Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:39:48

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50551) cappa72 válasza Martin560 (#50550) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ha esetleg kérhetnék egy linket, megköszönném. Az jól jönne. Találtam ugyan a neten, de nem tudom, milyen megbízható oldalról jöhet le.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#50552) Martin560 válasza cappa72 (#50551) üzenetére


Martin560
csendes tag

http://www.flashtool.net/downloads_linux_prev.php
Parancsolj, én utorrenttel szedtem, de nem hiszem, hogy ez olyan lényeges.

[ Szerkesztve ]

...............

(#50553) Rimuru válasza cappa72 (#50551) üzenetére


Rimuru
veterán

Van egy ilyenem, ezek mukodnek.

Vigyázat, csalok!

(#50554) cappa72 válasza Martin560 (#50552) üzenetére


cappa72
nagyúr

& (#50553) colomb2
Mindkettőtöknek köszönöm! :R
A 0.9.18.4 már nem dobott hibát. (A 0.9.18.6 előtt jött le, így ezt nem próbáltam)
Flash hibátlanul végigment, a telefon pedig éli világát a t-vedés rommal. Hamarosan megy rá a zárt bootloader-re való CM11 by bagyusz :)

Hát bizony annak ellenére nem gondoltam a verzió nem-megfelelőségére, hogy MTK fronoton ez szintén vesszőparipa... a verzió...

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#50555) Geri1985


Geri1985
tag

Sziasztok!

A CM12-es bagyusz romnak vannak még hiányosságai vagy nyugodtan telepíthető a készülékre?

[ Szerkesztve ]

(#50556) gooool válasza Geri1985 (#50555) üzenetére


gooool
őstag

Ha már mindenáron LP-t akarsz próbálgatni, akkor ezt ajánlom: [link]
Egy ideig nekem fent volt és rendben működött, a bagyusz-féle sajnos nem kerek. :)

[ Szerkesztve ]

Üdv, Balázs

(#50557) air válasza gooool (#50556) üzenetére


air
nagyúr

Ennek ugyanazok a hibái, mivel ugyanazt az alapot használják. Ugyanúgy fixelni kell mindent.
Csak ennek a "készítője" egy kontár.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#50558) Geri1985 válasza gooool (#50556) üzenetére


Geri1985
tag

Köszi! Akkor marad a CM11.

(#50559) szanozs válasza gooool (#50556) üzenetére


szanozs
aktív tag

Tegnap felraktam az általad linkelt LP-t. De azzal a lendülettel le is szedtem, mert folyton újra indult. Utána, ha már úgy is romolgatok, felraktam kipróbálni a bagyusz féle CM12-őt. Eddig nem jelentkezett semmi probléma, jónak tűnik.
Ez a lépés sajnos kimaradt "3.ROM-ba illesszük be a ramdisk.tar-t a system/bin mappába. Másuljunk minden .zip fájlt a telefonra.". Milyen problémát okozhat ennek a hiánya?

[ Szerkesztve ]

(#50560) amisis


amisis
aktív tag

Visszatért a telefonom, tudnátok segíteni hogy melyik Romot tegyem fel mert valami gyorsabb kéne ennél a gyárinál, eddig általában slimet használtam annál van jobb? Előre köszi :)

Apple iPhone 8 Plus

(#50561) Shany0811


Shany0811
tag

Sziasztok! Újdonsült tulajdonosa vagyok egy Xperia SP-nek, olvastam az összegzésben h ajánlott a 4.3-as verzió felrakása stabilitás miatt. Azt szeretném megkérdezni hogy vodafonos telefonra fel tudom e tenni valamely firmware-t amit az összefoglalóban olvastam?

(#50562) darvinya válasza Shany0811 (#50561) üzenetére


darvinya
titán

Ott gyári Sony PC Companion, azzal rakd fel.
Ha nem tetszik vodás, akkor Téma összefoglaló.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#50563) Shany0811 válasza darvinya (#50562) üzenetére


Shany0811
tag

Szia, megpróbálom, köszönöm! Aksi időt hogy tudnám növelni értelmes keretek között?

