Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) gusthy válasza Lehel43 (#698) üzenetére


gusthy
veterán

:)

(#702) Lasy


Lasy
veterán

Igen eleinte én a akartam megvenni,de az eladó jól beszélt, és olcsón hozzá jutottam. Igazából nem is adnám el. Valami úgy is kellene helyette, de nem tudnám mi.

+36702778032

(#703) mivan80


mivan80
aktív tag

Sziasztok Srácok!

Ha minden jól megy pár nap múlva én is egy ilyen kütyü boldog tulajdonosa leszek, most adtam le rá a rendelésemet az edigitalon.

Hirtelen ötlettől vezérelve rendeltem meg, Karácsonyra fogom kapni a feleségemtől. :)

Arra szeretnélek kérni benneteket, hogy mivel még nem volt időm (igyekszem majd pótolni) elolvasni az eddigi pár száz hozzászólást, tudnátok nekem prezentálni egy listát a lehetséges hibákról, problémákról, stb., hogy átvétel után, mielőtt a nejem elcsomagolja Karácsonyra, gyorsan át tudjam nézni a készüléket, és esetleg tudjak élni a 8 napos csereakcióval ha szükséges.

Köszönöm szépen a segítségeteket!

(#704) krx21 válasza mivan80 (#703) üzenetére


krx21
nagyúr

Néz esetleg homogén piros, zöld, kék, fehér és fekete képet, hogy látszódjon az esetleges homogenitási vagy pixel probléma...

[ Szerkesztve ]

(#705) Lasy válasza krx21 (#704) üzenetére


Lasy
veterán

Én semmi extra hibáról nem tudok.
Vagy volt valakinek ilyen?

+36702778032

(#706) #35914496 válasza mivan80 (#703) üzenetére


#35914496
törölt tag

Nem valószínű, hogy bármilyen hibája lesz.
Inkább azt gondold át, hogy mit akarsz hozzá beszerezni:

- dokkoló formájú töltő
- tok
- memóriakártya
- Bluetooth billentyűzet
- Bluetooth fejhallgató
- Bluetooth hangszóró
- tartalék töltő és adatkábel (pl. munkahelyre)

Érdemes teljesen feltöltve eltenni (frissíteni is úgy célszerű).
Valószínűleg nem a legújabb szoftverrel kapod, frissíthetnéd az elrejtés előtt.
Talán valamennyire meg is ismerheted, és felrakhatod a kedvenc alkalmazásaidat.
Ezek viszonylag sok időt igényelnek, és ez az ünnepen valószínűleg nem lesz.

[ Szerkesztve ]

(#707) mivan80 válasza #35914496 (#706) üzenetére


mivan80
aktív tag

Nagyon szépen köszi a gyors választ kalimera! Neked is krx21!

A rendelésével egyidejűleg rendeltem hozzá egy ilyen tokot:

Gerilla neoprén, univerzális, 10" készülékekhez, fekete

Remélem, belefér... :DDD
Olyan jó izmos toknak tűnik, ha utaztatom sem fog benne megsérülni, remélem.
Amúgy nézegettem a "rácsatolható" tokokat, borítókat is, de egyelőre nem rendelek még, a képek alapján nagyon tetszik a készülék formája és szeretnék gyönyörködni majd benne... :B

Memkari tutira kell bele, majd körbenézek,lehet hogy itthon is találok elfekvőt. Rendeltem még hozzá egy USB OTG kábelt.

Bt-s billentyűzetet is néztem, de csak néztem egyelőre, ha vannak jól beváltak, amit/amiket szívesen ajánlotok, azt megköszönném. Ugyanígy érdekelnek a tartalék töltők is! Köszi. :K

[ Szerkesztve ]

(#708) szzoo válasza #35914496 (#706) üzenetére


szzoo
tag

Te nagyon jó értékesítő lennél :)

Mostanában én is így jártam, hogy költöttem és ezért még többet költhetek. Vettem egy Sony házimozit, de a front hangszórók nem fértek el a tv asztalon és a központi egység is mélyebb polcot kívánt. Vettem hát egy nagyobb médiatároló asztalt. Nézzük párommal, a fekete fém/üveg asztalon nem mutatott jól a vezetékes telefon, hát vettünk egy olcsó odaillőt. Aztán a dohányzó asztal is fa volt, rosszul mutat, kell új. Most meg kanapét nézünk, mert most meg ez néz ki ósdiak a többi bútorhoz képest...

