Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) krx21 válasza nismoka (#894) üzenetére


krx21
nagyúr

Nálam is, kádba... :K Vagy ha már nagyon koszos...

(#902) Szabonoemike


Szabonoemike
csendes tag

Osztott képernyőt lehetséges létrehozni vagy azt azért már nem?!

(#903) stfreddy

nekem is lett egy ilyen tabletem, nagyon jó cucc. Nem tudjátok, hogy a Lollipop frissítés mikor fog érkezni?

(#904) KZP válasza stfreddy (#903) üzenetére


KZP
őstag

Februárra ígérik. :K

(#905) Szabonoemike


Szabonoemike
csendes tag

Újabb kérdésem lenne: ha online rádiót hallgatok és a képernyő kikapcsol akkor kilep az alkalmazásból...erre van valami megoldás hogy az elsötétült képernyő mellett is szóljon tovább?

(#906) nismoka válasza Szabonoemike (#905) üzenetére


nismoka
addikt

Beállítások, speciális, wifi fenntartása alvó módban be. De lehet más is okozza, nekem szól kikapcsolt képernyővel a tune in app.

[ Szerkesztve ]

(#907) Szabonoemike válasza nismoka (#906) üzenetére


Szabonoemike
csendes tag

Az be van kapcsolva. Végülis leszedtem a tunein rádiót azzal működik :) köszönöm!

(#908) Szabonoemike


Szabonoemike
csendes tag

Sziasztok! Kaptam egy kis segítséget a képernyő megosztáshoz, ajánlom figyelmetekbe: http://www.makeuseof.com/tag/get-samsung-multi-window-feature-android-device/

(#909) Lasy válasza Szabonoemike (#908) üzenetére


Lasy
veterán

Az xposed-hez root jog kell!
Ezt ugye tudo?

+36702778032

(#910) Szabonoemike válasza Lasy (#909) üzenetére


Szabonoemike
csendes tag

Igen.

(#911) Lasy


Lasy
veterán

Elkezdett megjelenni a sárga folt a kijelzőn. :(
Igaz még csak fehér háttérnél látszik, de én már látom.

+36702778032

(#912) ceripapa válasza Lasy (#911) üzenetére


ceripapa
aktív tag

Akkor vidd vissza :D

(#913) Lasy válasza ceripapa (#912) üzenetére


Lasy
veterán

Ez lesz a nehezebb. Ugyanis a legközelebbi bolt 100km.

+36702778032

(#914) lillaanna válasza nismoka (#854) üzenetére


lillaanna
csendes tag

Végre megjött a mhl kábel. A tv leírása szerint támogatja ezt. De mégsem történik semmi, ha rádugom a tvre.. Van valami titok, kell valamit csinálni a tabbal?
:C

Zte blade-Zte skate-Sony sp-Sony-z2-Samsung galaxy s7- Ede-Samsung Note 8 -Samsung galaxy note 20 ultra 5g

(#915) lillaanna válasza lillaanna (#914) üzenetére


lillaanna
csendes tag

Jaj.Táp kellett neki... Nem is gondoltam volna.. Köszönöm működik!
:R

Zte blade-Zte skate-Sony sp-Sony-z2-Samsung galaxy s7- Ede-Samsung Note 8 -Samsung galaxy note 20 ultra 5g

(#916) Hungarikum87


Hungarikum87
tag

jó estét urak :)

két gondom lenne. Arra lettem figyelmes h drasztikusan fokozódott a tablet merülési sebessége. Ötletek h mit vizsgáljak?

Másik, mai nap folyamán a clean master azt írta ki h a CPU hőfoka magas, 32'C, károsíthatja a készüléket... Most mi a tököm van? :DD

Hülye vagyok, ezért sokat kérdezek, ilyen ez ()

(#917) ceripapa válasza Hungarikum87 (#916) üzenetére


ceripapa
aktív tag

Hát érdekes hiba, nincs vmi app a háttérbe , ami folyamatosan fut ? Én arra tippelnék vmi rohadt gpu/cpu zabáló app fut a háttérbe és az meríti mint atom és mivel még mindig fut kb nem pihen a tab és melegedik .
cpu 32 fok egyáltalán nem magas, 45-50 -t már annak mondanám.

(#918) Hungarikum87 válasza ceripapa (#917) üzenetére


Hungarikum87
tag

meglesem :DD

Hülye vagyok, ezért sokat kérdezek, ilyen ez ()

(#919) ceripapa válasza Hungarikum87 (#918) üzenetére


ceripapa
aktív tag

Az app hogy nem hozza fel , a jobb gombbal , még futhat. Szóval aksi energiafelhasználás fülbe megtudod lesni mi zabálhatja, de nagy része képernyő lesz, viszont ilyen szinten hogy zabálja aksit csak kevés játék van , vagy program .