(#50564) darvinya válasza Shany0811 (#50563) üzenetére


darvinya
titán

Nem használsz aksi szívó app-ot, pl: FB app helyet, böngészőn keresztül (ha kell értesítés Dolphin böngésző)

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#50565) Shany0811 válasza darvinya (#50564) üzenetére


Shany0811
tag

Root után az első dolgom az volt h a google marhaságait (újságos, zene, stb) és a facebookot leszedtem mint a pinty :) stamina mód folyamatosan megy, helymeghatározás, auto frissítés kikapcsolva

(#50566) air válasza Shany0811 (#50565) üzenetére


air
nagyúr

"helymeghatározás, auto frissítés kikapcsolva"

Ezeket nyugodtan visszakapcsolhatod, mert ezek nem fogyasztanak semmit.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#50567) Shany0811 válasza air (#50566) üzenetére


Shany0811
tag

Szia! Azért írtam ezeket mert amikor netet adok a kicsikének (wifi vagy mobilnet) ugye elkezd mindent szinkronizálni, gmail, játék, időjárás, hely stb és az aksi elkezd rohamos ütemben fogyni, mondjuk a két 1,7Ghz mag dolgozik rendesen :))

(#50568) ludsimon válasza air (#50470) üzenetére


ludsimon
veterán

Köszi!
TVGO nem annyira fontos, a Gránit Bank e-SMS annál inkább! :R

undefined

(#50569) darvinya válasza Shany0811 (#50567) üzenetére


darvinya
titán

Ezért kell csak éjszakára net nélkül hagyni, és napközben nem fogyaszt semmit.
Mivel folyamatosan tud szink.-ni, és nem egyszerre akarja mindet.

Ha meg csak telefonálás kell, akkor „butafon” is elég.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#50570) thekissmate


thekissmate
csendes tag

Hali!
Az SP-m kamerájának lencséje karcos, így elég vacak képeket csinál. Van egy X10-esem, aminek több nyavajája is van, nem igazán használható, viszont a kamera lencséje kifogástalan állapotban van. Már rendeltem egyet az SP-hez, de még nem jött meg, nekem pedig szükséges lenne, hogy normális képeket tudjak csinálni. Elméletileg ki lehet cserélni a két lencsét? Kompatibilisek egymással? ( Csak átmeneti megoldás lenne )

(#50571) HD5570 válasza thekissmate (#50570) üzenetére


HD5570
aktív tag

Van az összefoglalóban olyasmi hogy hogy lehet javítani a lencse állapotán!

„Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát.” „Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki.”

(#50572) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Nem igaz, hogy ez a telefon egy alap pálcikaemberes mutiplayer játéknál laggol, megsül és ennek a tetejébe bezárja a játékot... Többet nem veszek Sonyt, a Samsunggal még nem volt ilyen problémám...

[ Szerkesztve ]

(#50573) air válasza IMIIKE1998 (#50572) üzenetére


air
nagyúr

Micsoda logika. :C

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#50574) darvinya válasza IMIIKE1998 (#50572) üzenetére


darvinya
titán

Huuuuuuuuuuuu…selejt készülékkel semmi sem működik.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#50575) IMIIKE1998 válasza darvinya (#50574) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Elegem van már belőle, a 2 weblapos böngészés alatt is lassú, szaggat, röhejes ez a telefon...
Hiába raktam újra, ugyanúgy rossz.

(#50576) air válasza IMIIKE1998 (#50575) üzenetére


air
nagyúr

Igazad van.
Egy Galaxy Pocket 2 biztosan sokkal jobb, és még újabb is. :P

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#50577) IMIIKE1998 válasza air (#50576) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

De miért ilyen baromi lassú? Amikor megvettem semmi gondom nem volt vele... Értem én, hogy telik az idő és elöregszik, na de ennyire? Nincsenek nagy igényeim, szerintem a böngészés nem nagy elvárás...

(#50578) bajzal


bajzal
őstag

Nektek is ennyire rossz az SP előlapi kamerája? Értem, hogy VGA de ez nem csak pixeles hanem teljesen homályos, lényegében használhatatlan.

Ja és miért érzem azt, hogy a gyári 4.3 lassabb mint régebben, mint mondjuk amikor megjelent? Nem rég kb. 2 hónappal ezelőtt lett újrarakva, alig van rajta valami.

