Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) Silent77


Silent77
veterán

Nálam is elöjött a sárgásodás. :(
cordon electronics kft , ők a hivatalos márkaszerviz?

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1252) mody válasza Silent77 (#1251) üzenetére


mody
tag

Szia,

Igen hozzájuk kell vinni. BP Széchenyi tér 8. Kint a halál... Mordor közepén.

(#1253) Silent77 válasza mody (#1252) üzenetére


Silent77
veterán

Szolnoki vagyok, marad a futár. :(
Hihetetlen, hogy helybe nem tudom leadni.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1254) mody válasza Silent77 (#1253) üzenetére


mody
tag

Abban sajna nem tudok segíteni :(

(#1255) Silent77 válasza mody (#1254) üzenetére


Silent77
veterán

Köszi, felhívtam őket. :R
El kell hozzájuk juttatni.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1256) Silent77


Silent77
veterán

Tegnap elvitte a futár, hétfőn megkapják.
Akinek ilyen problémája volt, annak cserélték?
Mennyire tartják a 15 napot?
:R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1257) trettret válasza Silent77 (#126) üzenetére


trettret
csendes tag

Nekem is recseg 2 nap utàn meg cuppog a hàtulja ès engem is idegesìt ennyièrt....

(#1258) Gh0sT válasza Silent77 (#1256) üzenetére


Gh0sT
addikt

Én ma adtam le nálunk az enyémet személyesen. Ugyanezzel a problémával. Kíváncsi leszek, hogy mennyi idő alatt és hogyan javítják.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#1259) szzoo válasza Silent77 (#1256) üzenetére


szzoo
tag

Én annó személyesen vittem be, 15 napon belül cserélték a tabletet. Majd írjátok már meg mi volt: cserélik még vagy mivel már kifutó széria a teljes vételárat fizetik vissza. Köszi!

(#1247) VZotya2
Laptopot egy tablettel nem váltanék ki. Nekem is volt sárgulás, viszont én és szerintem többen is újra ezt a tabletet vennénk meg. Ha gond van vele, akkor javítják, vagy ha kifutott lehet váltani újabbra.
Az akkut Z2 tabletnél igaz nem lehet kivenni, viszont így teljes jótállás alatt garanciában cserélik.

[ Szerkesztve ]

(#1260) gusthy válasza szzoo (#1259) üzenetére


gusthy
veterán

Attól függ.
Nekem van mindkettő, az utóbbi időben elég gyakori, hogy egész napokat végigdolgozok a tablettel.

(#1261) istvan170


istvan170
aktív tag

Valaki meg tudná mondani a gyári töltőfej paramétereit? Elhagytam nyaraláskor, a dokkoló legalább megvan. Milyet szabad venni hozzá?

(#1262) #65577472 válasza istvan170 (#1261) üzenetére


#65577472
törölt tag

Sony EP880

(#1263) Jumapili válasza istvan170 (#1261) üzenetére


Jumapili
tag

Gyári: 1500 mA

Ha kisebb, lassabban tölt.
Ha nagyobb, akkor sem vesz fel többet, mint amennyit gyárilag beállítottak. Ha a beállított érték valamivel több (pl. 1750 mA), akkor kicsivel gyorsabban tölt.

(#1264) mody válasza Jumapili (#1263) üzenetére


mody
tag

Vegyél minél nagyobbat :DDD Nagy baj nem lesz, a legrosszabb esetben, a későbi eszközt is gyorsabban tölti.

(#1265) #65577472 válasza mody (#1264) üzenetére


#65577472
törölt tag

Támogatja a Qualcomm Quick Charge 2.0 szabványt is, akár egy ilyennel is lehet tölteni. Én pár napja rendeltem meg.

[ Szerkesztve ]

(#1266) mody válasza #65577472 (#1265) üzenetére


mody
tag

Quick Charge 2.0 Compatible Devices:
(Fully compatible with devices contain the hardware necessary to achieve Quick Charge 2.0. It is at the device manufacturer's discretion to fully enable this feature).
Samsung Galaxy S6,Samsung Galaxy S6 Edge ,Samsung Galaxy Note 4, Samsung GALAXY Note Edge
LG G4,LG G3,LG G2 , LG G Flex2, LG G Pro 2 , LG Optimus G Pro
Sony Xperia Z3,Z4, Sony Xperia Z3 Tablet , Z4 Tablet
Sharp Aquos Pad,Sharp Aquos Zeta,Sharp SH01G/02G
HTC One M9, HTC One (M8), HTC One mini
Motorola Droid Turbo,Motorola Moto X
Xiaomi Mi3, Mi4, Mi Note
Asus Zenfone 2, Asus Transformer T100
Google Nexus 6
Fujitsu F-05F,Fujitsu F-03G , Fujitsu F-02G ,Fujitsu Arrows NX

Ha egy kicsit lejjebb tekersz, ott megtalálod. Nem azt mondom, hogy nem fog tölteni, de nem úgy, ahogy elvárod. Ez a tablet csak 1500-al tölt.