[ Szerkesztve ]

(#709) Lasy válasza szzoo (#708) üzenetére


Lasy
veterán

Hülye.
Sok kicsi sokra megy...

+36702778032

(#710) szzoo válasza Lasy (#709) üzenetére


szzoo
tag

Mi a bajod? Nem értelek.

(#711) Lasy válasza szzoo (#710) üzenetére


Lasy
veterán

Csak a hangfal végett mindent cserélni. Gondolom nem mindegy egyszerre cseréled.

+36702778032

(#712) #35914496 válasza szzoo (#708) üzenetére


#35914496
törölt tag

Az autós töltőt meg a kihangosítót még nem is írtam.

Nem lennék jó értékesítő, mert nehezemre esne átverni embertársaimat.

(#713) Nova91


Nova91
tag

Sziasztok! Vettem egy Z2 tabletet és lenne 2 kérdésem hátha tud valaki segíteni.

- Úgy tudom az új frissítéssel lehetőség van az Ultra Stamina mode használatára, de a tabletemen csak a sima Stamina található. Arra gondoltam, hogy azért mert Wifi verziós a tabletem, de néztem egy videot ahol a gyereknek is pont ugyan ilyen tablete van mint nekem ( CPU: MSM8974PRO-AB, SGP511 E3/B.CEW, Build: 23.0.1.A.0.167, Android 4.4.4) és neki megtalálható. Nektek van ez a funkció?

- Másik kérdésem, hogy a mappákba belépve a mappa neve és az alkalmazások nevei nektek is ilyen cián színű? Nem tudom, hogy ez normális dolog-e mert azon felül, hogy csúnya még olvashatatlan is a fehér háttérrel.

Előre is köszönöm aki tud segíteni!

(#714) Lasy válasza Nova91 (#713) üzenetére


Lasy
veterán

Egy téma és már nem lesz olyan a betű.

Az ultrastaminat megnézem később ha otthon leszek.

+36702778032

(#715) szzoo válasza Lasy (#711) üzenetére


szzoo
tag

Ne úgy képzeld el, hogy egy negyedmilliós kanapé helyére tolok egy másikat. Ezek régi bútorok voltak, később egyébként is cseréltem volna őket, ezért nem hozzájuk választottam új bútort. Szép lett volna, ha egy szétfeküdt kanapéhoz, vagy egy 2500 forintos IKEA LACK dohányzóasztalhoz veszek tv asztalt.

Hülyének nézhetsz, mert igen, a házimozi miatt lett mindez aktuális. De fontos nekünk az élettér és azért spórolunk és dolgozunk éjjel-nappal, hogy ilyenre is tudjunk költeni.

Bármit írsz, én nem hülyéznélek le, bár a második mondatod most sem volt értelmes.

[ Szerkesztve ]

(#716) szzoo válasza Lasy (#714) üzenetére


szzoo
tag

Ultra staminát én sem láttam mikor átnéztem az új fícsöröket.

(#717) Nova91 válasza Lasy (#714) üzenetére


Nova91
tag

Nekem van az alap Xperia téma ami Kékes témát ad, mappákon belül meg világos kék a szöveg. A fehér téma ciános/még világosabb szint ad. Kék téma teljesen ugyan az mint az alap xperia téma. A többi meg korrektül amit kínál, narancsnál narancs szöveg stb... Aztán lehet ez a normális így, de én valami fekete szöveget várnék mappákon belül, fehér alapon.