[ Szerkesztve ]

(#50579) IMIIKE1998 válasza bajzal (#50578) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Igen, nekem is ilyen használhatatlan. :/

(#50580) zoli121


zoli121
aktív tag

Sziasztok!

Milyen megoldások vannak Telekomos telefon függetlenítésére? Már persze ha lehetséges (nem ingyen akarom :) )

[ Szerkesztve ]

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#50581) air válasza zoli121 (#50580) üzenetére


air
nagyúr

Beviszed a Telekomhoz, és kifizeted a költségét.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#50582) Kiskutya


Kiskutya
veterán

Segítsetek légyszi! Eladom az sp-m és nemtok dönteni hogy mit vegyek a kiszemeltek galaxy s6, huawei p8, lg g4. Mennyibe lehet most eladni 1 t függő sp-t?

hmm...

(#50583) gooool válasza Kiskutya (#50582) üzenetére


gooool
őstag

Szia!

Bocsi előre is a stílusért. :)

1. A kérdésedre a Milyen okostelefont vegyek topicban adnak választ.

2. Többségünk nem aprós guru, na meg mi is onnan néznénk meg mennyi a reális ára manapság a telefonnak. Szóval go to: ki is kerestem, lehet mazsolázni

3. Ha legközelebb felteszel egy kérdést, legalább igyekezz már kicsit adni a formájára, ne csak idehányd tagolatlanul az egészet.

Üdv, Balázs

(#50584) SkiDev válasza bajzal (#50578) üzenetére


SkiDev
senior tag

Ugyanilyen gagyi az enyém is, hál'istennek nem vagyok selfie-s :D Jó már neked, hogy megvan a Fifa 16 :DD

Kiskutya: Függő SP-t, tartozékokkal együtt olyan 20k-25k között tudsz eladni. Voltam használt GSM üzletekben is, egyikből elhajtottak, másikban azt mondták, hogy a hozzájuk hasonló üzletek 22k-ért függőt, 23k-ért függetlent árul tartozékokkal. 15k-t ajánlott fel, de inkább amolyan végső esetben fogom felhasználni. :D
Jó tájékozódási alapot jelent a hardverapro is, talán-talán a jofogás :D

Egyébként szerintem bármelyikre cserélsz, jelentős előrelépés.
Jelenleg én is arra várok, hogy még nyomjon le a T egy kis árat a G4-ről, és meg is veszem! :)

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#50585) bajzal válasza SkiDev (#50584) üzenetére


bajzal
őstag

Én se vagyok, csak ha havonta akarok 1x csinálni egyet akkor nem tudok, mert nem...

Ja előrendeltem a fifa 16-ot :D

(#50586) Kiskutya válasza gooool (#50583) üzenetére


Kiskutya
veterán

Bocs de egy kérdés volt csak a formát meg leszarom.. amúgy köszi!:)

hmm...

(#50587) Kiskutya válasza SkiDev (#50584) üzenetére


Kiskutya
veterán

Köszi!

hmm...

(#50588) air válasza Kiskutya (#50586) üzenetére


air
nagyúr

4. Hozzászólás:
1. Figyelj a helyesírásra és az érthető fogalmazásra, mert sokkal nagyobb eséllyel kapsz választ egy összeszedett, jól megírt kérdésre, mint egy nehezen értelmezhető betűhalmazra.

Szóval leszarhatod, de ezzel a többieket szarod le.
Ilyen embernek többek nem szívesen segítenek. Köztük én sem. De gondolom ezt is leszarod.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#50589) sgeza válasza air (#50588) üzenetére


sgeza
veterán

Egyetértek!

(#50590) Kiskutya válasza air (#50588) üzenetére


Kiskutya
veterán

Feltettem egy egy egyszerű kérdést amire egy egyszerű választ szerettem volna. Lehet nem volt a legszebben megfogalmazva de szerintem érthető volt. Én itt tisztelek mindenkit és nem szarok le senkit én a megfogalmazásra írtam hogy leszarom... Ne kössünk már bele mindenbe......

hmm...

(#50591) air válasza Kiskutya (#50590) üzenetére


air
nagyúr

A megfogalmazással és a formával tudod kifejezni azt, hogy megtiszteled a többieket. Aki nem veszi a fáradságot arra, hogy a gondolatait, kérdéseit mások számára érthetően, és megfelelő formába öltse, az még annyi választ sem érdemel, mint amit most én pazaroltam rád. :(((

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#50592) kisspepe


kisspepe
tag

Sziasztok!

