Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) #35723520 válasza szzoo (#450) üzenetére


#35723520
törölt tag


Én ilyen tokban tartom…

(#452) krx21 válasza #35723520 (#451) üzenetére


krx21
nagyúr

Jut eszembe! Tudtok helyet Budapesten, ahol tökéletesen, por és légmentesen, valamint geometriailag hibátlanul felrakják a gyári védő fóliát???

Más: Mivel van aki nem használja a link gombot... Van itt ctrl-c ctrl-v valahogy???

[ Szerkesztve ]

(#453) szzoo válasza #35723520 (#451) üzenetére


szzoo
tag

Tokom nekem is van, de csak akkor használom amikor elviszem valahova a tabletet. Jól néz ki benne, de az enyém dög nehézzé teszi a gépet és a vékonyságát is elveszi. A gyárit vettem meg amikor akciós volt:
http://www.sonymobile.com/global-en/products/accessories/style-cover-stand-scr12/

Egyébként nagyon szeretem ezt a tokot, főleg azért mert altatja/feléleszti a képernyőt becsukáskor/kinyitáskor. Azóta telefonhoz is inkább gyárit vettem, mert kényelmes, hogy nem kell külön élesztgetni a képernyőt. Nem gyári tokból meg még nem láttam ilyet.

Tegnap este néztem, hogy a kéznyomatoktól picit halványodig a karc. Áttöröltem hát jó nedves ronggyal a hátlapot (meglepődtem, mert szép kéken csillogott az egész, mintha csillámporral lenne leszórva) és a végére teljesen el is tűnt a karc. Na nem azt mondom hogy öngyógyul, nem lehetett túl mély karcolás.

(#452) krx21
Sony Centerben megkérdeztem felrakják-e. Azt mondták, hogy a klíma nyomatja a port így nem vállalják. Ők kilőve...

(#454) krx21 válasza szzoo (#453) üzenetére


krx21
nagyúr

Jó duma... Klíma ilyenkor... De a lényeg, hogy nem vállalják...

(#455) krx21


krx21
nagyúr

Na, kivett még a mai nap akciósan 100e-ért wifis Z2-t??? Ma az utolsó nap... Bár ki tudja.... :K

(#456) krx21


krx21
nagyúr

Magyar billentyűzetet, hogy tudok beállítani?

(#457) ceripapa válasza krx21 (#455) üzenetére


ceripapa
aktív tag

Én akartam, de elfogyott :( ,de rendeltem a központi Sony centertől, majd kiderül megkapom akciós áron , vagy sem...

(#458) krx21 válasza ceripapa (#457) üzenetére


krx21
nagyúr

Szerintem megkapod, pláne, hogy az akció ideje alatt rendelted meg... Amúgy is meg szokták az akciókat hosszabbítani... :K

(#459) ceripapa válasza krx21 (#458) üzenetére


ceripapa
aktív tag

Majd kiderül , nekem noti helyett kellene és eléggé tetszetős ez a 10,1 col , 801 snapdragonnal és sok extrával:]. És ennyiért úgy gondoltam baráti árazás a 3 éves Asus K53sc-m nyugdíjba küldeni, úgy h van egy asztalim :]

[ Szerkesztve ]

(#460) krx21 válasza ceripapa (#459) üzenetére


krx21
nagyúr

Hát azért szerintem nem notebook helyett való, de te tudod mire fogod használni... Én is most vettem és nagyon tetszik... Remek masina... A kerete lehetett volna kicsit vékonyabb és az akkumulátor megy kicsit nagyobb, hogy kritikát is mondjak.

(#461) ceripapa válasza krx21 (#460) üzenetére


ceripapa
aktív tag

Pl programozni: C/C++ , illetve adatbázis -ra elég hogy elérjem amit szeretnék, könyebb, mint bármi más és sokáig bírja :] nekem ennyi elég :D. A legfontosabb, notit már nem szerettem hordani de a tabletem mindig velem van, szóval ez ilyen kettő az egyben :] lenne majd :D

(#462) #35723520 válasza szzoo (#453) üzenetére


#35723520
törölt tag

Az enyém nem gyári tok, de lezárja és nyitja a kijelzőt a fedéllel! (Ja és csak 3.990 Ft a Gigatelnél!)

(#463) szzoo válasza krx21 (#460) üzenetére


szzoo
tag

(#460) krx21
Én szeretem a méretes keretet. Akár fektetve, akár állítva fogom meg, meg lehet markolni és nem takarom le a képernyő szélét. Persze, ha kisebb kerettel szokom meg, akkor most az tetszene. Viszont most már nem fogadnék el vastagabb gépet...

(#461) ceripapa
Létezik androidon futó, jól használható fejlesztői környezet? Vagy hogy akarsz programozni?
Még egy billentyűzetre biztosan szükséged lesz, hogy haladjon is a munka...

(#462) Tomiapu
Na az szuper!