(#718) szzoo válasza Nova91 (#717) üzenetére


szzoo
tag

File Commander-ben nézed?
Nincs nálam a tablet, de mintha eleve sötét lenne a háttér a File Commanderben.

Xperia telefonon tudtam megnézni és nálam minden olvasható. Mobilon én is a kék témát használom.

(#719) Nova91 válasza szzoo (#718) üzenetére


Nova91
tag

Olvasható már nálam is csak ez a fehér alapon kék szín szúrja a szemem, de kizárólag a mappákon belül. Meg fura nekem, hogy az alap Xperia téma meg a kék téma is csontra ugyan az, fehér téma is, csak világosabb a kék. Úgy emlékeztem, hogy a Xperia UI-ban mappákon belül fehér alapon fekete színnel operál. Igazából legyen ez a legnagyobb gondom...

(#720) szzoo válasza Nova91 (#719) üzenetére


szzoo
tag

Ja, értelek.
Most nem tudom megnézni, de ilyen hiba nekem is feltűnt volna. Szerintem ez így nem normális, valaki majd megnézi.

Annyit tudtam megnézni, hogy ugyan ez a téma, Android 4.4.2-es verziójú telefonon sötétszürke hátteret használ.

(#721) Lehel43 válasza Nova91 (#713) üzenetére


Lehel43
tag

Nekem az lte modell van. Ultra stamina nincsen nekem se. A telefonon van. (Z3).
Most megneztem közbe, nekem is világos kék a felirat....

[ Szerkesztve ]

(#722) krx21 válasza Lehel43 (#721) üzenetére


krx21
nagyúr

Extra ultra stamina van, ha kikapcsolód. ;]

(#723) Lehel43 válasza krx21 (#722) üzenetére


Lehel43
tag

Én a staminat se hasznalom. Köszi a tippet egyébként.

(#724) krx21 válasza Lehel43 (#723) üzenetére


krx21
nagyúr

Pedig az nem rossz... Miért nem?

(#725) Nova91 válasza Lehel43 (#721) üzenetére


Nova91
tag

Köszi. Akkor marad így.

(#726) Lehel43 válasza krx21 (#724) üzenetére


Lehel43
tag

Mert én melóban hasznalom, és dokkoloba van elég sokat. Eszembe se jutott bekapcsoljam. ( Ma benzin ömlött rea, és tulelte. Legalábbis úgy néz ki...)

(#727) Lasy válasza szzoo (#715) üzenetére


Lasy
veterán

Oké ezt gondoltam, de így végig gondolva...
Nem fér el a hangfal
Tv állvány csere
Ehhez nem megy a telefon....
Akkor már a kisasztal...
És ugye nem illik most már a képbe a kanapé...

Így olyan vicces olvasni.

+36702778032

(#728) szzoo válasza Lasy (#727) üzenetére


szzoo
tag

Viszont nagyon szépen néz ki és a házimozi hangzása!... :DDD

Mióta megvan a házimozi a tablettel is kényelmesebb lett sokminden:
- az androidos Youtube felismeri a youtube képes lejátszót a hálózaton és lehet rá csatlakozni.
- bluetooth hangszóróként használható
- ha sima sztereo hangjelet kap bármelyik forrásból (így bluetooth-ról is) képes felskálázni 5.1-re. Erre eddig a DTS 6 Neo és Dolby Pro Logic motorokat próbáltam ki, nagy különbség nincs, bár van amikor hibáznak mindegyik elég jó.
- Throw (DLNA) megbízhatóan működik
- tabletről le lehet játszani bármit

Plusz:
- van külön android alkalmazás a házimozi irányítására, így akár tableten kikereshető melyik film induljon, vagy egérként használható a tablet.

(#719) Nova91
Megnéztem, nálam is ilyen fehér a felugró, csak valószínűleg nem nyitottam meg egy mappát sem az Android 4.4.4 frissítés óta. Remélem csak hiba és nem gondolták komolyan...