(#1267) #65577472 válasza mody (#1266) üzenetére


#65577472
törölt tag

Remélem nem gondoltad komolyan, hogy eBay-en felsorolták a teljes kompatibilitási listát.

[ Szerkesztve ]

(#1268) mody válasza #65577472 (#1267) üzenetére


mody
tag

https://www.qualcomm.com/documents/quick-charge-device-list

Ezen dokumentáció szerint, csak a japán verzió.

[ Szerkesztve ]

(#1269) #65577472 válasza mody (#1268) üzenetére


#65577472
törölt tag

Az összes Z2T támogatott. Tényeken ne rugózzunk már ennyit.

(#1270) dh1


dh1
csendes tag

Sziasztok! 5.0.1-re elerheto mar mukodo Root megoldas? Valaki megcsinalta mar? Elegem van abbol, hogy hiaba tamogatja az OS az SD-kartyara valo masolast, az kb. a nagy semmivel er fel ... Adott App-nak csak reszeit, reszleteit masolja at ... 16 giga igy is hamar elfogy ... hiaba van meg 32-vel megtamogatva. Illetve egy masik zavaro dolog. Nekem a tablet szelen a fem csik elkezdett lejonni a ket felso gombnal mar teljesen levalt ... ketoldalas ragasztoval vagy pillanatragasztoval vissza leheten applikalni, de egy premium cuccnal ez erosen ciki szerintem ... amugy jo cucc, eros, bar az UAE kifekteti ezt is :)

[ Szerkesztve ]

* Amiga Mania Magazin http://www.facebook.com/AmigaManiaMagazin * http://issuu.com/amigamania *

(#1271) Jumapili válasza dh1 (#1270) üzenetére


Jumapili
tag

Nem kell mindent szó szerint érteni, amit a programok írnak. Valószínűleg az SD kártya dedikált Android könyvtárait is belső memóriaként kezeli az operációs rendszer.

(#1272) Hungarikum87


Hungarikum87
tag

jo napot urak. Egy éve használom a tabletet, semmi gond nem volt vele, ma viszont filmnézés közben ilyen "szemcsésedést" fedeztem fel fekete háttér mellett. Ugye ez nem normális?

Hülye vagyok, ezért sokat kérdezek, ilyen ez ()

(#1273) Silent77 válasza Hungarikum87 (#1272) üzenetére


Silent77
veterán

Gyakori hiba sajnos. :(
Nálam is jelen van, volt.
Nem rég küldtem vissza gariba, igaz nem ez miatt, hanem sárgásodott a kijelző több helyen.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1274) Hungarikum87 válasza Hungarikum87 (#1272) üzenetére


Hungarikum87
tag

na probléma megoldva, két perce össze törtem :D

Lehet ezzel még vmit kezdeni vagy kuka?

Hülye vagyok, ezért sokat kérdezek, ilyen ez ()

(#1275) Silent77 válasza Hungarikum87 (#1274) üzenetére


Silent77
veterán

Szegény, mi történt vele? :(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1276) Hungarikum87 válasza Silent77 (#1275) üzenetére


Hungarikum87
tag

miközben azon jártak a gondolataim, h mikor adom vissza garanciába a képernyőt javítani, kiesett a kezemből..... Mennyi lehet egy képernyőcsere? vagy ez már menthetetlen? szerintetek?

Hülye vagyok, ezért sokat kérdezek, ilyen ez ()

(#1277) trettret válasza Hungarikum87 (#1274) üzenetére


trettret
csendes tag

Felső részt ragaszd le fekete szigszallaggal.(b)

(#1278) Hungarikum87 válasza trettret (#1277) üzenetére


Hungarikum87
tag

inkább mondja meg nekem vki h hol van a gyári szervíz ahol legolcsóbban megpróbálkozhatok :) nem egyértelmű nekem a keresés után h hol van :)

Hülye vagyok, ezért sokat kérdezek, ilyen ez ()

(#1279) Hungarikum87


Hungarikum87
tag

Mi a különbség az SGP 511 és 522 széria között?

Hülye vagyok, ezért sokat kérdezek, ilyen ez ()

(#1280) trettret válasza mcsaba2324 (#280) üzenetére


trettret
csendes tag

A távirányító dologban abban tudok segíteni.Mikor kiírja hogy mentette a jelet,és próbáld ki hogy jó e,valójában még tovább kell lépni és leokézni teljesen végig,utánna jó lesz.Marha zavaró ezt eljátszani egy 20 gombos távirányítónál.