(#920) dh1


dh1
csendes tag

Sziasztok!
Kb. fel eve van 521-es, fuggetlenem.
Nagyon szeretem, eszmeletlen strapabiro.

3 gondom van vele:
- szornyen lassan tolt, van hogy fel nap a 100% nullarol akar USB-rol akar gyari toltorol ... utana viszont baromi sokaig birja

- a kava felso elen a "fem" boritas nekem mindket kipattithato kisajton lejott, sot az infra feloli reszen is feljott mar, hogy mitol nem tudom, de hasonlo jelenseg mint amikor az ember telot tart a zsebeben es a melegtol a ragasztott alkatreszek elvalnak, csak ezert nem akarom szervizeltelni, allandoan dolgozom vele, a hianyat megereznem

- rootolva van a kicsike, hogy a 32 gigas SD-re tudjak progikat is telepiteni es egyeb elonyok miatt, viszont igy nem akar felmenni a legujabb frissites (17.1.2A.0.314). Letolti, majd sikertelen ellenorzes hibauzenettel nem telepiti ... PC-rol szinten nem megy a frissites ... kellene valamit atallitanom a frissiteshez?

Elore is koszi a valaszokat

Jah meg egy ... sokat panaszkodnak Viber, Skype hasznalat eseten, hogy visszhangosan vagy rossz minosegben hallanak a beepitett hangszorok es mikrofon hasznalata eseten ...

[ Szerkesztve ]

* Amiga Mania Magazin http://www.facebook.com/AmigaManiaMagazin * http://issuu.com/amigamania *

(#921) Znupi válasza dh1 (#920) üzenetére


Znupi
csendes tag

Szia!

A frissítés azért nem megy mert root-olva van. Ha jól emlékszem, akkor csinálja ezt.

(#922) dh1 válasza Znupi (#921) üzenetére


dh1
csendes tag

Igen, gondoltam :)

Root allapotbol alap allapotba a frissites idejeig hogyan kell visszaallitani a tabot?

* Amiga Mania Magazin http://www.facebook.com/AmigaManiaMagazin * http://issuu.com/amigamania *

(#923) Znupi válasza dh1 (#922) üzenetére


Znupi
csendes tag

Úgy kb 3 éve én is root-oltam egy xperia go-t. Elromlott és vissza kellett tennem gyárira. Én úgy csináltam, hogy a flashtool-al visszatettem azt verziószámú szoftvert amivel kijött a telefon.

(#924) dh1


dh1
csendes tag

A latest firmware-el sikerult mar valakinek a root?

* Amiga Mania Magazin http://www.facebook.com/AmigaManiaMagazin * http://issuu.com/amigamania *

(#925) szzoo válasza Hungarikum87 (#916) üzenetére


szzoo
tag

Szerintem töröld a Clean Mastert. Én az elmúlt hónapban 3 eszközről is töröltem. A tableten és a telefonokon is olyan agresszívan elkezdett figyelmeztetni és spammelni, hogy már idegesítő volt. Mindent kikapcsoltam a beállításokban, de hiába. A törlés segített és nem hiányzik.

(#911) Lasy
Hol jelent meg a folt? Néhány hónap alatt szerintem jól látható lesz, várj vele, jobb lesz leadni.

(#926) nismoka válasza szzoo (#925) üzenetére


nismoka
addikt

Detto! Ebből a clean master-ből lényegében egy malware lett...

(#927) Lehel43 válasza nismoka (#926) üzenetére


Lehel43
tag

Én is töröltem kB két hete. Eleinte ok volt, de a végén már az idegeimre ment.

(#928) krx21 válasza nismoka (#926) üzenetére


krx21
nagyúr

Szerintem egy kamu program... :K

(#929) 485


485
aktív tag

sziasztok, tudok valami modern megoldást pdf-ek laptopról tab-ra juttatásához? persze kábel nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#930) #35723520 válasza 485 (#929) üzenetére


#35723520
törölt tag

Pl. bluetooth.…

(#931) 485 válasza #35723520 (#930) üzenetére


485
aktív tag

azt nem tud a gépem, valahogy wifin nem lehet?