(#464) krx21 válasza szzoo (#463) üzenetére


krx21
nagyúr

Ez igaz, de egy fél centivel akkor is lehetne vékonyabb... Még akkor sem takarná el az ember...

(#465) ceripapa válasza szzoo (#463) üzenetére


ceripapa
aktív tag

Ahogy néztem van pár, amit ajánlanak , billentyűzet ajánlott lesz , bár szerveren mikor programot írtam ada-ba akkor Xd a 7 colos tableten is sikerült , szóval :D

(#466) gusthy válasza szzoo (#463) üzenetére


gusthy
veterán

Létezik, pl. az AIDE, de van még más is pár.

(#467) gusthy válasza ceripapa (#465) üzenetére


gusthy
veterán

Ja, és billentyű ügyben eddig messze a Belkin FSL112EA YourType a nyerő, nekem legalábbis.

(#468) ceripapa válasza gusthy (#467) üzenetére


ceripapa
aktív tag

Köszi :R :R :R :R :] rálesek majd ! Sikerült ma beszereznem, szóval :] most állok neki a megtekintéshez :]

[ Szerkesztve ]

(#469) gusthy válasza ceripapa (#468) üzenetére


gusthy
veterán

Hajrá, és jó mulatást :)

(#470) gusthy válasza ceripapa (#468) üzenetére


gusthy
veterán

Izé, amúgy Belkin F5L112EA, nem FSL. Sajtóhuba.

(#471) ceripapa válasza krx21 (#452) üzenetére


ceripapa
aktív tag

Amúgy ha gondolod én felteszem neked, nekem sikerült majdnem tökéletesre. aztán szórakoztam vele egy kicsit és a 2 bubit is eltüntettem .

(#472) krx21 válasza ceripapa (#471) üzenetére


krx21
nagyúr

Hát köszi... Inkább fizetek érte egy gyakorolt profi szervizesnek, ha van olyan... ;)

[ Szerkesztve ]

(#473) ceripapa válasza krx21 (#472) üzenetére


ceripapa
aktív tag

hát csinálnék képet , de ugye nehézkes XD ^^ ahogy gondolod :]

(#474) nismoka válasza krx21 (#472) üzenetére


nismoka
addikt

Minek a fólia, én utálom. Anélkül sincs egy karc sem a tableten.

(#475) krx21 válasza nismoka (#474) üzenetére


krx21
nagyúr

Azt mondod... Miért zavar, ha jól fel van téve, akkor észre sem venni...

(#476) szzoo válasza krx21 (#472) üzenetére


szzoo
tag

Arra kíváncsi leszek, hogy találsz-e olyan szervizest, aki garanciát vállal a munkájáért egy 5000Ft árú fólia esetén. Egyébként te is nyugodtan megpróbálhatnád, nem egy agyműtét...

(#466) gusthy
Eddig nem fordult meg a fejemben, hogy fejlesztésre is androidot használjak. Kíváncsiságból meg fogom nézni milyen programok vannak, leesne az állam ha ott lenne a Play-ben az Eclipse IDE :N

(#452) krx21
"Mivel van aki nem használja a link gombot... Van itt ctrl-c ctrl-v valahogy???"
Lehet nem teljesen értem a kérdést, de ha kijelölsz egy szöveget, akkor megjelenik a képernyőn másolási lehetőség. Ez van, az Xperia billentyűzet beállításokban nem lehet sajnos külön gombra kirakatni... Szövegszerkeszteni én bluetooth billentyűzettel szoktam, akkor meg működik a ctrl-c ctrl-v.

(#456) krx21
Meglett a magyar nyelv?

Más:
Mennyire szoktátok figyelni a tablettel kapcsolatos híreket?

Az megvan, hogy hamarosan jöhet az Android 4.4.4 frissítés és elérhetővé válik a PS4 Remote Play?
http://www.xperiablog.net/2014/10/18/sony-confirms-ps4-remote-play-heading-to-xperia-
z2-and-z2-tablet/

(#477) krx21 válasza szzoo (#476) üzenetére


krx21
nagyúr

Még mindig lehet használni a szerkesztés alatt a LINK gombot... :K

(#478) funky


funky
tag

Sziasztok!
Hol lehet kikapcsolni érintés ill. szöveg beírásakor a hangot és rezgést?

(#479) szzoo válasza funky (#478) üzenetére


szzoo
tag

Általános:
Hang > Rendszer > Érintéshangok + Rezgés érintéskor

Billentyűzet:
Beállítások > Nyelv és bevitel > Xperia billentyűszet > Hang és rezgés

(#480) funky válasza szzoo (#479) üzenetére


funky
tag

Köszi a gyors választ, rezgés megoldódott. Viszont a pittyegés megmaradt hiába húztam le a hangerejet nullára vagy vettem ki a pipát.