(#729) mody válasza Nova91 (#713) üzenetére


mody
tag

Szia,

Megnéztem, nekem van de ha aktiválni akarom azt írja, hogy "An error has occurred".

XDA-n utánaolvasva [link] azt írják, hogy ez csak a telefonoknál működik.

(#730) Nova91 válasza mody (#729) üzenetére


Nova91
tag

Úgy néz ki az a hiba ha van nem az ha nincs.

(#731) mivan80


mivan80
aktív tag

Na, ma megérkezett a tablet, töltésen, frissítésen, tesztelésen túl vagyok, és elégedett is vagyok! :D

Kérdéseim:

1. gondolkozom dokkoló vásárlásán, ki, honnan, mennyiért rendelt, hol most a legolcsóbb?

2. fólia kell-e a kijelzőre, ha igen, szintén érdekelne, hogy ki milyet, honnan, mennyiért rendelt? :D

3. memkarin is gondolkozom, microsdxc-t kezel a gép? Sony honlapon microSDHC-t írnak, max 128 gb-ig, de ugye tudjuk, hogy HC kártya csak 32 gb-ig van, felette XC van, szóval ez így eléggé sikeresen összezavart...
Minimum 32 gbsen gondolkozom, esetleg 64-esen.

(#732) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Gyári fehér tokot eszébe ne jusson venni senkinek. Én elkövettem azt a hibát, hogy nem volt más és a fehéret választottam, viszont olyan szinten koszolódik és kopik, hogy másfél hónap után le kell cseréljem.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#733) krx21 válasza mivan80 (#731) üzenetére


krx21
nagyúr

Én próbáltam 128gb-os kártyával, működik.

(#734) Lehel43 válasza mivan80 (#731) üzenetére


Lehel43
tag

Dokkolom eredeti van. A nem eredetiek minőséget nem ismerem. Kártya 128. A többihez nem tudók hozzá szólni, mert se fólia nincsen rajta, se tok. Használd egesegel.

(#735) mivan80 válasza Lehel43 (#734) üzenetére


mivan80
aktív tag

Köszi srácok a választ!

Nézegettem a kártyákat bele, aztán felnéztem az amazon.de-re, és leesett az állam, 64gb-st onnan fogok rendelni, olcsóbban jövök ki szállítással bőven, mintha itthon venném.. Szállítás nélkül a kártya olcsóbb, mint itthon a 32-es...

:Y

Nem magában fogom rendelni, jön még hozzá egy eredeti Amazon Kindle tok is, a kettő kiszállítása itthonra együtt nem éri el a 8 eurót...

[ Szerkesztve ]

(#736) Lasy válasza mivan80 (#735) üzenetére


Lasy
veterán

és mennyi a posta?
Már látom ingyenes. Hmmm.

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#737) mivan80 válasza Lasy (#736) üzenetére


mivan80
aktív tag

Mondom, nincs 8 euro, még nem rendeltem meg csak lecsekkoltam, azt hiszem 7,7 euro-t számolnának fel a kettőre együtt.

(#738) szzoo válasza mivan80 (#731) üzenetére


szzoo
tag

Dokkoló nekem a tablet mellé járt, a tokot/kijelzővédő fóliát Sony Centerben vettem meg. Általában pár havonta le szoktak árazva lenni a dolgok és olyankor olcsóbb is mint más forrásból (ha gyári kiegészítőről beszélünk). Másik pozitívum, hogy raktárról ki tudnak szolgálni. Ha Budapesti vagy, akkor ezt az oldalt ajánlom: nagyonjo.eu. Szoktak online akciók is lenni.

Kijelzővédő fóliát gyárit vettem. Kicsit húzós az ára (most 4.400 Ft), de láthatatlan.

(#739) mivan80 válasza szzoo (#738) üzenetére


mivan80
aktív tag

Köszi, a fóliát drágállom kicsit, majd még körbenézek, megfontolom.
Dokkoló kéne, de nem létszükséglet, ha lesz valahol akcióban (remélem, ha én nem veszem észre, akkor majd valaki itt kiposztolja) majd veszek. Megnéztem az oldalt, mondjuk szolnoki vagyok, de attól még elmentettem.