(#932) #65577472 válasza 485 (#931) üzenetére


#65577472
törölt tag

(#933) #35723520 válasza 485 (#931) üzenetére


#35723520
törölt tag

Az még megoldás lehet, hogy felrakod "felhőbe" a pdf file-t (pl. Drive) és szinkronizálod a tableten…

(#934) 485 válasza #65577472 (#932) üzenetére


485
aktív tag

ok, letöltöttem mindenhova. már a laptopon látja a tabot és a telefont is a bal felső ikon mutatja, hogy aktívak, de ha belehúzok egy képet, nem engedi.

a tabról már tudok küldeni fotót, de a gépről nem

hoppá, csak rootolt eszközzel kapcsolódik?!

[ Szerkesztve ]

(#935) #65577472 válasza 485 (#934) üzenetére


#65577472
törölt tag

Nem kell hozzá root. Már nagyon rég használtam, anno nem volt vele gondom. Mondjuk én csak telefonról küldtem fájlt pc-re, fordítva nem.

(#936) 485 válasza #65577472 (#935) üzenetére


485
aktív tag

igen, telóról meg tabról szépen küldi, de fordítva meg nem, csak rúttal. pedig pont az lenne a lényeg, lehet akkor felhő lesz.

(#937) #65577472 válasza 485 (#936) üzenetére


#65577472
törölt tag

A felhő praktikus, én mindent ott tartok.

(#938) mivan80 válasza 485 (#929) üzenetére


mivan80
aktív tag

Az Airdroidot próbáltad már? Én nagyon szeretem. 😉

Közben látom lemaradtam... A felhő is jó, pl Google Drive.

De én még ha lusta vagyok, emailban szoktam kisebb fájlokat csatolni, mentés piszkozatként, aztán a mellékletet már bárhol letöltöttem.

[ Szerkesztve ]

(#939) gapjunction válasza Lasy (#911) üzenetére


gapjunction
csendes tag

Szia! Nekem is hasonlò problémám van. Nálad hogy oldódott meg a kijelző probléma? Segítséged előre is köszönöm.

(#940) szzoo válasza gapjunction (#939) üzenetére


szzoo
tag

Én még decemberben vittem be sárgulás miatt garanciális javításra a cordonhoz. Fődarab csere lett a vége. 15 nap volt az átfutás, a szervizben korrektek voltak.

(#941) krx21 válasza szzoo (#940) üzenetére


krx21
nagyúr

Vízállóság megmaradt?

(#942) Lehel43


Lehel43
tag

Nektek ha nem jártok vele, kB mennyi idő alatt telik fel 5%-róla maximumra? Az enyém kezdett ellustulni. KB 5 óra kell neki, az eredeti toltovel, és direkt a kábelel töltve. Gondoltam hogy a dokkolval van baj, és azért próbáltam direkt a kábelt.

(#943) szzoo válasza krx21 (#941) üzenetére


szzoo
tag

Teljesen új tabletet kaptam, így biztosan vízálló. Víz alá nyomni nem szoktam.

Viszont az érintőképernyő időnkénti meggajdolása, amiről nem olyan régen írtatok egyáltalán nincs jelen. A régi készülékkel néha tapasztaltam, mióta az új van egyszer sem.

(#944) krx21 válasza szzoo (#943) üzenetére


krx21
nagyúr

A meggajdulásnak nincsen köze esetleg ahhoz, hogy a régi néha kicsit szennyezett volt?

(#945) dh1


dh1
csendes tag

Sracok, latest firmware eseten mivel toljatok at a proggikat a microSD-re? Elozo firmwareval nekem rootolva volt es nem volt gond, most meg nincs root es nincs is mivel atpakolni az appokat jatekokat a microra ... a 16 giga meg kezd keves lenni ...

* Amiga Mania Magazin http://www.facebook.com/AmigaManiaMagazin * http://issuu.com/amigamania *

(#946) mgTerminator válasza Lasy (#911) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nekem is a napokban jelent meg, akkor úgy látszik nem egyedi a hiba...

(#947) mivan80


mivan80
aktív tag

Srácok tudunk - e már vmit a lollypop frissítés várható érkezéséről?

(#948) KZP válasza mivan80 (#947) üzenetére


KZP
őstag

Igen, hogy egyszer csak kiadják majd nekünk is. ;]

(#949) Nova91


Nova91
tag

Még ha ki is jön, mire elér idáig... hónapok mire mi abból látunk valamit. Akkor legalább már a legújabbat kapjuk remélem.

(#950) KZP válasza Nova91 (#949) üzenetére


KZP
őstag

Az a baj, hogy szerintem még az 5.0.2-t hegesztik és mire megkapjuk, már kijön az 5.1 is. De ne legyen igazam!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.