[ Szerkesztve ]

(#481) Silent77 válasza funky (#480) üzenetére


Silent77
veterán

A gyári billt használod? Mert lehet a billnél kell kikapcsolni.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#482) gusthy válasza szzoo (#476) üzenetére


gusthy
veterán

Az nincs ott, de az AIDE be tud olvasni Eclipse projekteket :)

(#483) funky válasza Silent77 (#481) üzenetére


funky
tag

Sikerült megoldani.
Offline navigációval milyen legális progikat támogat a z2? Ha esetleg lenne valakinek tapasztalata azt örömmel várom.(Nokia telónál ez nem volt gond) van még régi garminos sd karim, sanszos, hogy nem támogatja a rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#484) szzoo válasza funky (#483) üzenetére


szzoo
tag

Nulla tapasztalattal én a Be-on-road nevű alkalmazást raktam fel a Play áruházból. Nem tűnik rossznak, de még úton nem használtam, csak biztonság kedvéért van telepítve, várja az alkalmat hogy kelljen. Más hátha tud segíteni...

Más:
Szoktatok fülessel zenét hallgatni? Ha igen, akkor a ClearAudio+-t bekapcsoljátok, esetleg equalizert használtok? Igazából arra vagyok kíváncsi, hogy szól nálatok a ClearAudio+.

Azért kérdezem, mert nekem a tableten a ClearAudio+ nem ad olyan jó hangzást (főleg basszust) mint a telefonomon. Egy agybadugós Sony MDR-EX50 fülest használok.

A telefonomon (Xperia T3) ugyan az a Walkman, ugyan azon az android verzión a lehető legjobban szól ClearAudio+-szal. Kb. ugyan ezért a hangzásért nekem ki kell kapcsolni a tableten a ClearAudio+-t és kicsit felhúzgálni az equalizert. Ez azért is furcsa, mert pl egy YouTube video lejárszásakor (mikor nem játszik a ClearAudio+) ugyan olyan jól szól mind a két eszköz.

YouTube-ről jut eszembe, végre megint van 1080p!

(#485) szzoo


szzoo
tag

Most látom tableten is frissült a File Commander. Sokat javult, igy szerintem már van olyan jó fájlkezelő, hogy nem is kell mellé másik. Ez teljes verziós, így töröltem ami még fent volt.

Szerintem hamarosan frissülni fog az OfficeSuite is. Telefonomon nemrég frissült és az is elég sokat fejlődött. Az új verzióban az eszköztárak elrendezése már az Office 2013-ra hajaz.

Elég gyakran frissülnek a Sony alkalmazásai is, hétről hétre megjelenik valami extra ami tetszik. Végül hogy ne csak pozitív legyek a 17.1.2.A.0.314 rendszerfrissítést még mindig várom :W

[ Szerkesztve ]

(#486) gusthy válasza funky (#483) üzenetére


gusthy
veterán

Bármelyiket :) go to play áruház

(#487) ceripapa


ceripapa
aktív tag

Hát srácok nagyon durva a cuccos, bár még nem volt időm kódolni rajta,de 1 óra film + wifi használat 6%...O_o

(#488) #65577472 válasza ceripapa (#487) üzenetére


#65577472
törölt tag

8-10 óra kijelzőidő 6000 mAh-s akksival több, mint korrekt. 1 óra YouTube vagy Chrome 10%, ugyanennyi NFS 15%

(#489) krx21


krx21
nagyúr

Érdemes vírus keresőt feltenni , vagy androidra nincs vírus???

[ Szerkesztve ]

(#490) nismoka válasza krx21 (#489) üzenetére


nismoka
addikt

Malwarebytes-t ajánlom, szerintem annyi elég.

(#491) krx21 válasza nismoka (#490) üzenetére


krx21
nagyúr

A Cm security nem jó?

(#492) krx21 válasza krx21 (#491) üzenetére


krx21
nagyúr

Végül az Avast-ot választottam.. :K,

(#493) krx21 válasza krx21 (#492) üzenetére


krx21
nagyúr

Van valami, ami használja a PS4-re a second screen-t???

(#494) Silent77 válasza krx21 (#492) üzenetére


Silent77
veterán

Nem látom értelmét, egy plusz fogyasztó.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#495) nismoka válasza krx21 (#493) üzenetére


nismoka
addikt

Playroom

(#496) nismoka válasza krx21 (#492) üzenetére


nismoka
addikt

Nincs értelme, néha lefuttatom a malwarebytes-t és ennyi.

(#497) krx21 válasza nismoka (#496) üzenetére


krx21
nagyúr

Azt is lehet csak néha futtatni... :K

(#498) #35723520


#35723520
törölt tag

Egy laikus kérdés: vajon a Samsung S pen használható a z2-höz? (azért kérdezem, mert az univerzális érintőceruzáknak nagyon bumszli a vége, az S pen-nek viszont vékony!)

(#499) nismoka válasza #35723520 (#498) üzenetére


nismoka
addikt

Nem

(#500) #35723520 válasza nismoka (#499) üzenetére


#35723520
törölt tag

Esetleg valami hasonló kivitelű toll létezik a z2-höz? (persze nem horror áron!)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.