@736 Lasy: Szóval este már nem fáradt voltam nem írtam le, de ha alapból megnyitod, és megkeresed az amazon.de-n, nem számolja ki a postaköltséget, csak ha regisztrálsz, címet adsz, és elindítod a rendelési folyamatot. Az ingyenes amazon prime kiszállítás sajnos csak Németben (meg talán Ausztriában) van. Magyarisztánba nem is szállítanak ki mindent (pl Kindle-t nem rendelhetek asszonynak, pedig szeretnék), de amit szállítanak, annak a szállítási költségét bizony felszámolják, még ha nem is halálos az az összeg.

[ Szerkesztve ]

(#740) Lasy válasza mivan80 (#739) üzenetére


Lasy
veterán

Tudom. Már nagyon rég vagyok regisztrálva.
És Németországban vagyok.

+36702778032

(#741) mivan80 válasza Lasy (#740) üzenetére


mivan80
aktív tag

Te mázlista! :D húúú de irigyellek most! :DDD

(#742) Nova91


Nova91
tag

Sziasztok!

Van aki használ MHL kábelt/adaptert TV összekötésre? Aki igen milyen márkát?

(#743) csejani válasza mivan80 (#731) üzenetére


csejani
csendes tag

Képernyő védő fóliát innen rendeltem szerintem itt a legolcsobb és tökéletes rá. Bár én elrontottam a felrakast most rendelek majd újra. Most ingyenes a kiszállítás ha minden igaz. Tokok is vannak itt jó áron. http://www.tokcenter.hu/sony_xperia_tablet_z2_kepernyovedo_folia_torlokendovel_crystal_11305?keyword=sony%20tablet

(#744) mivan80 válasza Gh0sT (#732) üzenetére


mivan80
aktív tag

Tényleg ennyire gáz?

Pont most néztem ki az expansys-on, jól le van akciózva 6135 Ft-ra.... :F

(#745) mivan80


mivan80
aktív tag

Hali, Szolnok környékéről van még vki itt?

Találtam egy német oldalon olcsón gyári dokkolót, ha többen rendelnénk szét tudnánk dobni a 15 eurós szállítási díjat, és így már simán megérné:

Sony DK39 Magnetic Charger Tablet Z2

Persze, ha vki nem szolnoki, de érdekli a dolog, szintén jelentkezhet nálam :)

(#746) Gh0sT válasza mivan80 (#744) üzenetére


Gh0sT
addikt

Háááát, az enyém ocsmány állapotban van. Nem koszos, olyan mintha megkopott volna rajta a fehér festék ott ahol fogom. Torolgettem, suroltam, vízzel, szappannal, a végén már Ciffel, de jobb nem lett. Most vagy beleette magát ennyire a kosz, vagy durván kopik.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#747) Silent77 válasza mivan80 (#745) üzenetére


Silent77
veterán

Én szolnoki vagyok, de még 2 embernek nem éri meg rendelni ahogy számoltam.
Mondjuk ebben a hónapban nekem már nem aktuális, emag elnyelte a pénzem. :DDD

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#748) Lasy válasza mivan80 (#745) üzenetére


Lasy
veterán

8500+ postáért neked jó?
Ezt nem értem?

+36702778032

(#749) szzoo válasza Lasy (#748) üzenetére


szzoo
tag

Sony Centerben láttam már 9000 párszázért ugyan ezt a Sony DK39 dokkolót. Ugyan ezt a típust csomagolják az ajándék dokkolós dobozokba és megnéztem mennyibe kerül.

Nem éri meg ilyen kis megtakarításért fáradni.

(#750) Lasy válasza szzoo (#749) üzenetére


Lasy
veterán

Pontosan. De egy utángyártott is jó simá. az csak 2-3000
Az enyém csak 1500 volt ebayen.

+36702778032

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.