Az egyik ismerősöm 1-2 hete vett használtan T-online-os xperia SP telefont. A telefonon gyári beállításokra vissza lett állítva. Használat közben azt tapasztalta, hogy akármilyen programot használ, egy idő után mindenből kilép. Pl. a Facebook messengerből napi színten 30x kilép.

Valaki tapasztalt ilyet? Mi lehet a probléma? A telefonon a legfrissebb gyári Android fut.

(#50593) darvinya válasza kisspepe (#50592) üzenetére


darvinya
titán

FB és hasonló hasonszőrűnek min. 2Gb RAM kell, mert maga az app 1Gb-ra hízik használatkor.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#50594) bogil99 válasza kisspepe (#50592) üzenetére


bogil99
aktív tag

Én a helyében inkább a FB minit használnám, vagy böngészőből nyitnám meg.

Ha valaki esetleg azzal küzd, hogy belassul a telefonja, annak ajánlom a .207 SG (singapoor) romot (Flashtoollal letölthető). Már 5. napja van fenn. CM11-el és néhány Xposed-es cuccal, közel 100 app-al is megnehezítettem az életét és az eddigiekhez képest viszonylag pörgős lett a telóm.

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#50595) oz82


oz82
senior tag

Sziasztok,

Új örület az SP-m nél. Lefagyás, oldalsó gomb nem nyitja a sötét képernyőzárat. Párszor megtapizom semmi.
Egyet-kettőt rezzen. Aztán pár pillanat múlva felold a billentyűzár és az a kép fogad hogy a asztalom jobbra balra csúszkál magátol, egy widgetem megy a kukába, egy másik meg kikerül az asztalra, vagy átmegy egy másik főképernyőre.

Gondolom szoftveres + hardveres gebasz. Az érintőképrnyő is feszülhet valahol, mert néha ha megfogom oldalt lezárt képernyőnél akkor nekiáll "redőnyözni".

Még kitart a garancia, lehet megy vissza...

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#50596) Willie


Willie
őstag

Sziasztok!

Melyik ROM-ot érdemes feltenni, hogyha javarészt csak GPS-nek használom a telefont FM transzmitterrel?

- SlimKat 8.9 (most ez van rajta)
- cm-11-20150822-UNOFFICIAL-lbhuashan
- cm-11-20150826-UNOFFICIAL-lbhuashan
- esetleg más?

Melyikben a legjobb az FM Transzmitter és a GPS? A SlimKat 8.9-nél sose dobta el a műholdat WiFi és mobilinternet rásegítés nélkül. A transzmitterrel is nagyon elégedett vagyok. Érdemes váltanom?

Előre is köszönöm! :)

Üdv.

(#50597) sutszi válasza Willie (#50596) üzenetére


sutszi
veterán

Transzmittert nem tudom. De a legutolsó bagyusz féle lbl-cm11 van fent és legutóbb egy közel 6 órás 20km-es túrát rögzítettem Runkeeper-el. Szóval bírta. Ráadásul downclock-olt procival 1Ghz-en.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#50598) dave0825 válasza SkiDev (#50584) üzenetére


dave0825
őstag

-64000,- elég? Állítólag ennyivel olcsóbb kártyásan most. :)

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#50599) David_DD válasza dave0825 (#50598) üzenetére


David_DD
tag

énis elkezdtem gondolkodni egy új telón, bár valszeg mostmár erre a maradék félévre az egyetemen ez is megteszi. Viszont nézelődtem és:

ilyen noname gsm boltokból mennyire gázos rendelni? tudom h a nagy részük bolti garanciát ad gyári helyett ami nyilván elég rizikós, de ezenkívül van bármi ami ellenük szólna?

(#50600) bajzal válasza bogil99 (#50594) üzenetére


bajzal
őstag

.207-es Szingapúrit? Miért pont Szingapúr? :D És melyik jobb a gyári .205 vagy .207? Gyári felesleges appok eltávolításán kívül valahogy lehet gyorsítani a gyári rendszert?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.