(#1281) trettret válasza Hungarikum87 (#1278) üzenetére


trettret
csendes tag

Szerintem add el így törötten.

(#1282) trettret válasza Sami22 (#1224) üzenetére


trettret
csendes tag

Nekem csalódás volt,nem ajánlanám senkinek.Az öszeszerelés minősége gagyi,recseg cuppog,és hát nem hozta azt az élményt amit vártam,a gyerek tescos opendott tabletje 15 ezeré majdnem utoléri,és az legalább fémből van meg nem cuppog.Negatív hogy a gyári töltőjét nem a mágneses felületre lehet rakni,hanem kipattingatni a kis műanyag ajtót feszt.Ezek szerintem alap dolgok és már ez is gagyi.Meg az hogy egy éjszaka alatt tölt fel.Attól is félek hogy eltörik a kezemben ha tartom.És még csak most vettem...;-)

(#1283) trettret válasza #65510400 (#1247) üzenetére


trettret
csendes tag

Kijavítanálak,nem japán gyártó hanem kínai,a márka a japán csak.

(#1284) gusthy válasza Hungarikum87 (#1274) üzenetére


gusthy
veterán

Belelőtt valaki?
Nekem most volt kijelzőcsere, ami elég szadi. A kijelzőcsere belekerült kb nettó 56eFt-ba, ha jól emlékszem, ami durva, viszont ennél sokkal többet ér most még a készülék.

(#1285) szzoo válasza trettret (#1282) üzenetére


szzoo
tag

Lehet tölteni mágneses töltővel és alig kerül pénzbe, nem kell a drága dokkolót sem megvenni (sőt sokszor a dokkoló is ajándék). Ilyen összegű eszköznél ez nem szokott gondot okozni. Semmihez sem adnak oda minden kiegészítőt.

El kellene adnod és venni egy opendott tabletet ahogy írtad. Én sem tartanám meg, ha nem használnám megelégedéssel.

(#1286) trettret válasza szzoo (#1285) üzenetére


trettret
csendes tag

Gyerekemnek van opendott,de ez csak egy hasonlat volt.Arra akartam utalni hogy hiába van tele magokkal mint a dinnye,meg tele rammal,meg a tök tudja,akkor is csak egy népbutítás az egész így jó marketinggel.Hogy ez a legszebb tablet meg bla bla,persze a modellek is remekül néznek ki a képeken,de élőben smink nélkül nem az élmény.Mint pl a tablet kamerája ami jó képet készít valóban,de csak ideális körülmények között,mondjuk fényes nappal behúzott egy függönnyel már borzasztóan gyenge akárhogy állítgatod,este meg...Érted a lényeget?Egy állítólag csúcs cucctól ami jó már nem csúcs,nem ezt várja az ember.Persze igen,tudom hogy lehet mágneses töltőkábelt venni hozzá,de inkább azt adtak volna mint a szintén gagyi túlértékelt állítólag zajszűrős vagy milyen fülest amihez hasonlót a trafikban veszek 250 ftért.Szóval a lényeg hogy nem azt mondom hogy nem jó,de senki ne várjon tőle semmit,ez a tablet 25 ezret ér kb.Igaz a kijelzője triluminiumos vagy mi a tököm de nem dobott a földhöz,itt is csak az adatokat majszolgatják hogy ilyen kontraszt olyan betekintési szög.Hülyeség,semmi extra nincs benne.Dehát vegye meg aki gondolja csak előtte nézegessen körül...

(#1287) nismoka válasza trettret (#1286) üzenetére


nismoka
addikt

Ezeket te komolyan is gondolod? :W Volt pár alsóbb kategóriás tablethez szerencsém, valami borzalmasak, ehhez képest meg főleg. Oké, ez sem ér annyit amennyi, de kissé túlzásokba estél szerintem..

[ Szerkesztve ]

(#1288) Hungarikum87 válasza gusthy (#1284) üzenetére


Hungarikum87
tag

Hol cserélték a kijelzőt? Probáltam keresni ilyen lehetőséget, de ahol elvileg szervizelik gyárilag, elérhetetlen

Hülye vagyok, ezért sokat kérdezek, ilyen ez ()

(#1289) trettret válasza nismoka (#1287) üzenetére


trettret
csendes tag

Komolyan gondolom.Persze tabletek között is van a ratyikategória amit ne említsünk nem olyanokra gondoltam amit 3 szor kell megnyomni hogy beírja hogy "A",de ezt a tabletet semmi képpen nem sorolnám prémium kategóriába azért mert normálisan össze sincs rakva ott kezdődik.Csúcskategóriásnak meg aztán végképp.Lehet hogy én látom rosszul és tévedek,de aki bedől ilyen dumáknak hogy formatervezett bekapcsológomb érted,egy sima kerek gomb és kész,azt mit formatervezték?Ők találták fel mindjárt a kerek formát nem?Meg van egy fémcsík ráragasztva oldalt,egy matrica,mert nem fém,csak egy cuppogós gyagyi műanyag amit lehet spilázni hogy ilyen olyan szuper meg jó a fogása,telefonoknál már ezer éve ezt nyomják.Na mindegy én nem találtam benne semmi extrát,sajnos.Kár ennyit adni érte.Nem mondom hogy rossz,de ez nagyon nagyon messze van a csúcstól,az a helyzet.:-)

