t csak számítógépet igénylő szoftverfrissítésnél veszek igénybe. A védőfedelek értelemszerűen alig voltak kinyitva.

(#1250) 485 válasza #65510400 (#1247) üzenetére


485
aktív tag

én a sony-ban vettem, kötöttem hozzá gari hosszabbítást, 3 évig nyugodt vagyok. ha jól emlékszem 12ezer volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.