(#1290) krx21 válasza trettret (#1289) üzenetére


krx21
nagyúr

Mondj már egy csúcs tabletet??? Most már nagyon kíváncsi vagyok...

[ Szerkesztve ]

(#1291) nismoka válasza trettret (#1289) üzenetére


nismoka
addikt

Nekem nem cuppog és nem recseg, igaz nem is akarom direkt hajlítgatni. Volt hogy véletlenül ráültem, semmi baja nem lett. Tökéletesen működik, megjelenése óta használom és még soha nem fagyott le. Gyorsan megbízhatóan teszi a dolgát és szerintem a legszebb tablet. Voltak az elődjei is (S, Z) azokkal sem volt semmi bajom. Csúcs vagy nem csúcs nekem bejön, inkább mint egy samsung "csúcs", de mégis melyik a csúcs? Ja tudom, a Sony Tablet Z4... ;) Volt fémházas tabletem a közép kategóriából, sokra mentem a pléh kasztnival mert a bele egy fos volt, márkát nem irok... Igaz fele ennyibe került, de negyed ennyire sem volt jó.

[ Szerkesztve ]

(#1292) krx21 válasza nismoka (#1291) üzenetére


krx21
nagyúr

+1

(#1293) trettret válasza nismoka (#1291) üzenetére


trettret
csendes tag

Oké oké.Kár ezt spilázni.A lényege a mondandómnak.Nyilván nem rossz készülék,arról nem is beszélve,nekem is ilyen van.Szép meg minden,meg gyors is,természetesen nem hajtogatom,és nem is nyomkodom.De ezt a szintet üti egy fele ennyit érő cucc is szerintem.Jó azok nincsenek ilyen okos funkciókkal felruházva hogy tv távirányító,meg mágneses töltő,meg nem vízállóak(mondjuk ezt sem vinném víz közelébe..).Egy jó készülék de nem extra.

(#1294) trettret válasza krx21 (#1290) üzenetére


trettret
csendes tag

Hát azt hittem ez az.De alapvető hiányosságai vannak ami engem nem a csúcskategóriára emlékeztet.Attól lehet hogy ez az,csak én hülye vagyok hozzá. :-)

(#1295) krx21 válasza trettret (#1294) üzenetére


krx21
nagyúr

Pedig ez az egyik csúcs kategória... Egyéb márkáknál is vannak hiányosságok...

(#1296) Hungarikum87 válasza trettret (#1294) üzenetére


Hungarikum87
tag

Inkább segíts már hova forduljak kijelzőcsere ügyben :-)

Hülye vagyok, ezért sokat kérdezek, ilyen ez ()

(#1297) trettret válasza krx21 (#1295) üzenetére


trettret
csendes tag

4 készülék közül választottam ezt,amiből az ipad air 2 egyből kiesett az ára miatt,Galaxy tab s 10.5,meg a nexus volt még.Azért nem bántam meg hogy ezt választottam,bár nem mondanám hogy teljesen elégedett vagyok,pedig nem vagyok az a típus aki nem tud továbblépni problémákon.

(#1298) krx21 válasza trettret (#1297) üzenetére


krx21
nagyúr

Neked mi a hiba?

(#1299) trettret válasza Hungarikum87 (#1296) üzenetére


trettret
csendes tag

Tablet-szerviz.com (példa)Egyébként ha a kijelző nem sérült, folyt meg és érzékeli az érintést,akkor csak a felső üveget cserélik ki ez nem lesz nagyon drága,de járd körül mert nem mindenhol csinálják,mert nem túl egyszerű szétválasztani az üveget a digitizert a kijelzőtől,sok helyen inkább kicserélik az egészet.;-)

(#1300) trettret válasza krx21 (#1298) üzenetére


trettret
csendes tag

Nem akarok ezen pörögni,hibákat sorolni.Főleg nem fikázom a saját magam által is használt cuccot.Többet vártam,ez valószínűleg már a saját magam hibája.Néztem minden féle leírásokat,teszteket,és felértékeltem szerintem túlságosan,valami grandiózust vártam,amitől elámulsz. :-D De akkor valszeg bennem vana hiba ha amúgy mindenkinek tökéletes.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.